تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 21

نام تاپيک: منوی مخفی تلویزیون سامسونگ (منوی سرویس)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

سلام تنظیماتی روکه برام ارسال کردین روواردکردم همه چیزتلوزیون اوکه شدبه غیرازدیجیتالش که هرچه سرچ میزنم نمیاره حتی آنتن روعوض کردم وازآنتن همسایه استفاده کردم ولی افاقه نکردوموقعی که تلوزیون روروشن میکنم یک اخطارمیاره اخطارش اینه
    please go into service mode setup below options .
    type,local set,front color option رومیاره وزیرش گزینه okرومیاره قبلا این اخطارنبود وبازبان انگلیسی هم رسیوروهم دیجیتالش کارمیکردن راستی توتنظیماتش هم گزینه رست کارخونه اش گم شده ونمیاردش یعنی بایدفقط ازطریق منومخفی رستش کنی تیونرش روهم تعمیرکاربهم زده واونوهم نمیدونه روچه گزینه ای بزاره توروخداکمکم کنین خیلی نگرانم تلوزیونم ضربه نخوره چون این تعمیراتی ها تک تک همه روامتحان میکنن تاعیب برطرف بشه وتلوزیون روبه فاک فنا میدن بازم تشکرمیکنم ازراهنمایی های ارزنده تون ممنون وسپاسگذار

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام تنظیماتی روکه برام ارسال کردین روواردکردم همه چیزتلوزیون اوکه شدبه غیرازدیجیتالش که هرچه سرچ میزنم نمیاره حتی آنتن روعوض کردم وازآنتن همسایه استفاده کردم ولی افاقه نکردوموقعی که تلوزیون روروشن میکنم یک اخطارمیاره اخطارش اینه
    please go into service mode setup below options .
    type,local set,front color option رومیاره وزیرش گزینه okرومیاره قبلا این اخطارنبود وبازبان انگلیسی هم رسیوروهم دیجیتالش کارمیکردن راستی توتنظیماتش هم گزینه رست کارخونه اش گم شده ونمیاردش یعنی بایدفقط ازطریق منومخفی رستش کنی تیونرش روهم تعمیرکاربهم زده واونوهم نمیدونه روچه گزینه ای بزاره توروخداکمکم کنین خیلی نگرانم تلوزیونم ضربه نخوره چون این تعمیراتی ها تک تک همه روامتحان میکنن تاعیب برطرف بشه وتلوزیون روبه فاک فنا میدن بازم تشکرمیکنم ازراهنمایی های ارزنده تون ممنون وسپاسگذار
    .
    دوست عزیز
    برای دیجیتال از این تایپیک استفاده کنید/
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه motv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

لطفا روی این کنترل توضیح بدید.
    سامسونگ 43k6960

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام اساتید. یک تلوزیون قدیمی ۲۴ اینج دارم. با کد رفتم داخل منو مخفی. یک گزینه xray mod داشت که در حالت off بود. من کنجکاو شدم و گذاشتم رو حالت on. اما تا اینکارو کردن tv خاموش شد. دوباره روشن کردن اما تا روشن میشه باز خاموش میشه. دوباره با کد وارد شدم اما بازم خاموش شد. از برق کشیدم و یک ربع بعد روشن کردم اما بازم خاموش شد. نهایتا یک ثانیه تصویر میاد و بعدش خاموش میشه. مدلش DNIEJR فلت هست. چیکار کنم اساتید؟؟؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام اساتید. یک تلوزیون قدیمی ۲۴ اینج دارم. با کد رفتم داخل منو مخفی. یک گزینه xray mod داشت که در حالت off بود. من کنجکاو شدم و گذاشتم رو حالت on. اما تا اینکارو کردن tv خاموش شد. دوباره روشن کردن اما تا روشن میشه باز خاموش میشه. دوباره با کد وارد شدم اما بازم خاموش شد. از برق کشیدم و یک ربع بعد روشن کردم اما بازم خاموش شد. نهایتا یک ثانیه تصویر میاد و بعدش خاموش میشه. مدلش DNIEJR فلت هست. چیکار کنم اساتید؟؟؟
    .
    دوست عزیز
    متاسفانه تلویزیون شما از کار افتاده و باید به تعمیرگاه ببرید. تا آن را از طریق دیگر ریست کنند.

آخر فروم باز atlas-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض

سلام. مدل تلویزیون ما 50UK7970 هست. منو مخفی این چطوریه. کنترل تلویزوین دکمه های محدودی داره و کوچیکه.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

14

اهان. مال ما ازیناست کنترلش
    Last edited by atlas-m; 07-03-2017 at 12:45.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام. مدل تلویزیون ما 50UK7970 هست. منو مخفی این چطوریه. کنترل تلویزوین دکمه های محدودی داره و کوچیکه.
    .
    دوست عزیز
    باید از کنترول معمولی استفاده کنید تمامی کنترولهای معمولی سامسونگ با هم سازگار هستند.

9. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض

.
    دوست عزیز
    باید از کنترول معمولی استفاده کنید تمامی کنترولهای معمولی سامسونگ با هم سازگار هستند.
    این که شد درد سر، از کجا بیارم؟ چنده؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

این که شد درد سر، از کجا بیارم؟ چنده؟
    .
    دوست عزیز
    اگر در تهران هستید از میدان امام خمینی پاساژ فتوت و همان راسته همه دارند. و در شهرستانه هم از نمایندگی ها و همچنین کنترول فروشی می توانید تهیه کنید.

12. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •