تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 618 از 827 اولاول ... 118518568608614615616617618619620621622628668718 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,171 به 6,180 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از راهنمایی.
    از نظر کیفیت چطوره؟؟؟قابل قیاس با وسترن دیجیتال هست؟؟؟
    و اینکه در حال حاضر تلوزیون من سیستم dlna رو ساپورت نمیکنه ، این مدل خروجی HDMI هم داره؟؟یا مدل دیگه ای هست؟
    از نظر کیفیت مشکلی ندارند . البته باید درست نگهداری و استفاده بشه تا مشکلی پیش نیاد . این مدل HDMI ندارد . هارد اکسترنالی ندیدم که HDMI داشته باشه .

2. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

واقعا از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تشکر زیاد دارم که خیلی خوب راهنمایی میکنه، من تونستم با راهنمایی های این دوست عزیز، تمام اطلاعات هاردم رو ریکاوری کنم.
    هارد بنده به RAW تبدیل شده بود و الان تونستم تمام اطلاعات رو ریکاوری کنم. حالا وقتی میزنم که فرمت بشه روی Quick که فرمت نمیشه و روی حالت معمولی هم بعد از دو تا سه ساعت که یه قسمت از فرمت رو انجام داد این ارور رو داد. راه حل چیه؟ چطور میتونم هاردم رو فرمت کنم؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

واقعا از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تشکر زیاد دارم که خیلی خوب راهنمایی میکنه، من تونستم با راهنمایی های این دوست عزیز، تمام اطلاعات هاردم رو ریکاوری کنم.
    هارد بنده به RAW تبدیل شده بود و الان تونستم تمام اطلاعات رو ریکاوری کنم. حالا وقتی میزنم که فرمت بشه روی Quick که فرمت نمیشه و روی حالت معمولی هم بعد از دو تا سه ساعت که یه قسمت از فرمت رو انجام داد این ارور رو داد. راه حل چیه؟ چطور میتونم هاردم رو فرمت کنم؟

سعي كنيد كه با نرم افزارهاي مختلف مثل acronis disk director home هارد مورد نظر را فرمت كنيد . اگر جواب نداد پيشنهاد ميكنم يك بار low level format كنيد .

5. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Kamyar_AnathemA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    -l- Spellbound -l-

پيش فرض

من یک سیگیت اکسپنشن 2 ترا خریدم البته هنوز به دستم نرسیده
    قبل کپی اطلاعات روی هارد کار خاصی باید انجام بدم ؟ مثل فرمت یا ...
    داخلش چه نرم افزار هایی هست و به چه درد میخوره ؟
    مرسی

داره خودمونی میشه ashkan 73's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام .

500GB پرتابل تنوع زیادی در بازار دارند . انواعی که به اصطلاح ضد ضربه و آب هستند تا مدلهای معمولی . پیشنهاد میکنم از برندهای شناخته شده ای مثل سیگیت (expansion یا Backup plus یا slim) یا وسترن (my passport یا my passport ultra) انتخاب کنید . مدلهای پیشنهدی به هیچ عنوان ضد ضربه نیستند و در نتیجه در استفاده و حمل و نقل دقت کنید . مدلهایی که به اصطلاح ضد ضربه هستند فقط باکس مستحکم دارند وگرنه هارد بکار رفته تفاوتی با انواع معمولی ندارند در نتیجه در هنگامی که روشن هست نباید ضربه یا شوکی وارد بشه .

آیا Silicon-Power و Adata از نظر کیفیت و استحکام با مدل هایی که شما نام بردید برابری میکنه یا نه؟؟؟

Last edited by ashkan 73; 15-12-2013 at 01:22.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من یک سیگیت اکسپنشن 2 ترا خریدم البته هنوز به دستم نرسیده
    قبل کپی اطلاعات روی هارد کار خاصی باید انجام بدم ؟ مثل فرمت یا ...
    داخلش چه نرم افزار هایی هست و به چه درد میخوره ؟
    مرسی
    سلام .

از قبل پارتيشن بندي و فرمت شده و نيازي به كار خاصي نيست مگر اينكه به چند پارتيشن نياز داشته باشيد كه بايد با استفاده از نرم افزارهاي مناسب اقدام كنيد . براي كپي كردن هم ميتونيد از برنامه Tera copy استفاده كنيد . نرم افزار Seagate Drive Settings كه در پارتيشن موجوده فقط براي sleep time و toggle the lights و diagnostics هست .

9. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سعي كنيد كه با نرم افزارهاي مختلف مثل acronis disk director home هارد مورد نظر را فرمت كنيد . اگر جواب نداد پيشنهاد ميكنم يك بار low level format كنيد .
    Low Level Format چی هست؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اين برنامه را از لينك زير دانلود و نصب و اجرا كنيد و پس از انتخاب هارد مورد نظر آنرا llf كنيد . دقت كنيد كه هارد درست را انتخاب كنيد چون پس از llf شدن به هيچعنوان داده ها قابل ريكاوري نيست . ضمناً اين برنامه در ويندوز اجرا ميشود .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

با تشکر از دوستان و مخصوصا عطا جان ، بلاخره یه هارد 3 ترا وسترن خریدیم که الان 2 روزه داره خیلی خوب کار می کنه و اصلا صدا نداره مگر اینکه گوشتون رو به دستگاه نزدیک کنید که اونوقت یه صدای کمی میاد .
    سرعت رایتش هم با usb3 تا 100 مگ هم رفت ولی اومد پایین و بین 70 تا 80 مگ ثابت بود و با usb 2 بین 25 تا 30 مگ ثابت بود.
    فقط یه چیزی ، الان با برنامه ی HD Tune Pro 5.5 دارم مانیتور می کنم رو 42 هست ، که البته داره روش کپی میشه، میخواستم بدونم این دما نرماله؟ یا باید پایین تر باشه؟

با تشکر فراوان

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با تشکر از دوستان و مخصوصا عطا جان ، بلاخره یه هارد 3 ترا وسترن خریدیم که الان 2 روزه داره خیلی خوب کار می کنه و اصلا صدا نداره مگر اینکه گوشتون رو به دستگاه نزدیک کنید که اونوقت یه صدای کمی میاد .
    سرعت رایتش هم با usb3 تا 100 مگ هم رفت ولی اومد پایین و بین 70 تا 80 مگ ثابت بود و با usb 2 بین 25 تا 30 مگ ثابت بود.
    فقط یه چیزی ، الان با برنامه ی HD Tune Pro 5.5 دارم مانیتور می کنم رو 42 هست ، که البته داره روش کپی میشه، میخواستم بدونم این دما نرماله؟ یا باید پایین تر باشه؟

با تشکر فراوان
    سلام .

از اين مدلهاي جديد (2013) خريديد يا از اين مدلهاي قديميتر !؟

در مورد دما هم بنظر من كه خوبه .

در استفاده و نگهداري هم دقت كنيد تا مشكلي پيش نياد . هنگامي كه هارد در حال كار هست ضربه و شوك وارد نكنيد و حتي جابجا نشه . قبل از جدا كردن كابل هم safely remove كردن هم فراموش نشه (با استفاده از برنامه اي كه در داخل پارتيشنها هست) و ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •