تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 808 از 827 اولاول ... 308708758798804805806807808809810811812818 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,071 به 8,080 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هارد رو تهیه کردم و ی سری برنامه جانبی داره نیازه که نصب کنم؟
    حداقل برنامه های WD Drive Utilities for Windows و WD Quick View for Windows رو نصب کنید که بتونید Sleep timer رو تنظیم کنید و همچنین هارد دیسک رو Safely remove کنید .

2. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

حداقل برنامه های WD Drive Utilities for Windows و WD Quick View for Windows رو نصب کنید که بتونید Sleep timer رو تنظیم کنید و همچنین هارد دیسک رو Safely remove کنید .
    سپاس ...

سیستم من یواس2 هست و می خوام بین دوهارد تبادل اطلاعات کنم ایا از این نرم افزارparagon drive copy کمک بگیرم در تسریع فایل موثر هس؟(یواس بی 2دارم و می خوام سرعتم بهبود پیدا کنه الان 26مگ هس هرچند انتظار افزایش معجزه وار ندارم فقط می خوام بدونم موث ر هس؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سپاس ...

سیستم من یواس2 هست و می خوام بین دوهارد تبادل اطلاعات کنم ایا از این نرم افزارparagon drive copy کمک بگیرم در تسریع فایل موثر هس؟(یواس بی 2دارم و می خوام سرعتم بهبود پیدا کنه الان 26مگ هس هرچند انتظار افزایش معجزه وار ندارم فقط می خوام بدونم موث ر هس؟
    انتظار افزایش سرعت با این نرم افزارها رو نداشته باشید . تنها راه استفاده از کارت USB 3 هست که در بازار هم فراوان هست .

5. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Yizi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

سلام
    من یه هارد اکسترنال 4 ترابایت میخوام بگیرم
    تا اینجا که من فهمیدم WD بهترین گزینه است!
    لپ تاپ من یه پورت USB 3 هم داره
    قیمت هم مهم نیست

ممنون میشم راهنماییم کنید استاد!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

سلام

من تاحالا از شرکت سیلیکون پاور، مدل های a60 2tra - a65 2 tra - a80 1tra رو استفاده کردم که انصافا از همشون راضی هستم.
    فقط این مدل a80 بعد از چند سالی که ازش استفاده کردم، احساس میکنم برای پورتش مشکلی پیش اومده. اینطور که با هر ضربه خیلی ارومی که به کیسم میخوره و میلرزه، هارد قطع و وصل میشه. فعلا دو هفته هست که ازش استفاده نکردم تا بفهمم مشکلش چیه. بنظرتون مشکلش از چی میتونه باشه؟ احتمال پاک شدن دیتا هام هست؟ چجوری میشه درستش کرد؟
    سوال دومم هم اینه که ایا میشه برای یه پوشه بخصوص در هارد رمز گذاشت؟ مثلا وقتی هاردی رو داری به دوستت میدی، عکس ها و فایل های شخصیت رمز گذاری شده باشن که خیالت جمع باشه؟
    سوال اخر هم اینکه میخوام هارد 2 ترا بخرم (برای فیلم)
    حمل و نقل خیلی خیلی کمی خواهد داشت. قیمتش هم برام مهم نیست (بالای یه میلیون نباشه فقط ) )، مهمترین فاکتور برام دوام هارده که بتونه هر روز بالای 15 ساعت متصل بمونه و خیلی دیر فرسوده بشه.
    همونطور که گفتم بیشتر از سیلیکون استفاده میکردم که بعد از اینکه یکیشون بعد 2-3 سال همچین مشکلی براش پیش اومده، برای خرید مجدد ازش دودل شدم.
    از adata هم که اصلا دل خوشی ندارم! دو مدل یه ترابایت hd710 و hv100 رو خیلی وقت پیش گرفتم که یکی از یکی اشغال تر! زیر 3 ماه ترکیدن! (حمل نقل نداشتن و safety remove هم انجام میدادم)
    اولین هاردی که گرفتم western digital my passport بود که اون موقع زیاد به نکات امنیتی توجه نمیکردم و بعد تقریبا یه سال اونم دیگه از کار افتاد. میدونم دلیل بر ضعیف بودنش نیست (چون تقصیر خودم بود) ولی بازم سعی کردم از خریدنش جلوگیری کنم.

پیشاپیش ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

من تاحالا از شرکت سیلیکون پاور، مدل های a60 2tra - a65 2 tra - a80 1tra رو استفاده کردم که انصافا از همشون راضی هستم.
    فقط این مدل a80 بعد از چند سالی که ازش استفاده کردم، احساس میکنم برای پورتش مشکلی پیش اومده. اینطور که با هر ضربه خیلی ارومی که به کیسم میخوره و میلرزه، هارد قطع و وصل میشه. فعلا دو هفته هست که ازش استفاده نکردم تا بفهمم مشکلش چیه. بنظرتون مشکلش از چی میتونه باشه؟ احتمال پاک شدن دیتا هام هست؟ چجوری میشه درستش کرد؟
    سوال دومم هم اینه که ایا میشه برای یه پوشه بخصوص در هارد رمز گذاشت؟ مثلا وقتی هاردی رو داری به دوستت میدی، عکس ها و فایل های شخصیت رمز گذاری شده باشن که خیالت جمع باشه؟
    حمل و نقل خیلی خیلی کمی خواهد داشت. قیمتش هم برام مهم نیست (بالای یه میلیون نباشه فقط ) )، مهمترین فاکتور برام دوام هارده که بتونه هر روز بالای 15 ساعت متصل بمونه و خیلی دیر فرسوده بشه.
    همونطور که گفتم بیشتر از سیلیکون استفاده میکردم که بعد از اینکه یکیشون بعد 2-3 سال همچین مشکلی براش پیش اومده، برای خرید مجدد ازش دودل شدم.
    از adata هم که اصلا دل خوشی ندارم! دو مدل یه ترابایت hd710 و hv100 رو خیلی وقت پیش گرفتم که یکی از یکی اشغال تر! زیر 3 ماه ترکیدن! (حمل نقل نداشتن و safety remove هم انجام میدادم)
    اولین هاردی که گرفتم western digital my passport بود که اون موقع زیاد به نکات امنیتی توجه نمیکردم و بعد تقریبا یه سال اونم دیگه از کار افتاد. میدونم دلیل بر ضعیف بودنش نیست (چون تقصیر خودم بود) ولی بازم سعی کردم از خریدنش جلوگیری کنم.

پیشاپیش ممنون
    سلام .

شاید کانکتور USB هارد اکسترنال خراب شده . مثلاًٌ بر اثر داخل و خارج کردن مکرر کابل USB ، این قسمت دچار فرسودگی شده باشه که نمیتونه اتصال محکمی بر قرار کنه . اگر هنوز گارانتی داره ببرید گارانتی در غیر اینصورت میتونید یه باکس اکسترنال جدید بخرید و هارد دیسک داخلی رو جابجا کنید . البته قبل از هر کاری پیشنهاد میکنم ابتدا با کابل USB دیگه ای امتحان کنید .
    احتمال از بین رفت اطلاعات هم هست چون این قطع و وصلی ها ممکن هست باعث آسیب دیدن فایل سیستم پارتیشنها بشه و حتی در موارد بدتر خود هارد دیسک بصورت سخت افزاری آسیب ببینه . اگر هارد اکسترنال دیگه ای دارید توصیه میکنم از اطلاعات کپی بگیرید .

فقط روی یه سیستم میخواهید استفاده کنید ؟ مثلاً قصد ندارید به TV یا PC دیگه متصل کنید ؟
    با توجه به اینکه حمل و نقل خیلی کمی دارید و همچنین مدت استفاده طولانی پیشنهاد میکنم هارد دیسک اینترنال تهیه کنید . هارد دیسکهای اینترنال معمولاً دوام و عمر بیشتری در مقایسه با هارد دیسکهای اکسترنال دارند چون شرایط مناسب تری دارند . مثلاً در داخل کیس نصب میشه که جای امن تری محسوب میشه در مقایسه با هارد اکسترنال که روی میز قرار میگیره آنهم بصورت ایستاده که هر لحظه خطر سقوط وجود داره .

9. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

شاید کانکتور USB هارد اکسترنال خراب شده . مثلاًٌ بر اثر داخل و خارج کردن مکرر کابل USB ، این قسمت دچار فرسودگی شده باشه که نمیتونه اتصال محکمی بر قرار کنه . اگر هنوز گارانتی داره ببرید گارانتی در غیر اینصورت میتونید یه باکس اکسترنال جدید بخرید و هارد دیسک داخلی رو جابجا کنید . البته قبل از هر کاری پیشنهاد میکنم ابتدا با کابل USB دیگه ای امتحان کنید .
    احتمال از بین رفت اطلاعات هم هست چون این قطع و وصلی ها ممکن هست باعث آسیب دیدن فایل سیستم پارتیشنها بشه و حتی در موارد بدتر خود هارد دیسک بصورت سخت افزاری آسیب ببینه . اگر هارد اکسترنال دیگه ای دارید توصیه میکنم از اطلاعات کپی بگیرید .
    خیلی ممنون از پاسختون.
    بله با کابل های دیگه هم امتحان کردم و مشکل رفع نشد. گارانتی اش هم تموم شده، باید باکس اکسترنال جدید بخرم پس.

فقط روی یه سیستم میخواهید استفاده کنید ؟ مثلاً قصد ندارید به TV یا PC دیگه متصل کنید ؟
    با توجه به اینکه حمل و نقل خیلی کمی دارید و همچنین مدت استفاده طولانی پیشنهاد میکنم هارد دیسک اینترنال تهیه کنید . هارد دیسکهای اینترنال معمولاً دوام و عمر بیشتری در مقایسه با هارد دیسکهای اکسترنال دارند چون شرایط مناسب تری دارند . مثلاً در داخل کیس نصب میشه که جای امن تری محسوب میشه در مقایسه با هارد اکسترنال که روی میز قرار میگیره آنهم بصورت ایستاده که هر لحظه خطر سقوط وجود داره .
    به tv وصل نمیکنم ولی از لپ تاپ و pc استفاده میکنم و اینترنال بدردم نمیخوره. یه مکان مخصوص کنار کیسم هست برای گذاشتن امن هارد ها. خودم یکم تاپیک رو گشتم هارد رومیزی بنظرم بهتره برام. با توجه به توضیحات، چه هارد اکسترنال رومیزی رو پیشنهاد میکنید؟

درضمن خیلی عذز میخوام ولی فک کنم سوال دوم بنده رو در اون شلوغی ندیدین:
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به tv وصل نمیکنم ولی از لپ تاپ و pc استفاده میکنم و اینترنال بدردم نمیخوره. یه مکان مخصوص کنار کیسم هست برای گذاشتن امن هارد ها. خودم یکم تاپیک رو گشتم هارد رومیزی بنظرم بهتره برام. با توجه به توضیحات، چه هارد اکسترنال رومیزی رو پیشنهاد میکنید؟
    دسکتاپ اگر میخواهید انتخاب کنید بهتر هست حجمهای بالاتر انتخاب کنید مثلاً چهارترابایت و پیشنهاد من هم WD my book هست .

درضمن خیلی عذز میخوام ولی فک کنم سوال دوم بنده رو در اون شلوغی ندیدین
    میتونید از نرم افزار True Crypt استفاده کنید . البته این نرم افزار خیلی وقت هست که دیگه از طرف سازنده پشتیبانی نمیشه ولی میتونید از نرم افزار VeraCrypt استفاده کنید که دقیقاً مثل همین هست و بروز رسانی شده . برای شروع شما باید یه فایل container با حجم مورد نظر بسازید و این فایل رو mount کنید تا به شکل یک درایو در my computer ببینید که میتونید اطلاعات رو داخل این درایو ذخیره کنید . اشکال این روش این هست که این فایل container رو دیگه نمیشه تغییر حجم داد . ولی اگر شما دنبال نرم افزاری هستید که فقط فولدر رو رمزگذاری کنید بهتر هست در انجمن درخواست های نرم افزاری مطرح کنید چون تجربه ای در این مورد ندارم .

12. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

با سلام
    یه هارد برای وصل کردن به تلویزیون 4k
    و کاربردم فقط رکورد و پلی هست
    یعنی مرتب میخوام فیلم و اهنگ ظبط کنم و پلی کنم
    بدون جابجایی، خیلی کم ممکن جابجا کنم
    چه مدل و با چه ظرفیتی پیشنهاد میکنید?
    مدلی که عمرش خوب باشه و زود خراب نشه
    خیلی ممنون

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان راهی هست که از مدت کارکرد یه هارد به طور دقیق مطلع شیم؟
    من هاردمو بردم گارانتی بم یه هارد جدید دادن ولی از نظر ظاهری مشخصه کارکرده هستش،با نرم افزار اما نگاه میکنم زده ۱ساعت کار!شکلو عمرش جور در نمیاد،مطمئنم شدم کارکرده هستش!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •