تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 722 از 827 اولاول ... 222622672712718719720721722723724725726732772822 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,211 به 7,220 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

اگه نباشه جاش خالی می مونه joibari2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام اطلاعاتو همین طوری روی هارد باید کپی کرد دیگه یا روش خاصی داره؟
    برای جدا کردن هارد چی در ویندوز8؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام امروز هارد سیگیت رو با برنامه tune تست زدم یک گزینه قرمز امده نمیدونم چی هست و چرا اینجوری شده ایا خطری تهدید میکنه هارد رو یا خیر
    ضمنا سریال نامر هارد تو برنامه با کارت گارانتی و روی جعبه یکی نیست حالا سریال نامبرش مهم نیست
    سرعت هاردم چطوره خوبه
    ضمنا یک برنامه داخل هارد هست هرچی میخواهم نصبش کنم ارور زیر رو میده با عکس گذاشتم

سلام .

امروز هارد سیگیت رو با برنامه tune تست زدم یک گزینه قرمز امده نمیدونم چی هست و چرا اینجوری شده ایا خطری تهدید میکنه هارد رو یا خیر
    1. overheat شدن این مدلها (backup plus و expansion دسکتاپی) مسئله شایعی هست که تنها راه حل آن استفاده از فن جهت کمک به تهویه بهتر آن هست (در پست دوم این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم به این نکته اشاره کردم). این هارد دیسک حداقل یکبار به 65 درجه رسیده که دمای بالایی هست. توصیه میکنم حتماً دمای هارد دیسک را مانیتور و در صورت لزوم از فن استفاده کنید . رسيدن به دماهاي بالا بصورت پیک و زمان کوتاه و لحظه ای اشكالي ندارد ولی در دراز مدت و یا تکرار آن به طور حتم هارد ديسك را خراب و یا عمر آنرا کوتاه میکند .

ضمنا سریال نامر هارد تو برنامه با کارت گارانتی و روی جعبه یکی نیست حالا سریال نامبرش مهم نیست
    سریال نامبر هارد دیسک اینترنال (همانیکه در قسمت info برنامه HD Tune Pro اعلام میشود) کاملاً مجزا و جدا از سریال نامبر مربوط به هارد اکسترنالی هست که روی باکس پلاستیکی هارد اکسترنال و جعبه درج شده. در واقع شما میتونید دوبار در سایت سیگیت رجیستر کنید یکبار برای هارد دیسک اینترنال و یکبار برای هارد اکسترنال.

سرعت هاردم چطوره خوبه
    تستی که نگرفتید. ولی میتونید مثل پست 20# ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) تست بگیرید و با نتایج موجود در همان پست مقایسه کنید. در کل سرعت این مدلها در مقایسه با WD my book بیشتر هست .

ضمنا یک برنامه داخل هارد هست هرچی میخواهم نصبش کنم ارور زیر رو میده با عکس گذاشتم
    اینو نمیدونم . ولی اگر میخواهید رجیستر کنید میتونید بی نیاز به نصب این برنامه مستقیماً از سایت سیگیت ، هارد اکسترنال را رجیستر کنید .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام اطلاعاتو همین طوری روی هارد باید کپی کرد دیگه یا روش خاصی داره؟
    برای جدا کردن هارد چی در ویندوز8؟
    سلام .

پیشنهاد میکنم از برنامه TeraCopy Pro برای برای Copy/Paste کردن دیتا استفاده کنید . البته اگر Win8/8.1 دارید نیازی به استفاده از این برنامه نیست .
    در مورد نحوه اتصال به سیستم و جدا کردن هارد اکسترنال از آن در تاپیک زیر توضیحاتی دادم .

5. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه joibari2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .

پیشنهاد میکنم از برنامه TeraCopy Pro برای برای Copy/Paste کردن دیتا استفاده کنید . البته اگر Win8/8.1 دارید نیازی به استفاده از این برنامه نیست .
    در مورد نحوه اتصال به سیستم و جدا کردن هارد اکسترنال از آن در تاپیک زیر توضیحاتی دادم .

ویندوزم 8.1 هست پس نیست؟
    لازم فرمت NTFS تغییر بدم و د دوباره هارد رو فرمت کنم؟
    پارتیشن بندی چی لازمه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ویندوزم 8.1 هست پس نیست؟
    لازم فرمت NTFS تغییر بدم و د دوباره هارد رو فرمت کنم؟
    پارتیشن بندی چی لازمه؟
    اگر ویندوزتان 8.1 نیازی به استفاده از برنامه های جانبی برای Copy/Paste ندارید مگر اینکه بخواهید CRC مبداً و مقصد را هم چک و مقایسه کنید که اگر هارد دیسک و کلاً سیستم سالم هست نیازی به اینکار نیست .
    هارد دیسکهای اکسترنال از قبل پارتیشن بندی و آماده استفاده هست و در نتیجه نیازی به پارتیشن بندی و فرمت کردن مجدد نیست . مگر اینکه تعداد پارتیشنهای موجود و یا فایل سیستم آن مطابق انتظارات شما نباشد. اگر فقط در ویندوز استفاده میکنید نیازی نیست که فایل سیستم NTFS آنرا تغییر بدید .

8. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه M-H2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

ممنون از پاسخ شما من دیگه برم wd my book 2tb رو بخرم. پیشنهاد بهتری ندارید من فقط برام عمر مهم است.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از پاسخ شما من دیگه برم wd my book 2tb رو بخرم. پیشنهاد بهتری ندارید من فقط برام عمر مهم است.
    برای عمر بیشتر پیشنهاد میکنم 9 نکته احتیاطی و مراقبتی که در پست 1# ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) گفتم را مطالعه کنید .

11. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه M-H2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

داداش های گل پیشنهاد بهتری برای wd my book ندارید? . من مشهدم از کجا بخرم که قیمتش مناسب باشه و رفتم بگم wd my book 2tb بدید میدن دیگه پسوند پیشوند نداره?

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

داداش های گل پیشنهاد بهتری برای wd my book ندارید? . من مشهدم از کجا بخرم که قیمتش مناسب باشه و رفتم بگم wd my book 2tb بدید میدن دیگه پسوند پیشوند نداره?
    این مدل مناسبی هست . اسم دقیق WD my book هست (منظور از WD همان Western Digital هست) و پسوند و پیشوند هم ندارد (به استثنای مدلهای خیلی قدیمی که پسوند essential هم داشته). لینک نمایندگیهای فروش سازگار را در صفحه قبل (721) گذاشتم . چهار فروشگاه در مشهد هست که نمایندگی سازگار هستند . زنگ بزنید قیمت بگیرید و بپرسید موجود دارند یا خیر .

در مورد مدلهای جدید و قدیم WD my book در آخرین پست صفحه 719 توضیحاتی دادم .

14. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام .

اینو نمیدونم . ولی اگر میخواهید رجیستر کنید میتونید بی نیاز به نصب این برنامه مستقیماً از سایت سیگیت ، هارد اکسترنال را رجیستر کنید .

ممنون ایا لزومی دارد رجیستر کنم هارد رو یا خیر در کل برای چی هست

ضمنا این هارد برنامه ای برای اجکت کردن نداره مثل فلش مموری اتصال هارد رو قطع کنم یا راهی بریش هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •