تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 721 از 827 اولاول ... 221621671711717718719720721722723724725731771821 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,201 به 7,210 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

اگه نباشه جاش خالی می مونه joibari2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام هاردهای وسترن ساخت کجا هستند؟از کجا باید اصل بودن یا نبودنشونو تشخیص داد؟الترا 2 ترا 370 کمترین قیمتی که گرفتم بود مناسبه یا کمترم هست؟از ولیعصر بگیرم یا برم پایتخت.
    با تشکر.

اگه نباشه جاش خالی می مونه M-H2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام من مشهدام و به یک هارد خارجی خیلی نیاز دارم آیا کسی می دونه کجا توی مشهد هارد دست دوم می فروشن؟ یا یک هارد خوب ارزون قیمت معرفی کنین بخرم یک ترابایت یا دو ترابایت ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه jabi7joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TehRan

پيش فرض

سلام..
    من امروز یه وسترن مای بوک 3 ترا گرفتم از بازار رضا 410.. چند جا پرسیده همین قیمت بود..گارانتیشم Vista نوشته.. چی هست؟ فروشنده می گفت الماسه..

بعد برای استفاده اول چه کارایی باید انجام داد.. ؟ من پارتیشن بندی نمی کنم.. فرمت کنم NTFS یا همون FAT32 بمونه؟ تو سرعت تاثیری داره؟

بعد من همین مارک 2 ترا دارم..می خوابونمش..ظاهرا فرمودید مشکلی نداره.. من متوجه نشدم به کدوم طرف باید بخوابونم..

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام هاردهای وسترن ساخت کجا هستند؟از کجا باید اصل بودن یا نبودنشونو تشخیص داد؟الترا 2 ترا 370 کمترین قیمتی که گرفتم بود مناسبه یا کمترم هست؟از ولیعصر بگیرم یا برم پایتخت.
    با تشکر.
    سلام .

میتونه ساخت کشورهای مختلفی از جمله تایلند ، مالزی ، چین و ... باشه و اصولاً هم نباید تفاوتی در کیفیت داشته باشند .
    میتونید در سایت رجیستر کنید .
    قیمتی که گرفتید بنظرم خوب هست بشرطی که گارانتی معتبری داشته باشد .
    فرقی نمیکند که از ولیعصر بخرید و یا از پایتخت . ولی سعی کنید از فروشگاه هایی بخرید که شناخته شده باشد ، قیمت آن مناسب و گارانتی معتبری داشته باشند .

سلام من مشهدام و به یک هارد خارجی خیلی نیاز دارم آیا کسی می دونه کجا توی مشهد هارد دست دوم می فروشن؟ یا یک هارد خوب ارزون قیمت معرفی کنین بخرم یک ترابایت یا دو ترابایت ممنون
    سلام.

خرید هارد دیسک دست دوم را من توصیه نمیکنم مگر اینکه کم کارکرد و از سلامتی آن مطمئن باشید.
    اگر یکترابایتی میخواهید پیشنهاد میکنم انواع پرتابل (بدون آداپتور) را انتخاب کنید چرا که یکترابایت آداپتوری در بازار نایاب و یا بشدت کمیاب هست . برای دوترابایتی میتونید مدلهای دسکتاپی را انتخاب کنید .

مدلهای پیشنهادی پرتابل : Seagate Backup Slim یا Seagate expansion portable یا WD my passport ultra .
    مدلهای پیشنهادی دسکتاپی : Seagate Backup plus desktop Drive یا Seagate expansion desktop یا WD my book .

هر کدام که در بازار پیدا کردید که ارزانتر و گارانتی معتبرتری داشتند همان را انتخاب کنید .

سلام..
    من امروز یه وسترن مای بوک 3 ترا گرفتم از بازار رضا 410.. چند جا پرسیده همین قیمت بود..گارانتیشم Vista نوشته.. چی هست؟ فروشنده می گفت الماسه..

بعد برای استفاده اول چه کارایی باید انجام داد.. ؟ من پارتیشن بندی نمی کنم.. فرمت کنم NTFS یا همون FAT32 بمونه؟ تو سرعت تاثیری داره؟

بعد من همین مارک 2 ترا دارم..می خوابونمش..ظاهرا فرمودید مشکلی نداره.. من متوجه نشدم به کدوم طرف باید بخوابونم..
    این هارد دیسک از قبل پارتیشن بندی و با فایل سیستم NTFS فرمت شده و آماده استفاده هست و نیازی به انجام مجدد آن نیست مگر اینکه تعداد پارتیشنها و یا نوع فایل سیستم مطابق انتظارات شما نباشد . دقت کنید که این مدل بطور پیشفرض با فایل سیستم NTFS فرمت شده نه FAT32 .

من متوجه نشدم به کدوم طرف باید بخوابونم.
    ببینید ؛ قسمت روی هارد دیسک درب نقره ای رنگی وجود دارد که یک لیبلی هم روی آن چسبیده شده . سعی کنید این درب باید رو به بالا باشد. از منافذ و شبكه هاي تهويه هوا میتونید بفهميد كه درب نقره ای کدام طرف هست (از چراغ قوه هم استفاده كنید تا دید بهتری داشته باشید) .

یک راه دیگه :

از آنجايي كه ماژول SATA to USB پشت هارد دیسک نصب ميشود از موقعيت پورت USB هارد اكسترنال هم میتوانید فهميد كه كدام باید طرف رو به بالا باشد . در عكس زير طرفي كه پورت USB فاصله كمي با لبه باكس داره بايد روي ميز خوابيده بشه .

دقت کنید که این حالت خوابوندن هارد اکسترنال تهویه به سادگی حالت ایستاده انجام نمیشود در نتیجه اگر به مدت طولانی از آن استفاده میکنید حتماً دمای آنرا کنترل و در صورت نیاز از فن استفاده کنید .

5. 7 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه jabi7joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TehRan

پيش فرض

ممنونم از شما بابت تضیحات عالیتون... در مورد گارانتی هم توضیح می فرمایید؟ ویستا... vstaitd.com

اگه نباشه جاش خالی می مونه M-H2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام خیلی ممنون از پاسخ شما
    من تصمیم گرفتم یک هارد ۲ ترابایت دسکتابی لازم دارم که زیاد داغ نکنه و قیمتش مناسب رو به کم باشه ولی اگه محصول خوب دیگری هست حاظرم پول بیش تری بدم .لطفا قیمت رو ذکر کنید و بگید این مدل رو بگر واگه پول بیش تر میدی اینو بگر ممنون از همه

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .
    میتونید در سایت رجیستر کنید .
    قیمتی که گرفتید بنظرم خوب هست بشرطی که گارانتی معتبری داشته باشد .
    فروشگاه هایی بخرید که شناخته شده باشد ، قیمت آن مناسب و گارانتی معتبری داشته باشند .
    گارانتی سازگار و ویستا بود.
    فروشگاه شناخته شده رو چطور تشخیص بدم همشون مثل همند دیگه.(اگه میشناسید بگید)
    بنظرتون دسکتاپی بگیرم بتر نیست بخاطر قیمت کمتر؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام خیلی ممنون از پاسخ شما
    من تصمیم گرفتم یک هارد ۲ ترابایت دسکتابی لازم دارم که زیاد داغ نکنه و قیمتش مناسب رو به کم باشه ولی اگه محصول خوب دیگری هست حاظرم پول بیش تری بدم .لطفا قیمت رو ذکر کنید و بگید این مدل رو بگر واگه پول بیش تر میدی اینو بگر ممنون از همه
    سلام .

بنظرم WD my book را بخريد . دوترابايتي اين مدل حدوداً 305 هزار تومن هست (ممكنه كمتر و يا بيشتر هم بشه) .

گارانتی سازگار و ویستا بود.
    فروشگاه شناخته شده رو چطور تشخیص بدم همشون مثل همند دیگه.(اگه میشناسید بگید)
    بنظرتون دسکتاپی بگیرم بتر نیست بخاطر قیمت کمتر؟
    قطعاً نميشه گفت كه همه فروشنده ها و فروشگاهها مثل هم هستند . من يه لپتاپ به اسم آكبند خريدم ولي بعداً فهميدم قبلاً باز و استفاده شده بود و دوباره داخل جعبه براي فروش مجدد گذاشتند ! ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) .
    انتخاب از بين دسكتاپي و پرتابل به سليقه ، ميزان بودجه و كاربرد خودتان بستگي دارد . اگر بودجه محدودي داريد و اگر زياد جابجا نميكنيد ميتونيد دسكتاپي بخريد .

10. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .

من يه لپتاپ به اسم آكبند خريدم ولي بعداً فهميدم قبلاً باز و استفاده شده بود و دوباره داخل جعبه براي فروش مجدد گذاشتند !
    از این نظر میگم همه مثل هم هستن

12. این کاربر از joibari2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام امروز هارد سیگیت رو با برنامه tune تست زدم یک گزینه قرمز امده نمیدونم چی هست و چرا اینجوری شده ایا خطری تهدید میکنه هارد رو یا خیر
    ضمنا سریال نامر هارد تو برنامه با کارت گارانتی و روی جعبه یکی نیست حالا سریال نامبرش مهم نیست
    سرعت هاردم چطوره خوبه
    ضمنا یک برنامه داخل هارد هست هرچی میخواهم نصبش کنم ارور زیر رو میده با عکس گذاشتم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •