تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 806 از 827 اولاول ... 306706756796802803804805806807808809810816 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,051 به 8,060 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام اقا عطا
    این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رمزگذاری سخت افزاری دارند مثل مدلهای قدیمی ؟ مرسی

Western Digital My Book Desktop External Hard Drive - 6TB
    سلام
    بله ، تفاوتی با مدلهای قدیمی ندارند به جزء شکل ظاهر .

سلام. با توجه به فیلتر بودن سایت وسترن و عدم امکان دانلود نرم افزارهای مدیریت هارد و پسورد و ... اگه امکانش هست لینک برنامه ها رو بذارید ممنون میشم.
    باید از فـیـلتـرشـکـن استفاده کنید که مطمئناً روی اکثر سیستمها موجوده

2. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز tonypb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Usa

پيش فرض

سلام دوستان.
    میخوام یه هارد اکسترنال دیگه بگیرم داشتم میگشتم دیدم این مدل خیلی به صرفه تر از بقیه س...
    Seagate Expansion Desktop 5TB

میخوام بدونم این 5 ترا بودنش مشکلی نداره؟ کلا توصیه میکنید؟ چون تا حالا همچین ظرفیتی ندیدم...
    ممنون

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    بله ، تفاوتی با مدلهای قدیمی ندارند به جزء شکل ظاهر .

باید از فـیـلتـرشـکـن استفاده کنید که مطمئناً روی اکثر سیستمها موجوده
    اقا عطا چرا قیمت این مدلهای جدید اینقدر بیشتر شده!8 ترای این مدل رو دی-جی میده 1500 در صورتی که مای بوکهای قدیمی 8 تراش 1250 بود.این مدلهای قدیمی تر هنوز تو بازار هست؟ چون ما که ارشیو میکنیم فرقی نداره چه ورژنی بگیریم ولی 250 روی 1500 یک خرده زور میاد به ادم.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان.
    میخوام یه هارد اکسترنال دیگه بگیرم داشتم میگشتم دیدم این مدل خیلی به صرفه تر از بقیه س...
    Seagate Expansion Desktop 5TB

میخوام بدونم این 5 ترا بودنش مشکلی نداره؟ کلا توصیه میکنید؟ چون تا حالا همچین ظرفیتی ندیدم...
    ممنون
    سلام .
    میخوام بدونم این 5 ترا بودنش مشکلی نداره؟
    مشکلی نداره .
    کلا توصیه میکنید؟
    اول بررسی کنید تفاوت قیمت با 6 ترابایت در چه حد هست . یعنی اگر تفاوت قیمت 5 و 6 ترابایت زیاد نیست بهتر هست 6 ترابایت رو بخرید .

اقا عطا چرا قیمت این مدلهای جدید اینقدر بیشتر شده!8 ترای این مدل رو دی-جی میده 1500 در صورتی که مای بوکهای قدیمی 8 تراش 1250 بود.این مدلهای قدیمی تر هنوز تو بازار هست؟ چون ما که ارشیو میکنیم فرقی نداره چه ورژنی بگیریم ولی 250 روی 1500 یک خرده زور میاد به ادم.
    فعلاً قیمتها غیر منطقی هست . الان قیمت هارد دیسک اکسترنال 8 ترابایتی سیگیت یک میلیون تومن هست در صورتی که هارد دیسکی که در همین مدل اکسترنال بکار رفته (یعنی Seagate Archive HDD با مدل نامبر ST8000AS0002) در دیجیکالا 1,520 هزار تومن هست .

6. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

عطا خان سلام!

هارد اکسترنال سیگیت Expansion Portable 1TB
    کيفيتش چطوره؟

آخر فروم باز basketball's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام .

مشکلی نداره .

اول بررسی کنید تفاوت قیمت با 6 ترابایت در چه حد هست . یعنی اگر تفاوت قیمت 5 و 6 ترابایت زیاد نیست بهتر هست 6 ترابایت رو بخرید .

فعلاً قیمتها غیر منطقی هست . الان قیمت هارد دیسک اکسترنال 8 ترابایتی سیگیت یک میلیون تومن هست در صورتی که هارد دیسکی که در همین مدل اکسترنال بکار رفته (یعنی Seagate Archive HDD با مدل نامبر ST8000AS0002) در دیجیکالا 1,520 هزار تومن هست .
    منظور شما مدل Seagate Backup Plus Hub Desktop هست دیگه؟ یعنی داخل این هارد مدل آرشیو هست؟
    من خیلی دنبال مدل 5 ترابایت Archive HDD بودم ولی متاسفانه فقط 8 ترابایت وارد شده با قیمت حدود یک میلیون صد هزار تومن

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منظور شما مدل Seagate Backup Plus Hub Desktop هست دیگه؟ یعنی داخل این هارد مدل آرشیو هست؟
    من خیلی دنبال مدل 5 ترابایت Archive HDD بودم ولی متاسفانه فقط 8 ترابایت وارد شده با قیمت حدود یک میلیون صد هزار تومن
    بله ؛ منظور من مدل Hub Desktop هست . حتی در هارد دیسکهای اکسترنال سایر برندها مثل Transcend هم از همین مدل استفاده میشه .

10. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام. مدل وسترن المنتز ، فقط تو نداشتن پسورد سخت افزاری با بقیه وسترن ها تفاوت داره یا چیز دیگه هم هست؟
    Last edited by noisymind; 14-03-2017 at 23:53.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام. مدل وسترن المنتز ، فقط تو نداشتن پسورد سخت افزاری با بقیه وسترن ها تفاوت داره یا چیز دیگه هم هست؟
    سلام .
    مهمترین تفاوت مربوط به همین رمزگذاری سخت افزاری هست . نرم افزار بکاپ گیری ندارند که البته مهم نیست و میتونید از نرم افزارهای دیگه ای استفاده کنید و همچنین تفاوت در شکل ظاهر .

13. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام .
    مهمترین تفاوت مربوط به همین رمزگذاری سخت افزاری هست . نرم افزار بکاپ گیری ندارند که البته مهم نیست و میتونید از نرم افزارهای دیگه ای استفاده کنید و همچنین تفاوت در شکل ظاهر .

ممنون. البته من هنوز از بازار قیمت نکردم ، ولی دیجی کالا 2ترای المنتز رو میده 320 و مدل اولترا رو میده 425 تومان! گفتم اگه فقط مشکل فقط پسورده که همین المنتز خیلی به صرفه تره.
    اون قابلیت بکاپ خودکار که برا من یکی که خیلی کارایی نداره. فقط اون برنامه که هارد رو خاموش میکنه کاربردیه.

ضمنا من از تو خود سایت وسترن که میرم قسمت Software برای برنامه هارد ، بسته نرم افزارش رو گذاشته برای فروش!! خیلی این وسترن روش زیاد شده!!
    Last edited by noisymind; 15-03-2017 at 10:56.

15. این کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •