تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 804 از 827 اولاول ... 304704754794800801802803804805806807808814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,031 به 8,040 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تو تستی که رو سیستم دیگه انجام دادم دیگه مشگل قطع و وصل تو disk monitor مشاهده نشد
    اما current pending sector
    استاتوس warning هست!
    برای برطرف کردن مشکل Current Pending Sector میتونید از برنامه Hard Disk Sentinel Pro استفاده کنید . یعنی از منوی Disk و از قسمت Surface test و پس از انتخاب هارد اکسترنال گزینه Write Test رو اجرا کنید . البته در این روش کلیه اطلاعات موجود از بین میره . اطلاعاتی هم که روی این سکتورها هست به هیچ عنوان قابل خواندن توسط سیستم نیست و از دست رفته محسوب میشه .

مجدداً اطلاعات بریزید و یه مدت استفاده کنید . اگر بازهم مشکل Current Pending Sector برگشت فقط باید به گارانتی ارسال کنید .

من احساسم اینه سیستمم مشگل داره و ضعیف هست،رو سیستم دیگه امتحان میکنم ببینم چی میشه
    به پورتهای پشت کیس وصل کرده بودید ؟ از کابلهای رابط یا USB Hub استفاده نکردید ؟

2. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برای برطرف کردن مشکل Current Pending Sector میتونید از برنامه Hard Disk Sentinel Pro استفاده کنید . یعنی از منوی Disk و از قسمت Surface test و پس از انتخاب هارد اکسترنال گزینه Write Test رو اجرا کنید . البته در این روش کلیه اطلاعات موجود از بین میره . اطلاعاتی هم که روی این سکتورها هست به هیچ عنوان قابل خواندن توسط سیستم نیست و از دست رفته محسوب میشه .

مجدداً اطلاعات بریزید و یه مدت استفاده کنید . اگر بازهم مشکل Current Pending Sector برگشت فقط باید به گارانتی ارسال کنید .
    مشگل جدی ای هست این ارور؟خطری تهدید میکنه اطلاعاتمو؟چون دوتا هاردمم همین مشگل current pendin sector رو دارند
    امکانش هست بعد از فرمت کردن این ارور برطرف بشه؟کدوم نرم افزار بهتر برای فرمت برگشت ناپذیر
    بعد سوال دیگه اینکه خود سیگیت هم نرم افزار داره،اون چطوره و دقیقا چیکار میکنه؟

به پورتهای پشت کیس وصل کرده بودید ؟ از کابلهای رابط یا USB Hub استفاده نکردید ؟
    از پورت جلو سیستم استفاده کردم اصلا حواسم به این مورد نبود،یعنی بوق زدن هارد دیگه توجهمو جلب کرد دیگه فکرم به بقیه جاها نرفت

بعد من یه تشکر جانانه ای کنم ازتون که وقت میذارین دقیق به سوالات جواب میدین که حتی آماتورهایی مثه منم سر در بیارن

Sent from my iPhone using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مشگل جدی ای هست این ارور؟خطری تهدید میکنه اطلاعاتمو؟چون دوتا هاردمم همین مشگل current pendin sector رو دارند
    معمولاً و اکثر اوقات مشکل جدی محسوب میشه ، چون همانطوریکه گفتم اگر اطلاعاتی که روی این سکتورها موجود باشه غیر قابل خواندن هست و فایل مربوطه از بین رفته محسوب میشه ، مگر اینکه شانس بیارید اطلاعات روی این قسمتها ذخیره نشده باشه . تنها راه برای اطمینان این هست که همه اطلاعات رو کپی کنید جای دیگه تا مشخص بشه کدام فایل مشکل داره .

امکانش هست بعد از فرمت کردن این ارور برطرف بشه؟
    اگر موقع فرمت تیک Quick رو بردارید ممکن هست و شاید درست بشه چون در فرمت غیر سریع تمامی سکتورها بازنویسی میشه ولی اگر دوباره اطلاعاتی که ذخیره میکنید به دلایلی قابل خواندن نباشه این مشکل برمیگرده و همانطوریکه گفتم در صورت بازگشت حتماً باید به گارانتی ارسال کنید .

کدوم نرم افزار بهتر برای فرمت برگشت ناپذیر
    من نرم افزار مناسب برای برطرف کردن این مشکل رو پیشنهاد دادم ، یعنی Hard Disk Sentinel Pro . توضیحات بیشتر در مورد این مشکل و نحوه برطرف کردن این مشکل در تاپیک زیر موجوده .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ضمناً با انجام عملیات Write Test از اونجایی که تمام سکتور ها بازنویسی میشوند اطلاعات بطور کامل و غیر قابل ریکاوری از بین میروند .

از پورت جلو سیستم استفاده کردم اصلا حواسم به این مورد نبود،یعنی بوق زدن هارد دیگه توجهمو جلب کرد دیگه فکرم به بقیه جاها نرفت
    پس ایندفعه وصل کنید به پورتهای پشت کیس و ببینید مشکل قطع و وصلی و صدای غیر عادی برطرف میشه یا خیر .

بعد سوال دیگه اینکه خود سیگیت هم نرم افزار داره،اون چطوره و دقیقا چیکار میکنه؟
    بله ، نرم افزار داره و حتی ابزارهایی برای Zero fill کردن هارد دیسک ولی نرم افزاری که پیشنهاد دادم بهتر هست .

5. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام
    میخوام یک هارد اکسترنال اداپتوری یک ترابایت یا دو ترابایت بخرم برای ارشیو فیلم و عکس
    فعلا یک هارد وسترن my book دارم که داره کم کم پر میشه ، شما چه مارک و چه مدلیش رو پیشنهاد میدین ؟
    Last edited by bas ali; 02-02-2017 at 06:14.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

با سلام
    بنده به تازگی تلویزیون فورکی خریدم
    میخوام یه هارد 2 ترا بخرم
    90% کاربرد و استفاده ام برای رکورد و پخش هست
    یعنی بیشتر میخوام به تلویزیون یا ----- وصل کنم و فیلم و سریال و اهنگ ظبط کنم و پخش کنم
    یه مدلی به من معرفی کنید که تا چند سال خراب نشه، میخوام عمرش خوب باشه و با گارانتی باشه که اگر یوقت مشکلی براش پیش اومد بتونم درست کنم.
    مدل را همراه با شرکت گارانتی خوب و معتبر به من معرفی کنید
    2. برای اینکه بتونم هارد را تا چند سال سالم نگهردارم چه نکاتی را رعایت کنم؟؟
    نکات برای سالم نگهرداشتن هارد
    خیلی ممنون از راهنماییتون

کاربر فعال انجمن ریاضیات hts1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام
    یه مدل هارد یک ترا میخام
    بیشتر مساله سرعت بالا و وزن برام اهمیت داره تا ویژگی هایی مثله ضد اب بودن و ضد ضربه بوودن برام مهم نیست.
    چه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟
    البته اگه مدل سبکی داریم که ضد ضربه هم هست ممنون میشم معرفی کنید.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

با سلام
    بنده به تازگی تلویزیون فورکی خریدم
    میخوام یه هارد 2 ترا بخرم
    90% کاربرد و استفاده ام برای رکورد و پخش هست
    یعنی بیشتر میخوام به تلویزیون یا ----- وصل کنم و فیلم و سریال و اهنگ ظبط کنم و پخش کنم
    یه مدلی به من معرفی کنید که تا چند سال خراب نشه، میخوام عمرش خوب باشه و با گارانتی باشه که اگر یوقت مشکلی براش پیش اومد بتونم درست کنم.
    مدل را همراه با شرکت گارانتی خوب و معتبر به من معرفی کنید
    2. برای اینکه بتونم هارد را تا چند سال سالم نگهردارم چه نکاتی را رعایت کنم؟؟
    نکات برای سالم نگهرداشتن هارد
    خیلی ممنون از راهنماییتون
    دوستان کسی اطلاعی نداره

استفاده من بیشتر برای رکورد و پلی هست یعنی یه هاردی میخوام که عمرش طولانی باشه چون 24 ساعته هارد در حال فعالیت هست
    جابجایی ندارم
    میخوام به تلویزیون و ----- وصل کنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    اطراف تهرون

پيش فرض

سلام...

دوست عزیز پیشنهاد میکنم یه مدت برای خرید هارد دست نگه دارید و خریداری نکنید...من دوماه پیش هارد سه ترا وسترن خریدم 360 الان شده 560....خیلی قیمتش رفته بالا تو این دوماه....

پرس و جو کردم و گفتن خیلی پایین نمیاد مثل قبل ولی قیمتها متعادل تر خواهد شد.....

نظرمم ایه که سری my book وسترن رو بگیرید.....من خودم کلا وسترن استفاده میکنم......تجربه خوبی هم از استفاده ازشون داشتم.....

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    اطراف تهرون

پيش فرض

سلام...

دوست عزیز پیشنهاد میکنم یه مدت برای خرید هارد دست نگه دارید و خریداری نکنید...من دوماه پیش هارد سه ترا وسترن خریدم 360 الان شده 560....خیلی قیمتش رفته بالا تو این دوماه....

پرس و جو کردم و گفتن خیلی پایین نمیاد مثل قبل ولی قیمتها متعادل تر خواهد شد.....

نظرمم ایه که سری my book وسترن رو بگیرید.....من خودم کلا وسترن استفاده میکنم......تجربه خوبی هم از استفاده ازشون داشتم.....

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    یه مدل هارد یک ترا میخام
    بیشتر مساله سرعت بالا و وزن برام اهمیت داره تا ویژگی هایی مثله ضد اب بودن و ضد ضربه بوودن برام مهم نیست.
    چه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟
    البته اگه مدل سبکی داریم که ضد ضربه هم هست ممنون میشم معرفی کنید.
    سلام .
    پیشنهاد من WD My Passport Ultra هست .
    البته یه مدل جدیدتر هست که شکل و ظاهر کاملاً متفاوت نسبت مدل بالایی داره ولی از نظر من مدل قدیمی زیباتر هست .

13. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •