تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 13 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 121

نام تاپيک: آيا خريدن تندر 90 معقولانه است؟؟!!!

پروفشنال REGISTERED-USER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تنهایی مطلق

پيش فرض

دوست عزيز EF7 بيش از 17 تومن قيمت داره!!
    نه اتفاقا ثبت نامش 15.880.000 هست و با خرج های دیگه و کارت طلایی 3 ستاره در میاد نهایت 16 ... یعنی ببخشید اینقدر ملت هالو هستند که میان TU5 بهشون بدن به جای EF7 بعد تو سند و مشخصات فنی و ... بنویسه EF7

نزنید این حرفا رو زشته !!!

من EF7 دارم و چیزی نیست که ازش ندونم مونده موتورش رو بیارم پایین

ببینید ، سمند دوگانه سوز چطوره ؟ همه چیزش عین اونه به غیر از اینکه وقتی کاپوت رو میزنی بالا که کلا موتور جدید EF7 رو میبینی .... بخش موتور کاملا فرق داره ... تجهیزات گازش هم من چک کردم مخزن همون مخزنه ( البته 100 کیلویی جدیدش بزرگه) ولی شلنگ ها تا خود ریگلاتور و ... و سنسورهای نشتی و همه و همه به کل متفاوت هستند

خوبه تو کاتالوگ هم نوشته

این که میدن 15.880.000 دلیل نمیش بگیم موتورش EF7 نیست

2. این کاربر از REGISTERED-USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MoHaMaD ZaNd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزيز EF7 بيش از 17 تومن قيمت داره!!
    احسان جان من تازه بعید میدونم قیمتش از 16 تومن بیشتر بشه ! دیگه ایرانخودرو خیلی دودره بازی دربیاره میکنش 16.5 نه بیشتر . الان ایرانخودرو سمند ال ایکس XU7 رو داره 14.700 میفروشه !

اگه نباشه جاش خالی می مونه ramin 69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

آقا جون ببینید ، هر کسی نظر خوشو داره و باید اینو قبول کردش ، این که خرید ال90 بخاطر کمبود قطعات ، سمند جدید بخاطر گازی بودن و .... به صرفه نیست همش چرته. هر ماشینی کارایی خودش رو داره و اون قدرا هم که میگید با هم تفاوت ندارن.... حالا موتور فلان ماشین 10 اسب بیشتره موقع سبقت بیشتر حال میده... این که نشد حرف

ما الان ال90 داریم ، اگر کسی اومد پرسید میگم خوبه برو بخر ، اما شاید سمند یا هر ماشین دیگه ای هم خوب باشه ، اما مهم اینه الان که یک ساله سوارال90 میشیم هیچ مشکلی نداشته و توی رنج خودش ماشین مناسبیه اما نه ال90 نه سمند هیچ کدوم از اون یکی بهتر نیست . و هر کسی هم میخواد ماشین بخره ، نه مورد قیافه بلکه کلا خود ماشین سلیقه ای و اگر همه جوانب رو در نظر بگیریم ماشین های با اختلاف2-3 تومن هیچ فرقی با هم ندارن ، بلکه این سلیقه هاس که متفاوته.

5. 4 کاربر از ramin 69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

100%
    بحث جالبي هست ولي شما يكم غير واقع بين هستيد!!!
    به نظر شما چند درصد قطعات سمند و پژو و ريو در داخل توليد ميشن
    خوب من به شما ميگم!!
    صندلي هاي پژو و سمند ساخت مهركام پارس هست كه غالبش را چين ميزنه و مونتاژ ايران هست
    و بعضي از قسمت هاي پلاستيكي تزيينات داخل!!
    حتي پخش اين خودرو ها هم ساخت چين هست
    موتور و گيربكس و از همه مهمتر كامپيوتر اصلي خودرو هم ساخت فرانسه هست.البته موتور در ايران مونتاژ ميشه ولي كامپيوتر 100% از خارج وارد ميشه!!
    موتور TU5 تا اونجايي كه مي دونم بصورت استوك از فرانسه وارد ميشه
    ريو هم كه زير نظر مستقيم كيا موتورز هست و هنوز خيلي داخلي سازي نشده

پس نتيجه مي گيريم كه اگر مشكل تحريم پيش بياد نه تنها تندر با مشكل مواجه ميشه بلكه پرايد هم دچار مشكلات عديده ميشه مخصوصا از ناحيه قلب مركزي زيمنس!!!

دوست عزیز تا حدی باهاتون موافقم ولی من منظورم فرانسوی بود،پس فعلا ریو رو بزارین کنار،ایران و کره فکر نمیکنم حالا حالا بینشون شکراب شه
    چین هم که فعلا برادر و برابر هستش
    مشکل اصلی با فرانسه هست که الان هم روابط کش و قوس فروانی داره،موتور XU7 تا اونجایی که میدونم درصد بالاییش داخل سازی شده و اون مقداری هم که نشده دیگه از فرانسه نمیاد بلکه از چین و هند تشریف میاره ...
    کامپیوتر رو مواقفم که وارداتیه،اما مال 206 رو نه مال سمند و پارس،که بعید میدونم ماله اونا وارداتی از فرانسه باشه
    موتور tu5 هم بله عرض شما صحیحه که از فرانسه میاد،اما ببینین اینا که شما گفتین همه بخش های از ماشین هستش که اصلیه و به این زودی ها هم خراب نمیشه و ضمنا اگه حساب کنین فرضا برای سمند درصدی از ماشین که فرانسوی هستش نهایتا میشه 20% اما برای یه ماشینی مثل ال 90 میشه 80-85%،حساب کنین حتی ضبط این ماشین (CD) من پشتش رو که دیدم مال مالزیه،که یارو میگفت اینا رو فرانسه به سفارش میده که مالزی براش بزنه !!!
    بیشتر ادوات داخلی ماشین وارداتیه،یعنی شما اگه قطعه نباشه و تحریم ها شدت بگیره حتی ممکنه برای سر دنده ی ماشین لنگ بمونی!
    و بحث دیگه ای که مطرحه گرونی قطعات ال 90 هستش،واقعا شما حساب کنین میبینین قیمت قطعات این ماشین رو در نظر بگیری شاید بیشتر از قیمت خود ماشین باشه،خیلیییی گرونه،و اصلا صرفه نداره از نظر من که آدم برای یه ماشین 15 میلیونی انقد بخواد پول قطعه بده
    و قضیه ی سوم که حتی اگه ماشین هم خراب نشه شما باهاش درگیری بحث سرویس های دوره ای هستش،مثل فیلتر هوا،فیلتر روغن،خود روغن و .....
    شنیدم چندتا شرکت داخلی مثل سرکان و اینها فیلتر هاش رو زدن،اما مطمئنا کیفیت نمونه های اصلی ررو نداره و روغن هم که ماشالله هزار ماشالله فقط باید روغن فرانسوی یهش داد،همسایه ما داره هر سری میره واسه تعویض روغن با فیلترش چیزی حدود 40-50 بسته به جا و روغنی که میریزه هزینش میشه،خوب این توجیحی واسه من یکی نداره !
    من ریو رو میبرم تعویض روغن با فیلتر هوا و ساکشن و روغن بهران سایپا که خود سایپا هم پیشنهادش میکنه واسه ریو در میاد 13 تومن
    همه ی اینها اجمعین + طراحی واقعا نازیبای داخل ماشین مثل صندلی هاش که نیم کت ماننده + طراحی نازیبای بیرونی (از نظر بنده) یکی مثل من رو از خرید این ماشین منصرف میکنه
    Last edited by pooria-ir; 08-08-2010 at 19:09.

7. 2 کاربر از pooria-ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا جون ببینید ، هر کسی نظر خوشو داره و باید اینو قبول کردش ، این که خرید ال90 بخاطر کمبود قطعات ، سمند جدید بخاطر گازی بودن و .... به صرفه نیست همش چرته. هر ماشینی کارایی خودش رو داره و اون قدرا هم که میگید با هم تفاوت ندارن.... حالا موتور فلان ماشین 10 اسب بیشتره موقع سبقت بیشتر حال میده... این که نشد حرف

ما الان ال90 داریم ، اگر کسی اومد پرسید میگم خوبه برو بخر ، اما شاید سمند یا هر ماشین دیگه ای هم خوب باشه ، اما مهم اینه الان که یک ساله سوارال90 میشیم هیچ مشکلی نداشته و توی رنج خودش ماشین مناسبیه اما نه ال90 نه سمند هیچ کدوم از اون یکی بهتر نیست . و هر کسی هم میخواد ماشین بخره ، نه مورد قیافه بلکه کلا خود ماشین سلیقه ای و اگر همه جوانب رو در نظر بگیریم ماشین های با اختلاف2-3 تومن هیچ فرقی با هم ندارن ، بلکه این سلیقه هاس که متفاوته.
    باهاتون موافقم . یه ماشین مثل سمند و تندر یه سری برتری ها نسبت به همدیگه دارن . اما درکل نمیشه گفت کدوم بهتره !
    ماشین که فرانسوی هستش نهایتا میشه 20% اما برای یه ماشینی مثل ال 90 میشه 80-85%،حساب کنین حتی ضبط این ماشین (CD) من پشتش رو که دیدم مال مالزیه،که یارو میگفت اینا رو فرانسه به سفارش میده که مالزی براش بزنه !!!
    پوریا جان مطمئنی فقط 20 درصد تندر ساخت داخله ؟! چیزی از زمان اومدن تندر نگذشته بود که نزدیک به 60 درصد اونو داخلی سازی کردن !

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

پوریا جان مطمئنی فقط 20 درصد تندر ساخت داخله ؟! چیزی از زمان اومدن تندر نگذشته بود که نزدیک به 60 درصد اونو داخلی سازی کردن !
    سلام عزیز
    ممکنه اگه اطلاع داری نام ببری کدوم بخشاش ؟
    من اینارو اطلاع دارم:صندلی-روکش-لاستیک-آینه بغل ها (مطمئن نیستم)،شیشه های ماشین

اگه نباشه جاش خالی می مونه ramin 69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

آقا راستی یه مورد رو در مورد ال90 بگم . ظاهرا شرکت ها گفتن حداکثر سرعت دسترسی براش 175 هستش ، اما ماشین با با رینگ و لاستیک بزرگ که میگین سرعت و کم میکنه(نمی دونم ،راسته؟) ، 4 نفره + کلی بار برگشتنی از همدان تا نزدیک 190 رفتیم....

11. این کاربر از ramin 69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال REGISTERED-USER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تنهایی مطلق

پيش فرض

در مورد سمند هم میگن 180 .... من با 220 تو اتوبان روندم انگار نه انگار ! تازه سنگین بشه ماشین بهتر شتاب میگیره (تو سر پایینی)

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

من تو مجله ماشین صفحه آخر که مقایسه دو ماشین بین ال 90 و فیات سی نا که جزو ماشین های زیر 20 میلیون هستند را خیلی وقت پیش خوندم آخرش به این نتیجه رسیده بود که به غیر از ظاهر در مشخصات و امکانات بهترین ماشین زیر 20 میلیون هست

14. 2 کاربر از amin_g_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام عزیز
    ممکنه اگه اطلاع داری نام ببری کدوم بخشاش ؟
    من اینارو اطلاع دارم:صندلی-روکش-لاستیک-آینه بغل ها (مطمئن نیستم)،شیشه های ماشین
    داداش گلم من که اعلام نکردم که حالا بگم کجاهاش ایرانیه ! ولی بازم از فامیلمون میپرسم !
    آقا راستی یه مورد رو در مورد ال90 بگم . ظاهرا شرکت ها گفتن حداکثر سرعت دسترسی براش 175 هستش ، اما ماشین با با رینگ و لاستیک بزرگ که میگین سرعت و کم میکنه(نمی دونم ،راسته؟) ، 4 نفره + کلی بار برگشتنی از همدان تا نزدیک 190 رفتیم....
    کیلومتر ماشین صد در صد خطا داره !

16. 2 کاربر از MoHaMaD ZaNd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •