تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 728 از 827 اولاول ... 228628678718724725726727728729730731732738778 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,271 به 7,280 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام آقا عطا من یه هارد هیتاچی 1T به عنوان هارد دوم روی سیستم دارم که ویندوز روش نصب نیست و فقط برای آرشیو استفاده میشه. وقتی حدود یک ساعت یا شایدم کمتر ازش استفاده نشه خاموش میشه بطوریکه وقتی میخوام دوباره به اطلاعاتش دسترسی پیدا کنم حدود 10 ثانیه طول میکشه تا روشن بشه (صدای سرعت گرفتن پلاتر ها هم دقیق شنیده میشه) حالا سوالم اینه که این هارد های اکسترنال my book هم این قابلیت رو دارن یانه؟ چون من میخوام هارد 24 ساعته وصل باشه و امکان استفاده از هارد اینترنال رو هم ندارم(به دلیل کمبود پورت ساتا) مثلا همین هارد هیتاچی بعد از روشن شدن کاملا خنک شده که خیلی خوبه و اگه هارد های my book هم همینطوری باشن دیگه عملا مشکل داغ کردن به علت استفاده طولانی مدت از بین میره
    سلام .

حالا سوالم اینه که این هارد های اکسترنال my book هم این قابلیت رو دارن یانه؟
    هاردهای اکسترنال wd my book چنین قابلیتی را هم دارند . البته باید برنامه WD Drive Utilities را نصب کرده باشید و از قسمت Sleep Timer مدت زمانی که باید بیکار بماند تا Sleep شود را تعیین کنید .

گارانتی سازگار واقعا بده؟ من 2روز پیش یه هارد 2ترا مای پاسپورتی الترا گرفتم با گارانتی سازگار .به نظرتون الترا خوبه یا سلیکون پاور a80که ضد ضربس واقعا ضد ضربست؟ من یه خورده پشیمون شدم که چرا a80سلیکون نگرفتم.یا اینطور نیست والترا هم خوبه؟
    پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همین تاپیک را بخوانید که در مورد هارد های اکسترنال ضد ضربه توضیحاتی دادم . my passport ultra هم مدل مناسبی هست .

2. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه M-H2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام wd my book من وقتی می خوام براش چیزی کپی کنم این ارور رو میده لطفا راهنمایی کنید.
    You 'll need to provide administrator permission to copy to this folder
    چی کار کنم که دیگه این پیغام نیاد چون هر دفعه باید کنتینو بزنی تا داخلش کپی بشه
    Last edited by M-H2013; 26-11-2014 at 09:37.

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

WD my book بعد از این که چندتا فایل بهش کپی می کنی سرعتش از ۱۲۰ کیلوبایت به ۸۰ تا ۹۰ می رسه اشکال از کجاست ؟ با خود ویندوز ۸.۱ ولی با نرم افزار تری کپی از همون اول سرعتش ۸۰ است!!
    ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام wd my book من وقتی می خوام براش چیزی کپی کنم این ارور رو میده لطفا راهنمایی کنید.
    سلام .

ظاهراً بايد مجوز دسترسي هاي مربوط به كاربر مورد نظر را اصلاح كنيد . بهتره كه اين سوال را در انجمن ويندوز بپرسيد .

WD my book بعد از این که چندتا فایل بهش کپی می کنی سرعتش از ۱۲۰ کیلوبایت به ۸۰ تا ۹۰ می رسه اشکال از کجاست ؟ با خود ویندوز ۸.۱ ولی با نرم افزار تری کپی از همون اول سرعتش ۸۰ است!!
    ممنون
    سرعتي كه در ابتداي كپي ديده ميشود كاذب هست و بايستي كمي صبر كنيد تا سرعت واقعي ديده شود .

6. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام ، آقا عطا میخوام یه سه ترا آداپتوری بگیرم، ترجیحا WD my book
    میخواستم ببینم از این مدل یک نمونه در بازار هست یا چند نمونه؟
    جعبش باید سبز باشه یا آبی؟مثل اینکه دو رنگ جعبه داره
    گارانتی سازگار بگیرم؟
    مثلا یکیش را در این سایت دیدم که آخر اسمش Essential هم داره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و در سایت رایان صبا هم این مدل هست: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در رایان صبا این کد را نوشته که در سایت WD هم هست: WDBFJK0030HBK
    لطفا زود راهنمایی کنید ، متشکرم.
    Last edited by Arash1003; 26-11-2014 at 15:41.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام ، آقا عطا میخوام یه سه ترا آداپتوری بگیرم، ترجیحا WD my book
    گارانتی سازگار بگیرم؟
    مثلا یکیش را در این سایت دیدم که آخر اسمش Essential هم داره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و در سایت رایان صبا هم این مدل هست: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    لطفا زود راهنمایی کنید ، متشکرم.
    سلام .

ممكنه مدلهاي قديمي در بازار هم پيدا بشه . مدل نامبر جديدترين سري WDBFJK0030HBK هست (سه ترابايت) .

شكل ظاهر مدلهاي جدید WD my book

مدل قدیم WD my book هم به شكل زير بوده .

فرقي نميكند كه كداميك را انتخاب كنيد .

گارانتی سازگار بگیرم؟
    پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همين تاپيك را بخونيد .

معمولاً اطلاعات بيشتر سایتهای فروش اینترنتی بروز نیست ، مدلهاي دسكتاپي با پسوند Essential مربوط به دو نسل پیش هست و خيلي بعيد ميدونم كه در بازار پیدا شود .

عكسي كه گذاشته مربوط به اين مدل نامبر نميشه . اگر مدل نامبري كه نوشته واقعاً درسته پس حتماً از جديدترين سري هست .

9. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه STTIGER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام آقا عطا راسته که میگن هارد های 5400 عمر بیشتری نسبت به 7200 ها دارند؟ اگه اینطور باشه پس قاعدتا هارد های WD My Book باید بیشتر از Seagate Backup Plus عمر کنند؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام آقا عطا راسته که میگن هارد های 5400 عمر بیشتری نسبت به 7200 ها دارند؟ اگه اینطور باشه پس قاعدتا هارد های WD My Book باید بیشتر از Seagate Backup Plus عمر کنند؟
    سلام .

اگر از هر لحاظ مثل کیفیت مواد اولیه بکار رفته در ساخت اجزاء ، تکنیکهای استفاده شده برای تولید و و نحوه کارکرد (مثلاً تعداد دفعات Sleep شدن) مثل هم باشند قاعدتاً هارد دیسک 5400rpm به خاطر استرس و تنشهای کمتری که تحمل میکنه عمر مفید بیشتری در مقایسه با مدلهای 7200rpm و حتی 10K یا 15K دارند. اما در عمل هارد دیسکها با RPMـهای بالا به خاطر استفاده از تکنیکهای متفاوت و بهتر در فرایند ساخت ، استفاده از اجزاء مقاومتر و باکیفیت تر (مثلاً استفاده از پلاتر با قطر کمتر و بالانس هر چه بیشتر بین اجزاء) باعث میشود که عمر مفید بیشتری در مقایسه با مدلهای 5400rpm داشته باشند و یا حداقل کمتر نباشد . همین هارد دیسکهای WD Black و یا حتی WD VelociRaptor (که 10000rpm هست) وارانتی پنج ساله دارند در صورتیکه WD Green وارانتی دو ساله دارد !

هارد دیسکهای WD Green (و مدلهای مشابه) بیشتر به Cool و Quite و مصرف پایین معروف هست نه به عمر طولانی و کارکرد بالا . من میتونم مدلهایی را مثال بزنم که نه تنها پرفورمنس خوب و RPM بالاتری دارند بلکه داراي قابليتهايي هستند كه باعث افزايش MTBF و افزایش ضریب اطمينان (AFR پايينتر) در طول مدت كاري مخصوصاً در Workload و Duty Cycle بالا هست كه هارد ديسكهاي معمولي چنين اطمينان و استقامتي را ندارند و معمولاً مدت كوتاهي كه در چنين شرايطي قرار بگيرند Fail خواهند شد .

12. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

آقا من این مشکل هر جا تایپ کردم کسی جواب نداد الان کسی این جا پاسخی نداره یا لینک بدین آن جا مطرح کنم پاسخی بگیرم.ممنون

داره خودمونی میشه Argada's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

هارد Western Digital My Passport Ultra External Hard Drive

از لحاظ کیفیت, سرعت و مقاومت چه تفاوتی با Western Digital Portable My Passport

دارد!؟
    کدام یک را پیشنهاد می کنید.
    در ضمن مدلهایی مثل Silicon Power Armor A60 External Hard Drive رو چطور ارزیابی می کنید...

این هاردها قابل تبدیل فرمت به FAT 32 رو دارند!؟ استفاده من بیشتر مولتی مدیا و نگهداری برخی فایلهای بازی و نرمافزار و استفاده از او بصورت OTG به گوشی است. ممنون می شم راهنماییم کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •