تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 826 از 827 اولاول ... 326726776816822823824825826827 آخرآخر
نمايش نتايج 8,251 به 8,260 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

با سلام
    بنده هارد اکسترنال 2 ترا .. مدل وسترن دارم
    کاربرد و استفاده ام فقط به ر س ی و ر وصل هست و رکورد میکنه
    یه بار قبلا کند شده بود و هنگ میکرد
    فرمت کردم و درست شد
    الان دوباره هنگ میکنه
    راهی هست که .. میخوام به صورت کامل فرمتش کنم..فرمت قوی منظورم..تنظیم کارخونه ای بشه
    یه فرمت اساسی
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    برای وصل کردن هارد اکسترنال به ر س ی و ر

فرمت هارد fat32 باشه بهتره یا ntfs ?? کدوم بهتره ؟؟ سرعتش بهتر هست؟؟
    شما با وصل هارد به ----- و درگیر شدن مکرر با هنگ و RAW شدن هارد دارید فاتحه هارد سالمتون رو با دست خودتون میخونید!
    جسارتا چه زوریه که حتما هارد باشه؟ مگه زمان ضبط برنامه از ----- به هارد هست!؟ همه برنامه ها که تو نت هست اینروزا هم حجم تقریبا کافی مخصوصا تو جشنواره ها شرکت های ISP یا همون ارائه دهنده سرویس ADSL/VDSL میدن میتونید خیلی راحت دانلود کنید و هم دیتای موبایل شبانه هست که میتونید با نهایت سرعت و با هزینه کم استفاده کنید. ولی اگه برنامه ای دارید که نمیشه تو نت پیگیرش شد خب یه فلش 128 گیگ 64 گیگ بخرید و استفاده کنید و پدر هارد 2 ترابایت رو در نیارید حیفه واقعا.
    در ضمن مدل و برند و مرغوبیت ----- هم در رسوندن برق به هاردهای 2.5 اینچی دخیل هستن ممکنه ----- شما برق درست و حسابی و درخواستی هارد دیسک از درگاه USB به هارد نمیرسونه، و خیلی از رسیورها و تلویزیون های عصر گذشته (منظور چند سال پیش) از NTFS پشتیبانی نمیکنن و FAT32 هم کاراییش برای هم فایل 4 گیگابایته که باز با مشکل مواجه میکنه هارد رو برای ظبط های طولانی.

2. 2 کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    بنده هارد اکسترنال 2 ترا .. مدل وسترن دارم
    کاربرد و استفاده ام فقط به ر س ی و ر وصل هست و رکورد میکنه
    یه بار قبلا کند شده بود و هنگ میکرد
    فرمت کردم و درست شد
    الان دوباره هنگ میکنه
    راهی هست که .. میخوام به صورت کامل فرمتش کنم..فرمت قوی منظورم..تنظیم کارخونه ای بشه
    یه فرمت اساسی
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام .
    با نرم افزار خود وسترن دیجیتال که روی هارد موجود هست و باید نصب کنید فرمت کنید .

اگر رسـیور فایل سیستم NTFS رو شناسایی میکنه پس NTFS بهتر هست .

4. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

شما با وصل هارد به ----- و درگیر شدن مکرر با هنگ و RAW شدن هارد دارید فاتحه هارد سالمتون رو با دست خودتون میخونید!
    جسارتا چه زوریه که حتما هارد باشه؟ مگه زمان ضبط برنامه از ----- به هارد هست!؟ همه برنامه ها که تو نت هست اینروزا هم حجم تقریبا کافی مخصوصا تو جشنواره ها شرکت های ISP یا همون ارائه دهنده سرویس ADSL/VDSL میدن میتونید خیلی راحت دانلود کنید و هم دیتای موبایل شبانه هست که میتونید با نهایت سرعت و با هزینه کم استفاده کنید. ولی اگه برنامه ای دارید که نمیشه تو نت پیگیرش شد خب یه فلش 128 گیگ 64 گیگ بخرید و استفاده کنید و پدر هارد 2 ترابایت رو در نیارید حیفه واقعا.
    در ضمن مدل و برند و مرغوبیت ----- هم در رسوندن برق به هاردهای 2.5 اینچی دخیل هستن ممکنه ----- شما برق درست و حسابی و درخواستی هارد دیسک از درگاه USB به هارد نمیرسونه، و خیلی از رسیورها و تلویزیون های عصر گذشته (منظور چند سال پیش) از NTFS پشتیبانی نمیکنن و FAT32 هم کاراییش برای هم فایل 4 گیگابایته که باز با مشکل مواجه میکنه هارد رو برای ظبط های طولانی.
    درود
    این مشکلی که گفتم
    برای برادرم اتفاق افتاده
    برای منزل خودم الان 5 سال هست که هارد اکسترنال به ----- 4k وصل هست
    و تا حالا هیچ مشکلی نداشتم.
    مثل ساعت داره کار میکنه و خیلی راضی هستم.
    هر برنامه و سریالی که دنبال میکنم...چون تمام روز سر کار هستم..
    زمان بندی میکنم که مثلا فلان ساعت فلان شبکه خودش رکورد میکنه و بعد از رکورد دستگاه خاموش میشه.
    برای هارد sleep time تعریف کردم و زمانی که از هارد استفاده نمیشه خود هارد به حالت خاموش میره
    فرمت هارد هم ntfs هست و خروجی هم usb3 هست.
    قبلا فلش وصل میکردم ولی حجمش کمه برای استفاده من

بله الان تو اینترنت هر چی بخوایی میشه راحت دانلود کرد

ولی هزینه داره..پول حجم نت باید بدی
    کلی باید تو نت سرچ کنی و وقت بزاری تا پیدا کنی.

ولی م ا ه و ا ره هر چی نشون میده به صورت رایگان هست. بدون هزینه و وقت .

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

درود
    این مشکلی که گفتم
    برای برادرم اتفاق افتاده
    برای منزل خودم الان 5 سال هست که هارد اکسترنال به ----- 4k وصل هست
    و تا حالا هیچ مشکلی نداشتم.
    مثل ساعت داره کار میکنه و خیلی راضی هستم.
    هر برنامه و سریالی که دنبال میکنم...چون تمام روز سر کار هستم..
    زمان بندی میکنم که مثلا فلان ساعت فلان شبکه خودش رکورد میکنه و بعد از رکورد دستگاه خاموش میشه.
    برای هارد sleep time تعریف کردم و زمانی که از هارد استفاده نمیشه خود هارد به حالت خاموش میره
    فرمت هارد هم ntfs هست و خروجی هم usb3 هست.
    قبلا فلش وصل میکردم ولی حجمش کمه برای استفاده من

بله الان تو اینترنت هر چی بخوایی میشه راحت دانلود کرد

ولی هزینه داره..پول حجم نت باید بدی
    کلی باید تو نت سرچ کنی و وقت بزاری تا پیدا کنی.

ولی م ا ه و ا ره هر چی نشون میده به صورت رایگان هست. بدون هزینه و وقت .
    که اینطور، پس این مشکل برادرتون هست. پس از برند و مرغوبیت ر س ی و ر شون اطمینان کسب کنید! مسلما میدونید لوازم الکترونیکی همشون یه جور نیستن انواع اقسام جنس و کیفیت و مرغوبیت رو ارائه میدن شاید مشکل بلکل از رسی-ور باشه... بنا به دلایلی که پست قبل گفتم.
    بله حق با شماست که می فرمایید م-اهواره هرچی نشون میده بصورت رایگان هست اما منظور من رایگان بودن یا نبودن نبود، مورد بحث من هزینه هارد اکسترنال بود که داره این وسط تلف میشه و خرید یه هارد اکسترنال این روزا قیمت هاش بنا به ارزش پشکلی ریال در برابر دلار غیرمنصفانه هست و برای تنها و تنها یک ترابایت هارد دیسک باید چیزی حدود 800 تومن پیاده بشید که اگه دقت نظر داشته باشید میبینید صرفه اقتصادی نداره و دستی، دستی دارید با یه رسی-ور عهد بوق یه چیز با ارزش رو نابود میکنید... که اگه منطقی به قضیه نگاه کنیم پس این وسط رایگان بودن TV به ضرر خود برادرتون هست. من پیشنهاد دانلود رو دادم چون خودم اصلا با برنامه های م-اهواره حال نمیکنم که بشینم پاش، عمده اوقات فراغت من هارد اکسترنال هایی هست که آرشیو فیلم و سریال و انیمیشن و مستند توش پر کردم طی چندین سال البته و هروقت فرصتی برام فراهم بشه و حالشو داشته باشم به راحتی با انتقال فایل به فلش مموری و وصلش به TV سرم گرم میشم و بیشتر از ماه-واره به عنوان رسانه خبری استفاده میکنم. ولی سلایق و طینت ها متفاوت هست از کاربری م-اهواره و قابل احترام. هزینه اینترنت هم این روزها همونطور که گفتم مثل گذشته نیست الان من مثلا سرویس 1200 گیگ معادل 1 ترابایت و 200 گیگابایت سرویس از جشنواره رمضان آسیاتک گرفتم ماه پیش بقیمت 500 تومن برای 1 سال و قبل از این هم همین سرویس رو داشتم اما با قیمت کمتر که بگذریم...! از طرفی گیگ باکس های ارزون (منظور از گیگ باکس یعنی تهیه حجم محدود بالا در بازه زمانی کوتاه با قیمت بسیار پایین جهت دانلود) گیگ باکس روزانه - گیگ باکس ساعات خاص - گیگ باکس آخر هفته با انواع حجم ها و طرح های مختلف. پس با کمترین هزینه و کمترین حجم سرویس هم میتونستم به دانلود ادامه بدم و از طرفی اینترنت نامحدود ایرانسل که انصافا حالا تو ایران بهترین سرعت دیتای موبایل رو ارائه میده (البته در مقایسه با سایر ممالک زرشکی بیش نیست!!!) بسته های شبانه 1 ساعته با 20 گیگ تا 3 ساعته با 60 گیگ اینترنت با سرعت بسیار بالا (البته بستگی به محل سکونت و آنتن دهی منطقه هم داره - شخصا سرعت 6 تا 7 مگ را با 4.5G میگیرم) شخصی میتونه به دانلود هاش برسه. پس نه تنها صرفه اقتصادی داره برنامه های مورد علاقه هم واسه خودت میمونن برای همیشه و نیازی نیست پیگیر و درگیر ساعات خاص برنامه های تلویزیونی باشیم.
    پیشنهاد فلش رو هم دادم چون هزینه یک فلش مموری خیلی کمتر از هارد اکسترنال هست و اگه موردی پیدا کنه آدم راحت و بی دغدغه میتونه باهاش کنار بیاد اما هارد اینطور نیست...

7. این کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

ایا امکانش هست
    هارد اکسترنال از fat32 به ntfs تبدیل کرد
    منظورم بدون فرمت کردن و بدون پاک شدن اطلاعات هست
    وسترن 2ترا

- - - Updated - - -

ایا امکانش هست
    وسترن 2ترا

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

خیر، یا باید فرمت بشه یا اطلاعات هارد رو یه جایی کپی کنید و هارد رو فرمت NTFS کنید بعد دوباره اطلاعات رو کپی کنید داخلش...

10. این کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ایا امکانش هست
    وسترن 2ترا
    با استفاده از دستور convert X: /fs:ntfs میتونید تبدیل فایل سیستم از FAT32 به NTFS رو بدون از دست دادن اطلاعات انجام بدید (به جای X حروف مورد نظر رو بذارید) . حتماً پست شماره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو هم مطالعه کنید .

12. 4 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ahmad20062's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام
    قصد خرید یک هارد 1ترابایتی اکسترنال را دارم.در حد1میلیون تومان.درحال حاضر بهترین برند برای من چی هست.

ایا با این قیمت می توان هارد با قابلیت وایرلس تهیه کرد

بیشتر برای ذخیره فیلم و عکس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

سلام
    قصد خرید یک هارد 1ترابایتی اکسترنال را دارم.در حد1میلیون تومان.درحال حاضر بهترین برند برای من چی هست.

ایا با این قیمت می توان هارد با قابلیت وایرلس تهیه کرد

بیشتر برای ذخیره فیلم و عکس
    اگه قصد جا به جایی هارد رو دارید این مدل WD بهترینه:
    Western Digital Elements External Hard Drive - 1TB
    کیف محافظ هم حتما براش تهیه کنید لازمه.
    هارد وایرلس هم الان زیر 3 تومن پیدا نمیشه.

15. این کاربر از شهرنوش.انوار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام
    در صدد خرید یه هارد اکسترنال 8 ترا بایت هستم
    دو گزینه هست یکی WD My book و Seagate
    به نظرشما تفاوت محسوسی بین این دو هست ؟
    و دومی اینکه گارانتی کدوم شرکت برتری داره ؟
Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •