تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 45

نام تاپيک: پارس یا ......؟

داره خودمونی میشه S@B@'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض پارس یا ......؟

با سلام ...ما چندین سال هست که پارس داریم و 2 ساله نشده عوضش میکنیم .....و راضی هستیم
    اما با توجه به مصرف بالا و قیمت بنزین و اینکه به CNG دسترسی نداریم ...می خواهیم عوضش کنیم تو همین رنج قیمت ...میشه راهنمایی کنید؟
    اگه 206 SD مدل V8 بخریم خوبه؟؟؟؟؟ ...فضا واسمون مهم نیست اگه ماشین دیگری سراغ دارین ممنون میشم راهنمایی کنید

2. این کاربر از S@B@ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

با سلام ...ما چندین سال هست که پارس داریم و 2 ساله نشده عوضش میکنیم .....و راضی هستیم
    اما با توجه به مصرف بالا و قیمت بنزین و اینکه به CNG دسترسی نداریم ...می خواهیم عوضش کنیم تو همین رنج قیمت ...میشه راهنمایی کنید؟
    اگه 206 SD مدل V8 بخریم خوبه؟؟؟؟؟ ...فضا واسمون مهم نیست اگه ماشین دیگری سراغ دارین ممنون میشم راهنمایی کنید
    206 خوبه ...
    چون فضا مهم نيست هيونداي ورنا 1600 اتوماتيك هم پيشنهاد ميشه! مصرفش فوق العاده كم و ماشين راحت و بي دردسري هم هست.

4. 2 کاربر از shifter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

همون 206 بگیر

خوب دسترسی به قطعات و خدمات پس از فروش هم مهمتره
    تا آدم یه ماشینه گمنام بخره

6. این کاربر از آرنولد بابام زینگر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

من هم ورنا رو توصیه میکنم تا 206
    با اینکه خیلی ها نمیشناسنش ولی ماشین خوبی از نظر امکانات و کیفیت تو رده خودش هستش

8. این کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

ورنا که کمترین قیمتش 19.500ه و اتوماتش هم 21 تومنه! به نظر من یه ماشین کره ای ارزش نداره که چنین مبلغی بابتش بدی وقتی که گزینه های بهتری مثل 206 با موتور 1600، لوگان و سمند EF7 هستن که همه مصرف سوخت پائینی دارن. ورنا و ریو تفاوت های خیلی کوچیکی با هم دارن اما اختلاف قیمتشون 6 7 تومنه!
    البته این رو بگم جدیداً 206هایی که میدن مشکل سوخت داره و به صدی 10 (میانگین) میسوزونه و دلیلش رو از چند تا ایران خودرو پرسیدم این بوده که یه سری قطعات کامپیوتریش که فرانسوی بوده چینی شده و تا موقعی که حدوداً 10 هزار کیلومتر نره مصرفش پاوین نمیاد!

10. این کاربر از MehranVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MoHaMaD ZaNd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من نظرم روی پژو 206 مدل V8 هستش ! اگه هم اتوماتیک میخواین که V9

12. این کاربر از MoHaMaD ZaNd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

ورنا که کمترین قیمتش 19.500ه و اتوماتش هم 21 تومنه! به نظر من یه ماشین کره ای ارزش نداره که چنین مبلغی بابتش بدی وقتی که گزینه های بهتری مثل 206 با موتور 1600، لوگان و سمند EF7 هستن که همه مصرف سوخت پائینی دارن. ورنا و ریو تفاوت های خیلی کوچیکی با هم دارن اما اختلاف
    به نظرم دیگه دوره ی این حرفا گذشته که ماشین کره ای ارزش نداره در این حد و ....
    الان تکنولوژی،کیفیت و قیمت مهمترین شاخصه های خرید هست،حال این ویژگی ها توی یه کحصول کره ای باشه،یا توی محصول آمریکایی
    الان خودروسازی کره (هیوندایی و کیا)داره پا به پای دنیا جلو میاد و تونسته محصولاتش رو حتی به آمریکای شمالی هم وارد کنه

14. این کاربر از pooria-ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

فیات هم خوب ماشین کم مصرفیه ولی (البته من تو مشخصاتش خوندم) نمی دونم این ماشین داخل ایران شده یا نه ولی قرار بود که وارد بشه (تبلیغش هم می کردند)

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

فیات هم خوب ماشین کم مصرفیه ولی (البته من تو مشخصاتش خوندم) نمی دونم این ماشین داخل ایران شده یا نه ولی قرار بود که وارد بشه (تبلیغش هم می کردند)
    امكانات فيات بد نيست اما مشكل موتور ضعيفش هست! يه موتور 77 اسب بخاري براي ماشيني با اين قيمت اصلا متناسب نيست!
    به نظرم دیگه دوره ی این حرفا گذشته که ماشین کره ای ارزش نداره در این حد و ....
    من هم ميخواستم همينو بگم...
    شما هيونداي جنسيس يا سوناتاي جديدرو نگا كنيد! تقريبا چيزي از ماشين هاي هم رده ژاپني و حتي اروپايي كم ندارن.

17. 2 کاربر از shifter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز total_overdose's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

پيش فرض

سلام دوست عزیز.
    اس دی وی 8 ماشین خیلی خوبیه.
    شخصا یه صفرشو 1 هفته هست دارم تست میکنم ماشین فوقلاده ای هست.خشکی 206 هاچ بک رو هم نداره خیلی نرمه و لذت رانندگیش عالیه.
    در مورد هیوندای ورنا درسته ماشین خوب و با کیفیتیه اما نظره شخصیم اینه که این قیمت هرگز نمیرزه شاید بگین پارس فلانه با اون قیمت اما نظر من اینه که ورنا هم ماشین اون قیمت نیست

19. این کاربر از total_overdose بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •