تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 402 از 827 اولاول ... 302352392398399400401402403404405406412452502 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,011 به 4,020 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

پروفشنال salar_aziz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام آقا ata
    چطوری میشه فهمید که هارد لپ تاپ خرابه با در آستانه خراب شدن و سوختنه؟
    یذره لپ تاپم کند شده و مشکل دار شده
    ممنون

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام آقا ata
    چطوری میشه فهمید که هارد لپ تاپ خرابه با در آستانه خراب شدن و سوختنه؟
    یذره لپ تاپم کند شده و مشکل دار شده
    ممنون
    سلام رفيق .
    كند شدن لپتاپ ميتونه مربوط به ويندوز هم باشه . پس در درجه اول نرم افزار tuneup utility رو دانلود و نصب كنيد .
    با استفاده از اين نرم افزار ميتونيد فايلهاي اضافي رو بدون آسيب ديدن ويندوز حذف كنيد و رجيستري ها رو پاكسازي كنيد و حتي هارد رو ديفرگ كنيد و برنامه هاي غير ضروري رو uninstall كنيد تا ويندوزتون نفس راحتي بكشه !!!
    حتي ميتونيد يه ويندوز جديد با آخرين ورژن درايورها نصب كنيد تا مطمئن بشيد كه مشكل از ويندوز نيست . اگر مشكلتون حل نشد نرم افزار hd tune رو دانلود و نصب كنيد ، قسمت health بررسي كنيد آيا اخطاري اعلام كرده يا خير ؟؟ گرچه بعضي از اين اخطارها ميتونه براي هارد عادي باشه ...

3. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام رفيق .
    كند شدن لپتاپ ميتونه مربوط به ويندوز هم باشه . پس در درجه اول نرم افزار tuneup utility رو دانلود و نصب كنيد .
    با استفاده از اين نرم افزار ميتونيد فايلهاي اضافي رو بدون آسيب ديدن ويندوز حذف كنيد و رجيستري ها رو پاكسازي كنيد و حتي هارد رو ديفرگ كنيد و برنامه هاي غير ضروري رو uninstall كنيد تا ويندوزتون نفس راحتي بكشه !!!
    حتي ميتونيد يه ويندوز جديد با آخرين ورژن درايورها نصب كنيد تا مطمئن بشيد كه مشكل از ويندوز نيست . اگر مشكلتون حل نشد نرم افزار hd tune رو دانلود و نصب كنيد ، قسمت health بررسي كنيد آيا اخطاري اعلام كرده يا خير ؟؟ گرچه بعضي از اين اخطارها ميتونه براي هارد عادي باشه ...
    دوست من بخاطر استرسی که داشتم که دوباره هاردم خراب نشده باشه اول همون hd tune رو نصب کردم که توی اون قسمتی که گفتی فقط یه هشدار داده با رنگ زرد که نمیدونم یعنی چی این اخطار!!
    بنظرت مشکل داره هاردم؟

5. این کاربر از salar_aziz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mka703's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهرانغرب

پيش فرض

سلام
    میخوام برا آرشیو فیلمهام یه هارد اکسترنال بگیرم 1T یا 750 GB تا 230 240 تومن هارد خوب چی پیشنهاد میکنین؟ یه چی باشه که احتمال خرابیش کم باشه!
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    میخوام برا آرشیو فیلمهام یه هارد اکسترنال بگیرم 1T یا 750 GB تا 230 240 تومن هارد خوب چی پیشنهاد میکنین؟ یه چی باشه که احتمال خرابیش کم باشه!
    اگر آداپتوری بخواهید و قصد جابجا کردن دائمی رو ندارید فعلاً بهترین انتخاب وسترن مدل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست . گرچه حداقل حجم آن 500 گیگ هست ولی بعید میدونم از این مدل کمتر از یکترابایت در بازار پیدا کنید .
    اگر حجم کمتر 1 ترابایت میخواهید یا قصد جابجا کردن دائمی آنرا دارید بهتره که از انواع پرتابل رو بخرید مثل مدل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

8. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mka703's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهرانغرب

پيش فرض

سلام
    اگر آداپتوری بخواهید و قصد جابجا کردن دائمی رو ندارید فعلاً بهترین انتخاب وسترن مدل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست . گرچه حداقل حجم آن 500 گیگ هست ولی بعید میدونم از این مدل کمتر از یکترابایت در بازار پیدا کنید .
    اگر حجم کمتر 1 ترابایت میخواهید یا قصد جابجا کردن دائمی آنرا دارید بهتره که از انواع پرتابل رو بخرید مثل مدل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
    نه جابجاش نمیکنم. همون اولی فک میکنم مناسب باشه. از قیمتش هم اظلاع دارین؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه جابجاش نمیکنم. همون اولی فک میکنم مناسب باشه. از قیمتش هم اظلاع دارین؟
    قیمت یکترابایتش حدود 260 هزارتومن هست (مدل اولی) .

11. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دو نکته قبل از خرید :
    1. آداپتور برق این مدل احتمالاً 3 شاخه هست پس باید تبدیل بخرید .
    2. قبل از خرید دقت کنید که جعبه اش ضربه دیدگی یا فرو رفتگی نداشته باشه و سلفونش هم پاره نباشه .

13. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

دوست من بخاطر استرسی که داشتم که دوباره هاردم خراب نشده باشه اول همون hd tune رو نصب کردم که توی اون قسمتی که گفتی فقط یه هشدار داده با رنگ زرد که نمیدونم یعنی چی این اخطار!!
    بنظرت مشکل داره هاردم؟
    اینو میشه جواب بدی داداش؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام من یه هارد my book essential دارم وقتی که هاردم به کیس وصل است و سیستمم را ریستارت یا خاموش روشن میکنم هارد را نمیشناسه و باید یه بار کابلش را بکشم و دوباره وصل کنم تا بشناستش. در صورتی که روی سیستم دوستم که وصلش کردم چنین مشکلی نداشت علتش چیه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •