تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 805 از 827 اولاول ... 305705755795801802803804805806807808809815 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,041 به 8,050 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام
    میخوام یک هارد اکسترنال اداپتوری یک ترابایت یا دو ترابایت بخرم برای ارشیو فیلم و عکس
    فعلا یک هارد وسترن my book دارم که داره کم کم پر میشه ، شما چه مارک و چه مدلیش رو پیشنهاد میدین ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    اطراف تهرون

پيش فرض

سلام....

همون سری my book بگیر که بهتره......اگه میخوای هزینه کنی سعی کن 3 ترا بگیری که اختلاف قیمتش آنچنان زیادی با 2 ترا نداره و 1 ترا این وسط خیلی می ارزه.....

3. این کاربر از AMINGERAMI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    میخوام یک هارد اکسترنال اداپتوری یک ترابایت یا دو ترابایت بخرم برای ارشیو فیلم و عکس
    فعلا یک هارد وسترن my book دارم که داره کم کم پر میشه ، شما چه مارک و چه مدلیش رو پیشنهاد میدین ؟
    سلام .
    1. حداقل حجم مدلهای دسکتاپی (آداپتوری) وسترن دیجیتال دو ترابایت در مدلهای قدیم و سه ترابایت در مدلهای جدید هست . یک ترابایت دسکتاپی موجود نیست .
    2. در مورد انتخاب از بین سری جدید و قدیم ، باید ببینید شکل و ظاهر کدام سری بیشتر مورد پسند شما هست . موجود بودن در بازار ، تفاوت قیمت و گارانتی از مواردی هست که باید بررسی بشه تا مدل مناسب رو انتخاب کنید .

5. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

با سلام
    بنده به تازگی تلویزیون فورکی خریدم
    میخوام یه هارد 2 ترا بخرم
    90% کاربرد و استفاده ام برای رکورد و پخش هست
    یعنی بیشتر میخوام به تلویزیون یا ----- وصل کنم و فیلم و سریال و اهنگ ظبط کنم و پخش کنم
    یه مدلی به من معرفی کنید که تا چند سال خراب نشه، میخوام عمرش خوب باشه و با گارانتی باشه که اگر یوقت مشکلی براش پیش اومد بتونم درست کنم.
    مدل را همراه با شرکت گارانتی خوب و معتبر به من معرفی کنید
    2. برای اینکه بتونم هارد را تا چند سال سالم نگهردارم چه نکاتی را رعایت کنم؟؟
    نکات برای سالم نگهرداشتن هارد
    خیلی ممنون از راهنماییتون

دوستان کسی اطلاعی نداره

استفاده من بیشتر برای رکورد و پلی هست یعنی یه هاردی میخوام که عمرش طولانی باشه چون 24 ساعته هارد در حال فعالیت هست
    جابجایی ندارم
    میخوام به تلویزیون و ر س ی و ر- وصل کنم

اگر 3 ترا بگیرم به صرفه تر نیست نسبت به 2 ترا ؟؟

اقا عطا ممنون میشم یه مدل معرفی کنید..

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .
    بنده به تازگی تلویزیون فورکی خریدم
    میخوام یه هارد 2 ترا بخرم
    90% کاربرد و استفاده ام برای رکورد و پخش هست
    یعنی بیشتر میخوام به تلویزیون یا ----- وصل کنم و فیلم و سریال و اهنگ ظبط کنم و پخش کنم
    یه مدلی به من معرفی کنید

اگر بتونید WD My Book AVTV رو پیدا کنید مناسبترین مدل برای کاری هست که میخواهید انجام بدید در غیر اینصورت WD My Book (سری جدید یا قدیم) رو تهیه کنید .

تا چند سال خراب نشه، میخوام عمرش خوب باشه
    در مورد اینکه تا چند سال خراب نشه هیچ اطمینانی نمیتونم به شما بدم ، اگر قرار هست اطلاعات مهمی ذخیره کنید توصیه میکنم از اطلاعات کپی داشته باشید .

شرکت گارانتی خوب و معتبر
    گارانتی سازگار ، البته با گارانتیهای دیگه هم پیدا میشه مثلاً الماس ایران که بنظر معتبر میاد .

برای اینکه بتونم هارد را تا چند سال سالم نگهردارم چه نکاتی را رعایت کنم؟؟
    نکات برای سالم نگهرداشتن هارد
    چون 24 ساعته هارد در حال فعالیت هست
    1. با توجه به اینکه این هارد دیسک قرار هست بصورت 24 ساعته در حال فعالیت باشه توصیه میکنم یک فن در پشت هارد اکسترنال قرار بدید بطوریکه جریان هوای تازه و خنک از منافذ و شبکه ها داخل باکس هارد دیسک بشه .

2. برنامه هایی که در هارد دیسک موجود هست رو روی سیستمتان نصب کنید . بعد از نصب کلیه برنامه ها ، WD Drive Utilities رو اجرا کنید و زمانبندی رو طوری تنظیم کنید تا در واقعی که به TV متصل هست ولی بیکار ، هارد دیسک Sleep بشه .

3. هارد دیسک وقتیکه روشن هست جابجا نکنید و یا تکان ندهید و همچنین در جای امنی قرار بدید تا بطور تصادفی سقوط نکنه .

4. قبل از جدا کردن کابل USB مطمئن بشید هیچ فعالیت Read یا Write روی هارد دیسک توسط TV انجام نمیشه .

اگر 3 ترا بگیرم به صرفه تر نیست نسبت به 2 ترا ؟؟
    هارد دیسکهای بیشتر از دو ترابایت بصورت GPT هستند و در نتیجه مطمئن نیستم TV این حالت رو پشتیبانی میکنه یا خیر . ظرفیتهای کمتر از دو ترابایت هم ممکن هست بازهم بصورت GPT باشه که اگر اینطور باشه باید خودتان در ویندوز به حالت MBR برگردانید .

البته مدلهای قدیمی WD my book با ترقندهایی بصورت mbr بودند حتی حجمهای بالاتر از دو ترابایت و TV ها مشکلی نداشتند ولی مدلهای جدید احتمالاً اینطور نیستند .

8. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

معمولاً و اکثر اوقات مشکل جدی محسوب میشه ، چون همانطوریکه گفتم اگر اطلاعاتی که روی این سکتورها موجود باشه غیر قابل خواندن هست و فایل مربوطه از بین رفته محسوب میشه ، مگر اینکه شانس بیارید اطلاعات روی این قسمتها ذخیره نشده باشه . تنها راه برای اطمینان این هست که همه اطلاعات رو کپی کنید جای دیگه تا مشخص بشه کدام فایل مشکل داره .
    ممکنه این اطلاعات مشگل دار رو جای دیگه کپی بشن؟یا نه اصلا امکان انتقالشون نیس؟
    اگربشن مشگل رو میبرن تو هارد جدید؟
    من یه فایل ویدیویی مشگل دار پیدا کردم که کپی نمیشه اما پخش میشه،این فایلا باید از بین برن درسته؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

معمولاً و اکثر اوقات مشکل جدی محسوب میشه ، چون همانطوریکه گفتم اگر اطلاعاتی که روی این سکتورها موجود باشه غیر قابل خواندن هست و فایل مربوطه از بین رفته محسوب میشه ، مگر اینکه شانس بیارید اطلاعات روی این قسمتها ذخیره نشده باشه . تنها راه برای اطمینان این هست که همه اطلاعات رو کپی کنید جای دیگه تا مشخص بشه کدام فایل مشکل داره .
    من یه فایل ویدیویی مشگل دار پیدا کردم که کپی نمیشه اما پخش میشه،این فایلا باید از بین برن درسته؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فایلهایی که روی این سکتورها ذخیره شدند امکان کپی بطور کامل رو ندارند یا فقط قسمتی از این فایلها قابل کپی (قابل خواندن) هستند .
    علت اینکه هنوز قابل پخش هست به خاطر این هست که قسمتهایی از این فایل هنوز قابل خواندن هست . میتونید روی درایو چک دیسک انجام بدید ولی بعید میدونم درست بشه و اگر چک دیسک نتونه این فایل رو ترمیم کنه بطور کلی حذف خواهد کرد . پس جهت اطمینان قبل از چک دیسک درایو تا جایی که ممکن هست تمام اطلاعات رو منتقل کنید به جای دیگه .

12. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام. با توجه به فیلتر بودن سایت وسترن و عدم امکان دانلود نرم افزارهای مدیریت هارد و پسورد و ... اگه امکانش هست لینک برنامه ها رو بذارید ممنون میشم.

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام اقا عطا
    این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رمزگذاری سخت افزاری دارند مثل مدلهای قدیمی ؟ مرسی

Western Digital My Book Desktop External Hard Drive - 6TB

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •