تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 503 از 827 اولاول ... 3403453493499500501502503504505506507513553603 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,021 به 5,030 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلمبرداری payma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

سلام مجدد خدمت آقا عطا
    این هارد سیستم دانلودم هستش تاحالا هاردش رو چک نکرده بودم امروز چک کردم انگار وضعش خیلی خرابه نه؟
    توی اسکن هارد هم تقریبا توی وسط ها 8 تا سکتور قرمز یعنی خراب نشون داد
    میشه بگین این ارور ها چیه؟باید به فکر هارد جدید باشم؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یعنــی برم دم مغازه بگم هارد WD my passport می خوام؟ مدلــی چیزی نداره؟!
    از سرعت رید و رایتشم بگیــد ممنون میشم.

هاردهاي پرتابل وسترن چند مدل هست ولي مدل مورد نظر دقيقاً WD my passport هست كه نه پسوندي داره و نه پيشوند ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) .

محتوای مخفی: عكس 

در مورد سرعت read و write متاسفانه من اين هارد را ندارم و بنابراين نميتونم تست بگيرم و آمار دقيق بدم . بيشتر هاردهاي پرتابل 5400rpm و 8MB cache هستند و سرعت معمولي هم دارند . اگر روي سرعت خيلي تاكيد داريد ميتونيد هاردهاي اكسترنالي بخريد كه 7200rpm و 16MB cache دارند كه در بازار هم ناياب هستند مثل seagate goflex pro يا Hitachi
    Touro Mobile Pro .

سلام مجدد خدمت آقا عطا
    این هارد سیستم دانلودم هستش تاحالا هاردش رو چک نکرده بودم امروز چک کردم انگار وضعش خیلی خرابه نه؟
    توی اسکن هارد هم تقریبا توی وسط ها 8 تا سکتور قرمز یعنی خراب نشون داد
    میشه بگین این ارور ها چیه؟باید به فکر هارد جدید باشم؟
    سلام .

براي reallocated sector count و current pending sector با نرم افزار hdd regenerator اسكن و repair كنيد و اگر فايده اي نداشت پس low level format هم بكنيد (در صورت llf كردن كليه اطلاعات از بين ميره) . در مورد Ultra DMA CRC Error Count كابل ديتا را كنترل كنيد و پيشنهاد ميدم عوضش كنيد كه البته با تعويض كابل اين مقدار صفر نميشه . در صورتيكه firmware با ورژن جديدتر موجود باشه پيشنهاد ميدم آپديتش كنيد (پس از بكاپ گيري كامل از اطلاعات) .

هر چند وقت يه بار كنترل كنيد كه آيا مقدار error ها بيشتر ميشه يا خير . اگر اين مقدار دائماً در حال بيشتر شدن هست كه اين هارد قابل اطمينان نيست .

3. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

مگه از هاردتون راضی نیستین ایرادی داره این مدل؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوست دارم همشکل این نباشه
    دیگه تو بازار چی هست ؟
    مگه از هاردتون راضی نیستین ایرادی داره این مدل؟

6. این کاربر از ahmadamirnaseri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه eeeeeeehsan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

هاردهاي پرتابل وسترن چند مدل هست ولي مدل مورد نظر دقيقاً WD my passport هست كه نه پسوندي داره و نه پيشوند ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) .

محتوای مخفی: عكس 

در مورد سرعت read و write متاسفانه من اين هارد را ندارم و بنابراين نميتونم تست بگيرم و آمار دقيق بدم . بيشتر هاردهاي پرتابل 5400rpm و 8MB cache هستند و سرعت معمولي هم دارند . اگر روي سرعت خيلي تاكيد داريد ميتونيد هاردهاي اكسترنالي بخريد كه 7200rpm و 16MB cache دارند كه در بازار هم ناياب هستند مثل seagate goflex pro يا Hitachi
    Touro Mobile Pro .

ممنون از راهنماییت،
    من امروز رفتم دیدم درست عین همین بود، 1 ترابایتش رو می گفت 330 تومن، گارانتی سازگار هم بود.
    سرعت رید و رایتشم رو همه میگن خوبه ولی هیج جا ننوشته چند!

یه سوال دیگه با عرض معذرت؛
    این my passport،
    HDD محسوب میشه یا SSD؟
    در مورد FireWire و eSATA هم میشه بگی؟! ربطی داره به این هارد؟!
    Last edited by eeeeeeehsan; 30-01-2013 at 19:01.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از راهنماییت،
    من امروز رفتم دیدم درست عین همین بود، 1 ترابایتش رو می گفت 330 تومن، گارانتی سازگار هم بود.
    سرعت رید و رایتشم رو همه میگن خوبه ولی هیج جا ننوشته چند!

یه سوال دیگه با عرض معذرت؛
    این my passport،
    HDD محسوب میشه یا SSD؟
    در مورد FireWire و eSATA هم میشه بگی؟! ربطی داره به این هارد؟!
    WD my passport در واقع HDD (مخفف Hard Disk Drive) هست .

این مدل WD my passport اینترفیسهای FireWire و eSATA را نداره . اگر هارد اکسترنالی میخواهید که FireWire داشته باشه میتونید My Passport Studio بخرید . اگر لپتاپ یا PC شما usb3 داشته باشه بهتره که از FireWire صرف نظر کنید چون حداکثر سرعت FireWire800 حدود 800Mbit/s هست در مقایسه با 4,8Gbit/s اینترفیس usb3 . در مورد اینترفیس eSATA هم یه توضیحات مختصری در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دادم .

در مورد سرعت read و write هم ظاهراً خیلی اصرار دارید ، شاید تست زیر بدرد شما بخوره که البته برای دوترابایتی my passport هست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

9. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

براي reallocated sector count و current pending sector با نرم افزار hdd regenerator اسكن و repair كنيد و اگر فايده اي نداشت پس low level format هم بكنيد (در صورت llf كردن كليه اطلاعات از بين ميره) . در مورد Ultra DMA CRC Error Count كابل ديتا را كنترل كنيد و پيشنهاد ميدم عوضش كنيد كه البته با تعويض كابل اين مقدار صفر نميشه . در صورتيكه firmware با ورژن جديدتر موجود باشه پيشنهاد ميدم آپديتش كنيد (پس از بكاپ گيري كامل از اطلاعات) .
    خیلی ممنون
    فقط اگه بخوام llf کنم درایوی که ویندوز روش هست رو چجوری فرمت کنم؟ فکر نکنم اجازه فرمت درایو ویندوز رو بده
    با آپدیت Firmware هارد مشکلی برای اطلاعاتش پیش نمیاد؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی ممنون
    فقط اگه بخوام llf کنم درایوی که ویندوز روش هست رو چجوری فرمت کنم؟ فکر نکنم اجازه فرمت درایو ویندوز رو بده
    با آپدیت Firmware هارد مشکلی برای اطلاعاتش پیش نمیاد؟
    اگر با نرم افزار [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بخوای llf کنی که باید بعنوان هارد دوم سیستم نصب بشه . در مورد آپدیت کردن Firmware توصیه میکنم از اطلاعات بکاپ بگیری تا اگر خدای نکرده بخاطر آپدیت مشکلی پیش بیاد اطلاعاتت را از دست ندی .

12. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

اگر با نرم افزار [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بخوای llf کنی که باید بعنوان هارد دوم سیستم نصب بشه . در مورد آپدیت کردن Firmware توصیه میکنم از اطلاعات بکاپ بگیری تا اگر خدای نکرده بخاطر آپدیت مشکلی پیش بیاد اطلاعاتت را از دست ندی .
    متاسفانه هارد دیگه ای ندارم پس گزینه llf رو باید فراموش کنم
    البته هارد اکسترنال دارم اما فکر نکنم این سیستم بتونه با اون بوت شه توش هم اطلاعات دارم نمیتونم ویندوز بریزم

خیلی ممنون

آخر فروم باز peyman_nn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    کردستان

پيش فرض

با تشکر از راهنمایی های شما
    امروز به زیتون کامپیوتر زنگ زدم گفت فقط مای بوک وسترن داره 3 تراش رو میده 650
    فکر کنم 2 تا مدل دیگه ی سیگیت بکاب پلاس - و سیگیت goflex هم باشه
    فر وشنده میگفت همین مای بوک هم به زور پیدا میشه

به نظر شما خوبه ؟ یا بازم برم تو کار بکاب پلاس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •