تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 314 از 827 اولاول ... 214264304310311312313314315316317318324364414814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,131 به 3,140 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

کلا بازار بدی شده تو همه چیز حرف فروشنده چی بگم خودتون میدونید.........
    حالا سیگیت ÷یش میاد یا بیشتر خرابی داره میگفت سوزن شکوندن و ... سوزن رید و رایت میگه؟ چی هست اصلا؟
    وسترن که غولی بود تو هارد . سیگیتم این خرابی شنیدم دودل شدم. اوکی بس گلوفکس اوکی. فکر میکنید 2 week دیگه ارزون بشه

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

همین الان قیمت گرفتم سیگیت 1 ترا گلوفکس 213 خرید طرف هست گفت صبر کن . اینترنال ارزون شده .
    نتیجه برای خرید هارد یا مرفه باید بود یا صبر کرد. فکر کنم باید کنسولم بندازم دور یا ارزون بفروشم. خسته شدم فوتبال زدم

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کلا بازار بدی شده تو همه چیز حرف فروشنده چی بگم خودتون میدونید.........
    حالا سیگیت ÷یش میاد یا بیشتر خرابی داره میگفت سوزن شکوندن و ... سوزن رید و رایت میگه؟ چی هست اصلا؟
    وسترن که غولی بود تو هارد . سیگیتم این خرابی شنیدم دودل شدم. اوکی بس گلوفکس اوکی. فکر میکنید 2 week دیگه ارزون بشه
    والا رفیق هماطوری که قبلا هم گفتم من همین مدل گوفلکس پرتابل 500 گیگی رو تیرماه خریدم 78 هزارتومن و هیچ مشکلی هم تا الان هم ندارم . البته باید درست نگهداری کرد .
    از آینده بازار هم خبر ندارم و نمیدونم ارزون میشه یا خیر !!!

4. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

آقا چی شده هاردا گرون شده؟ وسترن تعطیل شد!؟
    سرش چی اومده؟ تا جایی که میدونم چند کشور کارخونه دارن.1 کیش اینطوری شده؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا چی شده هاردا گرون شده؟ وسترن تعطیل شد!؟
    سرش چی اومده؟ تا جایی که میدونم چند کشور کارخونه دارن.1 کیش اینطوری شده؟
    سلام رفیق
    بلی هاردها شدیدا گرون شده اساسی !!!
    تا جایی که میشه بعنوان مهریه خانمها هم در نظر گرفت

والا میگن به خاطر سیلی که تو تایلند اومده کارخانه وسترن و سایر کارخانه های مهم کلاً تعطیل شده که بازیابی اون مدتی طول میکشه ، بعضی ها هم دلایل گرونی رو به خاطر مسائل گمرکی میدونن !!!

7. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

این سایت معتبره یا fake میده جنس takrayan.ir
    هارد قیمت خوب زده یک نگاه کنید که مرسی. wd داره و adata usb2 1 tb 125 خوبه بخرم یا قبلا این adata ارزونتر از این بوده مارک خوبی هست. نمیدونم wd یا بقیه داره یا فقط قیمت زده از قبل هست.
    500 gig برای ps3 کم هست؟ 500 وسترن هم 85 میده خوبه بخرم مدل اسنشل ولی این بالا گفتید این مدل نخریم بهتره

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این سایت معتبره یا fake میده جنس takrayan.ir
    هارد قیمت خوب زده یک نگاه کنید که مرسی. wd داره و adata usb2 1 tb 125 خوبه بخرم یا قبلا این adata ارزونتر از این بوده مارک خوبی هست. نمیدونم wd یا بقیه داره یا فقط قیمت زده از قبل هست.
    500 gig برای ps3 کم هست؟ 500 وسترن هم 85 میده خوبه بخرم مدل اسنشل ولی این بالا گفتید این مدل نخریم بهتره
    سلام
    من تا به حال از اين سايت خريد نكردم ، ولي اينطور استنباط ميكنم كه هم قيمتش و هم مشخصاتش قديمي و تا به حال بروز نشده !!!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    چون همانطوري كه خودتون در جريان هستيد قيمت كليه هاردها خيلي بالا رفته و همچنين هارد پرتابل essential با اينترفيس usb3 وجود نداره درصورتيكه هاردي كه در لينك بالاست usb2 نوشته . ولي باز شما ميتونين با سايت تماس بگيريد تا دقيقتر متوجه موضوع بشيد .

والا خودم 500 گيگ كه دارم حدود 100 گيگ جا خالي داره و خيلي توش بازي نريختم شايد 15 عنوان بازي توش ريختم پس به نظر من 500 گيگ كمه . البته بستگي به حجم بازي داره مثلا بازي killzone چهل گيگ حجم داره و بعضي ها خيلي كمتر .

10. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

منظورت این بود که 500 گیگ بسه درسته؟ گفتید 100 خالی داره. فکرکنم تاب÷ی اشتب شد .500 گیگ حجم واقعیش چنده 500 کامل که نیس هیچوقت. یک سری بازی ها همیشگی هست مثل ریسینگ گرن توریسم و .. اول شخصم فکر کنم تموم کنیم باک کنیم درسته کسی دوبار یک بازی که نمیره.1 هفته هم میمونم باز ببینم چی میشه . 1 ترا برای ارشیو فیلم و .. هم خوب بود
    مرسی

داره خودمونی میشه Aryasalahi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

با سلام خدمت شما
    راستش من وقت نكردم همه تاپيك رو بخونم
    يك هارد اكسرنال ميخوام ١ ترابايت و بدون اداپتور( فقطusb) دوستان ميشه راهنماييم كنيد چه ماركي بهتره؟
    قيمتاش؟
    ممنونم

داره خودمونی میشه Aryasalahi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

منظورت این بود که 500 گیگ بسه درسته؟ گفتید 100 خالی داره. فکرکنم تاب÷ی اشتب شد .500 گیگ حجم واقعیش چنده 500 کامل که نیس هیچوقت. یک سری بازی ها همیشگی هست مثل ریسینگ گرن توریسم و .. اول شخصم فکر کنم تموم کنیم باک کنیم درسته کسی دوبار یک بازی که نمیره.1 هفته هم میمونم باز ببینم چی میشه . 1 ترا برای ارشیو فیلم و .. هم خوب بود
    مرسی
    دوستان سلام يك هرد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •