تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 708 از 827 اولاول ... 208608658698704705706707708709710711712718758808 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,071 به 7,080 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پس الان لپتاپم رو ببرم پس بدم
    چون msi ge60 2oc باید هاردی روش نصب باشه که توی سایت ها مشخصاتشو نوشتن

Sent from my iPhone 5S using tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه STTIGER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

مدل های دسکتاپی Elements که متاسفانه اصلا موجود نیستند من تموم فروشگاه های اینترنتی رو هم حتی جستجو کردم هیچ جا موجود نبود فقط مدل پرتابلش هست که اونم تقریبا مثل My passport هست. همون مدل My book رو اگه بگیرم در حدی هست که برای استفاده طولانی مدت به حدی داغ نشه که نیاز باشه روش فن بزارم؟ چون گذاشتن فن کار سخت و دست و پا گیری هست. من الان یه هارد اینترنال گرین دارم که در حداکثر فشار کاری و پس از مدت طولانی مدت استفاده از سیستم با این که کنارش هم یه هارد هیتاچی هست(که دماش حتی به 48 درجه هم میرسه)حداکثر دماش به 40 درجه میرسه هیچ گونه فن کیس یا فن دیگری هم ندارم. پس اگه این مدل از همون هارد گرین استفاده کرده باشه قاعدتا نباید خیلی داغ کنه؟
    من الان دو تا هارد اینترنال دارم که همونطوری گفتم دمای یکی حداکثر 48 و اون یکی هم حداکثر 40 میشه. اگه یه هارد گرین دیگه به این مجموعه اضافه کنم احتمال Over heat هست؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مدل های دسکتاپی Elements که متاسفانه اصلا موجود نیستند من تموم فروشگاه های اینترنتی رو هم حتی جستجو کردم هیچ جا موجود نبود فقط مدل پرتابلش هست که اونم تقریبا مثل My passport هست. همون مدل My book رو اگه بگیرم در حدی هست که برای استفاده طولانی مدت به حدی داغ نشه که نیاز باشه روش فن بزارم؟ چون گذاشتن فن کار سخت و دست و پا گیری هست. من الان یه هارد اینترنال گرین دارم که در حداکثر فشار کاری و پس از مدت طولانی مدت استفاده از سیستم با این که کنارش هم یه هارد هیتاچی هست(که دماش حتی به 48 درجه هم میرسه)حداکثر دماش به 40 درجه میرسه هیچ گونه فن کیس یا فن دیگری هم ندارم. پس اگه این مدل از همون هارد گرین استفاده کرده باشه قاعدتا نباید خیلی داغ کنه؟
    من الان دو تا هارد اینترنال دارم که همونطوری گفتم دمای یکی حداکثر 48 و اون یکی هم حداکثر 40 میشه. اگه یه هارد گرین دیگه به این مجموعه اضافه کنم احتمال Over heat هست؟
    داخل كيس معمولاً داراي فني جهت خارج كردن هواي گرم نصب ميشود كه ظاهراً به همين علت ، دماي WD Green شما در حد 40 درجه هست . من كه به مدت طولاني از WD my book استفاده ميكنم حتي تا 48 درجه هم ميرسد . به هر حال بايد دماي هارد ديسك را كنترل كنيد . اگر بيش از حد گرم ميشود بهتر هست كه از فن استفاده كنيد در غير اينصورت ضرورتي ندارد.
    Last edited by ata.royalfalcon; 09-08-2014 at 14:29.

4. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کالا.com/Product/DKP-1980/Adata-Dash-Drive-Elite-NH03-2TB/%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%AF%DB%8C%D8%B3%DA%A9-%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7-%D8%AF%D8%B4-%D8%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%88-%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA-NH03-%D8%B8%D8%B1%D9%81%DB%8C%D8%AA-2-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA

من هر سایتی که چک کردم 7200 زده بود واسه هارد اکسترنال!!!!!
    شما کجا رو چک کردی عطا جان

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کالا.com/Product/DKP-1980/Adata-Dash-Drive-Elite-NH03-2TB/%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%AF%DB%8C%D8%B3%DA%A9-%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7-%D8%AF%D8%B4-%D8%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%88-%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA-NH03-%D8%B8%D8%B1%D9%81%DB%8C%D8%AA-2-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA

من هر سایتی که چک کردم 7200 زده بود واسه هارد اکسترنال!!!!!
    شما کجا رو چک کردی عطا جان

عزیز دل برادر !

آیا اطلاعات درج شده در سایت غیر اصلی ، معتبر تر هست یا گزارشی که توسط نرم افزار ارائه شده ؟ (که عکس آنرا گذاشته بودید) . حتی در سایت ADATA هم هیچ اشاره ای که 7200RPM بودن هارد دیسک بکار رفته نکرده ، آن وقت اطلاعات نوشته شده در سایت غیر اصلی را مرجع قرار میدید !؟

از لینک زیر مشخصات فنی هارد دیسک دوترابایتی WD my book در سایت دیـجـی کـالـا ببینید که 7200RPM زده ! به نظر شما واقعاً این درست هست !؟ هارد دیسک WD Green واقعاً 7200RPM هست !؟

yon.ir/74hS

من قبلاً چندین بار در این تاپیک هم گفتم که ADATA سازنده هارد دیسک نیست و در نتیجه ار برندهای دیگر تامین میکند . هیچ تضمینی وجود ندارد و هیچکس هم کمپانی ADATA را مجبور نکرده که از یک مدل خاص استفاده کنید . حتی در یک مدل کاملاً مشابه هم ممکن هست از هارد دیسکهای متفاوتی استفاده شده باشد و در نتیجه استناد به سایتهای متخلف برای بدست آوردن مشخصات کار درستی نیست .

7. 5 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

راستی سریال نرم افزار رمزگذاری رو بالاخره گیر آوردم
    پشت دفترچه بود! دفترچه رو انداخته بودم ولی پیداکردم! سه تا سریال پشتش نوشته بود

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوستان این تاپیکی که هاردها را تست میکردید کجاست؟
    قبلا گفته بودم که برای افزایش سرعت usb گزینه usb legacy را در تنظیمات بایوس غیرفعال کنید، بعد از غیرفعال کردن این گزینه در سیستم خودم، سرعت کپی فایلها از طریق usb3 روی هارد wd my book به 180 مگ بر ثانیه رسید.

10. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان این تاپیکی که هاردها را تست میکردید کجاست؟
    قبلا گفته بودم که برای افزایش سرعت usb گزینه usb legacy را در تنظیمات بایوس غیرفعال کنید، بعد از غیرفعال کردن این گزینه در سیستم خودم، سرعت کپی فایلها از طریق usb3 روی هارد wd my book به 180 مگ بر ثانیه رسید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. 4 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

14. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    آیا افتادن هارد اکسترنال از دست، از فاصله ی 40 سانتی متری زمین، در جعبه ی خود (WD My Passport Ultra) باعث آسیب دیدگی آن میشود؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •