تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 759 از 827 اولاول ... 259659709749755756757758759760761762763769809 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,581 به 7,590 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام.من دو هفته میشه که هارد wd my passport 1 TB خریدم.بار اول که با usb3 دیتا انتقال میدادم چندبار هارد not responding دادو سیستم هنگ کرد.ویندوزم رو عوض کردم و دوباره درایور usb3 نصب کردم و چند روز مشکلی نداشت.ولی دیروز دوباره هنگ کرد.روسیستم یکی از دوستام هم که استفاده میکردم یه بار اینجوری شد. به نظرتون هردم مشکل داره؟ ولی وقتی با نرم افزار hd tune تست میکنم میگه هارد سالمه.به نظرتون مشکل از کجاست؟
    با USB2 هیچ مشکلی ندارید و مشکل فقط در usb3 دیده میشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام.من دو هفته میشه که هارد wd my passport 1 TB خریدم.بار اول که با usb3 دیتا انتقال میدادم چندبار هارد not responding دادو سیستم هنگ کرد.ویندوزم رو عوض کردم و دوباره درایور usb3 نصب کردم و چند روز مشکلی نداشت.ولی دیروز دوباره هنگ کرد.روسیستم یکی از دوستام هم که استفاده میکردم یه بار اینجوری شد. این مشکل دایمی نیست ولی همون چند بار هم اذبه نظرتون هردم مشکل داره؟ ولی وقتی با نرم افزار hd tune تست میکنم میگه هارد سالمه.به نظرتون مشکل از کجاست؟

با USB2 هیچ مشکلی ندارید و مشکل فقط در usb3 دیده میشه؟
    آره.فک کردم مشکل از usb3 لپتاپمه ولی وقتی رو یه سیستم دیگه هم اینجوری شد شک کردم مشکل از هارد یا کابلش باشه

آخر فروم باز supermax15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

ی بنچمارک کلی از بهترین هارد اکترنال ها

4. 4 کاربر از supermax15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام دوستان.خسته نباشید.بنده قصد خرید هارد اکسترنال با ظرفیت 2 یا 3 گیگ[ترجیحا 3 گیگابایت]دارم. سرعت انتقالش هم مناسب باشه.چه هاردی را پیشنهاد میدهید؟بودجه هم حداکثر 650 تومن هست.همچنین اگر ممکنه مکانی رو هم برای تهیه در شیراز معرفی کنید و ایا به مادربورد یا سخت افزار خاضی نیاز هست یا نه.مادربورد z87 g45gaming هست. اگر هم امکانش هست سه تا هارد معرفی کنید تا در صورت موجود نبودن هارد دیگری خریداری شود.
    Last edited by fredmehdi; 10-07-2015 at 15:14.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان.خسته نباشید.بنده قصد خرید هارد اکسترنال با ظرفیت 2 یا 3 گیگ[ترجیحا 3 گیگابایت]دارم. سرعت انتقالش هم مناسب باشه.چه هاردی را پیشنهاد میدهید؟بودجه هم حداکثر 650 تومن هست.همچنین اگر ممکنه مکانی رو هم برای تهیه در شیراز معرفی کنید و ایا به مادربورد یا سخت افزار خاضی نیاز هست یا نه.مادربورد z87 g45gaming هست. اگر هم امکانش هست سه تا هارد معرفی کنید تا در صورت موجود نبودن هارد دیگری خریداری شود.
    سلام .

با ظرفیت 2 یا 3 گیگ[ترجیحا 3 گیگابایت]
    ترابایت حتماً منظورتان هست .

اگر هم امکانش هست سه تا هارد معرفی کنید تا در صورت موجود نبودن هارد دیگری خریداری شود.
    برای سه ترابایت میتونید WD my book و یا Seagate Backup plus Desk رو با توجه به گارانتی ، قیمت و موجود بودن در بازار انتخاب کنید . قیمت سه ترابایتشون هم حدود 365 تا 375 هزار تومن متغیر هست .

ایا به مادربورد یا سخت افزار خاضی نیاز هست یا نه.
    فقط USB 3 داشته باشه که مادربردتان هم داره .

7. 4 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام
    من یک هارد دو ترابایتی WD my book essential دارم ، اطلاعاتی که توش دارم خیلی برام مهمه ( فیلم و سریال و نرم افزار و بازی و ....)
    اخیرا 600 گیگ از بازی هام سهواً پاک شد ( تو این پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم دلیل پاک شدنش و گفتم و چند تا هم سوال پرسیدم که کسی کمکم نکرد )

می خوام یک هارد دیگه بگیرم که اطلاعات مهمی که تو هارد WD my book essential هست داخلش باشه ، و یک هارد رو برای استفاده مداوم در نظر بگیرم تا اگه خدایی نکرده دوباره سهوا اطلاعاتم پاک شد ، خیالم راحت باشه که یک کپی دیگه ازش تو یک هارد دیگه دارم

می تونم از 300 تا 400 تومن هزینه کنم

این هاردی ه که دارم و پشت مانیتور گذاشتم و اصلا جابه جاش نمی کنم ، پس به نظرتون از همین مدل دسکتاپی بگیرم یا پرتابل؟

و اینکه بعد یک ماه روی هاردم گرد و غبار میشینه و حتی بعضی موقع ها یادم میره تمیزش کنم ، این گرد و غبار به هارد آسیبی میزنه ؟ چون دیدم بعضی از مدل های پرتابل مقاوم در برابر گرد و غبار ان .

ممنون

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من یک هارد دو ترابایتی WD my book essential دارم ، اطلاعاتی که توش دارم خیلی برام مهمه ( فیلم و سریال و نرم افزار و بازی و ....)
    اخیرا 600 گیگ از بازی هام سهواً پاک شد ( تو این پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم دلیل پاک شدنش و گفتم و چند تا هم سوال پرسیدم که کسی کمکم نکرد )

می خوام یک هارد دیگه بگیرم که اطلاعات مهمی که تو هارد WD my book essential هست داخلش باشه ، و یک هارد رو برای استفاده مداوم در نظر بگیرم تا اگه خدایی نکرده دوباره سهوا اطلاعاتم پاک شد ، خیالم راحت باشه که یک کپی دیگه ازش تو یک هارد دیگه دارم

این هاردی ه که دارم و پشت مانیتور گذاشتم و اصلا جابه جاش نمی کنم ، پس به نظرتون از همین مدل دسکتاپی بگیرم یا پرتابل؟

و اینکه بعد یک ماه روی هاردم گرد و غبار میشینه و حتی بعضی موقع ها یادم میره تمیزش کنم ، این گرد و غبار به هارد آسیبی میزنه ؟ چون دیدم بعضی از مدل های پرتابل مقاوم در برابر گرد و غبار ان .

ممنون
    سلام .

در مورد اون پستي كه گفتيد كسي كمكي نكرد ، خب خودتان ميتونستيد چندتا از نرم افزارهاي بازيابي اطلاعات رو نصب ، اجرا و هارد ديسك رو اسكن كنيد شايد چيزي پيدا ميكرد . به هر حال اگر اطلاعات قبلي توسط اطلاعات جديد Overwrite بشن شانس بازيابي مطلوب اطلاعات كم هست و اطلاعاتي كه بازيابي ميشن اكثراً خراب هست . مثلاً فيلمهايي كه نصفه نيمه پخش ميشن و ...

همچنين با برنامه هايي مثل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ميتونستيد يه كاتالوگ از هارد ديسك ايجاد و در جاي ديگه اي مثلاً فلش مموري ذخيره كنيد كه ببينيد قبلاً چه فايلهايي داشتيد و چه اطلاعاتي حذف شدن .

براي استفاده هاي مداوم ، من پيشنهاد ميكنم يه هارد ديسك اينترنال بخريد و روي سيستمتان نصب كنيد و هارد اكسترنال براي بكآپها و آرشيو ديتا باشه . اينطوري كارايي بيشتري خواهيد داشت .

اگر اصرار داريد كه هارد ديسك اكسترنال بخريد و اگر از كاركرد مدل قبلي راضي بوديد ميتونيد مجدداً از همين برند و مدل خريداري كنيد البته مدلهاي Essential ديگه تو بازار پيدا نميشه ولي مدلهاي جديدش يعني WD my book كيفيت و كارايي بهتري نسبت به مدل قديمي Essential دارند . از اونجايي كه سقف بودجه ـتون 400 هزار تومن هست ميتونيد سه ترابايتي WD my book بخريد كه حدود 365 هزار تومن هست . اگر جابجا نميكنيد ضرورتي هم نداره كه پرتابل رو انتخاب كنيد مخصوصاً اينكه طول كابل هاشون كوتاه هست و فكر نميكنم بتونيد پشت مانيتور بذاريد مگر اينكه كيس رو روي ميز بذاريد يا اينكه لپتاپ داشته باشيد .

اگه Blower داريد ميتونيد داخل باكس هارد اكسترنال رو تميزش كنيد . معمولاً آسيبي هم ايجاد نميكنه مگر اينكه آنقدر زياد بشه و جلوي تبادل حرارتي رو بگيره يا سوراخ كوچكي كه روي بدنه هارد ديسك ها هست رو بگيره ...

10. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز

می خوام یه هارد اکسترنال خوب بخرم توی رنج قیمت بین دویست تا سیصد (حد اکثر 300)..کاری هم که باهاش میخوام انجام بدم صرفا حفظ و آرشیو اطلاعات و فایل هایی هست که روی لپتاپم وجود داره. توی این رنج قیمتی هر کدوم از دوستان که هارد اکسترنال خوب سراغ دارن ( حداقل یک ترا ) با قیمت حدودی و مدلش بنویسن ممنون میشم.

خودم روی سایت دیجی کالا دو تا مدل رو دیدم که به نظرم خوب باشه.مدل هاش رو قرار میدم دوستان در مورد این دو تا مدل هم نظراتشونو بگن. (مدل ها روی سایت دیجی کالا هستن و از اونجا هم دوستان میتونن ویژگی ها و مشخصات این دو تا مدل رو ببینن)

Adata Dashdrive HV620 External Hard Drive - 1TB

Adata DashDrive Durable HD710 External Hard Drive - 1TB
    Last edited by farshid2002002; 19-07-2015 at 14:50.

آخر فروم باز supermax15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز

می خوام یه هارد اکسترنال خوب بخرم توی رنج قیمت بین دویست تا سیصد (حد اکثر 300)..کاری هم که باهاش میخوام انجام بدم صرفا حفظ و آرشیو اطلاعات و فایل هایی هست که روی لپتاپم وجود داره. توی این رنج قیمتی هر کدوم از دوستان که هارد اکسترنال خوب سراغ دارن ( حداقل یک ترا ) با قیمت حدودی و مدلش بنویسن ممنون میشم.

خودم روی سایت دیجی کالا دو تا مدل رو دیدم که به نظرم خوب باشه.مدل هاش رو قرار میدم دوستان در مورد این دو تا مدل هم نظراتشونو بگن. (مدل ها روی سایت دیجی کالا هستن و از اونجا هم دوستان میتونن ویژگی ها و مشخصات این دو تا مدل رو ببینن)

Adata Dashdrive HV620 External Hard Drive - 1TB

Adata DashDrive Durable HD710 External Hard Drive - 1TB
    Adata DashDrive Durable HD710 بهتره
    ولی پیشنهاد میکنم با 320 تومن ی وسترن مای پاسپورت 2 ترا بخرید

13. این کاربر از supermax15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز basketball's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام آقا عطا
    من به دنبال یک هارد 3 ترابایت مناسب برای آرشیو و خوانش محصولات گرافیکی هستم.
    محصولا دیجیتال جویس شامل افکت های صوتی، موسیقی متن، کلیپ های تبلیغاتی و تصاویر استوک هستند که قصد دارم فایل های سورس رو در این هارد نگهداری کنم و همزمان از روی همین هارد برای نرم افزار خوانش بشوند (وقتی فایل های سورس را داخل نرم افزار نصب می کنید یکسری پوشه ایجاد می کنند که شامل پیش نمایش و فایل اصلی هستند)، از این بابت شما چه هاردی رو توصیه می کنید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •