تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: این تاپیک رو تا چه حد مفید ارزیابی کردید؟

راي دهنده
56. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • خیلی زیاد

21 37.50%
  • زیاد

6 10.71%
  • متوسط

11 19.64%
  • کم

18 32.14%
صفحه 1 از 23 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 228

نام تاپيک: از مهندس مجیدی بپرس - گام به گام تا کنکور سراسری سال 90

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

14 از مهندس مجیدی بپرس - گام به گام تا کنکور سراسری سال 90

هدف من از زدن این تاپیک انتقال تجربه ی خودم به عنوان یک دبیر به داوطلبان کنکور و کمک به اونها در پیمودن این مسیر ناهموار هست .. از مدیران خواهشمندم تاپیک رو مهم کنند تا من بهتر بتونم کمک کنم و به دلیل اینکه وقت و حوصله کافی برای گشتن در تاپیک های مختلف رو برای پاسخگوی
    Last edited by Amin.M.1986; 06-08-2010 at 17:53.

2. 3 کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال vahid-p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    دانشكده مهندسی کامپیوتر امیرکبیر-نرم افزار ( سابقا م.پز

پيش فرض

استاد عزیز اگر این تاپیک و "◄◄ کــنــکــور 90 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر►►" یکی بود بهتر می شد. چون اونوقت مطالب رو مجبور نبودیم پراکنده بخونیم.

4. این کاربر از vahid-p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mineworld's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    under the rain

پيش فرض

ببخشید شما استاد چی هستید ؟

میتونیم در مورد کتابا ازتون سوال کنیم؟

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

استاد عزیز اگر این تاپیک و "◄◄ کــنــکــور 90 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر►►" یکی بود بهتر می شد. چون اونوقت مطالب رو مجبور نبودیم پراکنده بخونیم.
    اگه تاپیک ها ادغام بشه من نمیتونم زیاد کمک کنم.. چون اونجا پر مطلب هست که ربطی به من نداره .. و وقت منو زیاد میگیره تا بخوام مطالبی که میتونم جواب بدم رو پیدا کنم .. اما اینجا میتونم با هر بار سر زدن تمام سوالاتی که از من پرسیده میشه رو جواب بدم که ممکنه سوال خیلی ها باشه

ببخشید شما استاد چی هستید ؟

میتونیم در مورد کتابا ازتون سوال کنیم؟
    بنده فیزیک و زبان انگلیسی تدریس میکنم و خوشحال میشم که کمکتون کنم

7. این کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض نصیحت

دور خودتون رو شلوغ نکنید برای هر درس طبق دستور العمل زیر عمل کنید:
    1-مطالعه ی کتاب درسی
    2-مطالعه یک جزوه ی خوب و حل تست های کنکور سراسری
    3-اگه وقت شد حل کردن تست های تالیفی و یک کتاب اضافی
    ذهنتون رو هم شلوغ نکنید:
    1-به حرف های مشاور هازیاد توجه نکنید چون باعث سردرگمی میشه
    2-شما قراره درس بخونید و راه میانبری وجود نداره .. بجای فکرکردن به اینکه چجوری درس بخونید همین الان شروع کنید و یه تست حل کنید
    3-اگه درس رو عمقی بخونید و تست های کنکور سراسری سالهای گذشته رو کار کنید واسه قبولی کفایت میکنه
    4-تست های تالیفی نباید شما رو از تست های کنکور سراسری سالهای قبل غافل کنه.. تست های سال های قبل بهترین مرجع واسه کنکور هستند
    5-به خدا توکل کنید و بدونید داشتن روحیه خوب یکی از فاکتورهای موفقیت هست
    6-مثل کسی نباشید که تو گرداب افتاده و به همه چیز چنگ میزنه سعی کنید ناخدای کشتی خودتون باشید
    Last edited by Amin.M.1986; 07-08-2010 at 08:11.

9. 15 کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه nelly joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

به نظر شما اگه کسی بخواد رتبه تک رقمی بیاره باید چی کار کنه؟
    من پارسال که آزمون سنجش شرکت میکردم رتبه ام تو 2 تا آزمون اول تو کل کشور 2 رقمی میشد اما من تو آزمونا بجای پیشرفت , پسرفت کردم.کم کم زده شدم از درس خوندن.
    می خوام امسال جبران کنم.ولی سردرگمم نمی دونم چه جوری؟

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

به نظر شما اگه کسی بخواد رتبه تک رقمی بیاره باید چی کار کنه؟
    من پارسال که آزمون سنجش شرکت میکردم رتبه ام تو 2 تا آزمون اول تو کل کشور 2 رقمی میشد اما من تو آزمونا بجای پیشرفت , پسرفت کردم.کم کم زده شدم از درس خوندن.
    می خوام امسال جبران کنم.ولی سردرگمم نمی دونم چه جوری؟
    منظورتون از پسرفت رو متوجه نشدم.. شاید پسرفت نکرده باشید .. چون سنجش به این صورت هست مه آزمون های اولش تعداد شرکت کنده ها پایینتره و رتبه ی شما بهتر هست .. واسه ی 2 رقمی شدن هیچ فرمولی جز تلاش خودتون نیست .. اگه وضع مالی خوبی دارید میتونید دبیر خصوصی هم بگیرید .. شما سطح علمیتون و وضع مالیتون رو بگید من دقیق تر میتونم کمک کنم.اگه سطح علمیتون خیلی بالا باشه دبیر خصوصی فقط وقت شما رو تلف میکنه و به این دلیل بود که پرسیدم.
    اما جدای از اینها شما تمرکزتون رو بذارید روی کتاب درسی و تست های سراسری سال گذشته و در کنار اینها یک کتاب کمک درسی استفاده کنید.. تاکید میکنم با کتاب های مختلف دور خودتون رو شلوغ نکنید و مطمئن باشید همین ها کافیه .. فقط باید چند دور بخونید
    شما که پشت کنکوری هستی یه پیشنهاد دارم واست
    سال رو به سه قسمت تقسیم کن :پاییز زمستان و بهار
    در پاییز و زمستان دروس رو بخون و بهار رو فقط به تست زدن اختصاص بده و مرور نکته برداری های 6 ماه گذشته.
    برای 2 درس یا 3 درس معلم بگیر یا کلاس برو(لااقل یک درس رو باید بیرون کلاس بری) نه از این جهت که چیز جدید یاد بگیری بلکه از این جهت که از کنکور غافل نشی و باد پشتت نخوره..آزمون های سنجش رو از یاد نبر.
    با این حرف ها که گفتم باز هم تضمینی برای 2 رقمی شدن نیست.. مطمئن باش اگه هفته بعد از کنکور سراسری دوباره کنکور برگزار کنند رتبه ها کاملا با کنکور قبل متفاوت خواهد بود و نفرات برتر همه جا به جا میشوند.

12. 3 کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

استاد عزیز اگر این تاپیک
    راستی اینجوری گفتی استاد احساس کردم خیلی پیر شدم .. من جوونم هنوز و تازه اول راه هستم.. دلیل تجربه ی نسبتا خوبم اینه که از وقتی که وارد دانشگاه شدم تدریس فیزیک رو شروع کردم و الان که نگاه میکنم تعجب میکنم از اعتماد به نفس اون موقع خودم .. خودم نتیجه کنکورم نیومده بود شاگرد فیزیک 1 گرفته بودم درس میدادم.. حالا نه تقویتی واسه شاگرد ضعیف بلکه خود اون آدم درسش قوی بود و پدرش میخواست قبل اومدن به دبیرستان فیزیک 1 رو بگذرونه.. یادش بخیر بدترین خاطره ی تدریشس من بود چون شاگرد با واسطه معرفی شده بود و من آدرسی نداشتم و ایشون میومد آموزشگاه پدر من( آموزشگاه کنکور نیستش خیالتون راحت) و اونجا بهش درس میدادم.. تا جلسه آخر هم اومد ولی پول ما رو خورد و یک آب هم روش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

3
    -اگه درس رو عمقی بخونید و تست های کنکور سراسری سالهای گذشته رو کار کنید واسه قبولی کفایت میکنه
    قبولی چیه من مکانیک دانشگاه تهران میخوام (با اینکه هنوز نمیدونم مکانیک علاقه دارم یا نه )
    واسه همین فکر کنم تلاش بیشتری لازمه نسبت به این منابع مذکور
    واسه رتبه ی سه رقمی چه مواردی پیشنهاد میکنید؟

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

3
    قبولی چیه من مکانیک دانشگاه تهران میخوام (با اینکه هنوز نمیدونم مکانیک علاقه دارم یا نه )
    واسه همین فکر کنم تلاش بیشتری لازمه نسبت به این منابع مذکور
    واسه رتبه ی سه رقمی چه مواردی پیشنهاد میکنید؟
    من هم منظورم از قبولی مجاز شدن یا قبولی تو پیام نور نبود.. چون دور و بر من همه درس خون هستند من هم عادت کردم که اینطور بگم .. منظورم از قبولی این بود که شما تو یک رشته خوب تو یکی از دانشگاه های خوب سراسری قبول بشید... واسه 3 رقمی هم همونا که گفتم و اسه 2 رقمی هم همونا که گفتم .. شما فکر میکنید کتاب ها معجزه میکنند؟؟؟؟ نه دوست عزیز.. مهم تسلط شما رو تست های سال های قبل هست.. اگه واقعا عمقی متوجه روش حل اونها بشید میتونید سوالات جدید رو هم جواب بدید .. شدیدا از تست های تالیفی پرهیز کنید تست های سراسری رو چندین و چند بار حل کنید
    در درس فیزیک گاهی میشه که من یک مبحث رو انقدر خلاصه درس میدادم که شاگرد فکر میکرد دارم کم کاری میکنم .. اما بعدا میفهمید واقعا همین قدر کافی بوده .. گاهی یک فصل فیزیک رو تو 2 ساعت تموم میکردم و بعدش تست حل میکردیم و به مراتب نتیجه بهتری حاصل میشد

16. 4 کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 23 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •