تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 827 اولاول 123456781454104504 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

اگه نباشه جاش خالی می مونه image369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

عجب من 2 روز پیش رفتم یک هارد 500 my passport essential خریدم برای وصل کردن به -----
    عمدا هم 3.5 نگرفتم که اداپتور نداشته باشه بشه راحت وصلش کرد و به خاطر قابل حمل بودنش به نظرم باید جون دار تر از 3.5 باشه خریدم برای این کار
    البته من روی ----- 9696 ایکلاس وصل کردم ولی ----- دیگه تصویر نمی ده حالا نمی دونم مشکل از هارد بود یا کابل av ----- مشکل پیدا کرده امان از این تکنولوژی لعنتی
    بعدش این مدل elite قیمتش چنده من essential را 94 تومن خریدم
    اون پایه که عمودی نگهش داره را اطمینان دارید که نباید توی جعبش باشه اصلا چی باید توی جعبش داشته باشه ؟ بعدش اون پایه را میشه اضافه تهییه کرد ؟
    Last edited by image369; 22-08-2010 at 02:44.

2. 2 کاربر از image369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

خوب هارد های پرتابل رو که توصیه اکید میشه به هیچ عنوان وصل نکید حتی وقتی میرید شرکت گارانتی دهنده روی بیلبورد هاشون و کاغذ هایی که به عنوان اطلاعات بیشتر به مشتری میدن میگن توصیه میشه فلش و هارد های پرتابل رو به ریسیور ، پلیر و هاب های جلوی کیس وصل نکنین چون ممکنه اسیب برسونن به دستگاه
    منم خودم تجربه سوختگی تو این مورد داشتم موقعی که به ----- وصل کرده بودم
    ولی هارد های اداپتور دار رو میشه وصل کرد و مشکلی نیست که باز هم این هم توصیه نمیشه !
    تا وقتی کامپیوتر هست چرا اینکار رو کرد و ریسک کرد
    یه مورد دیگه هم فرمت هست که این دستگاه ها از FAT32 پشتیبانی میکنن نه از NTFS !!

ولی وسترن و سیگیت یه سری تجهیزات دارن که قیمت بالایی هم نداره که یا خودش هارد هست و یا هارد اکسترنال میره داخلش و از اون خروجی واسه تلویزیون و حتی خروجی HDMI داره !

و یا این مدل پرتابل My Passport AV
    The perfect drive for video storage and smooth playback on your TV. Works with compatible camcorders, game consoles, Blu-ray Disc players and media players like the WD TV family of products.

این دو تا مدل قیمتش چه حدوده مخصوصا دومی
    و اینکه فرمتهای mkv و کدک 264 را میخونه یعنی کلا چه فرمتهای را ساپورت میکنه
    مدل دوم منظور از گیم کنترل که نوشتید چیه
    بعدش اینا مانیتور یا صفحه نمایش اطلاعات فیلم یا کنترل از راه دور ندارند
    این دومی که اصلا دکمه پاورم نداره که
    در مورد زیر نویس فرمت srt فارسی را میخونه
    همچنین هر روز فرمت های جدید تصویری میاد حداقل میتونه تا چند سال با اپدیت کردن اخرین فرمتهای تصویری را پخش کنه؟

اونوقت چه هارد به اینا وصل بشه چه به ----- وصل بشه بسوزه فرقش چیه من خودم 2 تا فلش مموریم به خاطر ----- سوخته ولی تا اوجایی که شنیدم اگه قبل از قطع ارتباط دستگاه کاملا خاموش باشه نباید مشکلی به وجود بیاد و این مشکلم که هست به خاطر همون 6 ولت برق مموریه که به صورت ناگهانی قطع میشه
    حالا اگه بسوزه جز گارانتی هست ؟ گارانتی سازگار تا حالا استفاده کردید ببینید چه جوریه ؟

با تشکر
    Last edited by image369; 22-08-2010 at 03:43.

4. 2 کاربر از image369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pourya_bo2pmc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پرشیا - ایساتیس (یزد)

پيش فرض

Western Digital External My Book Essential Edition 1TB

هر چی این دو روز دنبال این هارد واسه خرید تو شهرمون هستم پیداش نکردم اینجا اکثرا هیتاچی ، سیگیت ، ترنسند و سیلیکون پاور دارند بهشون میگم آقا وسترن دیجیتال که اینقد معروفه رو چرا ندارین چرت و پرت میگن که تو بازار کم شده و اینجور چیزا

بچه هایی که تهران هستند واسه خرید این هارد دسترسی راحت دارند یا نه واقعیته که کم شده ؟

یه چیز دیگه این مدلی که من میخوام made in ??? کجاست ؟ چینیه یا کشورهای بهتری هم مثل مالزی یا هند هم هست تو بازار ؟

6. این کاربر از pourya_bo2pmc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alil1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

عجب من 2 روز پیش رفتم یک هارد 500 my passport essential خریدم برای وصل کردن به -----
    عمدا هم 3.5 نگرفتم که اداپتور نداشته باشه بشه راحت وصلش کرد و به خاطر قابل حمل بودنش به نظرم باید جون دار تر از 3.5 باشه خریدم برای این کار
    البته من روی ----- 9696 ایکلاس وصل کردم ولی ----- دیگه تصویر نمی ده حالا نمی دونم مشکل از هارد بود یا کابل av ----- مشکل پیدا کرده امان از این تکنولوژی لعنتی
    بعدش این مدل elite قیمتش چنده من essential را 94 تومن خریدم
    اون پایه که عمودی نگهش داره را اطمینان دارید که نباید توی جعبش باشه اصلا چی باید توی جعبش داشته باشه ؟ بعدش اون پایه را میشه اضافه تهییه کرد ؟
    من هارد 2.5 برای ----- و ...... پیشنهاد نمیدم بهتره با ادپتور باشه !!
    توی صفحه قبل توضیحات لازم رو دادم و با مدل Essential پایه ارایه نمیشه !! و پایه فقط حکم راحتی و یه استند برای نصب به سیستم هست !! امکانات دیگه ای نداره !!
    پایه اضافه هم برای این مدل ارایه نمیشه و وجود نداره کلا

این دو تا مدل قیمتش چه حدوده مخصوصا دومی
    و اینکه فرمتهای mkv و کدک 264 را میخونه یعنی کلا چه فرمتهای را ساپورت میکنه
    مدل دوم منظور از گیم کنترل که نوشتید چیه
    بعدش اینا مانیتور یا صفحه نمایش اطلاعات فیلم یا کنترل از راه دور ندارند
    این دومی که اصلا دکمه پاورم نداره که
    در مورد زیر نویس فرمت srt فارسی را میخونه
    همچنین هر روز فرمت های جدید تصویری میاد حداقل میتونه تا چند سال با اپدیت کردن اخرین فرمتهای تصویری را پخش کنه؟

اونوقت چه هارد به اینا وصل بشه چه به ----- وصل بشه بسوزه فرقش چیه من خودم 2 تا فلش مموریم به خاطر ----- سوخته ولی تا اوجایی که شنیدم اگه قبل از قطع ارتباط دستگاه کاملا خاموش باشه نباید مشکلی به وجود بیاد و این مشکلم که هست به خاطر همون 6 ولت برق مموریه که به صورت ناگهانی قطع میشه
    حالا اگه بسوزه جز گارانتی هست ؟ گارانتی سازگار تا حالا استفاده کردید ببینید چه جوریه ؟

با تشکر
    من از کدک های پشتیبانی شده به صورت کامل اطلاع خاصی ندارم ولی تو سایتش نوشته از تمامی فرمت های رایج پشتیبانی میشه + RMVB, H264, و MKV که فرمت های مد نظر شماس لینک محصولات رو میدم خودت بگرد برای اطلاعات تکمیلی
    و دیگه قابلیت وصل شدن به اینترنت برای تماشا ویدیو از سایت خاص و معروف رو دارن که تو ایران ..... !!!

برای وسترن :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    برای سیگیت :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اینم فرمت های پشتیبانی شده توسط سیگیت :

• Video: MPEG–1, MPEG–2 (VOB/ISO), MPEG–4 (Xvid), DivX®, DivX HD+ , Xvid HD, AVI, MOV, MKV, RMVB Real Media, AVC HD, H.264, WMV9, VC–1, M2TS, TS/TP/M2T
      • Video Resolutions: NTSC 480i/480p, PAL 576i/576p, 720p, 1080i, 1080p
      • Subtitles: SAMI (smi), SRT, SUB
    • Audio: AAC, MP3, Dolby® Digital, DTS, ASF, FLAC, WMA, LPCM, ADPCM, WAV, OGG
      • Playlist: M3U, PLS
    • Photo: JPEG files (up to 20 megapixels), BMP, GIF, PNG, TIFF

منظور از گیم کنترل هم اینه که به گیم کنسولت وصل میشه مثل XBOX 360 , PS3 فقط برای پخش تصاویر و ویدیو

8. 2 کاربر از alil1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

و پایه فقط حکم راحتی و یه استند برای نصب به سیستم هست !! امکانات دیگه ای نداره !!
    چرا استفاده های دیگه هم داره هارد با کلاس تر میشه
    من برای قشنگی هارد دنبال پایم
    بعدش روی خود جعبش نوشته : compatible with the my passport usb dock باید براش پایه باشه حالا تو ایران هست یا نه یا اصلا تو جعبه هاش بوده این نمایندگی ها کش میرن خدا میدونه
    این قیمت 500 elite را ندارید؟
    با تشکر

10. این کاربر از image369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    هارد اکسترنالی هسست که ضد ضربه باشه ؟ لطفا مدلش و قیمتش رو بگید ؟
    واگه هست واقعا در عمل ضد ضربه هست یا جنبه تبلیغی داره؟

12. این کاربر از 00n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

چرا استفاده های دیگه هم داره هارد با کلاس تر میشه
    من برای قشنگی هارد دنبال پایم
    بعدش روی خود جعبش نوشته : compatible with the my passport usb dock باید براش پایه باشه حالا تو ایران هست یا نه یا اصلا تو جعبه هاش بوده این نمایندگی ها کش میرن خدا میدونه
    این قیمت 500 elite را ندارید؟
    با تشکر
    فکر نکنم تو ایران باشه از یکی از نمایندگی های اصلی سازگار هم پرسیدم گفت اصلا ندیده همچین چیزی !!
    Elite 500 پرتابل هم قیمتش رنگ ساده 96 هست و تیتانیومیش 130

سلام
    هارد اکسترنالی هسست که ضد ضربه باشه ؟ لطفا مدلش و قیمتش رو بگید ؟
    واگه هست واقعا در عمل ضد ضربه هست یا جنبه تبلیغی داره؟
    هارد ضد ضربه فقط ترنسند موجود هست تو بازار که از نظر حجمی زیاد بالا نیست ( فقط 120 گیگابایتی ) و اونجوری که خیلی ها میگن و خیلی از فروشنده ها میگن واقعا هارد خیلی با کیفیتی هست ! گارانتیش هم که واقعا معتبر و خیلی خوب هست و من به شخصه راضی ام ازش ولی هارد بلاخره از هرچیم ساخته شده باشه بازم هارده دیگه !! نمیشه باهاش شوخی کرد و سر به سرش گذاشت

اینم عکسش

اینم جدید ترین هارد ترنسند که تازه اومده تو بازار و ضد ضربه هست و از USB 3.0 بهره میبره و سرعت بالایی داره و تو حجم های 500 و 640 هم موجود هست اگه خواستی بخری اینو بگیر که خیلی عالیه
    قیمتش هم میپرسم و میزارم
    عکس :

---------- Post added at 03:06 PM ---------- Previous post was at 03:02 PM ----------

هر چی این دو روز دنبال این هارد واسه خرید تو شهرمون هستم پیداش نکردم اینجا اکثرا هیتاچی ، سیگیت ، ترنسند و سیلیکون پاور دارند بهشون میگم آقا وسترن دیجیتال که اینقد معروفه رو چرا ندارین چرت و پرت میگن که تو بازار کم شده و اینجور چیزا

بچه هایی که تهران هستند واسه خرید این هارد دسترسی راحت دارند یا نه واقعیته که کم شده ؟

یه چیز دیگه این مدلی که من میخوام made in ??? کجاست ؟ چینیه یا کشورهای بهتری هم مثل مالزی یا هند هم هست تو بازار ؟

هارد های وسترن که تو بازار تهران پره و هر مغازه ای میری داره !! مخصوصا این مدلی که شما دنبالشی خیلی زیاده تو بازار و فروشش هم بینظیره !!
    میتونی اینترنتی هم بخری و واست بفرستن !!
    و تمام هارد های وسترن هم ساخت تایلند هستند و از نظر کیفیت واقعا عالی هست و همه تعریف ش رو میکنن

14. 4 کاربر از alil1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Senator_Offline's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

اقا من یه هارد میخوام بگیرم هو واسه ذخیره فیلم و عکس و.... هم بعدا برای wd live hd media player استفاده کنم این دو مدل قیمتشون چنده و مزایا و معایبشون چیه
    1.5TB
    مر30

16. این کاربر از Senator_Offline بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

اینم جدید ترین هارد ترنسند که تازه اومده تو بازار و ضد ضربه هست و از USB 3.0 بهره میبره و سرعت بالایی داره و تو حجم های 500 و 640 هم موجود هست اگه خواستی بخری اینو بگیر که خیلی عالیه
    قیمتش هم میپرسم و میزارم
    عکس :

ممنون از راهنماییت به نظر خودت همین ترنسند ضد ضربه ! رو بگیرم یا هارد هایی مثل سیگیت یا وسترن !؟
    قیمتشم یادت نره بگی !

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

اقا من یه هارد میخوام بگیرم هو واسه ذخیره فیلم و عکس و.... هم بعدا برای wd live hd media player استفاده کنم این دو مدل قیمتشون چنده و مزایا و معایبشون چیه
    1.5TB
    مر30
    قیمت WD TV Live HD Media Player با گارانتی 135 تومن هست فکر کنم داری اینو !!
    این مدل هارد هم تو بازار فراوان هست و کیفیت خوبی داره 1 تراش 93 هست
    1.5 فعلا موجود نیست چند جا نمایندگی پرسیدم نداشتن قیمتش هم حدودا 130 هست !!

ممنون از راهنماییت به نظر خودت همین ترنسند ضد ضربه ! رو بگیرم یا هارد هایی مثل سیگیت یا وسترن !؟
    قیمتشم یادت نره بگی !
    این هارد ترنسند هم ضدضربه هست و هم از USB 3.0 پشتیبانی میکنه !! هارد خیلی خوب و با کیفیت و با سرعتی هست
    اگه ضد ضربه نمیخوای همون وسترن و سیگیت رو بگیر !!

19. 3 کاربر از alil1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •