تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 761 از 827 اولاول ... 261661711751757758759760761762763764765771811 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,601 به 7,610 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

داره خودمونی میشه scorpion2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

درود
    دوستان عزیز بین
    Seagate Backup Plus Desktop External Hard Drive - 3TB
    و

Western Digital My Book External Hard Drive - 3TB
    کدام رو پیشنهاد میکنید؟
    بیشتر خراب نشدن مد نظر هست به قولی طول عمرش در صورت استفاده صحیح بیشتر باشد.
    ممنون

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان من یه هارد اکسترنال 1 ترابایت میخواستم هم برای آرشیو دیتا هم برای نرم افزار و سیستم عامل که بیشتر برای دیتا میخوام
    از بین اینا کدوم بهتره؟ضد خش بودن هم برام مهمه
    Seagate Backup Plus Slim External Hard Drive - 1TB

Silicon Power Stream S03 External Hard Drive - 1TB

Silicon Power Armor A80 External Hard Drive - 1TB

Silicon Power Armor A60 External Hard Drive - 1TB

Silicon Power Armor A65 External Hard Drive - 1TB
    دوستان میشه جواب منو هم بدین
    به جزء مدل اول که از هارد دیسکهای سامسونگ استفاده شده ، هارد دیسکهای بکار رفته در بقیه مدلها دقیقاً معلوم نیست از کدام برند و مدل هست ولی احتمالاً سامسونگ باشه که اگر اینطور باشه پس تا اینجا فرق چندانی از نظر سرعت ، کارایی و حتی کیفیت بین این مدلها وجود نداره .

مهمترین تفاوت در بدنه و شکل ظاهری آنها هست . بعضی از مدلهایی که لیست کردید ضد ضربه و آب هستند و اگر مدلهای ضد ضربه و آب میخواهید بنظرم A65 یا A80 گزینه های مناسبی هستند .

3. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

مشخصات مادربرد و یا لپتاپ معمولاً در سایت سازنده نوشته میشه . اگر هم درایو های سیستم بطور کامل نصب شده باشه در Device manager هم مشخص هست (قسمت Universal Serial Bus Controller) .
    اینم مشخصات

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

USB3 نداره . مگر اینکه کارت جداگانه ای نصب کرده باشید یا اینکه مادربردتان کنترلر جداگانه ای داشته باشه که درایورشو نصب نکرده باشید (که به شکل unknown device دیده میشه) .

6. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

به جزء مدل اول که از هارد دیسکهای سامسونگ استفاده شده ، هارد دیسکهای بکار رفته در بقیه مدلها دقیقاً معلوم نیست از کدام برند و مدل هست ولی احتمالاً سامسونگ باشه که اگر اینطور باشه پس تا اینجا فرق چندانی از نظر سرعت ، کارایی و حتی کیفیت بین این مدلها وجود نداره .

مهمترین تفاوت در بدنه و شکل ظاهری آنها هست . بعضی از مدلهایی که لیست کردید ضد ضربه و آب هستند و اگر مدلهای ضد ضربه و آب میخواهید بنظرم A65 یا A80 گزینه های مناسبی هستند .
    بین این دو مدل a80 و a65 شما کدوم رو پیشنهاد میکنید؟عمر هارد هم برام مهمه

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بین این دو مدل a80 و a65 شما کدوم رو پیشنهاد میکنید؟عمر هارد هم برام مهمه
    فرق زیادی بین ایندو مدل نیست بجزء باکس و شکل ظاهری ، حتی از نظر مقاومت در برابر آب هم در یک اندازه هستند . یه جستجو تو اینترنت بزنید و ببینید شکل ظاهری کدامیک برای شما جذابتر هست و همون رو انتخاب کنید . البته قیمت و مدت گارانتی رو هم باید در نظر بگیرید (A65 جدیدتر و بنظر من زیباتر هست) .

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

USB3 نداره . مگر اینکه کارت جداگانه ای نصب کرده باشید یا اینکه مادربردتان کنترلر جداگانه ای داشته باشه که درایورشو نصب نکرده باشید (که به شکل unknown device دیده میشه) .
    احتمالا سیستم برا 5-6 ساله پیشه ساپورت نمیکنه و دقیقا نمیدونم چی رو نصب نکردم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام.يه هارد دو ترا ميخوام.مهمتر از همه اينكه حفاظتش بالا باشه يني يه وقت پاك نشه.سرعتشم بالا باشه..خلاصه يه چيزه عالي باشه.ممنون ميشم راهنمايم كنين..من خودم ميخوام هارد اي ديتا مدل dashdrive HD 710 بگيرم بنظرتون خوبه..

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام دوستان.من جدیداً یه هارد اکسترنال 2TB خریدم.به نظر شما پارتیشن بندیش کنم یا همون یه پارتیشن بمونه؟درسته که میگن پارتیشن بندی این هاردها اشتباهه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان.من جدیداً یه هارد اکسترنال 2TB خریدم.به نظر شما پارتیشن بندیش کنم یا همون یه پارتیشن بمونه؟درسته که میگن پارتیشن بندی این هاردها اشتباهه؟
    سلام .

هارد ديسك بايد پارتيشن بندي و سپس با يكي از فايل سيستمهاي رايج (مثلاً NTFS) فرمت بشوند تا بتونيد اطلاعاتي ذخيره كنيد . تا زمانيكه اينكار انجام نشود که نميتونيد اطلاعاتي روي آن ذخيره کنيد مگر اينکه اينکار از قبل انجام شده باشد . اگر منظور شما ساخت چند پارتيشن (يا درايو) هست مسئله اي ندارد و اشتباه هم نيست و مشكلي براي هارد ديسك ايجاد نميشود و حتي مزايايي هم دارد .

تعداد پارتيشنها و حجم هر پارتيشن به سليقه خودتان و از همه مهمتر به حجم هر فايل بستگي دارد . اگر حجم هر فايل زياد هست (مثلاً بلوريهاي 40 ، 50 گيگابايتي) بهتر هست هارد ديسك يك پارتيشن داشته باشد . به هر حال حجم هر پارتیشن را طوری در نظر بگیرید که بعدها نیازی به افزایش یا کاهش و کلاً هر تغییر دیگری نداشته باشد .

13. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •