تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 316 از 827 اولاول ... 216266306312313314315316317318319320326366416816 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,151 به 3,160 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

با سلام- بنده جديدا يك هارد اكسترنال سي گيت 1 ترابايت خريده ام (Seagate External Expansion 1T). اين هارد قبلا بر روي كامپيوترم كه ويندوز xp روي آن نصب بود شناسايي مي گرديد و مي توانستم به راحتي با آن كار كنم ولي جديدا از وقتي كه ويندوز (seven(7 را نصب نموده ام هارد مذكور را شناسايي مي كند ولي درايو هارد را شناسايي نمي كند و نمي دانم چه كاري بايد بر روي ويندوز انجام دهم تا درايو هارد را شناسايي و باز كند.

کاربر فعال انجمن سخت افزار Hamed DC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

با سلام- بنده جديدا يك هارد اكسترنال سي گيت 1 ترابايت خريده ام (Seagate External Expansion 1T). اين هارد قبلا بر روي كامپيوترم كه ويندوز xp روي آن نصب بود شناسايي مي گرديد و مي توانستم به راحتي با آن كار كنم ولي جديدا از وقتي كه ويندوز (seven(7 را نصب نموده ام هارد مذكور را شناسايي مي كند ولي درايو هارد را شناسايي نمي كند و نمي دانم چه كاري بايد بر روي ويندوز انجام دهم تا درايو هارد را شناسايي و باز كند.
    سلام.
    هارد رو به چند پارتیشن قسمت کردین یا فقط درایو بندی کردین؟؟؟
    ویندوز رو با آنتی ویروس اسکن کنید.
    اگر درایوی برای شناسایی راحت همراه هارد بوده رو نصب کنید.

3. این کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

حالا دیرتر بخام بخرم برای کنسول چه هاردی خوبه ( برای ps3 )
    بچه ها گفتند گلوفکس منم حتما همین میخرم ولی اینکه فروشنده گفت سوزن میبرونه و میشکونه چیه خرابیشبیشتره ؟ وسترن گفت خوبه قیمتن هم بیشتره و الان وسترنم که کم یابه بخصوص usb2 ارزش داره با هاب ادابتوری هارد us3 وصل کنم به هارد ضربه نمیخوره فقط گرفتاریه برق داره دیگه
    ممنون

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    علاوه بر توضيحات دوستمون ، به قسمت disk management مراجعه نموده و در صورتيكه پارتيشنها letter نداشته باشن يك حروف غير تكراري براي پارتيشنها تعريف كنيد .

6. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

chare.ir این سایت مارک فری کام داره برای هارد مارک خوبیه یا خرابی داره مثل سیگیت اینا هست ؟ 750 گیگ 122 میده اومدیم ارزون نشد همین بخرم خوبه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام
    علاوه بر توضيحات دوستمون ، به قسمت disk management مراجعه نموده و در صورتيكه پارتيشنها letter نداشته باشن يك حروف غير تكراري براي پارتيشنها تعريف كنيد .
    با سلام- شايد بنده نتوانستم به درستي مشكل را مطرح كنم.هارد اکسترنال توی ویندوز ایکس پی میشناسش اما نمیدونم چرا توی ویندوز 7 میشناسه اما نمیشه داخلش رفت
    در ویندوز 7 در قسمت دیوایس کاملا میشناسش اما واردش نمیشه و در my computer هم نشون نمیده تا بتونیم داخلش بریم
    این هارد درایور هم نداره که بشه توسط اون این مشکل رو حل کرد . در ضمن هارد نيز پارتيش بندي نشده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام- شايد بنده نتوانستم به درستي مشكل را مطرح كنم.هارد اکسترنال توی ویندوز ایکس پی میشناسش اما نمیدونم چرا توی ویندوز 7 میشناسه اما نمیشه داخلش رفت
    در ویندوز 7 در قسمت دیوایس کاملا میشناسش اما واردش نمیشه و در my computer هم نشون نمیده تا بتونیم داخلش بریم
    این هارد درایور هم نداره که بشه توسط اون این مشکل رو حل کرد . در ضمن هارد نيز پارتيش بندي نشده است
    عزيز دل شما يه بار ديسك منجمنت رو نگاه بندازيد و اگر امكانش هست يه عكس هم ازش بذاريد اينجا تا بشه راحتتر و دقيقتر راهنمايي كرد .
    براي فراخواني اين برنامه كافيست دستور DISKMGMT.MSC رو در run تايپ و اجرا كنيد .

10. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

chare.ir این سایت مارک فری کام داره برای هارد مارک خوبیه یا خرابی داره مثل سیگیت اینا هست ؟ 750 گیگ 122 میده اومدیم ارزون نشد همین بخرم خوبه؟
    والا تا اونجايي كه شنيدم از هارد اينترنال وسترن استفاده شده ، اگر usb2 هست كه ميتونه گزينه مناسبي براي ps3 باشه اما اگر usb3 هست و توسط ps3 شناسايي نميشود اجبارا بايد يه usbhub آداپتوردار بخرين .

12. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

این لینک بیزحمت نگاه میکنید کدوم بهتره؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    من نظرم رو دو تا لینک اخریه بخاطر حجم بیشترشون 750 گیگ و
    1 ترا ولی بدیش اینه که ادابتوریه این 1 ترا

.
    یکمم صبر میکنم شایدم اگه گفتید خوبه بخرم

1 ترا هم بر میشه با بازی درسته
    بعدا هارد ادابتوری 2 ترا بگیرم که ذخیره کنم ارشیو بازی یک هاردم برای بردن مغازه که بازی بریزه داخلش خوبه اینجوری؟

شایدم کلا صبر کردم بعد امتحان ترم بخرم هارد شایدم قیمتا خوب شد

امان از بدشانسی تو همه چیز و روابط در زندگی

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این لینک بیزحمت نگاه میکنید کدوم بهتره؟
    کد:
    کد:
    کد:
    من نظرم رو دو تا لینک اخریه بخاطر حجم بیشترشون 750 گیگ و
    1 ترا ولی بدیش اینه که ادابتوریه این 1 ترا

.
    یکمم صبر میکنم شایدم اگه گفتید خوبه بخرم

1 ترا هم بر میشه با بازی درسته
    بعدا هارد ادابتوری 2 ترا بگیرم که ذخیره کنم ارشیو بازی یک هاردم برای بردن مغازه که بازی بریزه داخلش خوبه اینجوری؟

شایدم کلا صبر کردم بعد امتحان ترم بخرم هارد شایدم قیمتا خوب شد

امان از بدشانسی تو همه چیز و روابط در زندگی
    سلام
    مورد اولي و آخري فكر نميكنم مناسب براي شما باشه ، بيشتر فكر ميكنم مناسب براي كساني باشه كه نگران امنيت اطلاعات ناشي گم شدن هارد هستن . شما هم كه براي ps3 ميخواهيد بخريد و فكر نميكنم صحيح باشه كه پول اضافي براي قابليت رمز نگاري خاص آن بپردازيد . پس اگر هارد فريكام ميخواهيد بخريد از بين سه مدلي كه لينكشو گزاشتيد مدل وسطي رو پيشنهاد ميدم.

==============

يكترابايت هم به راحتي پر نميشه عزيز . خودم ديشب هارد 500 گيگ رو ديدم 24 تا بازي توش بود كه حدود 100 گيگ هنوز جا خالي داره (قبلا گفتم 15 تا چون دقيق نميدونستم چند تا بازي دارم) .
    Last edited by ata.royalfalcon; 14-11-2011 at 08:45.

15. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •