تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 499 از 827 اولاول ... 399449489495496497498499500501502503509549599 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,981 به 4,990 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امروز هارد به LCD سامسونگ وصل کردم هارد رو شناسایی میکنه اسمش رو هم میاره اما ظرفیتش و فایل هاش رو نشون نمیده
    راهی نیست شناساییش کنه؟
    قبلاً بدرستی شناسایی میکرد یا اینکه اولین بار هست که به TV میزنید ؟ فرمت هارد Fat32 هست یا NTFS ؟ پیشنهاد میدم برای تست یه پارتیشن کم حجم بسازید با فرمت FAT32 . اگر هارد وسترن هست و پسورد گذاشتید باید unlock بشه .

2. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه arminagha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام .
    از بین این سه مدل قطعاً Seagate Backup Plus را انتخاب کنید

سلام عطا جان.فکر میکنم ۷۵۰ گیگ بس باشه برام.من چون زیاد ملزم به خریدش نیستم با توجه به وضعیت بازار به نظرت همین هفته بگیرم یا اینکه وایسم تا چند هفته بعد ؟ شما هم نظرآقا پیام رو تایید میکنی که گفت از دیجی کالا نخرم ؟
    نظرت در مورد هارد های adata مخصوصا این دو مدل:
    Adata-SH14 و HV610-USB3 و کلا برند adata چیه داش؟

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلمبرداری payma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

قبلاً بدرستی شناسایی میکرد یا اینکه اولین بار هست که به TV میزنید ؟ فرمت هارد Fat32 هست یا NTFS ؟ پیشنهاد میدم برای تست یه پارتیشن کم حجم بسازید با فرمت FAT32 . اگر هارد وسترن هست و پسورد گذاشتید باید unlock بشه .
    آقا درست شد یادم نبود رو هارد پسورد گذاشتم! پسورد رو برداشتم هارد رو شناخت فایل ها رو باز کرد!
    فقط تلویزیون رو Safe remove که نمیشه کرد همیشه باید خاموش کنم بعد هارد رو درش بیارم؟
    در مورد پارتیشن بندی هارد اکسترنال هم توضیح بدین ممنون میشم
    مثل هارد سیستم با برنامه ویندوز میشه پارتیشن بندیش کرد؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا درست شد یادم نبود رو هارد پسورد گذاشتم! پسورد رو برداشتم هارد رو شناخت فایل ها رو باز کرد!
    فقط تلویزیون رو Safe remove که نمیشه کرد همیشه باید خاموش کنم بعد هارد رو درش بیارم؟
    در مورد پارتیشن بندی هارد اکسترنال هم توضیح بدین ممنون میشم
    مثل هارد سیستم با برنامه ویندوز میشه پارتیشن بندیش کرد؟
    والا بنظرم بهتره که TV رو خاموش کنی تا هارد خاموش بشه و بعد جدا کنی .

در مورد پارتیشن بندی هارد اکسترنال هیچ فرقی با پارتیشن بندی هاردهای اینترنال نداره . میتونید هم با disk management ویندوز پارتیشن بندی کنید و هم با برنامه هایی چون Acronis Disk Director . ولی از برنامه هایی که داخل هارد هست حتماً بکاپ بگیرید . در کل با توجه به اینکه در TV هارد بخوبی شناسایی میشه نیازی به پارتیشن بندی نیست .

6. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام عطا جان.فکر میکنم ۷۵۰ گیگ بس باشه برام.من چون زیاد ملزم به خریدش نیستم با توجه به وضعیت بازار به نظرت همین هفته بگیرم یا اینکه وایسم تا چند هفته بعد ؟ شما هم نظرآقا پیام رو تایید میکنی که گفت از دیجی کالا نخرم ؟
    نظرت در مورد هارد های adata مخصوصا این دو مدل:
    Adata-SH14 و HV610-USB3 و کلا برند adata چیه داش؟
    وضعیت بازار را اصلاً نمیشه پیش بینی کرد . دو هفته پیش backup plus سه ترابایتی (گارانتی سازگار) 495 هزارتومن قیمت گرفته بودم الان دوستان 510 هزارتومن قیمت گرفتند (صفحه پیش) . در مورد هارد adata من توصیه میکنم از برند وسترن و سیگیت انتخاب کنید .

8. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ممنون عطا ان منتر توضیحاتت هستم تونستی اینمO.O.Defrag.Professional.16.0.183.x86 دانلود کن تست کن چن جور نتود داره این
    ----------------------------------------
    راستی اینا چیه توی هاردم درست شده عطا؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هارد اکسترنال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . شکل ظاهری عجیبی هم داره و توسط Philippe Starck هم طراحی شده (سه عکس زیر) . حجم این مدل از هارد 4TB هست و اینترفیس آنهم usb3 هست . مثل هاردهای وسترن هم قابلیت hardware encryption نداره و عمکلرد نرم افزار قفل گذاری کاملاً مشابه true crypt هست .

نکته : کمپانی lacie توسط سیگیت خریداری شده بود .

ممنون عطا ان منتر توضیحاتت هستم تونستی اینمO.O.Defrag.Professional.16.0.183.x86 دانلود کن تست کن چن جور نتود داره این
    ----------------------------------------
    راستی اینا چیه توی هاردم درست شده عطا؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من دقیقاً نمیدونم باید ببینی چه نرم افزارهایی در هارد اکسترنال هست . اگر نرم افزاری داخل هارد وجود داشته باشه که نصب شده باشه احتمالاً با استفاده از برنامه update سعی در بروز رسانی آن داره . اگر موقع safe remove کردن اذیت میکنه باید بگردی و اونها را حذف کنی البته بهتره که rar کنی یا اینکه پسوند فایل را عوض کنی تا اینکه حذف بشه .

11. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز camry's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام به همه دوستان عزیز

چند تا سوال و راهنمایی راجع به هارد اکسترنال WD MY PASSPORT 1 TB داشتم

اول اینکه بهترین آنتی ویروس برای هارد چیه ؟

دوم اینکه برنامه WD SMART WARE دقیقا کارش چیه و طریقه استفادش چطوریه؟

سوم , من همه زندگیم روی این هارده , میخواستم بدونم چه نکاتیو باید رعایت کنم تا میزان آسیب رسیدن به هارد چه نرم افزاری و چه سخت افزاری به صفر برسه ؟

چهارم آیا راهی هست که بشه روی فولدر های هارد برنامه ای نصب کرد که نذاره هر کسی بتونه اونو باز کنه ( حالا یا با سوال پرسیدن یا با پسورد گذاری کلا یه جوری امنیتیش کنه ) چون من هاردمو اینور و اون بر زیاد می برم

پنجم میشه هارد رو پارتیشن بندی کرد ؟ اگر آره بهتره فولدر بندی بشه یا پارتیشن بندی ؟

ببخشید سوالام زیاد شد اما خیلی برام مهمن

ممنون میشم به همشون جواب بدین

با تشکر از همه

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همه دوستان عزیز

چند تا سوال و راهنمایی راجع به هارد اکسترنال WD MY PASSPORT 1 TB داشتم

اول اینکه بهترین آنتی ویروس برای هارد چیه ؟

دوم اینکه برنامه WD SMART WARE دقیقا کارش چیه و طریقه استفادش چطوریه؟

سوم , من همه زندگیم روی این هارده , میخواستم بدونم چه نکاتیو باید رعایت کنم تا میزان آسیب رسیدن به هارد چه نرم افزاری و چه سخت افزاری به صفر برسه ؟

چهارم آیا راهی هست که بشه روی فولدر های هارد برنامه ای نصب کرد که نذاره هر کسی بتونه اونو باز کنه ( حالا یا با سوال پرسیدن یا با پسورد گذاری کلا یه جوری امنیتیش کنه ) چون من هاردمو اینور و اون بر زیاد می برم

پنجم میشه هارد رو پارتیشن بندی کرد ؟ اگر آره بهتره فولدر بندی بشه یا پارتیشن بندی ؟

ببخشید سوالام زیاد شد اما خیلی برام مهمن

ممنون میشم به همشون جواب بدین

با تشکر از همه

سلام .
    1. ؟
    2. برنامه WD SMART WARE براي بكاپ گيري و بازگرداني فايلها هست . يه آموزش مختصر بصورت pdf هم ضميمه اين پست كردم.
    3. يه سوال خيلي تكراري
    1. تا حد امکان به پورتهای پشت کیس متصل کنید .
    2. در زمانیکه هارد در حال کار هست تکان ندهید و جابجا نکنید . اول هارد را در یک جای ثابت قرار بدید و سپس هارد را روشن كنيد .
    3. در زمانیکه هارد در حال read و write هست هیچگاه کابل usb را جدا نکنید .
    4. کابل usb را به اصطلاح تا نزنید و نکشید که ممکن هست قطع شود .
    5. دمای هارد هم کنترل کنید و اجازه ندید که بیش از حد بالا بره .
    6. برنامه wd apps را نصب كنيد و برای خاموش کردن هارد هم کافیست روی آیکون برنامه که در system tray هست راست کلیک و گزینه safely remove را انتخاب کنید .
    7. يه كيف مناسب هم بخريد تا در مواقع حمل و نقل در صورت سقوط مشكلي پيش نياد .

4. برنامه wd apps را نصب كنيد و تمام گزينه ها را انتخاب كنيد مخصوصاً wd security (عكس زير) و سپس از منوي استارت اين مسير را برويد Start > All Programs > Western Digital > WD Apps > WD Security و برنامه wd security را اجرا كنيد و پسورد وارد كنيد و دكمه Update Security Settings را بزنيد . براي وارد كردن پسورد جهت unlock كردن هارد و دسترسي به داده ها در my computer روي WD Unlocker دابل كليك كنيد . توجه داشته باشيد اگر تا سه بار (يا پنج بار دقيق يادم نيست) پسورد را اشتباه وارد كنيد پيغام فرمت كردن هارد ظاهر ميشود .

5. هارد از قبل پارتيشن بندي و فرمت شده و نيازي به انجام مجدد آن نيست . اگر منظور شما اين باشه كه چند پارتيشن بسازيد بله ميشه چند پارتيشن ساخت و بهتره كه قبل از انجام اينكار از كليه برنامه هاي موجود يه كپي داشته باشيد ولي بنظر من نيازي به ساخت چند پارتيشن نيست و ميتونيد با روش فولدربندي هم داده ها را مرتب كنيد .
    فايل هاي ضميمه فايل هاي ضميمه

14. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز camry's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

بسیار جامع و عالی

فقط چند تا سوال

اول اینکه این نحوه پسور گذاری واسه کل هارد هست اما من میخوام فولدر های مشخص رو غیر قابل دسترسی کنم

دوم آیکون wd smartware توی system tray نیست چطوری بیارمش ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •