تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 765 از 827 اولاول ... 265665715755761762763764765766767768769775815 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,641 به 7,650 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود
    مدیر جان یه هارد اکسترنال پرتابل خوب با کارایی و زندگی بالا تا 300 تومن بهم پیشنهاد بده. برای کاربردهای پشتیبان گیری، زدن به پخش کننده بلوری (برای پخش فایلهای دیداری و شنیداری)، آمپلی فایر (برای پخش فایلهای شنیداری) و TV (برای پخش فایلهای دیداری و شنیداری) میخوام. سرعت خوب تا گنجایش 2TB. (اگرم نشد 1TB)

مشخصات سیستمی که هاردو میخوام بهش بزنم:

CPU AMD PHENUM II X3 710
    RAM GEIL 4GB DDRIII
    PS GREEN 530W
    MB ASUS M4A78T-E WITH USB 2.0
    OS WINDOWS 7 32BIT
    سیستم از سال 2009 تاکنون کار کرده است.

مشخصات پخش کننده بلوری:
    PIONEER BDP 450

مشخصات آمپلیفایر:
    PIONEER VSX 522K

مشخصات TV:
    SAMSUNG F8800 LED
    Last edited by chaharnazm; 12-09-2015 at 10:06. دليل: افزودن داده ها

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود
    مدیر جان یه هارد اکسترنال پرتابل خوب با کارایی و زندگی بالا تا 300 تومن بهم پیشنهاد بده. برای کاربردهای پشتیبان گیری، زدن به پخش کننده بلوری (برای پخش فایلهای دیداری و شنیداری)، آمپلی فایر (برای پخش فایلهای شنیداری) و TV (برای پخش فایلهای دیداری و شنیداری) میخوام. سرعت خوب تا گنجایش 2TB. (اگرم نشد 1TB)

مشخصات سیستمی که هاردو میخوام بهش بزنم:

CPU AMD PHENUM II X3 710
    RAM GEIL 4GB DDRIII
    PS GREEN 530W
    MB ASUS M4A78T-E WITH USB 2.0
    OS WINDOWS 7 32BIT
    سیستم از سال 2009 تاکنون کار کرده است.

مشخصات پخش کننده بلوری:
    PIONEER BDP 450

مشخصات آمپلیفایر:
    PIONEER VSX 520K

مشخصات TV:
    SAMSUNG F8800 LED
    سلام .

مدلهای پرتابل Seagate Expansion و یا WD Elements رو میتونید تهیه کنید . دوترابایتشون تا زیر 300 هزار تومن در بازار پیدا میشه .

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

میشه گارانتی معتبرشونم بگی؟ بازار کامپیوتر برم بخرم مطمین تره یا بازار رضا؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

میشه گارانتی معتبرشونم بگی؟ بازار کامپیوتر برم بخرم مطمین تره یا بازار رضا؟
    گارانتی سازگار معتبرتر هست بنظرم .
    خیلی فرق نمیکنه از کدام مغازه بخرید بگردید ارزانترین مورد رو پیدا کنید . خودم برای خرید مادربرد هر دو بازار کامپیوتر و رضا رو گشتم .

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

گارانتی سازگار معتبرتر هست بنظرم .
    خیلی فرق نمیکنه از کدام مغازه بخرید بگردید ارزانترین مورد رو پیدا کنید . خودم برای خرید مادربرد هر دو بازار کامپیوتر و رضا رو گشتم .
    دوست من، تفاوت میان هاردهای اکسترنال backup plus با هاردهای ساده در چیه؟
    میخوام نرم افزارهای جانبی خوبی داشته باشه.
    در سایت دیجی کالا دیدگاههای کاربران اون هاردهایی که گفتید رو خوندم، اینجور که دستگیرم شد WD آسیب پذیری بیشتری نسبت به سیگیت داشته. آیا شما هم همین دید رو دارید؟
    اگه میشه نمونه ای رو نام ببرید که در برابر ضربه، آب و ... پایدارتر باشه.
    سپاسگزارم.
    Last edited by chaharnazm; 10-09-2015 at 14:04.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست من، تفاوت میان هاردهای اکسترنال backup plus با هاردهای ساده در چیه؟
    میخوام نرم افزارهای جانبی خوبی داشته باشه.
    در سایت دیجی کالا دیدگاههای کاربران اون هاردهایی که گفتید رو خوندم، اینجور که دستگیرم شد WD آسیب پذیری بیشتری نسبت به سیگیت داشته. آیا شما هم همین دید رو دارید؟
    اگه میشه نمونه ای رو نام ببرید که در برابر ضربه، آب و ... پایدارتر باشه.
    سپاسگزارم.
    تفاوتها فقط مربوط به شکل ظاهری و نرم افزارها هست . نرم افزارها خیلی مهم نیست و مشابه این نرم افزارها در اینترنت فراوان هست .
    دوترابایت ضد ضربه و آب از بودجه ـتون بیشتر میشه . میتونید از سری Armor سیلیکون پاور انتخاب کنید شخصاً مدل Armor A85 رو ترجیح میدم (جدیدتر و زیباتر) اگر هم نتونستید این مدل رو پیدا کنید Armor 65 رو میتونید انتخاب کنید .

نظرات کاربرها و فیدبکهایی که در سایتهای فروش زده میشه در انتخاب نهایی میتونه تاثیر داشته باشه . خودم که میخواستم مادربرد بخرم نظرات کاربرها رو در سایت newegg مطالعه میکردم که گاهی اوقات تو انتخابهام تاثیر میذاشت . اگر نظرت منفی خیلی زیادی ثبت شده باشه احتمالاً محصول مشکل خاصی داره در غیر اینصورت شاید خرابی بصورت موردی و تکی بوده که با گارانتی مشکل برطرف میشه و یا اینکه خرابی ناشی از سهل انگاری و عدم دقت کافی کاربر هست .

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

3 ترای وسترن چفدر بیشتر از بک اپ پلاس می ارزه؟
    هارد رو بردم گارانتی زنگزده میگه همون مدل رو نداریم باید با وسترن عوض کنی 20 تومن + 9 درصد مالیات هم سر بدی
    این مالیاتش اگه رو قیمت کلش باشه خیلی میشه

- - - Updated - - -

هارد رو بردم گارانتی زنگزده میگه همون مدل رو نداریم باید با وسترن عوض کنی 20 تومن + 9 درصد مالیات هم سر بدی

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

- - - Updated - - -

قيمتها رو كه بررسي كردم Backup Plus قيمتش بيشتر هست ولي نه 20 هزار تومن (اونهم به اضافه ارزش افزوده) . تفاوت قيمت در حد ده هزار تومن هست مثل اينكه .
    ارزش افزوده هم روي همين تفاوت قيمت بايد باشه يعني هزار و هشتصد تومن .

چاره اي نداريد كه شرايط رو قبول كنيد مگر اينكه نخواين از گارانتي استفاده كنيد .

9. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تفاوتها فقط مربوط به شکل ظاهری و نرم افزارها هست . نرم افزارها خیلی مهم نیست و مشابه این نرم افزارها در اینترنت فراوان هست .
    دوترابایت ضد ضربه و آب از بودجه ـتون بیشتر میشه . میتونید از سری Armor سیلیکون پاور انتخاب کنید شخصاً مدل Armor A85 رو ترجیح میدم (جدیدتر و زیباتر) اگر هم نتونستید این مدل رو پیدا کنید Armor 65 رو میتونید انتخاب کنید .

نظرات کاربرها و فیدبکهایی که در سایتهای فروش زده میشه در انتخاب نهایی میتونه تاثیر داشته باشه . خودم که میخواستم مادربرد بخرم نظرات کاربرها رو در سایت newegg مطالعه میکردم که گاهی اوقات تو انتخابهام تاثیر میذاشت . اگر نظرت منفی خیلی زیادی ثبت شده باشه احتمالاً محصول مشکل خاصی داره در غیر اینصورت شاید خرابی بصورت موردی و تکی بوده که با گارانتی مشکل برطرف میشه و یا اینکه خرابی ناشی از سهل انگاری و عدم دقت کافی کاربر هست .
    عطا جون دیدگاه کاربران اون دو نمونه هارد سیلیکون رو خوندم یه جا یکیشون گفته بود هارد رو به TV زدم داده های روش پرید. این یه خورده منو نگران کرد. من بیشتر گرایش به خرید سیگیت دارم. چون میخوام به جز پشتیبان گیری به دستگاههای رسانه ای هم بزنم و فایل پخش کنم جوری نباشه که ناگهان داده هام از دست بره. با این گفته ها کدوم نمونه 2 ترابایتی رو پیشنهاد میکنی؟ (گارانتی درستی هم داشته باشه)
    راستی هاردی که خریده شده رو پیش از به کاربردن باید فرمت کرد یا نیازی نیست؟ دوستان میگفتند فرمت، زمان زیادی میبره. راهی برای کاهش زمان نیست؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عطا جون دیدگاه کاربران اون دو نمونه هارد سیلیکون رو خوندم یه جا یکیشون گفته بود هارد رو به TV زدم داده های روش پرید. این یه خورده منو نگران کرد. من بیشتر گرایش به خرید سیگیت دارم. چون میخوام به جز پشتیبان گیری به دستگاههای رسانه ای هم بزنم و فایل پخش کنم جوری نباشه که ناگهان داده هام از دست بره. با این گفته ها کدوم نمونه 2 ترابایتی رو پیشنهاد میکنی؟ (گارانتی درستی هم داشته باشه)
    راستی هاردی که خریده شده رو پیش از به کاربردن باید فرمت کرد یا نیازی نیست؟ دوستان میگفتند فرمت، زمان زیادی میبره. راهی برای کاهش زمان نیست؟
    1. بعضي از TV ها براي ضبط و پخش روي هارد ديسك اكسترنال ، فرمت ميكنند كه در نتيجه اطلاعات ميپره . شايد مشكل كاربر به خاطر اين مسئله بوده .
    2. اكثر هارد ديسكهاي اكسترنال از قبل فرمت شدن و نيازي به فرمت مجدد ندارن مگر اينكه فايل سيستم متفاوتي لازم داشته باشيد يا اينكه بخواهيد هارد ديسك رو دوباره پارتيشن بندي و فرمت كنيد .
    3. ضرورتي به انجام Full format نيست . شما Quick Format رو انتخاب كنيد كه زمان زيادي لازم نداره . مگر اینکه هارد دیسک بدسکتوری داشته باشه که بخواهید کل سکتورهای موجود اسکن و چک شوند و یا اینکه بخواهید اطلاعاتي كه قبلاً موجود بوده رو بطور کامل پاک کنید (Overwrite شدن كليه سكتورها) .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •