تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 772 از 827 اولاول ... 272672722762768769770771772773774775776782822 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,711 به 7,720 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض سرعت پایین انتقال دیتا به هارد یو اس بی 3 من

سلام .من دو تا هارد اکسترنال مدل های adata hd720 و silicon power a80 دارم که تو مشخصاتشون نوشته usb3 .اول سیلیکونو شیش ماه پیش خریدم سرعت انتقال دادش بزحمت به 90 مگابایت بر ثانیه میرسید پریروز ک ای دیتا رو خریدم با وجود کابل usb 3 بازهم بیشتر از این سرعت بهم نمیده دلیل چیه ؟میتونید راهنماییم کنید؟؟مرسی

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .من دو تا هارد اکسترنال مدل های adata hd720 و silicon power a80 دارم که تو مشخصاتشون نوشته usb3 .اول سیلیکونو شیش ماه پیش خریدم سرعت انتقال دادش بزحمت به 90 مگابایت بر ثانیه میرسید پریروز ک ای دیتا رو خریدم با وجود کابل usb 3 بازهم بیشتر از این سرعت بهم نمیده دلیل چیه ؟میتونید راهنماییم کنید؟؟مرسی
    در تاپیکی که زدید ادامه بدید .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز basketball's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام و عرض ادب
    قبلا اینجا پیشنهاد شد برای 3 ترابایت بک آپ پلاس گزینه بهتری هست، آیا برای 4 ترابایت فرقی بین مای بوک و بک آپ پلاس هست؟ کدام بهتر هست؟

- - - Updated - - -

سلام و عرض ادب
    قبلا اینجا پیشنهاد شد برای 3 ترابایت بک آپ پلاس گزینه بهتری هست، آیا برای 4 ترابایت فرقی بین مای بوک و بک آپ پلاس هست؟ کدام بهتر هست؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام و عرض ادب
    سلام .

آیا برای 4 ترابایت فرقی بین مای بوک و بک آپ پلاس هست؟
    بین این ایندو مدل تفاوتهایی در زمینه سرعت و امکانات نرم افزاری و سخت افرای (قابلیت رمزگذاری) وجود داره و کاملاً یکسان هم نیستند .

بنظر من هر کدام که قیمت کمتر و گارانتی معتبرتری دارند همان رو انتخاب کنید .

5. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز basketball's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام .

بین این ایندو مدل تفاوتهایی در زمینه سرعت و امکانات نرم افزاری و سخت افرای (قابلیت رمزگذاری) وجود داره و کاملاً یکسان هم نیستند .

چون شنیدم مثلا 3 ترابایت سیگیت بهتره ولی 4 ترابایت وسترن، آیا چنین چیزی هست؟ یعنی حجم های متفاوت تاثیرگذار باشند؟

- - - Updated - - -

سلام .

چون شنیدم مثلا 3 ترابایت سیگیت بهتره ولی 4 ترابایت وسترن، آیا چنین چیزی هست؟ یعنی حجم های متفاوت تاثیرگذار باشند؟

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام عطا جان. واقعا خسته نباشی که این بخش رو زنده نگه داشتی. من کلا خیلی وقت هست که از دنیای تکنولوژی دور بودم! و الان میخواستم یک هارد یک ترا پاسپورتی بگیرم. اصلا دیگه نمیدونم چه مدلهایی اومده و اصلا سیگیت بگیرم یا وسترن.حدود قیمتهاشونم اگه داری که ممنون میشم.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

مجددا سلام. میخواستم ببینم این کانکتور های هارهای مختلف به چه صورت هست؟
    مثلا کابل هاردهای وسترن ، یک طرفش USB2/3 Type A هست که به کامپیوتر و ... وصل میشه و طرف دیگش USB3 / Type B هست که به خود هارد وصل میشه و به نوعی یک استاندارد هست.
    ولی مثلا من الان یک هارد پاسپورتی سیلکان پاور آرمور َA80 دارم که هر دو طرف کابلش USB2/3 Type A هست! ( که کیفیت خوبی هم نداره و خوب چفت نمیشه و اگه کابل کمی تکون بخوره از قسمت هارد ممکنه قطع و وصل بشه!)
    حالا جدای از کیفیت برای کسی که از پشت کیس میخواد یک کابل بگیره رو میز و هاردهای مختلف رو وصل کنه ، این تفاوت کابل ها مشکل ساز میشه و باید برای هر هاردی کابل خودش رو وصل کرد!!

الان میخوام ببینم کابل هاردهای سیگیت یا باقی برند ها به چه صورت هست؟ یعنی اگه الان هارد سیگیت بگیرم با همون کابل وسترن وصل میشه؟
    Last edited by noisymind; 17-11-2015 at 12:00.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

کابل هارد وسترن:

و کابل هارد سیلکان پاور A80 :

Last edited by noisymind; 17-11-2015 at 12:14.

10. این کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مجددا سلام. میخواستم ببینم این کانکتور های هارهای مختلف به چه صورت هست؟
    مثلا کابل هاردهای وسترن ، یک طرفش USB2/3 Type A هست که به کامپیوتر و ... وصل میشه و طرف دیگش USB3 / Type B هست که به خود هارد وصل میشه و به نوعی یک استاندارد هست.
    ولی مثلا من الان یک هارد پاسپورتی سیلکان پاور آرمور َA80 دارم که هر دو طرف کابلش USB2/3 Type A هست! ( که کیفیت خوبی هم نداره و خوب چفت نمیشه و اگه کابل کمی تکون بخوره از قسمت هارد ممکنه قطع و وصل بشه!)
    حالا جدای از کیفیت برای کسی که از پشت کیس میخواد یک کابل بگیره رو میز و هاردهای مختلف رو وصل کنه ، این تفاوت کابل ها مشکل ساز میشه و باید برای هر هاردی کابل خودش رو وصل کرد!!

الان میخوام ببینم کابل هاردهای سیگیت یا باقی برند ها به چه صورت هست؟ یعنی اگه الان هارد سیگیت بگیرم با همون کابل وسترن وصل میشه؟
    سلام .

کانکتوری که به کیس وصل میشه همانطوریکه خودتان هم میدونید باید از نوع Type A باشه وگرنه به کیس نمیتونید وصل کنید و اکثر هارد دیسکهای اکسترنال به همین شکل هست . به کابل رابط هم میتونید متصل کنید و اکثر کابلهای رابط با این نوع کانکتور همخوانی دارند . اون قسمتی که باید دقت کنید کانکتوری هست که به هارد دیسک متصل میشه و ممکن هست شکل های متفاوتی داشته باشه .

در هر دو مدل کانکتوری که به هارد دیسک اکسترنال متصل میشه از نوع Micro-B USB 3.0 هست و طرف دیگر کابل از نوع Type A که به پشت کیس یا لپتاپ متصل میشه (کاملاً یکسان هست) .

12. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگر بودجه ـون میرسه سعی کنید چهارترابایتی رو انتخاب کنید . البته طبق مطالبی که در سایت BackBlaze موجود هست ظاهراً مدلهای چهارترابایتی سیگیت (ST4000DM000) خرابی خیلی کمتری در مقایسه به سه ترابایتیها (ST3000DM001) دارد .

14. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •