تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 827 اولاول ... 345678910111757107507 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

پروفشنال solo8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ایران-گرگان

پيش فرض

سلام

من میخوام یه هارد اکسترنال بگیرم که:
    1
    . 1 یا 2 ترابایتی باشه.
    2.حتما USB3.0 داشته باشه.
    3.یا وسترن یا سیگیت یا ترنسند باشه(هرکدموشون بهتره)
    4.حالا اگه قیمت این هارد و پلیر ها که با هم هستن خوب بود این رو هم در نظر دارم.
    5.سرعتشم خوب باشه دیگه.

اگه بشه یه معرفی و قیمت هم بدید که عالی میشه.

اگه میشه لطفا لینک نذار چون من ADSL ندارم.

اگه سریع تر راهنمایی کنی ممنون...

آهان راستی یادم رفت حتما آداپتوری باشه.

2. این کاربر از solo8 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alil1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

13

علی اقا بین این دو تا موندم قیمت اولی هم بدی ممنون.
    Western Digital External My Book Elite 1 TB

Western Digital External My Book Essential Edition 1TB
    جفتشون تو یه رده قیمت هستن و زیر 95 تومن
    وسترن که قیمت فروش الان 92 هست !
    سیگیت هم 86 تازه پرسیدم
    من وسترن رو پیشنهاد میدم البته سیگیت هم همین کیفیت و کارایی رو داره ولی وسترن بگیر بهتره !

سلام
    100 تومن دارم(نهایت بودجست)می خوام هارد اکسترنال بگیرم.برندهای سیگیت-وسترن-takems-هیتاچی تو شهرمون پیدا میشن.
    بیشترین ظرفیت که می تونم بگیرم چقدره؟
    1 ترابایتی ها همشون آداپتور دارن؟
    رنگش حتمآ مشکی باشه و قیافشم قشنگ باشه.
    نمی خوام هم دائم به کیس وصل باشه فقط می خوام باهاش دیتا جابه جا کنم و آرشیو کنم.

در ضمن کیسم هم از جلو پورت e-sata داره اما اکثرآ سیستمهای بقیه ندارن نمی شه یک هاردی باشه که هم usb باشه و هم ساتا.
    ممنوم میشم کمکم کنید درست انتخاب کنم.
    همون مدل بالا که به دوستمون پیشنهاد دادم رو بگیر
    92 تومن هست ( با گارانتی سازگار ) و اداپتور داره Western Digital External My Book Elite 1 TB
    رنگشم مشکی مشکی رنگ عشقه !! ظاهرشم خیلی خوبه
    بیشترین ظرفیت همین 1 ترا هست 1.5 و 2 ترا میشه بالای 160 تومن
    برای جا به جا کردن ( یعنی از خونه به محل کار و ........ ) زیاد مناسب نیست و چون اداپتور داره و سایزش رو میزی هست یکم سخت میکنه کارو ولی اگه تو خونه یا سر کار میخوای استفاده کنی مشکلی نیست
    مدل های E-SATA هم فقط مدل های فول پورت هست که قابلیت RAID دارن و خیلی از نظر حجمی و وزنی سنگین هستن و یکم حرفه ای هستا و به کار شما نمیاد !!

سلام !
    ممنون می شم اطلاعاتی در مورد
    HDD W.D EXT 3.5" WORLDEDITION 2T(NAS)
    بدین .
    آداپتوری هست ؟
    USB؟
    قیمت ؟
    عمر مفید ؟
    نظرتون در موردش ؟
    + پیشنهاد خودتون برای یه هارد با حجم بالا .(اکسترنال / اینترنال ؟)

والا این مدل برای شبکه و Data Center و وصل کردن به اینترنت کاربرد داره بیشتر و برای مصارف خونگی و .... معمولی نیست !!
    مدل حرفه ای و خیلی با کیفیتی هست
    اداپتور داره !! وزنش یکم سنگین تر هست
    USB ,LAN و ........ بستگی به مدل داره که شما اینجا نگفتی به من
    عمر و کیفیت خیلی بالایی دارن و من به کیفیت و عمرشون ایمان دارم !!
    هارد حجم بالا میخوای برای چه کاری اینو مشخص کن !! مصرف خونگی شبکه اداری ارشیو بک اپ !!! چی اخه ؟
    هزینه تا چقدر ؟
    کامل تر بهم اطلاعات بده

سلام

من میخوام یه هارد اکسترنال بگیرم که:
    1
    . 1 یا 2 ترابایتی باشه.
    2.حتما USB3.0 داشته باشه.
    3.یا وسترن یا سیگیت یا ترنسند باشه(هرکدموشون بهتره)
    4.حالا اگه قیمت این هارد و پلیر ها که با هم هستن خوب بود این رو هم در نظر دارم.
    5.سرعتشم خوب باشه دیگه.

اگه بشه یه معرفی و قیمت هم بدید که عالی میشه.

اگه میشه لطفا لینک نذار چون من ADSL ندارم.

اگه سریع تر راهنمایی کنی ممنون...

آهان راستی یادم رفت حتما آداپتوری باشه.
    فعلا هیچ پلیری از USB 3.0 پشتیبانی نمیکنه !! تنها مدل موجود و با کیفیت بازار My Book 3 هست که 1 1.5 و 2 ترابایتیش موجوده
    اداپتور دارن و سرعتشون دیگه خیلی بالاست و البته اول بستگی به سیستم خودت داره که از مادر برد پورت USB3.0 داشته باشه
    مدل بالا که گفتم وسترن هست و تو بازار موجوده قیمت ندارم ولی 1 تراش زیر 130 هست

4. 5 کاربر از alil1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Senator_Offline's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

علی اقا ببخشید دو تا مدلی که گفتم هر دو وسترنه(سیگیت نبود که)
    نظرتون رو در مورد Elite نگفتید؟

6. این کاربر از Senator_Offline بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Rude Boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

هارد حجم بالا میخوای برای چه کاری اینو مشخص کن !! مصرف خونگی شبکه اداری ارشیو بک اپ !!! چی اخه ؟
    هزینه تا چقدر ؟
    کامل تر بهم اطلاعات بده
    واسه آرشیو نیاز دارم . تعداد زیادی DVD حاوی فیلم و موسیقی و عکس دارم که دارن خراب می شن ! (نمی دونم چرا)
    البته یکی به من گفت اینترنال هم کارمو راه میندازه . فقط نمی دونم می شه یه هارد اینترنال را 1 پارتیشنه داشت و هر وقت ساتا را زدیم به مین 1 درایو اضافه بشه یا نه ؟(می دونم جاش اینجا نیست(البته هیچ جایی هم جوابمو ندادند))
    حالا از نظر قیمت هم مناسب باشه دیگه ! (حدود 200 150)
    ممنون

پروفشنال solo8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ایران-گرگان

پيش فرض

فعلا هیچ پلیری از USB 3.0 پشتیبانی نمیکنه !! تنها مدل موجود و با کیفیت بازار My Book 3 هست که 1 1.5 و 2 ترابایتیش موجوده
    اداپتور دارن و سرعتشون دیگه خیلی بالاست و البته اول بستگی به سیستم خودت داره که از مادر برد پورت USB3.0 داشته باشه
    مدل بالا که گفتم وسترن هست و تو بازار موجوده قیمت ندارم ولی 1 تراش زیر 130 هست[/QUOTE]

مرسی از پاسخ
    {تنها مدل موجود و با کیفیت بازار My Book 3 هست که 1 1.5 و 2 ترابایتیش موجوده}
    یعنی این پلیره یا هارده؟
    کلا بهترین جنس چیه تو بازار البته با توجه به گارانتیش؟
    اما من گفتم اگه پلیر هم ارزون باشه میگیرم.در واقع اولویت ام سرعت خوب و USB3.0 داشتن است.
    من واسه اینکه تقریبا هارد کامپیوترم پر شده میخوام هارد بگیرم و ممکنه هر هفته یک یا دوبار به کامپیوتر وصلش کنم.
    حالا یک پلیر که حداقل یه ترا باشه و جنسش هم خوب باشه قیمتش هم زیر 200 باشه چی پیشنهاد میکنی؟
    اگه پلیر نباشه زیر 200 تومن چی پیشنهاد میکنی؟
    در ضمن آداپتوری میخوام.
    و اینکه به کشور های دیگه هم دسترسی دارم(کشورهای آسیایی) میتونم قیمت پایین تر گیر بیارم؟
    اگه جواب بدید ممنون...

پروفشنال solo8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ایران-گرگان

پيش فرض

البته یکی به من گفت اینترنال هم کارمو راه میندازه . فقط نمی دونم می شه یه هارد اینترنال را 1 پارتیشنه داشت و هر وقت ساتا را زدیم به مین 1 درایو اضافه بشه یا نه ؟(می دونم جاش اینجا نیست(البته هیچ جایی هم جوابمو ندادند))
    ممنون
    بله میشه.چرا نشه!
    یه هارد اینترنال میگیری با قیمت خیلی پایین تر از اکسترنال و یه پارتیشن میسازی و استفاده می کنی.
    ولی اکسترنال مزایای بیشتری داره.مثل پرتابل بودن،قابلیت رمز گزاری(نمیدونم اینترنال هم میشه یا نه)،به هر سیستمی که USB داشته باشه میتونی وصل کنی و حتما نیازی به ساتا نداره،مقاومتش بیشتره،نمای خوبی هم داره و مثل هارد اینترنال تموم دل و رودش بیرون نیست.
    در ضمن واسه وصل کردن اینترنال باید حتما پشت کیست پورت ساتا داشته باشی و یا هر دفعه در کیست رو باز کنی.

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

علی اقا ببخشید دو تا مدلی که گفتم هر دو وسترنه(سیگیت نبود که)
    نظرتون رو در مورد Elite نگفتید؟

شرمندت اصلان حواسم نبود تو جواب قبلی یکی دو مدل گفته بود اینم با اون اشتباه گرفتم

Elite 1 گیگ گیر نمیاد اگه بیاد خیلی مدل خوب و بهتری هست قیمت 116

11. این کاربر از alil1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

واسه آرشیو نیاز دارم . تعداد زیادی DVD حاوی فیلم و موسیقی و عکس دارم که دارن خراب می شن ! (نمی دونم چرا)
    حالا از نظر قیمت هم مناسب باشه دیگه ! (حدود 200 150)
    ممنون
    کار نشد نداره ، بله میشه یه پارتیشن روش داشت و استفاده کرد و قیمت هم پایین تر در میاد برات ولی اینک بخوای جدا کنی و ........ رو اصلا توصیه نمیکنم چون با کوچیکترین ضربه اطلاعاتت به خطر میافته و وصل کردن و جدا کردنش تو دراز مدت مشکل براش ایجاد میکنه و کیس هم ..........
    تصمیم با خودته میتونی 93 تومن یه هارد اسنشیال با گارانتی بخری و هم قشنگ تر و امن تر هست و میزاریش تو کتاب خونت و هر وقت لازم بود جایی هم ببری میبری و استفاده میکنی یا اگه نه که هارد اینترنال میگیری
    2 ترا ( فول پورت ) هم زیر 190 هست

مدل بالا که گفتم وسترن هست و تو بازار موجوده قیمت ندارم ولی 1 تراش زیر 130 هست
    مرسی از پاسخ
    {تنها مدل موجود و با کیفیت بازار My Book 3 هست که 1 1.5 و 2 ترابایتیش موجوده}
    یعنی این پلیره یا هارده؟
    کلا بهترین جنس چیه تو بازار البته با توجه به گارانتیش؟
    اما من گفتم اگه پلیر هم ارزون باشه میگیرم.در واقع اولویت ام سرعت خوب و USB3.0 داشتن است.
    من واسه اینکه تقریبا هارد کامپیوترم پر شده میخوام هارد بگیرم و ممکنه هر هفته یک یا دوبار به کامپیوتر وصلش کنم.
    حالا یک پلیر که حداقل یه ترا باشه و جنسش هم خوب باشه قیمتش هم زیر 200 باشه چی پیشنهاد میکنی؟
    اگه پلیر نباشه زیر 200 تومن چی پیشنهاد میکنی؟
    در ضمن آداپتوری میخوام.
    و اینکه به کشور های دیگه هم دسترسی دارم(کشورهای آسیایی) میتونم قیمت پایین تر گیر بیارم؟
    اگه جواب بدید ممنون...[/QUOTE]

این هارد اکسترنال با پورت USB 3.0 هست که گفتم
    تو صفحه قبل پلیر هارو توضیح دادم قیمت هم ندارم باید بری تو انجمن خودش که اگه سرچ کنی پیدا میکنی اونجا خیلی بهتر راهنمایی میشی

بله میشه.چرا نشه!
    یه هارد اینترنال میگیری با قیمت خیلی پایین تر از اکسترنال و یه پارتیشن میسازی و استفاده می کنی.
    ولی اکسترنال مزایای بیشتری داره.مثل پرتابل بودن،قابلیت رمز گزاری(نمیدونم اینترنال هم میشه یا نه)،به هر سیستمی که USB داشته باشه میتونی وصل کنی و حتما نیازی به ساتا نداره،مقاومتش بیشتره،نمای خوبی هم داره و مثل هارد اینترنال تموم دل و رودش بیرون نیست.
    در ضمن واسه وصل کردن اینترنال باید حتما پشت کیست پورت ساتا داشته باشی و یا هر دفعه در کیست رو باز کنی.
    تایید میشه !! بله رمز نگاری هم میشه ولی چون دایم به سیستم وصل هست خطر ویروس و فرمت و .... بیشتری داره و چون دایم وصل هست عمر و کاراییش هم پایین میاد
    مرسی

13. 2 کاربر از alil1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Phenomenon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

به نظر دوستان من یه هارد اکسترنال یک ترا با پورت esata بگیرم یا یه هارد اکسترنال 1.5 ترا با پورت usb؟
    در عمل چقدر تفاوت سرعت بین هارد esata و usb هست؟چند مگ میشه؟ درضمن لپ تاپ من هارد 500 گیگ 5400 دور هست.با برنامه های تست سرعت هاردم به طور میانگین 50 مگ بوده. درضمن کسی قیمت این کارت های pci لپ تاپ رو وسه usb3 داره؟از کجا می تونم بخرم؟
    Last edited by Phenomenon; 30-08-2010 at 23:47.

آخر فروم باز H.Operator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

همون مدل بالا که به دوستمون پیشنهاد دادم رو بگیر
    92 تومن هست ( با گارانتی سازگار ) و اداپتور داره Western Digital External My Book Elite 1 TB
    رنگشم مشکی مشکی رنگ عشقه !! ظاهرشم خیلی خوبه
    بیشترین ظرفیت همین 1 ترا هست 1.5 و 2 ترا میشه بالای 160 تومن
    برای جا به جا کردن ( یعنی از خونه به محل کار و ........ ) زیاد مناسب نیست و چون اداپتور داره و سایزش رو میزی هست یکم سخت میکنه کارو ولی اگه تو خونه یا سر کار میخوای استفاده کنی مشکلی نیست
    مدل های E-SATA هم فقط مدل های فول پورت هست که قابلیت RAID دارن و خیلی از نظر حجمی و وزنی سنگین هستن و یکم حرفه ای هستا و به کار شما نمیاد !!
    ممنون علی جان فقط یک چیزی این هارد یکم بزرگه و دست و پا گیر می خوام یک چیزی جمع و جورتر باشه حالا 500 گیگ هم باشه موردی نداره نظرت در مورد سری passport چیه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •