تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 758 از 827 اولاول ... 258658708748754755756757758759760761762768808 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,571 به 7,580 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هارد 2ترا لبتاپ کجا میشه پیدا کرد ؟

نمیش 2 تا هارد ب لبتاپ وصل کرد ؟ بجتش dvd رو برداشت!!
    نميدونم كجا دارن ، بايد بازار رو بگرديد .
    فقط دقت كنيد كه ضخامت هارد ديسكي كه ميخريد در حدي باشه كه در داخل محفظه هارد لپتاپ نصب بشه . مثلاً ضخامت هارد ديسكهاي دوترابايتي سامسونگ 9.5 ميليمتري هستند .
    به جاي رايتر هم ميتونيد هارد ديسك نصب كنين ولي بايد HDD Caddy بخريد . من پيشنهاد ميكنم هارد ديسك پرحجمتر بخريد و رايتر روي لپتاپ بمونه .

2. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام
    در مورد هاردای اینترنال وسترن دیجیتال

1-سری بنفش رو نمیشه برای استفاده ی معمولی استفاده کرد؟ نوشته بود برای ظبط 24 ساعته فیلم و ....
    2- سری قرمز مخصوص چیه؟
    3-سری سبز واقعا کم میاره تو بازی و استفاده های دیگه؟ قیمتاش وسوسه کننده ست

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    در مورد هاردای اینترنال وسترن دیجیتال

1-سری بنفش رو نمیشه برای استفاده ی معمولی استفاده کرد؟ نوشته بود برای ظبط 24 ساعته فیلم و ....
    2- سری قرمز مخصوص چیه؟
    3-سری سبز واقعا کم میاره تو بازی و استفاده های دیگه؟ قیمتاش وسوسه کننده ست
    سلام .

1. استفاده های معمولی اگر منظورتان نصب و اجرای ویندوز (یا هر سیستم عامل دیگه ای) ، نرم افزار و بازی باشه ، سری Purple بخاطر ویژگیهای خاصی که داره و همچنین سرعت پایین ، پیشنهاد نمیشه .

2. این سری برای استفاده در NAS ها بهینه شده ، مدلهای Pro هم با توجه به 7200rpm بودنش ، باعث بهبود در عملکرد NAS میشه و بیشتر مناسب برای NAS هایی هست که کاربرهای زیادی بهش متصل میشوند و همچنین NAS هایی با گنجایش بیشتر از هشت هارد دیسک .
    برای آرشیو دیتا روی سیستم عادی هم میتوان از این سری استفاده کرد ولی از نظر قیمت شاید مقرون بصرفه نباشه .

3. بجاش میتونید WD Blue انتخاب کنید . اگر حجم بیشتر میخواهید میتونید سیگیت انتخاب کنید .

5. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام .

1. استفاده های معمولی اگر منظورتان نصب و اجرای ویندوز (یا هر سیستم عامل دیگه ای) ، نرم افزار و بازی باشه ، سری Purple بخاطر ویژگیهای خاصی که داره و همچنین سرعت پایین ، پیشنهاد نمیشه .

2. این سری برای استفاده در NAS ها بهینه شده ، مدلهای Pro هم با توجه به 7200rpm بودنش ، باعث بهبود در عملکرد NAS میشه و بیشتر مناسب برای NAS هایی هست که کاربرهای زیادی بهش متصل میشوند و همچنین NAS هایی با گنجایش بیشتر از هشت هارد دیسک .
    برای آرشیو دیتا روی سیستم عادی هم میتوان از این سری استفاده کرد ولی از نظر قیمت شاید مقرون بصرفه نباشه .

3. بجاش میتونید WD Blue انتخاب کنید . اگر حجم بیشتر میخواهید میتونید سیگیت انتخاب کنید .

خیلی ممنون بابت جوابتون

یه سوال دیگه اینکه هارد های سیگیت رو تایید میکنین از نظر کیفیت و طول عمر؟ نمیدونم چرا ولی حس خوبی بهش ندارم

قیمت وسترن بلو 2 و 3 گیگ رو هم دارین؟

خیلی ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی ممنون بابت جوابتون

یه سوال دیگه اینکه هارد های سیگیت رو تایید میکنین از نظر کیفیت و طول عمر؟ نمیدونم چرا ولی حس خوبی بهش ندارم

قیمت وسترن بلو 2 و 3 گیگ رو هم دارین؟

خیلی ممنون
    حداکثر حجم WD Blue یک ترابایت هست . اگر هارد دیسک بیشتر از یک ترابایت و پرسرعت میخواهید WD Black رو باید انتخاب کنید و در صورتیکه محدودیت بودجه دارید سیگیت رو انتخاب کنید که سرعت خوب و کیفیت مناسبی دارند .

8. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

عیبی که میشه رو سری گرین وسترن گذاشت سرعت به نسبت پایینشه ، درسته؟

هاردی که الان رو سیستممه Western Digital Black WD5001AALS 500GB 7200 RPM 32MB Cache SATA 3.0Gb/s 3.5" Internal Hard Drive Bare Drive
    با این هارد به مشکلی برنخوردم تا حالا با وجود کش 32 و نسبتا قدیمی بودنش
    به نظرتون اگر این هاردو بگیرم به مشکل کم بودن سرعت برمیخورم Western Digital Green Edition 3TB 64MB Cache Internal Hard Drive WD30EZRX

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عیبی که میشه رو سری گرین وسترن گذاشت سرعت به نسبت پایینشه ، درسته؟

هاردی که الان رو سیستممه Western Digital Black WD5001AALS 500GB 7200 RPM 32MB Cache SATA 3.0Gb/s 3.5" Internal Hard Drive Bare Drive
    با این هارد به مشکلی برنخوردم تا حالا با وجود کش 32 و نسبتا قدیمی بودنش
    به نظرتون اگر این هاردو بگیرم به مشکل کم بودن سرعت برمیخورم Western Digital Green Edition 3TB 64MB Cache Internal Hard Drive WD30EZRX
    تفاوت سرعتش كاملاً براي شما محسوس خواهد بود . مثلاً بالا اومدن ويندوز ، اجراي كامل نرم افزارها و ... چند ثانيه بيشتر طول خواهد كشيد .

11. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال استاد شیفو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام
    آقا عطا داداش گلم یک سوالی دارم . ممنونتون میشم پاسخ بدید

من هارد 1TB WD Ultra دارم . الان 500 گیگ پر هست . میخوام 500 گیگ رو حذف کنم . میخواستم ببینم حذف ناگهانی این حجم مشکلی ایجاد نمیکنه ؟

آیا به دیفرگ نیاز هست بعد از حذف ؟؟

و سوال دیگه خود وسترن دیجیتال ابزاری برای حذف کل داده های هارد داره یا خیر .

با تشکر

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    آقا عطا داداش گلم یک سوالی دارم . ممنونتون میشم پاسخ بدید

من هارد 1TB WD Ultra دارم . الان 500 گیگ پر هست . میخوام 500 گیگ رو حذف کنم . میخواستم ببینم حذف ناگهانی این حجم مشکلی ایجاد نمیکنه ؟

با تشکر
    سلام .

میخواستم ببینم حذف ناگهانی این حجم مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
    مشكلي ايجاد نميكنه .

نيازي نيست .

بله ؛ اگر برنامه WD Drive utilities رو نصب كرده باشيد با استفاده از گزينه Drive Erase ميتونيد كل اطلاعات رو حذف كنيد . حتي برنامه هاي مربوط به اين هارد ديسك كه داخل درايو ذخيره شدن . براي اينكه مجبور نشيد دوباره اين برنامه ها رو دانلود كنيد بهتر اينكار رو انجام نديد و خودتان بطور دستي اطلاعات رو انتخاب و سپس حذف كنيد .

14. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام.من دو هفته میشه که هارد wd my passport 1 TB خریدم.بار اول که با usb3 دیتا انتقال میدادم چندبار هارد not responding دادو سیستم هنگ کرد.ویندوزم رو عوض کردم و دوباره درایور usb3 نصب کردم و چند روز مشکلی نداشت.ولی دیروز دوباره هنگ کرد.روسیستم یکی از دوستام هم که استفاده میکردم یه بار اینجوری شد. ولی وقتی با نرم افزار hd tune تست میکنم میگه هارد سالمه.به نظرتون مشکل از کجاست؟
    Last edited by omid.ba; 27-06-2015 at 17:12.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •