تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 315 از 827 اولاول ... 215265305311312313314315316317318319325365415815 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,141 به 3,150 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منظورت این بود که 500 گیگ بسه درسته؟ گفتید 100 خالی داره. فکرکنم تاب÷ی اشتب شد .500 گیگ حجم واقعیش چنده 500 کامل که نیس هیچوقت. یک سری بازی ها همیشگی هست مثل ریسینگ گرن توریسم و .. اول شخصم فکر کنم تموم کنیم باک کنیم درسته کسی دوبار یک بازی که نمیره.1 هفته هم میمونم باز ببینم چی میشه . 1 ترا برای ارشیو فیلم و .. هم خوب بود
    مرسی
    درسته 500 گيگ واقعي نيست و يكمي كمتره (تقريباً 465 گيگ) و حدوداً 15 تا بازي توش هست كه تقريباً 100 باقي مونده .
    براي من كه كم بود چون حتي وقتي بازي رو تموم ميكنم پاك و حذف نميكنم يعني يادگاري نگه ميدارم
    خودم killzone2 رو دوباره دارم بازي ميكنم اينقدر كه هيجان انگيزه !!!

2. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

رابط usb هست که به هارد اینترنال وصل میشه و رابط ساتا ای دی ای به usb. الان هارد اینترنال ارزون شده دیروز گفت زنگ زدم به یک مغازه. رابط ها برق هارد از usb میگیرند یا یک ادابتوری هم همراهش هست . این کار ارزش داره . کنسول این نوع هارد میشناسه؟
    قیمت قدیم 500 1 ترا هارد اینترنال چند بود که ببینم الان چنده . مراقبت این جور هارد سخته؟ دوستم که ارشیو 80 گیگ موسیقی هارد همین طور بیرون رو میز گذاشته بود اینترنال

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

رابط usb هست که به هارد اینترنال وصل میشه و رابط ساتا ای دی ای به usb. الان هارد اینترنال ارزون شده دیروز گفت زنگ زدم به یک مغازه. رابط ها برق هارد از usb میگیرند یا یک ادابتوری هم همراهش هست . این کار ارزش داره . کنسول این نوع هارد میشناسه؟
    قیمت قدیم 500 1 ترا هارد اینترنال چند بود که ببینم الان چنده . مراقبت این جور هارد سخته؟ دوستم که ارشیو 80 گیگ موسیقی هارد همین طور بیرون رو میز گذاشته بود اینترنال
    بلي اين راه هم ميشه ولي دردسر خاص خودش رو داره . مثلا اون آداپتورها ممكنه از لحاظ ولتاژ استاندارد نباشند ، اگر پاور كيس استاندارد دارين بهتره كه از همون استفاده كنيد ولي از رابط sata/ide to usb آن ميتونين استفاده كنيد و مشكلي نداره .

5. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

برق هارد از باور بگیرم یک باور بگیرم که به هارد بزنم . خود رابط ادابتور داره؟ میشه استاندارد نباشه ؟ برای کنسول میخاما .ارزش داره ؟امکانش هست چون هارد اینترنال هست و بیرون رو میز بزارم زود خراب بشه
    ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برق هارد از باور بگیرم یک باور بگیرم که به هارد بزنم . خود رابط ادابتور داره؟ میشه استاندارد نباشه ؟ برای کنسول میخاما .ارزش داره ؟امکانش هست چون هارد اینترنال هست و بیرون رو میز بزارم زود خراب بشه
    ممنون
    خود رابط آداپتور برق داره ولی اون آداپتورها خیلی استاندارد نیستن و ممکنه به هارد آسیب برسونه .
    خودم از این باکسهایی که هارد اینترنال رو به اکسترنال تبدیل میکنن رو دارم ولی از آداپتور برق آن استفاده نمیکنم . خودم یه پاور اضافه دارم که مدلش green هست که با اون هارد رو روشن میکنم .

ولی به نظر من ارزش نداره ، بهتره که هارد اکسترنال رو بخری که دردسر نداشته باشی .

8. 4 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

قیمت هارد اکسترنال سقوط کرد ( بعید میدونم) این جا میشه خبر بدید. یک مدت نت نمی تونم بیام .
    ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوستان توی هارد های اکسترنال ضد ضربه & ضد آب که usb 3 باشه کدوم مدل سرعت بالتری داره
    ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان توی هارد های اکسترنال ضد ضربه & ضد آب که usb 3 باشه کدوم مدل سرعت بالتری داره
    ممنون
    سلام
    برای داشتن سرعت بالا مسئله فقط usb3 نیست بلکه عوامل متعدد دیگری هم مطرح هست . در هر حال اگر ضد ضربه و ضد آب میخواهید به نظرم silicon power armor 80 میتونه گزینه مناسبی باشه که از هاردهای سامسونگ استفاده شده

12. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام
    این سایت چاره یک مارکی داره فری کام مارک خوبیه؟ بعد همه باسبورتیا بدون فن هستند درسته بی صدا هستند دیگه اخه تو جزییات این مارک نوشته بود بدون فن گفتم خب همه همین طورن دیگه؟
    750 گیگ فری کام هست 122 ارزش خرید داره با هزینه راه میشه 130
    دیگه عجله ندارم نزدیکه گرفتاری کار شدم بیخیال بازی شدم ولی گفتم ببرسم این مارک از بچه ها
    قیمت ها هم ثابته درسته

کاربر فعال انجمن سخت افزار Hamed DC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

سلام
    این سایت چاره یک مارکی داره فری کام مارک خوبیه؟ بعد همه باسبورتیا بدون فن هستند درسته بی صدا هستند دیگه اخه تو جزییات این مارک نوشته بود بدون فن گفتم خب همه همین طورن دیگه؟
    750 گیگ فری کام هست 122 ارزش خرید داره با هزینه راه میشه 130
    دیگه عجله ندارم نزدیکه گرفتاری کار شدم بیخیال بازی شدم ولی گفتم ببرسم این مارک از بچه ها
    قیمت ها هم ثابته درسته
    سلام.
    بله همگی بدون فن هستند.
    مارک خوبیه(نه عالی)!
    به نظر اگر عجله ندارین کمی صبر کنید.
    فکر نمیکنم هنوز قیمت ها ثبات خوبی پیدا کرده باشه.

15. این کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •