تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 35 از 36 اولاول ... 25313233343536 آخرآخر
نمايش نتايج 341 به 350 از 357

نام تاپيک: محلول ماینوکسیدیل

کاربر فعال پرسش و پاسخ پزشكی laxer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1. منبع چیست؟

آیا فرد یا نهادی که ادعا را مطرح کرده، متخصص و دارای صلاحیت تأیید شده در آن زمینه خاص است؟ آیا گوینده با طرح کردن ادعا از زبان کس دیگری سعی در جلب اعتبار برای آن ادعا دارد؟ آیا ادعا، بخشی از یک فعالیت تبلیغاتی است؟ آیا آنها برای وجهه دادن به مدعای خود از یک تبلیغ اینترنتی، مجله‌ای یا روزنامه‌ای استفاده می‌کنند تا رنگ و لعاب علمی یا خبری به آن ببخشند؟ در این مورد آخر، خیلی خوب می‌دانید که چطور تبلیغات بزرگ و پر زرق و برق می‌توانند شما را به علمی بودن یک مطلب دروغین مجاب کنند.
    4. آیا متن شامل شهادت افراد هم هست؟

اگر تمام چیزی که به عنوان پشتیبان ادعاها جلوی شما گذاشته شده، تصدیق نامه هایی بدون مدارک معتبر برای تأیید آن ادعا است، یا مدرکی دال بر سودمندی و تأثیر گذاری محصول در زمینه مورد ادعا وجود ندارد، شما باید حسابی مشکوک شوید. هر کسی -هر کسی- می‌تواند یک گواهی تصدیق بنویسد و در یک وب سایت قرار دهد.

باور کنید افراد زیادی با این توهم به سر می‌برند که می‌شود یک ساله تخصص هوا-فضا گرفت یا با خواندن فواید داروهای گیاهی، ظرف چند هفته پا جای پای ابو علی سینا گذاشت و مردم را شفای عاجل عنایت کرد. گول این افراد راحت طلب و سود جو را نخورید و به صرف یک شهادت نامه بی پایه و اساس، فکر و عقل خودتان را به مرخصی نفرستید!
    7. آیا برای یک محصول، ادعای فواید متعدد و فراگیر شده؟

آیا به عنوان مثال ادعا شده که یک واکسن صدمات جدی و فراگیر به ارگان‌های حیاتی بدن می‌زند، تا بخواهند شما را از آن بترسانند؟ یا مثلاً درباره دارویی که می‌خواهند به شما بفروشند، فواید گسترده‌ای برای تمام سیستم‌های بدن و بهبود کلی امراض ذکر شده؟ چنین ادعاهایی که درمان سرطان، آلرژی‌های مختلف، اوتیسم و ... را یک جا به شما وعده می‌دهند، -صادقانه می‌نویسم: احمقانه هستند!
    تنها چیزی که میتونم بگم اینکه هرجا نوشته بود گیاهی یا ترکیب عصاره های گیاهی مطمئن باشید که کلکی در کاره.
    هیچ کدوم از گیاه های و عصاره هایی که در سایت معرفی شده از نظر علمی کمکش به رشد و جلوگیری از مو ثابت نشده.
    اگر روگین اصل گیرتون اومد همون رو خریداری کنید.

2. 2 کاربر از laxer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

دوستان من يه چيزي در مورد ساير محلولهاي اعم از گياهي و نميدونم ....
    همشون دروغي بيش نيست به هيچ وجه كلك نخوريد به هيچ وجه پولتون رو تو جيب شركتها و كارخانجات فرصت طلب نريزيد.
    بعضيها ميگن آقا قرن٢١ ها يعني مو الان هم بايد ريزش داشته باشه با اين پيشرفت متاسفانه بايد گفت ريزشي كه ارثي باشه هيچ چيزي نميتونه جلوش رو بگيره چون ژنتيك بدن حرف اول رو ميزنه.فعلا راهي كه بتونه جلوي ريزش ارثي رو بگيره و موي سر عين زمان سنين ١٧ سالگي پرپشت بمونه در نيومده فقط راهش كاشت مو هستش كه اونم تا حدودي نواحي طاس سر رو ميپوشونه نه كامل!!!
    اما تنها داروهايي كه فقط و فقط تاثير دارن و بايد تا آخر عمر مصرف بشن توجه داشته باشيد كه تا آخر عمر!!!!
    همين فينسترايد و ماينوكسيديل هستند ولي بنده بشخصه ميگم اين فينسترايد واقعا براي بنده افسردگي آورد و چنان ميل جنسيم رو كاهش داد كه بعد از ١ ماه مصرف كاملا گذاشتمش كنار حالا خوبه از نوع هندي خريده بودم گر چه همشون يه ... و اصلا ارزش مصرف ندارن.
    با اينكه فوم روگين خوبه ولي اونم بعد از مدتي شديدا مصرفش اعصاب خورد كن ميشه!!!!!!
    من منظورم نا اميد كردن دوستان نيست و فقط و فقط ميخوام تو مصرف دارو احتياط كنن به هر حال هم فينسترايد و هم ماينوكسيديل داروهاي ارگانيك و طبيعي نيستن كه مضر نباشن هر دو تا هم شيميايي هستن.
    Last edited by ~ReZa~; 31-10-2014 at 11:26.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

با سلام دوستان این ماینوکسیدیل بوی بدی داره ؟چون من یه مدت از محلول رزماری برای ریشم استفاده میکردم بوش خیلی خیلی اذیت میکرد کل خانواده شک میکردن چی کار دارم میکنم باید هزار و یک چیز به خودم میزدم تا بوش کم کم میرفت. بعد اینا اکثرا جنس ایرانی خارجی دارن کدومو بخرم اگه ایرانی بخرم جواب میده ؟طول درمانش چقدره؟چون این رزماریه رو حدود یک ماه و پونزده روز مصرف کرده بودم دیگه دیدم هیچ تغییری در من ایجاد نشده قطع کردم.
    Last edited by جواد مقدم; 09-11-2014 at 16:10.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

سلام دوستان من دچار کم مویی صورت هستم جند وقت یش از محلول رزماری استفاده میکردم حدود یک ماه و نیم ولی دیدم هیچ تغییری در من ایجاد نشده قطع کردم و یکی دیگه از مسایلی که اذیت میکرد بوی بدی که داشت وقتی رزماری استفاده میکردم بوش کل خونه رو میپیچید یعنی همه میفهمیدن دارم یه غلطی میکنم چی کار کنم باید از مایندوکسیدیل استفاده کنم ایا بوی بدی داره راهنماییم کنید ؟

کاربر فعال پرسش و پاسخ پزشكی laxer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

سلام دوستان من دچار کم مویی صورت هستم جند وقت یش از محلول رزماری استفاده میکردم حدود یک ماه و نیم ولی دیدم هیچ تغییری در من ایجاد نشده قطع کردم و یکی دیگه از مسایلی که اذیت میکرد بوی بدی که داشت وقتی رزماری استفاده میکردم بوش کل خونه رو میپیچید یعنی همه میفهمیدن دارم یه غلطی میکنم چی کار کنم باید از مایندوکسیدیل استفاده کنم ایا بوی بدی داره راهنماییم کنید ؟
    بوی ماینوکسیدیل شدید نیست.
    ممکن ـه یه مقدار صورت رو چرب یا براق نشون بده.

کـاربـر بـاسـابـقـه
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    Gelspie

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    یه سوال داشتم از کسانی که تجربه استفاده دارن
    من میخوام از روگین فوم استفاده کنم .... خواستم ببینم اگه مثلا اون تموم شد و خواستم با ماینوکسیدیل ایرانی شروع کنم اونوقت این تغییر باعث خرابی دوره درمان میشه ؟؟
    ممنون از لطف دوستان

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

من جلوی سرم چپ و راست پیشونیم موهاش ریخته بود و داشت بیشتر هم می شد
    موهامو خیلی کوتاه کردم
    دورش نمره 7
    بالای کمتر کوتاه کردم

چند روز از شامپو ماینوکسیدیل استفاده کردم بعدشم با شامپو کافئین می شستم
    موهای ریز کرک زرد در تمامی محل های طاس جلوی سرم دیدم
    دیگه نمی دونم از شامپو کافین هست یا ماینوکسیدیل هست

و چند تار مو سیاه در قسمت های جلوی سرم رشد کرد

امروز از محلول 0.5 پاک دارو استفاده کردم
    نتیجشو اعلام می کنم
    Last edited by Persianhb; 22-10-2015 at 00:23.

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

در کنار استفاده از محلول ها

تغذیه مناسب ( مصرف زیاد چای موجب فقر آهن در بدن می شود ) غذاهای پروتین دار مصرف کنید
    عدم حساس بودن به ریزش مو ( نداشتن استرس ) کلا بی خیالی
    امیدوار بودن به رویش موی جدید
    خواب و استراحت سر موقع ( خواب شب 8 ساعت )
    استفاده از مگمل های تقویت مو حاوی کلسیم ، زینک منیزیم ، آهن ، مخصوصا بیوتین با دوز بالا
    در رشد و یا عدم ریزش موها بسیار موثر است
    Last edited by Persianhb; 22-10-2015 at 11:22.

داره خودمونی میشه Shahin031's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

محلول ماینوکسیدیل رو وقتی که موهای یک قسمت کامل میریزه باید مصرف کرد یا وقتی که تراکم کمه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه saman1330's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

بیشتر در مواقعی که کم پشت شده و تراکم کمه تجویز میشه

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

12. 2 کاربر از saman1330 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •