تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 319 از 827 اولاول ... 219269309315316317318319320321322323329369419819 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,181 به 3,190 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

toshiba alu2 اسمش

---------- Post added at 11:56 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

کابل خودشه فقط اینکه دو سر داره یعنی دو تا usb داره

---------- Post added at 11:57 PM ---------- Previous post was at 11:56 PM ----------

گرفتم چیه یهو جرقه زد خوب که تمرکز کردم دیدم usb اصلی وصل نکردم اولی اخه کوتاه تر بود
    عزیز دلم به اون کابله کابلهای دو سر میگن و باید هر دوتاشو جداگانه به پورت usb پشت کیس متصل کنی .

2. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

کوتاه بود وصل نمیکردم Usb سر اصلی. ولی باعثش خودت شدی من موضوع دستم بیاد ممنون رفیق

---------- Post added 17-11-2011 at 12:02 AM ---------- Previous post was 16-11-2011 at 11:59 PM ----------

من اون سری وصل کردم که از بشت سر اصلی گرفته بود سیمش جالب اینکه چراغ روشن میشد؟ حالا سیستم بشناسه میشه اون سر فرعی وصل کنم.
    کنسول باید اون سر اصلی وصل کنم فقط. بس اون سر دومی فایدش چیه؟

---------- Post added at 12:02 AM ---------- Previous post was at 12:02 AM ----------

جدا وصل میکردم

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه توضیح کامل درباره اینجور کابلها

y-cable چيست : كابلي هست كه مثل عكس زير سه تا انتها داره يكي از اين انتها به خود هارد وصل ميشه و ديگري به يك پورت لپتاپ يا PC وصل ميشه كه هم براي ترانسفر ديتا هست و هم براي تامين برق . گاهي اوقات پيش مياد كه برق مورد نياز كافي نيست و در نتيجه هارد راه اندازي نميشود در اينجور مواقع بايد سومين قسمت كابل رو به يه پورت usb وصل كرد .

بعبارت دیکه باید اول قسمت اصلی (کابلی که کلفتره) رو وصل کنی و اگر راه نیافتاد قسمت دومی (اونی که نازکتره) رو وصل کنی .

این هم عکسش

---------- Post added at 12:07 AM ---------- Previous post was at 12:03 AM ----------

رفیق بازهم تاکید میکنم
    اول قسمت اصلی (کابلی که کلفتره) رو وصل کنی و اگر راه نیافتاد قسمت دومی (اونی که نازکتره) رو وصل کنی .
    Last edited by ata.royalfalcon; 17-11-2011 at 00:05.

5. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

heavy rain زده 19.3 گیگ
    god of war collection 3.4 درسته حجمش
    عجب ادمایی بیدا میشه ntfs هست گفتم فت کنید چی کنم با کدوم برنامه فرمت کنم حجمشم کم باشه نتم دای اب فعلا .
    کنسول مولتی من نوشته ntfs میتونم دو تا بازی بریزم بعد فرمت کنم؟ سیم فرعی هارد وصل کرده بودم بعد زدم تو مولی من ntfs سویچ کنسول صفحش سیاه شد مجبور شدم از رو کنسل خاموش کنم؟ ضرر داشت؟
    مولتی من نشون نمیده ntfs کبی نمیکنه دوباره کنسول هنگ نکنه

---------- Post added at 12:09 AM ---------- Previous post was at 12:07 AM ----------

گفتم اوکی شد مرسی. فرمتش فت نیس ntfs چی کنم بازی فعلا بیزم تو هارد کنسول گفتم دفه قبل گزینه Ntfs زدم تو مولتی من هنگ شد سیاه شد صفحه خاموش میکنی از رو کنسول چندتا بوق میزنه خاموش میشه برای همه این طوری میشه زمانی که هنگ میشه از رو کنسول خاموش میکنیم . ضرر داشت هنگا از رو خاموش کردن؟؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

heavy rain زده 19.3 گیگ
    god of war collection 3.4 درسته حجمش
    عجب ادمایی بیدا میشه ntfs هست گفتم فت کنید چی کنم با کدوم برنامه فرمت کنم حجمشم کم باشه نتم دای اب فعلا .
    کنسول مولتی من نوشته ntfs میتونم دو تا بازی بریزم بعد فرمت کنم؟ سیم فرعی هارد وصل کرده بودم بعد زدم تو مولی من ntfs سویچ کنسول صفحش سیاه شد مجبور شدم از رو کنسل خاموش کنم؟ ضرر داشت؟
    مولتی من نشون نمیده ntfs کبی نمیکنه دوباره کنسول هنگ نکنه

---------- Post added at 12:09 AM ---------- Previous post was at 12:07 AM ----------

گفتم اوکی شد مرسی. فرمتش فت نیس ntfs چی کنم بازی فعلا بیزم تو هارد کنسول گفتم دفه قبل گزینه Ntfs زدم تو مولتی من هنگ شد سیاه شد صفحه خاموش میکنی از رو کنسول چندتا بوق میزنه خاموش میشه برای همه این طوری میشه زمانی که هنگ میشه از رو کنسول خاموش میکنیم . ضرر داشت هنگا از رو خاموش کردن؟؟؟
    رفیق ورژن مولتیمن چنده ؟؟؟ اگر ورژن بالا باشه ، فایل منیجر میتونه NTFS رو بشناسه ولی فقط میتونی کپی کنی داخل هارد کنسول . یعنی نمیتونی از روی هارد اکسترنال بازی کنی که مهم نیست . ضمن اینکه داخل مولتیمن گزینه ای داره که میتونی سوئیچ کنی به NTFS
    باز اگر بخوای FAT32 کنی باید یه جایی کپی کنی و بعد فرمتشو عوض کنی وگرنه همه بازیها پاک میشه!!!

8. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

منم سیستمم جا نداره کبی کنم بازی 20 گیگ فرمت کنم فت 32
    به کنسول زدم نشماخت زدم مثلث + استارت دوباره زد کنسول سیاه شد این کارم ضرر داره از رو خودش خاموش کردم
    اصلا گذشتیم از بازی

---------- Post added at 12:17 AM ---------- Previous post was at 12:15 AM ----------

lمولتی من 2.08 زدم گزینه سوییچ باز زد سیاه شد یس زدم سیاه میشه مجبورم از خودش خاموش کنم ضرری داره؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منم سیستمم جا نداره کبی کنم بازی 20 گیگ فرمت کنم فت 32
    به کنسول زدم نشماخت زدم مثلث + استارت دوباره زد کنسول سیاه شد این کارم ضرر داره از رو خودش خاموش کردم
    اصلا گذشتیم از بازی
    عزیز دل اینو باید بری تو انجمن ps3 بپرسی دیگه بیشتر از این نمیدونم !!!

11. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

ntfs باشه بازم تو فایل منجر نشون میده؟ شوتایمم همین برنامه بود ککه رفتم برنامه شو تایم دان لود کردم قبلا با اینکه مواتی منم 90 مگ هست تو کنسول حجمش شوتایم میزدم سیاه میشد فکر کنم یعنی برنامه نصب نیست. برنامه جدا داره که سوییج ntfs امکانش فعال بشه . گرفتاری داره کنسول

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ntfs باشه بازم تو فایل منجر نشون میده؟ شوتایمم همین برنامه بود ککه رفتم برنامه شو تایم دان لود کردم قبلا با اینکه مواتی منم 90 مگ هست تو کنسول حجمش شوتایم میزدم سیاه میشد فکر کنم یعنی برنامه نصب نیست. برنامه جدا داره که سوییج ntfs امکانش فعال بشه . گرفتاری داره کنسول
    من جای شما بودم اون هارد رو فرمت fat32 میکردم و اینقدر هم دچار مشکل نمیشدم .
    البته به نظر من بهتره ببری همونجایی که براتون بازی ریختن و بهشون بگی که من fat32 میخواستم !!!

14. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

برنامه ای کم حجم هست لینک بدید یا اسم دانلود کنم که یک بارتیشن اضافه کنم اون فت 32 کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •