تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 717 از 827 اولاول ... 217617667707713714715716717718719720721727767817 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,161 به 7,170 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

پروفشنال imnot12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

[QUOTE=ata.royalfalcon;8413894]خب مدلهای اکسترنال WD کیفیت مناسبی دارند و گزینه مناسبی برای آرشیو دیتا هستند ولی اصولاً نمیتوان از برند و یا مدل خاصی نام برد که از هر لحاظی بهترین و بدون اشکال باشد.

فروشنده ها و اکثر کاربران (از جمله خودم) از هارد های اکسترنال WD راضی هستند ولی کمتر کسی هست که بداند تعمیرکاران (تعمیرکاران واقعی نه هر تعمیرکاری) از هارد های اکسترنال این برند متنفرند !

پس همون WD بهترین گزینه هست درسته؟
    از بیرون بگیرم میترسم تقلبی باشه
    از سایت دیجی کالا بگیرم بهتر نیست؟ تقلبی نداره که؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

میتونید یکی از مدلهای WD یعنی my passport ultra و یا my book را انتخاب کنید. با گارانتیهای معتبر و از فروشنده های شناخته شده بخرید جای نگرانی نخواهد بود. از سایت دیـجـیـکـالـا تا به حال خرید نکردم ولی به نظر معتبر میاد .

3. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

[QUOTE=imnot12;8414104]
    خب مدلهای اکسترنال WD کیفیت مناسبی دارند و گزینه مناسبی برای آرشیو دیتا هستند ولی اصولاً نمیتوان از برند و یا مدل خاصی نام برد که از هر لحاظی بهترین و بدون اشکال باشد.

فروشنده ها و اکثر کاربران (از جمله خودم) از هارد های اکسترنال WD راضی هستند ولی کمتر کسی هست که بداند تعمیرکاران (تعمیرکاران واقعی نه هر تعمیرکاری) از هارد های اکسترنال این برند متنفرند !

حتما به گارانتی اش دقت کن. گارانتی سازگار، بنظرم بهترین گارانتی برای هارد است.
    به سریال روی کارت گارانتی و روی جعبه دقت کن.

دیجیکالا کمی این هارد را گران میدهد. مگر در پیشنهاد ویژه اش خرید کنی. اگر تهران هستی، میتوانی در بازار رضا و ایران، به قیمت کمتر از دیجیکالا هم خرید کنی.

ولی اگر دسترسی به بازار نداری، دیجیکالا سایت بسیار مطمئنی است. خودم چندین بار انواع هارد، از جمله این مدل را از دیجیکالا خریدم.

پروفشنال mojtaba0007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    هارد اکسترنال پرتابل بدون آداپتور بالای 2 ترابایت تو بازار اومده؟ مثلا seagate backup plus fast 4tb
    اگه اومده حدود قیمتش چنده ؟
    اگه نیومده بالاترین حجمی که هست چنده ؟

با تشکر

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    هارد اکسترنال پرتابل بدون آداپتور بالای 2 ترابایت تو بازار اومده؟ مثلا seagate backup plus fast 4tb
    اگه اومده حدود قیمتش چنده ؟
    اگه نیومده بالاترین حجمی که هست چنده ؟

با تشکر
    سلام .

در یکی از انجمنهای فروش ، Seagate Backup Plus Fast چهار ترابایتی با قیمت 940 هزار تومن موجود هست .

7. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه jabi7joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TehRan

پيش فرض

سلام..
    آقا قیمت ها اینجوریه

WD my book 410
    Seagate Backup Plus 385
    Seagate expansion 380

حالا فرق این سه تراها چیه؟ توضیحات قبلیتون رو خوندم و ظاهرا وسترن بهتره.. ولی نکته خاصی مد نظرتون هست/.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام لطفا جواب بدید شدید به کمک تون احتیاج دارم

من یه هارد اکسترنال دارم امروز میخواستم فلشمو فرمت کنم اشتباهی هارد رو انتخاب کردم ولی بعد چند ثانیه فیمیدم و هارد رو کلا در آوردم ولی الان وقتی هارد رو وصل میکنم اخطار میده فرمت کن تروخدا کمک کنید زندیگم تو این هارده

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام لطفا جواب بدید شدید به کمک تون احتیاج دارم

من یه هارد اکسترنال دارم امروز میخواستم فلشمو فرمت کنم اشتباهی هارد رو انتخاب کردم ولی بعد چند ثانیه فیمیدم و هارد رو کلا در آوردم ولی الان وقتی هارد رو وصل میکنم اخطار میده فرمت کن تروخدا کمک کنید زندیگم تو این هارده
    سلام دوست عزیز .

در این پستی که زده بودید ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) عرض کردم که بهترین کار بازیابی اطلاعات و ذخیره کردن آنها بر روی هارد دیسک دیگر هست . برنامه easeus data recovery wizard professional برنامه مناسبی برای اینکار هست ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - نسخه pro را دانلود کنید). قبل از استفاده برنامه را اکتیو یا کرک کنید.

لازم هم نیست که مجدداً فرمت کنید و در واقع بدون هر گونه دستکاری های مجدد اجازه بدید این برنامه هارد دیسک را اسکن و اطلاعات بازیابی شده رو روی فضای دیگر (مثلاً هارد اکسترنال دوم) ذخیره کنید .

11. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

اقا عطا تصمیم داره اگه این هارد قابل تعمیر نباشه بندازمش دور! تست اخرو میزارم واسه وضعیت نهایی... واینکه ذخیره کردن اطلاعات دراین هارد کار درست میتونه باشه یا خیر؟(بااین کابل کوچیکه!! نمیدونم یو اس بی3 میگن سرعتش بالاتره... سرعت انتقال به28مگ هم میرسه)
    Last edited by sasan.69; 18-10-2014 at 17:34.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اقا عطا تصمیم داره اگه این هارد قابل تعمیر نباشه بندازمش دور! تست اخرو میزارم واسه وضعیت نهایی... واینکه ذخیره کردن اطلاعات دراین هارد کار درست میتونه باشه یا خیر؟(بااین کابل کوچیکه!! نمیدونم یو اس بی3 میگن سرعتش بالاتره... سرعت انتقال به28مگ هم میرسه)
    خودتان که نمیتوانید تعمیر کنید ، تعمیر آنهم به صرفه نیست و بهتره که هارد اکسترنال جدید بخرید . ذخیره کردن اطلاعات مهم روی این هارد دیسک کار صحیحی نیست . اینو میتونید برای وصل کردن به TV برای پخش فیلمها و موارد مشابه استفاده کنید که اگر هارد خراب شد و اطلاعات از بین رفت مهم نباشه .

14. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •