تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 668 از 827 اولاول ... 168568618658664665666667668669670671672678718768 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,671 به 6,680 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

بالاخره از دیجی کالا خریدمش ، قیافش که خوبه ، و در کل خیلی خوشم اومد ،

اینم عکس نو رسیده

حالا ، دوستان لطفا راهنمایی کنن ، الان با این باید چیکار کنم ؟ فرمت کنم fat باشه یا ntfs کدوم بهتره ، لازمه برنامه ای براش نصب کنم؟
    مبارکتون باشه می شه بگین کیفیت بدنه و کابل اینا چطور هست؟

فرمت هارد باید NTFS باشه چون در فرمت Fat فایل های با حجم بالای 4 گیگ قابلیت کپی ندارند معمولا به صورت پیش فرض فرمت NTFS دارند و نیازی به فرمت مجدد نیست

با توجه به این که مدل اولترای وسترن قیمتش خیلی بالا رفته این هارد ارزش خرید بیشتری پیدا کرده

2. این کاربر از Omid_p30world بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام

چرا عکسی که برای مدل Western Digital My Book External Hard Drive در سایت دیجیکالا هست با عکسی که برای این مدل در سایت خود وسترن هست فرق دارد؟
    آیا عکسی که دی جیکالا برای این محصول قرار داده اشتباه هست؟

کسی از دوستان قیمت 4 ترای این محصول رو داره؟ می خواستم ببینم در مقایسه حجم در مقابل قیمت از بین 2 و 3 و 4 کدوم ارزش خرید بیشتر دارند؟

سلام .

عکس دوم مربوط به مدلهای قدیمیتر WD my book هست . باید بپرسید که آیا واقعاً مدل قدیمی را میفروشند یا اینکه عکس را به روز نکردند .

4. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

فرق این مدل با مدل های My Book Live و My Cloud فقط در امکانات جانبی هست؟ یعنی هارد داخل همه یکی اند؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فرق این مدل با مدل های My Book Live و My Cloud فقط در امکانات جانبی هست؟ یعنی هارد داخل همه یکی اند؟

WD my cloud پورت usb3 هم دارد که میتونید هارد اکسترنال دوم را از طریق آن در شبکه به اشتراک بگذارید . هارد داخلی هر دو هم از نوع WD Green هست و از این لحاظ فرقی نمیکند .

7. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه icao's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

مبارکتون باشه می شه بگین کیفیت بدنه و کابل اینا چطور هست؟

فرمت هارد باید NTFS باشه چون در فرمت Fat فایل های با حجم بالای 4 گیگ قابلیت کپی ندارند معمولا به صورت پیش فرض فرمت NTFS دارند و نیازی به فرمت مجدد نیست

با توجه به این که مدل اولترای وسترن قیمتش خیلی بالا رفته این هارد ارزش خرید بیشتری پیدا کرده
    از نظر ظاهری نسبت به wd اولترا به نظرم قشنگ تره ، و فرقش با مدل های اسلیم هم اینه که یه مقدار بلند تره به خاطر اینکه قطعه بالاییش قابل جداشدنه ،
    جنس کابلش از مدلیای قدیمی وسترن که دیده بودم ضعیف تره ولی مدل جدیدشو نمیدونم چطوره ، البته زیاد برام مهم نبود چون اونقدرا هم ضعیف نیست ، طولش هم که یه مقدار از یه وجب بیشتره
    بدنش ظاهر آلمینیومی داره ، ولی در حقیقت همون پلاستیکه ، یه لایه سلفون هم روش داره که اگه کنده بشه حالت براقیش رو از دست میده
    چراغ وضعیتش هم سفیدرنگ و خیلی قشنگه و نورش کاملا قابل تشخیصه /
    الان دارم روش کپی میکنم با usb3 سرعتش زیر 42 نیومد و تا 58 -60 هم بالا میره
    در کل من خوشم اومد قطرش هم نسبتا کمه ،

9. 3 کاربر از icao بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام .

عکس دوم مربوط به مدلهای قدیمیتر WD my book هست . باید بپرسید که آیا واقعاً مدل قدیمی را میفروشند یا اینکه عکس را به روز نکردند .
    با توجه به نظرات کاربران متوجه شدم همون مدل قبلی رو می فروشن و مدل جدید انگار هنوز وارد بازار ایران نشده.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با توجه به نظرات کاربران متوجه شدم همون مدل قبلی رو می فروشن و مدل جدید انگار هنوز وارد بازار ایران نشده.
    مدل جدیدش خیلی وقته که وارد بازار ایران شده . برج 9 سال پیش چهارترابایتی همین مدل جدید رو 650 هزار تومن خریده بودم .

12. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

مدل جدیدش خیلی وقته که وارد بازار ایران شده . برج 9 سال پیش چهارترابایتی همین مدل جدید رو 650 هزار تومن خریده بودم .
    چه خوب شد گفتین پس حتما فردا یه تماس با دیجی کالا می گیرم من اول می خواستم برای خودم هارد پرتابل بگیرم ولی الان با توجه به قیمت و این که زیاد جابجایی ندارم تصمیم گرفتم مدل دکستاپی بگیرم فعلا بین وسترن و سیگیت موندم کدوم رو بگیرم

Western Digital My Book External Hard Drive - 3TB یا Seagate Backup Plus Desktop - 3TB

یه سوال یکی از آشنایان یک تلوزیون دارن که وایرلس داره یه هارد می خواستن که به صورت بی سیم به تلوزیون وصل بشه آیا مدل Western Digital My Book Live براشون مناسبه ضمنا این هارد ورودی یو اس بی نداره یعنی برای ریختن اطلاعات از همون پورت شبکه باید استفاده کرد بعد آیا پورت شبکه همون سرعت USB3 رو داره؟

برای اتصال به تلوزیون حتما نیاز به مودم وایرلس هست یا مستقیم هم می تونه وصل بشود؟
    Last edited by Omid_p30world; 22-04-2014 at 22:36.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چه خوب شد گفتین پس حتما فردا یه تماس با دیجی کالا می گیرم من اول می خواستم برای خودم هارد پرتابل بگیرم ولی الان با توجه به قیمت و این که زیاد جابجایی ندارم تصمیم گرفتم مدل دکستاپی بگیرم فعلا بین وسترن و سیگیت موندم کدوم رو بگیرم

Western Digital My Book External Hard Drive - 3TB یا Seagate Backup Plus Desktop - 3TB

یه سوال یکی از آشنایان یک تلوزیون دارن که وایرلس داره یه هارد می خواستن که به صورت بی سیم به تلوزیون وصل بشه آیا مدل Western Digital My Book Live براشون مناسبه ضمنا این هارد ورودی یو اس بی نداره یعنی برای ریختن اطلاعات از همون پورت شبکه باید استفاده کرد بعد آیا پورت شبکه همون سرعت USB3 رو داره؟

برای اتصال به تلوزیون حتما نیاز به مودم وایرلس هست یا مستقیم هم می تونه وصل بشود؟
    پيشنهاد ميكنم اين پست ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) را بخونيد كه چند مورد از تفاوتهاي دو مدل WD by book و Seagate Backup Plus Desktop را توضيح دادم . هر كدام كه بيشتر انتظارات شما را برآورده ميكند همان را انتخاب كنيد .

ضمنا این هارد ورودی یو اس بی نداره یعنی برای ریختن اطلاعات از همون پورت شبکه باید استفاده کرد
    پورت usb3 براي اتصال مستقيم به كامپيوتر نيست و از اين طريق نميتونيد اطلاعات ذخيره كنيد .

بعد آیا پورت شبکه همون سرعت USB3 رو داره؟
    اگر مادربرد سيستمتان Gigabit Ethernet نداشته باشد و اگر از روتر و كابل شبكه مناسبي استفاده نكنيد سرعت ترانسفر ديتا حتي از usb2 هم كمتر خواهد بود .

اين هارد اكسترنال حتماً بايد به روتر متصل شود و هر دستگاه ديگري از طريق روتر ميتوانند به اين هارد اكسترنال متصل بشوند . اگر هم بخواهيد بصورت WiFi استفاده كنيد نه تنها روتر بلكه TV هم بايد اين قابليت را داشته باشد .
    Last edited by ata.royalfalcon; 23-04-2014 at 07:27.

15. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

کمک!
    هارد من موقع باز کردن پسورد این پیغام رو میده:

چه کار کنم باید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •