تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 506 از 827 اولاول ... 6406456496502503504505506507508509510516556606 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,051 به 5,060 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام

میخواستم بدونم این هارد my passport edge که انگار جدید اومده چه فرقی با my passport داره و احتمال اینکه بعدا ظرفیت بالاترش بیاد یا مدل جدید ترش تو سال 2013 بیاد هست ؟

و یه هارد برای کار هار روز مره مثل جا به جایی فیلم و عکس که مقاوم باشه و برای اینکارا خوب باشه همین my passport خوبه ؟

راستی این رمز گذاری که داره هیچ طوری نمیشه بازش کرد ؟ یا کسی که رمزشو نمیدونه میتونه اطلاعاتو پاک کنه یا فرمتش کنه ؟ روی پوشه ها رمز میزاره یا روی کلش ؟ یعنی اول باید رمز بزنی تا بتونی وارد هارد شی مثل bit locker ویندوز ؟

کلا کدوم یکی از اینا بهتره

1. my passport
    2. mypassport edge
    3. my passport enterprise

ممنون

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

میخواستم بدونم این هارد my passport edge که انگار جدید اومده چه فرقی با my passport داره و احتمال اینکه بعدا ظرفیت بالاترش بیاد یا مدل جدید ترش تو سال 2013 بیاد هست ؟

و یه هارد برای کار هار روز مره مثل جا به جایی فیلم و عکس که مقاوم باشه و برای اینکارا خوب باشه همین my passport خوبه ؟

راستی این رمز گذاری که داره هیچ طوری نمیشه بازش کرد ؟ یا کسی که رمزشو نمیدونه میتونه اطلاعاتو پاک کنه یا فرمتش کنه ؟ روی پوشه ها رمز میزاره یا روی کلش ؟ یعنی اول باید رمز بزنی تا بتونی وارد هارد شی مثل bit locker ویندوز ؟

1. my passport
    2. mypassport edge

ممنون
    سلام .

عمده ترين تفاوت بين ايدو مدل در ضخامتش هست . فكر ميكنم مدل edge از يك پلاتر 500 گيگي با چگالي بالا استفاده ميكنه و بهمين دليل ضخامت كمتري داره . بعيد ميدونم ظرفيت بالاتر اين مدل بعداً بياد چون نكته مهم اين مدل ضخامت كمش هست و اگر حجم بالاتر ميخواهيد بايد مدل my passport را بخريد .

مدل خوبي هست اما ضد ضربه نيست در نتيجه در مواقع حمل و نقل دقت كنيد و در داخل كيف مناسب بذاريد . زمانيكه هارد در حال كار هست تكان ندهيد و همچنين به پورتهاي پشت كيس متصل كنيد .

راستی این رمز گذاری که داره هیچ طوری نمیشه بازش کرد ؟
    امنيت قفل اين هارد خيلي بالاست اما 100% تضمين نميدم ، در هر حال ممكنه هكر يا متخصصاني وجود داشته باشند كه بتونند قفل اين هارد را بشكنند .

یا کسی که رمزشو نمیدونه میتونه اطلاعاتو پاک کنه یا فرمتش کنه ؟
    بله ميتونه پاكش كنه ، بعبارت دقيقتر اگر سه يا پنج بار پسورد اشتباهي وارد بشه پيغام فرمت كردن هارد ظاهر ميشه و در صورت تاييد آن كليه اطلاعات از بين ميره .

روی پوشه ها رمز میزاره یا روی کلش ؟ یعنی اول باید رمز بزنی تا بتونی وارد هارد شی مثل bit locker ویندوز ؟
    كل هارد encrypt ميشه . بعبارت ديگه پش از قفل شدن هارد براي unlock كردن هارد بايد روي CD Drive مجازي دابل كليك كرد تا با وارد كردن پسورد به اطلاعات دسترسي داشته باشيد .

1. my passport
    2. mypassport edge
    براي استفاده هاي عادي my passport بهتره . البته اگر فقط 500 گيگ ميخواهيد ميتونيد روي مدل edge هم فكر كنيد .
    Last edited by ata.royalfalcon; 09-02-2013 at 08:23.

3. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز atlas-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض

سلام.
    به نظرتون قیمت هارد پایین میاد؟
    بهترین و سریعترین و ارزان ترین هارد یک ترا الان تو بازار چه مارکیه؟ چنده؟
    من خودم بررسی کردم دیدم Seaget قیمتاش خوبه.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    به نظرتون قیمت هارد پایین میاد؟
    بهترین و سریعترین و ارزان ترین هارد یک ترا الان تو بازار چه مارکیه؟ چنده؟
    من خودم بررسی کردم دیدم Seaget قیمتاش خوبه.
    سلام .
    منكه بعيد ميدونم قيمتها پايين بياد . اگر دقت كرده باشيد قيمت ها هميشه يه شيب افزايشي داشته و اگر هم كاهشي داشته ناچيز بوده . اگر هارد لازم داريد پس الان اقدام كنيد .

اگر هارد آداپتوري منظور شماست كه seagate backup plus desktop drive سريعتر هست نسبت به WD my book . ولي اگر هارد پرتابل ميخواهيد seagate backup plus Portable drive سرعت معمولي داره و سريعترين نيست ولي كيفيت خوبي داره قيمتش هم حدود 330 هزار تومن هست .

6. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام

ممنون از پاسخگویی

فقط بین my passport و my passport enterprise و my passport essential فرقشون چیه ؟
    کیف خوبی که واسه این مدل ها هست چیه ؟ لینکی چیزی داره ؟
    Last edited by faraways; 09-02-2013 at 11:08.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

ممنون از پاسخگویی

فقط بین my passport و my passport enterprise و my passport essential فرقشون چیه ؟
    کیف خوبی که واسه این مدل ها هست چیه ؟ لینکی چیزی داره ؟
    my passport essential مدل قديمي هست (2011 به قبل فكر كنم) كه ديگه توليد نميشه و جاي خودشو به my passport داده . my passport enterprise هم كه بيشتر مناسب براي Windows To Go هست كه البته بايد با برنامه WD Compass آماده سازي بشه . در مورد كيف هم مدل خاصي مدنظرم نيست ، اما كيف نبايد آنقدر كوچك باشه كه براي درآوردن يا گذاشتن هارد به مشكل بر بخوريد كه ممكنه بدنه هارد خط و خش بيافته .

9. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام

تو سایت خوده wdc یه کیف هست که انگار ضد ضربه و خاک و آب هستش

تویه ایران پیدا میشه ؟

اینم لینکش :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    -- پس بهترین هارد اکسترنال واسه آرشیو فیلم و نگاه کردن فیلم ( چون هارد میخوام وصل کنم به تی وی ) همین هست ؟

ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض

سلام.
    دیجیکالا ADATA Portable HD710 - 1TB را به قیمت 329 هزار تومان به عنوان پیشنهاد ویژه گذاشته. نظرتون چیه؟ بخرمش؟
    من مد نظرم یک هارده جموجور، ارزون قیمت، USB3ای هست که بشه همیشه همراه هم داشته باشمش.
    فقط زود بگید که اگه خوبه امروز بخرم چون تا امروز، ساعت 24 وقت داره.... .

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض

سلام.
    دیجیکالا ADATA Portable HD710 - 1TB را به قیمت 329 هزار تومان به عنوان پیشنهاد ویژه گذاشته. نظرتون چیه؟ بخرمش؟
    من مد نظرم یک هارده جموجور، ارزون قیمت، USB3ای هست که بشه همیشه همراه هم داشته باشمش.
    راستی چه رنگی بگیرم؟! آبی یا مشکی؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

تو سایت خوده wdc یه کیف هست که انگار ضد ضربه و خاک و آب هستش

تویه ایران پیدا میشه ؟

اینم لینکش :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    -- پس بهترین هارد اکسترنال واسه آرشیو فیلم و نگاه کردن فیلم ( چون هارد میخوام وصل کنم به تی وی ) همین هست ؟

ممنون
    من بعيد ميدونم اون كيف در بازار پيدا بشه ولي بهترين كيف براي اين مدل هست .
    اين هارد براي وصل كردن به TV و ساير دستگاهها مشكلي نداره ولي مسئله اي بايد در نظر گرفت اينه كه ممكنه هارد توسط TV شناسايي نشه كه علتهاي مختلفي داره .

سلام.
    راستی چه رنگی بگیرم؟! آبی یا مشکی؟
    قسمت نقد كاربران را هم مطالعه كنيد (در همان سايت) كه نكات خوبي نوشته . ضد ضربه بودن اين هارد يك مزيت هست . در مورد رنگش خودم آبي را انتخاب ميكنم البته اين سليقه اي هست .

14. 4 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •