تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 754 از 827 اولاول ... 254654704744750751752753754755756757758764804 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,531 به 7,540 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

داره خودمونی میشه nazanin66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    ممنون
    من ضد ضربه ميخوام
    الان اولترا 265 و المنت 230 هست.
    قيمتشم زير 380 باشه بهتره ، 2 ترا هم بهتره اگه با اين مبلغ ضد ضربه هم پيدا بشه...نظرمم بيشتر روي سيگيت و وسترن هست.
    ممنون.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    ممنون
    من ضد ضربه ميخوام
    قيمتشم زير 380 باشه بهتره ، 2 ترا هم بهتره اگه با اين مبلغ ضد ضربه هم پيدا بشه...نظرمم بيشتر روي سيگيت و وسترن هست.
    ممنون.
    سلام .

وسترن دیجیتال یا سیگیت مدلهای ضد ضربه یعنی مدلهایی که بدنه محکمتر و دارای ضربه گیرهای لاستیکی/سیلیکونی هست رو تولید نمیکنند . اگر حتماً میخواهید ضد ضربه باشه میتونید از برند Silicon power از سری Armor انتخاب کنید . از این سری چند مدل موجود هست و اینطور که سایتشو بررسی کردم Armor A65 جدیدترین مدل هست . مدلهای دیگه ای هم از این سری موجود هست که با توجه به قیمت یا شکل ظاهری میتوانید یکی را انتخاب کنید .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از برند ADATA هم مدلهای ضد ضربه و آب هم موجوده مثل HD710 .

ولی در کل هارد دیسکهای بکار رفته در این مدلها واقعاً ضد ضربه و شوک نیست و با وجود بدنه محکم و ضربه گیرهای لاستیکی سیلیکونی بازهم امنیت صد در صدی رو ایجاد نمیکنند و توصیه میکنم که مثل مدلهای عادی نگهداری و استفاده کنید .

3. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    ممنون
    من ضد ضربه ميخوام
    ممنون.
    الان Ultra را دیجی 229 میفروشه.
    در بازار کمی پایین تر هم گیر میاری.

پروفشنال miladddd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام هارد 2 ترا میخوام. نهایت 350 تومن. بیشتر نشه اگه ممکنه
    با کیفیت باشه و سرعت مناسبی داشته باشه چون قراره کار زیاد بکنه
    میخوام زیاد به سیستم وصلش کنم و در کنار هارد اینترنال ازش استفاده کنم. مثلا روزی 7-8 ساعت به سیستم وصل باشه
    چی پیشنهاد میدین؟
    Last edited by miladddd; 26-04-2015 at 13:07.

پروفشنال VahidDG2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    CAPCOM

پيش فرض

سلام هارد 2 ترا میخوام. نهایت 350 تومن. بیشتر نشه اگه ممکنه
    با کیفیت باشه و سرعت مناسبی داشته باشه چون قراره کار زیاد بکنه
    میخوام زیاد به سیستم وصلش کنم و در کنار هارد اینترنال ازش استفاده کنم. مثلا روزی 7-8 ساعت به سیستم وصل باشه
    چی پیشنهاد میدین؟
    سلام

با اجازه ی استاد عطا و سایر دوستان چون امروز یه 2ترا پورتی خریدم میخواستم نظرم و بگم و کمکی کرده باشم.

من چون حمل و نقل برام مهم بود و از اونجایی که کلا هاردی غیر از سیگیت نگرفته بودم بازم به این برند اعتماد کردم و با راهنمایی استاد عطا امروز یه Expansion پورتی 2ترا گرفتم.

در برخورد اول از لحاظ کیفیت ساخت بدنه زیاد جالب نبود البته نسبت به دو هارد Free Agent Go ای که قبلا داشتم اونا به نظر باکس مستحکمتری داشتن

از لحاظ سرعت چون لپ تاپم usb 2 هست کپی از سیستم به هارد واسه فایل های تصویری از 50 مگ بر ثانیه شروع شد و در نهایت روی 25 تا 30 فیکس شد

در بدترین حالت سرعت کپی به این هارد با یو اس بی 2 از 20 مگ پایینتر نمیاد دقیقا چیزی که در Free Agent Go دیده بودم.

به هر حال امیدوارم کیفیت مدل های قدیم و داشته باشه

7. 2 کاربر از VahidDG2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

با سلام
    سوالي كه ميخوام بپرسم فني هست ولي در راستاي انتخاب براي خريد هارد هست كه ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
    در هارد هاي نَس، كه معمولاً حاوي يك پورت شبكه و دو پورت يو اس پي٣ هستند و فلسفه استفادشون از شبكه هست، ميشه بدون كاربرد شبكه و پورت لَن و صرفاً از طريق يو اس پي٣ با پي سي براي تبادل ديتا و بك آپ استفاده كرد.
    (هارد مورد نظر wd ex2)
    ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    سوالي كه ميخوام بپرسم فني هست ولي در راستاي انتخاب براي خريد هارد هست كه ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
    در هارد هاي نَس، كه معمولاً حاوي يك پورت شبكه و دو پورت يو اس پي٣ هستند و فلسفه استفادشون از شبكه هست، ميشه بدون كاربرد شبكه و پورت لَن و صرفاً از طريق يو اس پي٣ با پي سي براي تبادل ديتا و بك آپ استفاده كرد.
    (هارد مورد نظر wd ex2)
    ممنون

سلام .

براي مدلي كه داريد نميتونيد از طريق USB به PC متصل كنيد ولي ميتونيد هارد اكسترنال ديگري كه USB هست رو به آن براي تبادل ديتا متصل كنيد .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام .

براي مدلي كه داريد نميتونيد از طريق USB به PC متصل كنيد ولي ميتونيد هارد اكسترنال ديگري كه USB هست رو به آن براي تبادل ديتا متصل كنيد .
    خواستم مطمئن بشم. متشكر.
    خيلي بده كه تو بازار هارد اكسترنال ساده(نه نَس باشه و نه كلَود) بالاتر از ٨ترابايت پيدا نميشه. اگر هم باشه ميگن بايد سفارش بدي واست اسمبل كنيم(كه بنظر من معقول نيست، مخصوصاً با احتساب قيمتش) و با اينكه تاندربولته و براي اپل. افسوس...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

سلام .

خواستم مطمئن بشم. متشكر.
    خيلي بده كه تو بازار هارد اكسترنال ساده(نه نَس باشه و نه كلَود) بالاتر از ٨ترابايت پيدا نميشه. اگر هم باشه ميگن بايد سفارش بدي واست تو باكس اسمبل كنيم(كه بنظر من معقول نيست، مخصوصاً با احتساب قيمتش) و يا اينكه تاندربولته و براي اپل. افسوس...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام

بنده می خواهم یک عدد هارد 1 ترابایتی خریداری کنم و بین این 2 مدل موندم کدوم را انتخاب کنم . لطفا راهنمایی بفرمایید کدومش بهتر است . با تشکر

Seagate Backup Plus Slim External Hard Drive - 1TB

Western Digital My Passport Ultra External Hard Drive - 1TB

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •