تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 813 از 827 اولاول ... 313713763803809810811812813814815816817823 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,121 به 8,130 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام

میخوام هارد اکسترنال وسترن دیجیتال ، 4 ترابایت بگیرم ، خب دو مدل هست یکی portable سری my passport که نیاز به اداپتور نداره ، و دیگری سری my book که دسکتاپ هست و با اداپتور وصل میشه ... مدل my passport که پورتیبل هست و قیمتش 630 تومنه ، و مدل my book که دسکتاپ هست و 510 تومنه ...

تو سایت وسترن دیجیتال رفتم نوشته بود usb2 رو ساپورت میکنه! تو امازون هم لینکش رو دیدم نوشته usb2 رو ساپورت میکنن!
    اما تو دیجی کالا ملت زیر کامنت ها نوشته بودن هارد وسترن my book پورت usb2 رو ساپورت نمیکنه و چراغ LED هم نداره! خلاصه بگم الان مطمئن نیستم که ایا این دو مدل

Western Digital WDBYFT0040B My Passport 4TB External Hard Drive

و این مدل دسکتاپ که با اداپتور وصل میشه

Western Digital My Book Desktop 4TB External Hard Drive

ایا هر دو مدل بالا روی سیستم های قدیمی که فقط usb2 دارند کار میکنند؟؟!

من سیستم قدیمی دارم که مادربورد سیستمم اصلا پورت usb3 نداره!!!! فقط usb2 ساپورت میکنه ،
    خب اگه این هارد جدید وسترن دیجیتال پورت usb2 نداشته باشه بدردم نمیخوره!! حالا میخواستم از اونایی که هارد وسترن اکسترنال 4 ترابایت دارند بپرسم ایا در هر دو مدل چهار ترابایتی my book و my passport پورت usb2 ساپورت میشه یا نه ؟؟
    Last edited by Pc.34; 20-08-2017 at 04:25.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

جالبه دیجی کالا که بزرگترین فروشگاه هست اطلاعات ناقص میده و میاد تو مشخصات این هارد می نویسه که usb2 ساپورت نمیشه، فقط usb3 ساپورت میشه ، ملت هم تو نظرات می نویسن usb2 ساپورت نمیشه،

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hxxps://www.-------------/Product/DKP-196351

ولی یه بنده خدایی تو اخرین کامنت گفته usb2 ساپورت میشه ، باید usb رو نصفه نیمه وارد کنیم تا هارد بالا بیاد در حالت usb2 ... طرف نوشته بود تو لپ تاپ اش با usb2 هارد اومده بالا .... خاک بر سر این دیجی کالا که حتی یک اطلاعات فنی ساده رو هم نمیتونن درست بگن...

خلاصه گفتم کسی این هارد رو داره تست کنه به ما بگه بالاخره usb2 رو ساپورت میکنه یا نه؟؟!
    Last edited by Pc.34; 20-08-2017 at 05:01.

اگه نباشه جاش خالی می مونه SETIZEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

جالبه دیجی کالا که بزرگترین فروشگاه هست اطلاعات ناقص میده و میاد تو مشخصات این هارد می نویسه که usb2 ساپورت نمیشه، فقط usb3 ساپورت میشه ، ملت هم تو نظرات می نویسن usb2 ساپورت نمیشه،

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hxxps://www.-------------/Product/DKP-196351

ولی یه بنده خدایی تو اخرین کامنت گفته usb2 ساپورت میشه ، باید usb رو نصفه نیمه وارد کنیم تا هارد بالا بیاد در حالت usb2 ... طرف نوشته بود تو لپ تاپ اش با usb2 هارد اومده بالا .... خاک بر سر این دیجی کالا که حتی یک اطلاعات فنی ساده رو هم نمیتونن درست بگن...

خلاصه گفتم کسی این هارد رو داره تست کنه به ما بگه بالاخره usb2 رو ساپورت میکنه یا نه؟؟!
    متاسفانه یکی از مشکلات دیجیکالا همینه و جالب تر این که خیلی ها روی این مشخصات نخریده یا ندیده قضاوت میکنند و سایت سازنده رو ملاک قرار نمیدند
    من هر دو مدل رو دارم و روی لپ تاپم که فقط USB 2 داره بدون هیچ مشکلی و ترفندی کار میکنه

4. 3 کاربر از SETIZEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام

میخوام هارد اکسترنال وسترن دیجیتال ، 4 ترابایت بگیرم ، خب دو مدل هست یکی portable سری my passport که نیاز به اداپتور نداره ، و دیگری سری my book که دسکتاپ هست و با اداپتور وصل میشه ... مدل my passport که پورتیبل هست و قیمتش 630 تومنه ، و مدل my book که دسکتاپ هست و 510 تومنه ...

تو سایت وسترن دیجیتال رفتم نوشته بود usb2 رو ساپورت میکنه! تو امازون هم لینکش رو دیدم نوشته usb2 رو ساپورت میکنن!
    اما تو دیجی کالا ملت زیر کامنت ها نوشته بودن هارد وسترن my book پورت usb2 رو ساپورت نمیکنه و چراغ LED هم نداره! خلاصه بگم الان مطمئن نیستم که ایا این دو مدل

Western Digital WDBYFT0040B My Passport 4TB External Hard Drive

و این مدل دسکتاپ که با اداپتور وصل میشه

Western Digital My Book Desktop 4TB External Hard Drive

ایا هر دو مدل بالا روی سیستم های قدیمی که فقط usb2 دارند کار میکنند؟؟!

من سیستم قدیمی دارم که مادربورد سیستمم اصلا پورت usb3 نداره!!!! فقط usb2 ساپورت میکنه ،
    خب اگه این هارد جدید وسترن دیجیتال پورت usb2 نداشته باشه بدردم نمیخوره!! حالا میخواستم از اونایی که هارد وسترن اکسترنال 4 ترابایت دارند بپرسم ایا در هر دو مدل چهار ترابایتی my book و my passport پورت usb2 ساپورت میشه یا نه ؟؟
    سلام. دوستان هیچ فرقی بین usb2 و usb3 نیست. یعنی هاردی که قابلیت اتصال با usb2 داشته باشه، به usb3 هم میخوره فقط سرعتش پایین تره.
    کامنت های دیجی کالا را هم خیلی هایش را اصلا نباید توجه کنی.
    طرف آمده فلش 16 گیگ خریده و بعد کامنت گذاشته که دیجی کالا کلاهبرداره، فلاش 15.5 را به اسم 16 میفروشه!

در مورد چراغ هم هاردهای رومیزی و پاسپورتی، هر دو یک چراغ کوچک دارند.

6. 3 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

فقط دقت کن که هارد با ظرفیت بالا ممکن است با مادربردهای قدیمی خیلی سازگار نباشد.

8. 2 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

درود
    یه هارد 1 ترا جان سخت میخوام، چه پیشنهاد میدید؟

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

درود
    یه هارد 1 ترا جان سخت میخوام، چه پیشنهاد میدید؟
    میتونید Silicon Power مدل Armor A85 رو انتخاب کنید که کمی بزرگه و یا مدل قدیمی ترش A80
    و از Adata هم میتونید مدل های HD720 یا HD710

که اینها به ادعای سازندشون هم ضد ضربه هستند و هم ضد آب!

یا هم از Transcend مدل 25M3 یا 25H3 که فقط ضد ضربست و هارد خوبیه ولی خیلی تو بازار کمه

11. این کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

میتونید Silicon Power مدل Armor A85 رو انتخاب کنید که کمی بزرگه و یا مدل قدیمی ترش A80
    و از Adata هم میتونید مدل های HD720 یا HD710

که اینها به ادعای سازندشون هم ضد ضربه هستند و هم ضد آب!

یا هم از Transcend مدل 25M3 یا 25H3 که فقط ضد ضربست و هارد خوبیه ولی خیلی تو بازار کمه
    کدام بهتره و طول عمر بیشتری داره؟

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

کدام بهتره و طول عمر بیشتری داره؟
    دیگه این از اون سوال هاست هارده! ممکنه 5 سال کار کنه و ممکنه زود بسوزه!! جدای از شانس بد و خوب ، بیشترش بستگی به نحوه نگهداری داره. خیلی رو این ضد ضربه بودن و ... حساب باز نکنین.

14. 3 کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

هارد کلا نامرده و بايد اطلاعات رو تو ى هارد دگه بکاب داشت

16. 4 کاربر از sasan.69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •