تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 719 از 827 اولاول ... 219619669709715716717718719720721722723729769819 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,181 به 7,190 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

داره خودمونی میشه Re zA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    110

پيش فرض

سلام دوستان من یه هارد 2ترابایت پاسپورتی ضد ضربه میخواستم بخرم الان تو بازار بهترین چی رو پیشنهاد میدین ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه DiDaX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام عطا جان
    خوبی برادر
    میخواستم یه هارد 2ترا اکسترنال آداپتوری بگیرم
    چه برندی بگیرم؟
    بخاطر استفاده زیادی که از هارد نمیکنم پیشنهاد میدی که آداپتوری بگیرم یا به نظرت همون پاسپورتی 2.5 " بگیرم ؟
    حدود قیمتای بازار رو میدونید ؟
    مرسی

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام عطا جان
    خوبی برادر
    میخواستم یه هارد 2ترا اکسترنال آداپتوری بگیرم
    چه برندی بگیرم؟
    بخاطر استفاده زیادی که از هارد نمیکنم پیشنهاد میدی که آداپتوری بگیرم یا به نظرت همون پاسپورتی 2.5 " بگیرم ؟
    حدود قیمتای بازار رو میدونید ؟
    مرسی
    سلام .

اينكه از هارد ديسك زياد استفاده ميكنيد و يا نميكنيد تاثيري در انتخاب مدلهاي 2.5 اينچي (پرتابل) و يا 3.5 اينچي (دسكتاپ) ندارند . بيشتر بايد ببينيد چقدر بودجه براي خريد كنار گذاشتيد و چه انتظاراتي داريد و سپس براي خريد اقدام كنيد . بعنوان مثال دوترابايتي my passport ultra حدود 379 هزار تومن و my book هم 305 هزار تومن هست. اگر بودجه كافي داريد ميتونيد مدلهاي پرتابل را بخريد كه مزيت كوچكتر بودن و سهولت بيشتر در جابجايي و نياز به فضاي كمتر براي نگهداري را دارند. از برندهاي سيگيت هم ميتونيد انتخاب كنيد كه معمولاً قيمت كمتري در مقايسه با مدلهاي وسترن ديجيتال دارند.

در صورت محدود بودن بودجه و همچنين در صورتيكه جابجايي نداريد ميتونيد از مدلهاي دسكتاپي انتخاب كنيد .

4. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه DiDaX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام .

اينكه از هارد ديسك زياد استفاده ميكنيد و يا نميكنيد تاثيري در انتخاب مدلهاي 2.5 اينچي (پرتابل) و يا 3.5 اينچي (دسكتاپ) ندارند . بيشتر بايد ببينيد چقدر بودجه براي خريد كنار گذاشتيد و چه انتظاراتي داريد و سپس براي خريد اقدام كنيد . بعنوان مثال دوترابايتي my passport ultra حدود 379 هزار تومن و my book هم 305 هزار تومن هست. اگر بودجه كافي داريد ميتونيد مدلهاي پرتابل را بخريد كه مزيت كوچكتر بودن و سهولت بيشتر در جابجايي و نياز به فضاي كمتر براي نگهداري را دارند. از برندهاي سيگيت هم ميتونيد انتخاب كنيد كه معمولاً قيمت كمتري در مقايسه با مدلهاي وسترن ديجيتال دارند.

در صورت محدود بودن بودجه و همچنين در صورتيكه جابجايي نداريد ميتونيد از مدلهاي دسكتاپي انتخاب كنيد .
    اگه اختلاف قیمت اینقدر باشه که خوبه
    تو چندتا سایت دنبال قیمت میگشتم اختلاف قیمت ها بالاتر بود
    ولی ی مورد باعث تعجبم شد قیمت های سیگیت بالاتر بود
    الان یه سیگیت 1 ترا دارم و تا حالا ناراضی نبودم ازش (البته استفاده زیادی ازش نداشتم ) این سری هم که میخوام بگیرم واسه آرشیو اطلاعات میخوام و بازم استفاده چندانی ندارم
    پس به نظرت همون 2.5" بگیرم ؟
    چه مدلی و چه برندی بگیرم ؟
    بودجه دارم ولی بودجه رو بیشتر میخوام به تعویض لپ تاپ اختصاص بدم ( البته 70-80 پول آنچنانی نیست تو این دوره )

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه اختلاف قیمت اینقدر باشه که خوبه
    تو چندتا سایت دنبال قیمت میگشتم اختلاف قیمت ها بالاتر بود
    ولی ی مورد باعث تعجبم شد قیمت های سیگیت بالاتر بود
    الان یه سیگیت 1 ترا دارم و تا حالا ناراضی نبودم ازش (البته استفاده زیادی ازش نداشتم ) این سری هم که میخوام بگیرم واسه آرشیو اطلاعات میخوام و بازم استفاده چندانی ندارم
    پس به نظرت همون 2.5" بگیرم ؟
    چه مدلی و چه برندی بگیرم ؟
    بودجه دارم ولی بودجه رو بیشتر میخوام به تعویض لپ تاپ اختصاص بدم ( البته 70-80 پول آنچنانی نیست تو این دوره )
    برادر ؛ اگر جابجاش نمیکنین و یا کم و اگر جا و فضای کافی برای نگهداری و استفاده دارین همون دسکتاپی رو بخرین . ولی اگر زیاد جابجا میکنین (احتمالاً همراه با لپتاپ میخواین جابجاش کنین) و اگر جای زیادی برای نگهداری ندارین (مثلاً پس از استفاده میذارین تو کیف و تو کشو قایم میکنین) پرتابل گزینه بهتری هست. به هر حال انتخاب نهایی با خودتان هست . سایت فروش رو برای شما پخ کردم فکر نمیکنم ارزانتر از اون بتونین پیدا کنین .

برای پرتابل یکی از دو مدل زیر را میتونین انتخاب کنید. هر کدام که ارزانتر و گارانتی معتبرتر و طولانیتری داشتن همان را انتخاب کنین .

WD my passport ultra
    Seagate Backup plus slim

و برای دسکتاپی هم WD my book را پیشنهاد میدم .
    Last edited by ata.royalfalcon; 02-11-2014 at 21:35.

7. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان من یه هارد 2ترابایت پاسپورتی ضد ضربه میخواستم بخرم الان تو بازار بهترین چی رو پیشنهاد میدین ؟
    سلام .

مدلهای پرتابل ضد ضربه در بازار متنوع و فراوان هست ولی هیچکدام واقعاً در برابر ضربه ها از هارد دیسک بطور 100% محافظت نمیکنند . اگر سلامت هارد دیسک و اطلاعات موجود در آن برای شما مهم هست توصیه میکنم مثل یک هارد اکسترنال معمولی ازش نگهداری و استفاده کنید .

از سری Armor برند Silicon power چند مدل مناسب موجود هست ، میتونید یکی از آنها را انتخاب کنید .

9. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Re zA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    110

پيش فرض

سلام .

مدلهای پرتابل ضد ضربه در بازار متنوع و فراوان هست ولی هیچکدام واقعاً در برابر ضربه ها از هارد دیسک بطور 100% محافظت نمیکنند . اگر سلامت هارد دیسک و اطلاعات موجود در آن برای شما مهم هست توصیه میکنم مثل یک هارد اکسترنال معمولی ازش نگهداری و استفاده کنید .

از سری Armor برند Silicon power چند مدل مناسب موجود هست ، میتونید یکی از آنها را انتخاب کنید .

من راستش یخورده آدم شلخته ای هستم و فکر کردم هارد ممکنه ضربه بخوره گفتم ضدضربه بخرم حالا به نظر شما بین
    Western Digital My Passport Ultra Portable Hard Drive - 2TB و

Silicon Power Armor A80 External Hard Drive - 2TB ضد ضربه رو بخرم بهتره از لحاظ احتمال آسیب دیدن یا زیاد فرقی نداره ؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من راستش یخورده آدم شلخته ای هستم و فکر کردم هارد ممکنه ضربه بخوره گفتم ضدضربه بخرم حالا به نظر شما بین
    Western Digital My Passport Ultra Portable Hard Drive - 2TB و

Silicon Power Armor A80 External Hard Drive - 2TB ضد ضربه رو بخرم بهتره از لحاظ احتمال آسیب دیدن یا زیاد فرقی نداره ؟؟
    همان Silicon Power Armor A80 را انتخاب کنید .

12. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه jabi7joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TehRan

پيش فرض

سلام...
    یه هارد سه ترا می خواستم بگیرم با راهنمایی های شما رسیدیم به WD my book اداپتوری..
    عرض شود فقط بیلد نامبر یا مدل خاصی که نداره موقع خرید بهش توجه بشه.. ظاهرا مدل قدیمی ئ جدید داره.. اگه بله چی بهتر هست؟

14. این کاربر از jabi7joon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام...
    یه هارد سه ترا می خواستم بگیرم با راهنمایی های شما رسیدیم به WD my book اداپتوری..
    عرض شود فقط بیلد نامبر یا مدل خاصی که نداره موقع خرید بهش توجه بشه.. ظاهرا مدل قدیمی ئ جدید داره.. اگه بله چی بهتر هست؟
    سلام .

از نظر شکل ظاهر تفاوت مدلهای جدید با قدیم در عکسهای زیر مشخص هست . توصیه میکنم که مدلهای جدید را بخرید که مشکلات قطع و وصلی که در بعضی از مدلهای پیشین وجود داشت برطرف شده .

مدل جدید با مدل نامبر WDBFJK00x0HBK . دقت کنید که x در مدل نامبر گفته شده نشاندهنده حجم آن هست . مثلاً اگر سه ترابایتی هست مدل نامبر WDBFJK0030HBK خواهد بود .

مدل قدیم با مدل نامبر WDBACW0020HBK .

من دیگه فکر نمیکنم مدلهای قدیمی WD my book در بازار پیدا بشه .

16. 4 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •