تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 36 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 357

نام تاپيک: محلول ماینوکسیدیل

آخر فروم باز reza2pars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

من محلول آمریکاییش رو گرفتم 5 درصد 23 هزارتومان
    کسی استفاده کرده ببینه تاثیرش بهتر از نمونه ایرانیش هست یا نه

2. این کاربر از reza2pars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز BLACK-BLACK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهرون,لواسون,دارآباد

پيش فرض

با سلام ؛ من یه پسر شونزده ساله هستم و دچار ریزش موی ارثی شده ام.حالا به توصیه ی پزشکان در سایت های مختف که میگن ماینوکسیدیل معجزه می کنه می خوام از این دارو استفاده کنم.حالا چند تا سوال از خدمت دوستان دارم؟
    1.قیمت این دارو چنده؟
    2.طرز و مقدار استفاده رو کامل توضیح بدید(لطفا)
    3.آیا همزمان با ماینوکسیدیل لازم است از محلول و شامویی مانند HAIR AID و REXSOL استفاده کرد؟
    4.این دارو ایرانی یا خارجی است یا کلا محصول یه کشوره؟
    5.عوارض؟
    MER30

خیلی معذرت میخام ولی پزشکا همه دسته جمعی اشتباه میکنن.

اولین عوارضش اینه که اگه رشد موتو زیاد نکنه 10 برابر ریزششو بیشتر میکنه!

ما 2هفته زدیم فهمیدیم که چه چیز مذخرفیه.
    Last edited by BLACK-BLACK; 15-10-2010 at 07:45.

آخر فروم باز online_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من که الان 23 ساله هستم, موهای وسط سرم کاملا ریخته و کلاه میذارم سرم. هرگز هم تا حالا دکتر نرفتم و از این دارو هم استفاده نکردم. میدونم که به خاطر ضعف خودم هست و بیشتر به خاطر حرصی هست که میزنم.

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

من که الان 23 ساله هستم, موهای وسط سرم کاملا ریخته و کلاه میذارم سرم. هرگز هم تا حالا دکتر نرفتم و از این دارو هم استفاده نکردم. میدونم که به خاطر ضعف خودم هست و بیشتر به خاطر حرصی هست که میزنم.
    همین کلاه گذاشتن خودش کلی باعث ریزش مو میشه

6. این کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

دلیلدعلمی چیزی برای اثبات حرفت داری؟
    به نظرمن که ربطی ندارهن به هم
    دکترم اینو بهم گفت.

بصورت تجربی هم که نگاه کنی گذاشتن کلاه باعث شکستن موها و کشیدگی تو قسمت پیاز میشه...

دکتره می گفت مو مثل یه انسانه...باید با ملایمت و شخصیت باهاش برخورد کرد...

8. این کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه sogol6561's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

دکترم اینو بهم گفت.

بصورت تجربی هم که نگاه کنی گذاشتن کلاه باعث شکستن موها و کشیدگی تو قسمت پیاز میشه...

دکتره می گفت مو مثل یه انسانه...باید با ملایمت و شخصیت باهاش برخورد کرد...
    به دکتر بودن نیست که.
    بعضا میبینی دکترا هم چرت و پرتهای اضافی میگن.کلا مو دلیل ریزش ۹۸ درصد ارثیه و ۲ درصد دیگش هم برمیگرده به حرص خوردن و فکر کردن و بعضی امراض دیگه.ولی دلیل ارثیش خیلی زیاده.
    بحثهای دیگه مثل نمیدونم کلاه گذاشتن یا هر روز حمام رفتن و یا فلان و بهمان شامپو زدن و یا جیگر و سبزی و ... خوردن همگی سرابی بیش نیستن.البته خوردن میوه و سبزی درسته تو رنگ و کیفیت مو و شادابیش تاثیر داره ولی به هیچ وجه وجه نمیتونه جلوی ریزش رو بگیره.
    من الان آدمی میشناسم که بدترین تغذیه رو داره و هفته ای یه بار میره حموم و بخاطر محیط کاریش همیشه کلاه سرشه ولی به سرش نگاه کنی اونقدر موهای پر پشتی داره که آدم حسرت میخوره.
    آدمی هم میشناسم که بهرین شامپوها رو مصرف میکنه با بهترین ویتامینها ولی کلش کچل به تمام معنا است.
    این ماینوکسیدیل هم درسته جلوی ریزش رو میگیره ولی بعد از مدتی دیگه حوصله استفاده کردن رو از دست میدی.و میندازیش کنار.چون واقعا باید وقت بسیار زیادی به درمانش بزاری که کلت کچل بشه بهتر از اینه که عوارض داروها رو بعدا بکشی.
    کلا تا بحال به غیر از کاشت مو تکنولوژی جدیدی واسه در اومدن مجدد مو کشف نکرده اند و اونایی هم که بصورت داروهای محلولی و شامپو تبلیغ میشن سرابی بیش نیستن به خاطر دراوردن.

10. 2 کاربر از sogol6561 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه beenHere-doneThat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من هم جدیدا رفتم دکتر و این دارو رو تجویز کرد و گفت روزانه 2 بار 3 سی سی استفاده کنم.اون قرص فیناستراید رو هم داده گفته شبی 4/1 بخورم ولی نمیشه! مجبورم 2/1 بخورم.
    ماینوکسیدیل رو 2 بار بیشتر مصرف نکردم که بار دوم فکر کنم چون زیاد مصرف کردم پوست سرم شدید می خارید و طبق دستورش رفتم سرمو شستم و دیدم که تعداد زیادی از موهام ریخت ولی نه در حد نگران کننده.

من اصلا مطمئن نیستم که این دارو رو واقعا نیاز داشته باشم.احساس می کنم وقتی موهام رو قبل از اینکه چرب بشه بشورم عادی ریزش داره.در ضمن من کلا استرس زیاد دارم و این ممکنه یه دلیل ریزش موهام باشه که در این صورت این سوال به وجود میاد که آیا مصرف این داروها به درد می خوره یا نه، ضررم داره؟!

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

به دکتر بودن نیست که.
    بعضا میبینی دکترا هم چرت و پرتهای اضافی میگن.کلا مو دلیل ریزش ۹۸ درصد ارثیه و ۲ درصد دیگش هم برمیگرده به حرص خوردن و فکر کردن و بعضی امراض دیگه.ولی دلیل ارثیش خیلی زیاده.
    بحثهای دیگه مثل نمیدونم کلاه گذاشتن یا هر روز حمام رفتن و یا فلان و بهمان شامپو زدن و یا جیگر و سبزی و ... خوردن همگی سرابی بیش نیستن.البته خوردن میوه و سبزی درسته تو رنگ و کیفیت مو و شادابیش تاثیر داره ولی به هیچ وجه وجه نمیتونه جلوی ریزش رو بگیره.
    من الان آدمی میشناسم که بدترین تغذیه رو داره و هفته ای یه بار میره حموم و بخاطر محیط کاریش همیشه کلاه سرشه ولی به سرش نگاه کنی اونقدر موهای پر پشتی داره که آدم حسرت میخوره.
    آدمی هم میشناسم که بهرین شامپوها رو مصرف میکنه با بهترین ویتامینها ولی کلش کچل به تمام معنا است.
    این ماینوکسیدیل هم درسته جلوی ریزش رو میگیره ولی بعد از مدتی دیگه حوصله استفاده کردن رو از دست میدی.و میندازیش کنار.چون واقعا باید وقت بسیار زیادی به درمانش بزاری که کلت کچل بشه بهتر از اینه که عوارض داروها رو بعدا بکشی.
    کلا تا بحال به غیر از کاشت مو تکنولوژی جدیدی واسه در اومدن مجدد مو کشف نکرده اند و اونایی هم که بصورت داروهای محلولی و شامپو تبلیغ میشن سرابی بیش نیستن به خاطر دراوردن.
    بابا طرف متخصص پوست و مو هست...شما میگی چرت میگه؟! این درصد گیری رو چجوری انجام دادی؟!!

در ضمن بله منم میدونم که اکثرش ارثی هست و کاریشم نمی شه کرد...اما بحث سر مورد های غیر ارثیه...شما ایندفعه رفتی حموم موهاتو محکم چنگ بزن ببین ریزشش چقدر میشه...یا رفتی استخر موهاتو 2 روز نشور ببین چه بلایی سرش میاد...نگهداری مو خیلی مهمه..

در اینکه نوع تغذیه هم در مقدار ریزش مو تاثیر داره که دیگه شکی نیست...نمی دونم چجوری همه اینا به نظرت چرت و پرت اومد!

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

شامپوی الپسین کسی تست کرده ؟ جواب میده برای ریزش مو ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Milo.Metallboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ماینوکسیدیل رو 2 بار بیشتر مصرف نکردم که بار دوم فکر کنم چون زیاد مصرف کردم پوست سرم شدید می خارید و طبق دستورش رفتم سرمو شستم و دیدم که تعداد زیادی از موهام ریخت ولی نه در حد نگران کننده.
    دوست عزیز در ابتدای مصرف ریزش موها زیاد میشه و این کاملا طبیعی هست
    شما ادامه بدین و حتما نتیجه میگیرین
    شبی 1 دونه هم فیناستراید 1 میل مصرف کنین

شامپوی الپسین کسی تست کرده ؟ جواب میده برای ریزش مو ؟
    متاسفانه خیر
    فرقی نمیکنه چه شامپویی میزنین
    کاملا تجربی هست
    ببینین کدوم شامپو بیشتر به پوست سرتون سازگاره همون رو مصرف کنین

کلا مو دلیل ریزش ۹۸ درصد ارثیه و ۲ درصد دیگش هم برمیگرده به حرص خوردن و فکر کردن و بعضی امراض دیگه
    حرف شما درسته

اما میشه همون ریزش ارثی رو چند سالی جلوش رو گرفت و به تعویق انداخت و ماینوکسیدیل به خوبی اینکار رو انجام میده
    کچلی در سنین پایین خیلی باعث از دست رفتن اعتماد به نفس میشه

15. این کاربر از Milo.Metallboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •