تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 720 از 827 اولاول ... 220620670710716717718719720721722723724730770820 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,191 به 7,200 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام

آقا عطا شما بین 2 هارد زیر کدوم رو پیشنهاد میدین ؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    1.من مدل 3 ترا مای بوک وسترن رو داشتم .حالا میخوام یه 4 ترا جدید بگیریم اون مدل adata رو چه طور ارزیابی میکنید؟ تا حالا خودتون استفاده کردین ؟ قیمت بیشترش به خاطر چیه ؟

2. هارد بیشتر از 4 ترا هم وجود داره و پیدا میشه ؟ چه اکسترنال و چه اینترنال؟ در ضمن اون 2 تا عکسی که بالا گزاشتین از 2 مدل وسترن بالایی مدل قدیمیه دیگه درسته ؟

3. شما برای آرشیو کردن فیلم در حجم زیاد مثلا" 10 TB چه روشی رو پیشنهاد میکنید برای ذخیره سازی شون با توجه به تجربه ای که دارین ؟

خیلی ممنون
    Last edited by zodiac67; 08-11-2014 at 00:32.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

آقا عطا شما بین 2 هارد زیر کدوم رو پیشنهاد میدین ؟

کد:
    کد:
    1.من مدل 3 ترا مای بوک وسترن رو داشتم .حالا میخوام یه 4 ترا جدید بگیریم اون مدل adata رو چه طور ارزیابی میکنید؟ تا حالا خودتون استفاده کردین ؟ قیمت بیشترش به خاطر چیه ؟

2. هارد بیشتر از 4 ترا هم وجود داره و پیدا میشه ؟ چه اکسترنال و چه اینترنال؟ در ضمن اون 2 تا عکسی که بالا گزاشتین از 2 مدل وسترن بالایی مدل قدیمیه دیگه درسته ؟

3. شما برای آرشیو کردن فیلم در حجم زیاد مثلا" 10 TB چه روشی رو پیشنهاد میکنید برای ذخیره سازی شون با توجه به تجربه ای که دارین ؟

خیلی ممنون
    سلام .

1. از بين دو مدلي كه نوشتيد ، قطعاً WD my book را پيشنهاد ميكنم . تا حالا ADATA نداشتم . يكي از كاربران همين انجمن كه اين مدل ADATA را خريده بودند هارد ديسك بكار رفته WD Green بوده و دقيقاً همان مدلي هست كه در my book هم بكار رفته بود و بنابراين از نظر نوع و مدل هارد ديسك بكار رفته مزيت خاصي نسبت به ساير مدلها ندارد. قيمت بالاي اين مدل ADATA شايد به خاطر مدت گارانتي بيشتر و لايسنس نرم افزارهاي موجود در آن هست.

2. ظرفيت بيشتر از چهارترابايت هم موجود هست مثل Seagate Backup plus پنج ترابايتي كه حدوداً 710 هزار تومن هست . شش ترابايتي WD my book هم فكر نميكنم فعلاً وارد بازار كشور شده باشد يا اينكه محدود و كمياب هست.

3. بهترين كار خريد NAS و يا DAS هايي هست كه ظرفيت حداقل دو يا چند عدد هارد ديسك را داشته باشند. يك نمونه DAS با گنجايش دو هارد ديسك از برند وسترن ديجيتال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست كه نهايت ظرفيت آن 12 ترابايت هست. اگر اين مدل را در بازار نكرديد ميتونيد مدلهاي مشابه را انتخاب كنيد. NAS هم ميتونيد انتخاب كنيد ولي بايد روتر و كارت شبكه مناسبي داشته باشيد (Gigabit Ethernet) كه سرعت مناسبي براي انتقال اطلاعات داشته باشد يك نمونه NAS با امكانات مناسب براي يك كاربر معمولي [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست كه در تاپيك زير در مورد اين مدل توضيحاتي دادم .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. 5 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه joibari2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان هارد 2ترا بین مدلای زیر کدومو پیشنهاد میدین؟
    Western Digital My Passport Ultra
    Silicon Power Armor A30
    Silicon Power Armor A60
    Silicon Power Armor A80
    یا Western Digital elment
    خودم پاسپورت اسنتیال دارم چند سالی میشه مشکلی نداشته و تقریبا راضی بودم ازش.سیلیکن پاور واقعا ضد ضربه بودنش واقعیه یا نه؟
    Last edited by joibari2; 09-11-2014 at 20:15.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان هارد 2ترا بین مدلای زیر کدومو پیشنهاد میدین؟
    Western Digital My Passport Ultra
    Silicon Power Armor A30
    Silicon Power Armor A60
    Silicon Power Armor A80
    یا Western Digital elment
    خودم پاسپورت اسنتیال دارم چند سالی میشه مشکلی نداشته و تقریبا راضی بودم ازش.سیلیکن پاور واقعا ضد ضربه بودنش واقعیه یا نه؟
    سلام .

با توجه به ظریف و حساس بودن اجزای هارد دیسکها ، باکسهای محکم و ضربه گیرهای لاستیکی/سیلیکونی بازهم بطور صد در صد نمیتوانند از هارد دیسک در برابر ضربه ها محافظت کنند با اینحال مدلهای ضد ضربه شما را از خرید کیف محافظ برای مواقع حمل و نقل بی نیاز میکنند و اگر کاربر بی احتیاطی هستید و دائماً زمین میاندازید مدلهای ضد ضربه را انتخاب کنید. A80 گرچه مدل بهتری بنظر میرسد و ضد آب هم هست ولی بدنه انعطاف پذیری ندارد و در صورتیکه از گوشه به آن ضربه ای وارد شود ممکن هست قسمت پلاستیکی آن بشکند.

خودم پاسپورت اسنتیال دارم چند سالی میشه مشکلی نداشته و تقریبا راضی بودم
    اگر مشکل خاصی با این مدل و برند نداشتید چرا مجدداً از همین برند خریداری نمیکنید ؟ بنظر من همان گزینه اول را انتخاب کنید که البته اگر به دفعات زیاد جابجا میکنید حتماً یک کیف مناسب هم بخرید .

6. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه joibari2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .

با توجه به ظریف و حساس بودن اجزای هارد دیسکها ، باکسهای محکم و ضربه گیرهای لاستیکی/سیلیکونی بازهم بطور صد در صد نمیتوانند از هارد دیسک در برابر ضربه ها محافظت کنند با اینحال مدلهای ضد ضربه شما را از خرید کیف محافظ برای مواقع حمل و نقل بی نیاز میکنند و اگر کاربر بی احتیاطی هستید و دائماً زمین میاندازید مدلهای ضد ضربه را انتخاب کنید. A80 گرچه مدل بهتری بنظر میرسد و ضد آب هم هست ولی بدنه انعطاف پذیری ندارد و در صورتیکه از گوشه به آن ضربه ای وارد شود ممکن هست قسمت پلاستیکی آن بشکند.

اگر مشکل خاصی با این مدل و برند نداشتید چرا مجدداً از همین برند خریداری نمیکنید ؟ بنظر من همان گزینه اول را انتخاب کنید که البته اگر به دفعات زیاد جابجا میکنید حتماً یک کیف مناسب هم بخرید .
    معمولا زیاد جابه جا نمیکنم چون مدلای سیلیکن پاورو دیدم خوشم اومده ولی این طور که گفتید واقعا نمیشه روی ضد ضربه بودنش حساب کرد.
    فرق بین الترا و المنت فقط همون برنامه اسمارت پرو هست؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

معمولا زیاد جابه جا نمیکنم چون مدلای سیلیکن پاورو دیدم خوشم اومده ولی این طور که گفتید واقعا نمیشه روی ضد ضربه بودنش حساب کرد.
    فرق بین الترا و المنت فقط همون برنامه اسمارت پرو هست؟
    مدلهاي Elements قابليت رمزگذاري و lock كردن هارد ديسك را ندارند .

9. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام به دوستان و عطای عزیز

1. من یه هارد Western Digital My Book 2TB دارم...
    همون طور که میدونید به صورت ایستاده روی میز قرار می گیره...
    آیا پایه ای برای این هارد تو بازار موجود هست... تا هارد روی اون پایه نصب بشه... و خیالمون از بابت سقوط هارد راحت باشه؟

2. برای نگهداری آهنگ ها و فیلم ها می خوام یه هارد Western Digital My Passport Ultra Portable 2TB تهیه کنم...
    آیا انتخاب مناسبی هست؟
    تو یکی از سایت های فروش اینترنتی قیمتش رو 395 تومن با گارانتی 2 ساله سازگار زده... قیمتش همینه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به دوستان و عطای عزیز

1. من یه هارد Western Digital My Book 2TB دارم...
    همون طور که میدونید به صورت ایستاده روی میز قرار می گیره...
    آیا پایه ای برای این هارد تو بازار موجود هست... تا هارد روی اون پایه نصب بشه... و خیالمون از بابت سقوط هارد راحت باشه؟

2. برای نگهداری آهنگ ها و فیلم ها می خوام یه هارد Western Digital My Passport Ultra Portable 2TB تهیه کنم...
    آیا انتخاب مناسبی هست؟
    تو یکی از سایت های فروش اینترنتی قیمتش رو 395 تومن با گارانتی 2 ساله سازگار زده... قیمتش همینه؟
    سلام .

1. پايه اي براي اين مدل موجود نيست (يا حداقل من تا بحال نديدم) ، براي افزايش امنيت ميتونيد روي ميز به حالت خوابيده قرار بديد طوريكه ليبل روي هارد داخلي آن رو به بالا باشد .
    2. مدلي كه انتخاب كرديد گزينه مناسبي هست . بگرديد با قيمت كمتر هم ميتونيد پيدا كنيد . 379 هزار تومن در يكي از انجمنهاي فروش هم ديدم .

12. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال انجمن آفيس kalantarahura's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

سلام. عطا جان هارد Seagate Backup Plus رو هم میشه به حالت خوابیده استفاده کرد؟ایا کلا این هاردها رو به لحاظ استاندارد میشه به این حالت استفاده کرد؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام. عطا جان هارد Seagate Backup Plus رو هم میشه به حالت خوابیده استفاده کرد؟ایا کلا این هاردها رو به لحاظ استاندارد میشه به این حالت استفاده کرد؟
    سلام .

بله ، ميتونيد مدلي كه داريد بصورت خوابيده (افقي) هم استفاده كنيد. مدلهاي جديد Backup plus هاي دسكتاپي بصورت افقي طراحي شده اند كه خيلي منطقي تر از مدلهاي پيشين هست.

15. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •