تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 744 از 827 اولاول ... 244644694734740741742743744745746747748754794 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,431 به 7,440 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

داره خودمونی میشه *REZ4*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام .

تنوع مدلهای پرتابل زیاد و در نتیجه انتخاب از بین آنها دشوار هست . اگر مدلهای عادی و رایج موجود در بازار میخواهید میتونید Seagate Backup Plus Slim یا WD my Passport Ultra را انتخاب کنید .
    توصیه میکنم همراه با آن یک کیف مناسب هم جهت محافظت در برابر سقوط و ضربه ها بخرید چون این مدلها به هیچ عنوان ضد ضربه نیستند.
    من هم میخوام یه هارد 1 ترا اکسترنال بگیرم واسه فیلم و سریال که بریزم روش میارزه پول بیشتری بدم Silicon Power Armor A80 بگیرم بخاطر ضد ضربه بودن و ضد آب بودنش یا همین WD my Passport Ultra که خودتون گفتین بهتره و زیاد فرقی ندارن ؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من هم میخوام یه هارد 1 ترا اکسترنال بگیرم واسه فیلم و سریال که بریزم روش میارزه پول بیشتری بدم Silicon Power Armor A80 بگیرم بخاطر ضد ضربه بودن و ضد آب بودنش یا همین WD my Passport Ultra که خودتون گفتین بهتره و زیاد فرقی ندارن ؟
    نکته مهم :
    1. هارد دیسکهای داخلی بکار رفته در اکسترنالهای ضد ضربه همانند اکسترنالهای معمولی هستند و در نتیجه با توجه به ساختار ظریف هارد دیسکها در مواقعی که روشن هست نباید حتی تکان داد و یا جابجا کرد .
    2. مدلهای ضد ضربه با وجود باکسهای مقاوم و ضربه گیرهای لاستیکی/سیلیکونی بازهم نمیتوانند از هارد دیسک در برابر ضربه های ناشی از سقوط ، رها شدن از دست و ... با ضریب اطمینان 100% محافظت کنند حتی در زمانیکه خاموش هست . در نتیجه باید مثل مدلهای معمولی استفاده و نگهداری کنید.

من نظرم روی همان دو مدلی هست که پیشنهاد دادم به همراه یک کیف مناسب .

3. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza4024's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

نکته مهم :
    1. هارد دیسکهای داخلی بکار رفته در اکسترنالهای ضد ضربه همانند اکسترنالهای معمولی هستند و در نتیجه با توجه به ساختار ظریف هارد دیسکها در مواقعی که روشن هست نباید حتی تکان داد و یا جابجا کرد .
    2. مدلهای ضد ضربه با وجود باکسهای مقاوم و ضربه گیرهای لاستیکی/سیلیکونی بازهم نمیتوانند از هارد دیسک در برابر ضربه های ناشی از سقوط ، رها شدن از دست و ... با ضریب اطمینان 100% محافظت کنند حتی در زمانیکه خاموش هست . در نتیجه باید مثل مدلهای معمولی استفاده و نگهداری کنید.

من نظرم روی همان دو مدلی هست که پیشنهاد دادم به همراه یک کیف مناسب .
    با این حال به نظرتون Silicon Power Armor A80 گزینه مناسب تری نیست؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با این حال به نظرتون Silicon Power Armor A80 گزینه مناسب تری نیست؟
    اصولاً مدلهای ضد ضربه و آب در مقایسه با انواع عادی بزرگتر و سنگینتر هست ؛ اگر کاربر با دقتی هستید و میدونید که چطوری باید استفاده کرد بنظرم ضرورتی نداره که چنین مدلهایی را انتخاب کنید ، با اینحال انتخاب نهایی با خودتان هست .

6. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza4024's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

اصولاً مدلهای ضد ضربه و آب در مقایسه با انواع عادی بزرگتر و سنگینتر هست ؛ اگر کاربر با دقتی هستید و میدونید که چطوری باید استفاده کرد بنظرم ضرورتی نداره که چنین مدلهایی را انتخاب کنید ، با اینحال انتخاب نهایی با خودتان هست .

آخه اندازه و وزن به اون صورت واسه من مهم نیست فک نکنم تفاوتشون هم خیلی محسوس باشه
    واسه این میگم a80 چون احساس میکنم یه جورایی سخت جون تره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سلام
    من یک هارد 1 ترابایت wd my passport دارم
    تا دیروز کار میکرد ولی امروز که زدم به کامپوتر نتونست بخونتش
    توی disk managment هم اونو نشون نمیده فقط توی device manager -> disk drivers اونو نشون میده
    چکارش کنم که درست بشه؟؟
    اطلاعات مهمی توش دارم
    ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من یک هارد 1 ترابایت wd my passport دارم
    تا دیروز کار میکرد ولی امروز که زدم به کامپوتر نتونست بخونتش
    توی disk managment هم اونو نشون نمیده فقط توی device manager -> disk drivers اونو نشون میده
    چکارش کنم که درست بشه؟؟
    اطلاعات مهمی توش دارم
    ممنون
    سلام .

در Disk management اصلاً چیزی دیده نمیشود ؟ حتی بصورت Not Initialized ؟

روی سیستمهای دیگه هم تست کنید اگر مشکل همچنان باقیست متاسفانه باید بفرستید کلینیکهای تخصصی جهت تعمیر و بازیابی اطلاعات . پسورد که نذاشته بودید ؟ اگر پسورد گذاشته بودید باید ابتدا Unlock بشه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سلام .

در Disk management اصلاً چیزی دیده نمیشود ؟ حتی بصورت Not Initialized ؟

روی سیستمهای دیگه هم تست کنید اگر مشکل همچنان باقیست متاسفانه باید بفرستید کلینیکهای تخصصی جهت تعمیر و بازیابی اطلاعات . پسورد که نذاشته بودید ؟ اگر پسورد گذاشته بودید باید ابتدا Unlock بشه .
    پسور نزاشتم ولی به صورت
    Not Initialized نشونش میده
    باید چکار کنم؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پسور نزاشتم ولی به صورت
    Not Initialized نشونش میده
    باید چکار کنم؟

یکی از کاربران همین انجمن با استفاده از برنامه EaseUS Data Recovery Wizard Professional موفق به بازیابی اطلاعات از هارد دیسکی که در حالت Not Initialized هست شده . بعد از بازیابی اطلاعات میتونید مجدداً هارد دیسک را بصورت MBRد، Initialize و سپس با فایل سیستم NTFS فرمت کنید .

اما دقت کنید که برای بازیابی اطلاعات با استفاده از این نرم افزار خود هارد دیسک بایستی حتماً سالم و بدون مشکل باشد . یعنی اگر هارد دیسک را Initialized کنید و بعد پیغام I/O Device Error بدهد یعنی هارد دیسک مشکل دارد و متاسفانه شما نمیتوانید کاری انجام بدید و باید به کلینیکهای تخصصی ارسال کنید . یکی از دلایل I/O Device Error وجود مشکل در Firmware هارد دیسک هست که با ابزارهای خاصی قابل رفع هست .

نکته : Initialized کردن یک هارد دیسک باعث از بین رفتن اطلاعات میشود .
    Last edited by ata.royalfalcon; 19-02-2015 at 23:20.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

یکی از کاربران همین انجمن با استفاده از برنامه EaseUS Data Recovery Wizard Professional موفق به بازیابی اطلاعات از هارد دیسکی که در حالت Not Initialized هست شده . بعد از بازیابی اطلاعات میتونید مجدداً هارد دیسک را بصورت MBRد، Initialize و سپس با فایل سیستم NTFS فرمت کنید .

اما دقت کنید که برای بازیابی اطلاعات با استفاده از این نرم افزار خود هارد دیسک بایستی حتماً سالم و بدون مشکل باشد . یعنی اگر هارد دیسک را Initialized کنید و بعد پیغام I/O Device Error بدهد یعنی هارد دیسک مشکل دارد و متاسفانه شما نمیتوانید کاری انجام بدید و باید به کلینیکهای تخصصی ارسال کنید . یکی از دلایل I/O Device Error وجود مشکل در Firmware هارد دیسک هست که با ابزارهای خاصی قابل رفع هست .

نکته : Initialized کردن یک هارد دیسک باعث از بین رفتن اطلاعات میشود .

با اون برنامه هم که معرفی کردید نتونست هارد دیسک رو تشخیص بده
    وقتی هم که میخواهم دیسک را initialize کنم این ارور میده:

The request failed due to a fatal device hardware eror

الان با کدام برنامه میشه مشکل را حل کرد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •