تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 312 از 827 اولاول ... 212262302308309310311312313314315316322362412812 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,111 به 3,120 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

اگه نباشه جاش خالی می مونه NOjAN.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    مملکت فیلتر شده !!!

پيش فرض

تو سود جو بودنشون که شکی نیست !!
    سازگار ارقام رو که سیل نزده ! اینا تا دیدن دیگه تولید نمی شه قیمت ها رو در حد ّ ِ خونِ باباشون کشیدن بالا.

داره خودمونی میشه زهـــZAHRAــــــرا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    قـ♥ـلـ ـب

پيش فرض

سلام
    نمیدونم حجم کل آرشیو شما کلاً چند گیگه ولی هارد اکسترنال 1 ترابایت دقیقا 1000 گیگابایت نیست ، حدوداً 930 گیگ هست بنابراین فکر اینجا رو هم بکنید چون هارد پرتابل وسترن (همون 2.5 اینچی بدون آداپتور) بیشتر از یک ترا نداره . ولی هارد پرتابل سیگیت تا 1.5 ترابایت هم موجوده .

قبل از گرانی هاردها ، هاردهای پرتابل یک ترابایت قیمتی حدود 130 الی 140 هزارتومن داشتن .
    اما هاردهای دسکتاپی (همون 3.5 اینچی آداپتوردار) تا 3 ترابایت هم موجوده ولی مناسب برای جابجایی هم نیستن ولی قیمت پایینتری دارن مثلا یک ترابایت رو میتونستین با قیمت 90 الی 100 هزارتومن هم پیدا کنید (قبل از گرانیهای اخیر) خودم سه ترابایت رو 245 هزارتومن خریده بودم .

برای راه اندازی هاردهای پرتابل فقط کافیه که کابل usb رو به سیستم متصل کنید ولی در هاردهای اداپتوردار علاوه بر متصل نمودن کابل usb میبایستی آداپتور برق رو هم به برق وصل کنید .

لینک وسترن پرتابل یک ترابایت .
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    لینک وسترن دسکتاپی
    کد:
    لینک سیگیت پرتابل
    کد:
    دقت بفرمایید که هیچ کدام از مدلهای بالا ضد ضربه یا ضد آب نیستن پس در نگهداری اونها کوشا باشید .
    سلام و تشکر از توضیحتون. از آنجایی که فقط منتخبی از فیلمهام رو میخوام بریزم توش فکر کنم همین 1ترا برام کافی باشه.
    و از مدل پرتابل وسترن هم خوشم اومده. که کار باهاشم برام راحت تره مثل فلش مموری.
    فقط سوالم اینه که همه ی هارد ها امکان ضد ضربه و ضد آب بودن رو ندارند؟ یا فقط همین مدل وسترن:
    کد:
    چون در جایی دیدم که نوشته بود ضد آپ ولی برند سیلیکون پاور بود که نمیدونم تا 1تراش هست یا خیر؟! چون ظاهرشم برام مهمه.
    نظرتون در مورد برند های سیلیکون پاور و ترنسند چیه؟
    آیا الان حرف اول رو وسترن می زنه؟
    چون فلش مموری ام سیلیکون بود و ازش راضی هستم گفتم شاید هاردش هم خوب باشه.
    و اگر قصد خریدشون رو داشتم باید به چه مواردی توجه کنم؟
    و چه گارانتی ای معتبر تره؟
    باز هم ممنون از کمکتون.
    ---------------------------------------------------------
    خب گشتم و اینو پیدا کردم
    کد:
    اما دقیق متوجه نشدم که usb 2 & 3 داره یا فقط 3 هست!
    Last edited by زهـــZAHRAــــــرا; 05-11-2011 at 23:45.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

تو کف هاردم. دو ماه دیگه کوییز ترم شروع میشه هارد دیر بخرم نمیشه با کنسول بازی کنم
    سایت takrayan.ir هارد خوب زده قیمتا اگه موجود داشته باشه سیگیت 123 میده 1 ترا expasion مدل خوبیه یا بمونم golfex بخرم معلوم نیست کی ارزون میشه. اصلا اینترنتی این سایت معتبره؟ fake ندن. rayaneh.com زده موجود نیست هارد .
    برای کنسول ps rpm 5400 7200 فرق نداره حتما باید usb3 باشه
    بچه ها یک راهنمایی کنند تو مارک و مدل
    تو سایت takrayan.ir wd زده 500 گیگ 85 قلا همین قیمته معتبره سایتش بخریم اگه موجود داشته باشن برای کنسول 1 ترا خوبه 500 کمه؟؟ 500 حجم واقعیش چقدره؟ ممنونم ج بدید

---------- Post added at 12:16 AM ---------- Previous post was at 12:14 AM ----------

adata 1 tera زده 125 قبلا همین قیمت بود بخریم؟
    کلا برای کنسول حتما goflex باشه سیگیت یا همه خوبن همه مارک ها زیاد شد سوالام گیره هاردم

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام و تشکر از توضیحتون. از آنجایی که فقط منتخبی از فیلمهام رو میخوام بریزم توش فکر کنم همین 1ترا برام کافی باشه.
    و از مدل پرتابل وسترن هم خوشم اومده. که کار باهاشم برام راحت تره مثل فلش مموری.
    فقط سوالم اینه که همه ی هارد ها امکان ضد ضربه و ضد آب بودن رو ندارند؟ یا فقط همین مدل وسترن:
    کد:
    چون در جایی دیدم که نوشته بود ضد آپ ولی برند سیلیکون پاور بود که نمیدونم تا 1تراش هست یا خیر؟! چون ظاهرشم برام مهمه.
    نظرتون در مورد برند های سیلیکون پاور و ترنسند چیه؟
    آیا الان حرف اول رو وسترن می زنه؟
    چون فلش مموری ام سیلیکون بود و ازش راضی هستم گفتم شاید هاردش هم خوب باشه.
    و اگر قصد خریدشون رو داشتم باید به چه مواردی توجه کنم؟
    و چه گارانتی ای معتبر تره؟
    باز هم ممنون از کمکتون.
    ---------------------------------------------------------
    خب گشتم و اینو پیدا کردم
    کد:
    اما دقیق متوجه نشدم که usb 2 & 3 داره یا فقط 3 هست!
    سلام
    هیچکدام از مدلهای وسترن ضد ضربه و ضد آب نیستن .
    سیلیکون پاور یکترابایت هم موجوده .هاردهای سیلیکون پاور مدل armor a80 از هارد اینترنال سامسونگ استفاده شده که با داشتن بدنه آلومنیومی یکی از سنگینترین هاردهای پرتابل هست و دوتا کابل usb دارد که یکی از انها خیلی کوتاه و در داخل بدنه اش پنهان میشه ، ولی در زمینه هاردها وسترن و سیگیت حرف اول رو در دنیا میزنن.
    قبل از خرید به سالم بودن جعبه مقوایی دقت کنید که فرو رفتگی یا ضربه دیدگی نداشته باشه مخصوصا گوشه هاش ، چون دیده شده که هارد در هنگام جابجایی از دست فروشنده یا پیک ، زمین میافته

در مورد گارانتی هم با وجودیکه هشت عدد هارد اکسترنال دارم خوشبختانه هیچکدام مشکلی نداشتن و در نتیجه نمیتونم در مورد گارانتی اظهارنظر کنم .

5. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تو کف هاردم. دو ماه دیگه کوییز ترم شروع میشه هارد دیر بخرم نمیشه با کنسول بازی کنم
    سایت takrayan.ir هارد خوب زده قیمتا اگه موجود داشته باشه سیگیت 123 میده 1 ترا expasion مدل خوبیه یا بمونم golfex بخرم معلوم نیست کی ارزون میشه. اصلا اینترنتی این سایت معتبره؟ fake ندن. rayaneh.com زده موجود نیست هارد .
    برای کنسول ps rpm 5400 7200 فرق نداره حتما باید usb3 باشه
    بچه ها یک راهنمایی کنند تو مارک و مدل
    تو سایت takrayan.ir wd زده 500 گیگ 85 قلا همین قیمته معتبره سایتش بخریم اگه موجود داشته باشن برای کنسول 1 ترا خوبه 500 کمه؟؟ 500 حجم واقعیش چقدره؟ ممنونم ج بدید

---------- Post added at 12:16 AM ---------- Previous post was at 12:14 AM ----------

adata 1 tera زده 125 قبلا همین قیمت بود بخریم؟
    کلا برای کنسول حتما goflex باشه سیگیت یا همه خوبن همه مارک ها زیاد شد سوالام گیره هاردم
    سلام
    کنسول ps3 فقط usb2 هست و حداکثر سرعت در usb2 هم از 480 مگابیت یا 60 مگابایت هم بیشتر نمیشه پس برای کنسول فرقی نمیکنه که 7200 دور بخرید یا 5400 دور چون اکثر هاردها به راحتی قادر به پرکردن تمام پهنای باند usb2 هستن .
    شنیده ها حاکی از آن هست که ps3 با هاردهای دارای اینترفیس usb3 مشکل دارن (مطمئن نیستم).خودم برای کنسول همین مدل پرتابل گوفلکس رو خریدم که با وجود usb2 بودن و 5400 دور بودن هیچ مشکلی در اجرای بازی ها از روی هارد اکسترنال ندارد .
    adata نخر سعی کن همون مدلی که من پیشنهاد دادم بخری ، یعنی شما هارد سیگیت مدل گوفلکس با کارتریج usb2 بخرید که کاملا سازگار با ps3 هست ، بعداً میتونین با خرید کارتریج usb3 از سرعت بالا لذت ببرید .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

بس باید صبر کنم تا گوفلکس بخرم الان که 170 شده فکر کنم اکسبشن هم از سیگیت 155 قیمت داشتم هر دو 1 ترا حجم.
    قبلا چند بود قبل گرونی سیگیت گوفلس من 112 قیمت داشتم درسته یا بیشتر بود معلوم نیست کی مثل ادم میفروشن قیمت خوب میشه مثل قبل
    ممنونم از توضیحات

داره خودمونی میشه زهـــZAHRAــــــرا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    قـ♥ـلـ ـب

پيش فرض

سلام
    هیچکدام از مدلهای وسترن ضد ضربه و ضد آب نیستن .
    سیلیکون پاور یکترابایت هم موجوده .هاردهای سیلیکون پاور مدل armor a80 از هارد اینترنال سامسونگ استفاده شده که با داشتن بدنه آلومنیومی یکی از سنگینترین هاردهای پرتابل هست و دوتا کابل usb دارد که یکی از انها خیلی کوتاه و در داخل بدنه اش پنهان میشه ، ولی در زمینه هاردها وسترن و سیگیت حرف اول رو در دنیا میزنن.
    قبل از خرید به سالم بودن جعبه مقوایی دقت کنید که فرو رفتگی یا ضربه دیدگی نداشته باشه مخصوصا گوشه هاش ، چون دیده شده که هارد در هنگام جابجایی از دست فروشنده یا پیک ، زمین میافته

در مورد گارانتی هم با وجودیکه هشت عدد هارد اکسترنال دارم خوشبختانه هیچکدام مشکلی نداشتن و در نتیجه نمیتونم در مورد گارانتی اظهارنظر کنم .
    سلام
    خیلی خیلی ممنون از توضیحات دقیقتون.
    امیدوارم که هرگز اشکالی در هاردهاتون پیش نیاد که برای استفاده از گارانتیشون برید.
    فقط می خواستم بدونم همونطور که درسرچ دیدم مثلا برای همین سیلیکون پاور گارانتی متین رایانه بوده. برای وسترن چیه؟ اسمشو میگم؟
    راستی در حال حاضر اطلاعی ندارین که هارد 1 ترا وسترن چنده؟ قابل حملش و سیلیکون پاور a80؟
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    خیلی خیلی ممنون از توضیحات دقیقتون.
    امیدوارم که هرگز اشکالی در هاردهاتون پیش نیاد که برای استفاده از گارانتیشون برید.
    فقط می خواستم بدونم همونطور که درسرچ دیدم مثلا برای همین سیلیکون پاور گارانتی متین رایانه بوده. برای وسترن چیه؟ اسمشو میگم؟
    راستی در حال حاضر اطلاعی ندارین که هارد 1 ترا وسترن چنده؟ قابل حملش و سیلیکون پاور a80؟
    تا اونجایی که میدونم برای هارد وسترن چندین شرکت ، گارانتی میکنن از قیبل سازگار ، فیوچر ، ویستا پخش و ....
    کلیه هاردهای اکسترنال وسترن و سیگیتی که خریدم با گارانتی سازگار بودن .

در مورد قیمت هم دوستمون در پست بالایی قیمت تقریبی رو دادن ، برای یکترای سیگیت 177 هزارتومن در صورتیکه قبلا حدوداً 112 هزارتومن بود . برای وسترن هم قطعا بیشتر از 177 هزارتومن خواهد بود .

10. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

به نظر من که اگه الان خیلی کارتون گیر نیست به هیچ عنوان هارد نخرید! گندش رو در اوردن و هارد اینترنال 500 سیگیت بچه ها میگن شده 150 !!!!

12. 3 کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

به نظر من که اگه الان خیلی کارتون گیر نیست به هیچ عنوان هارد نخرید! گندش رو در اوردن و هارد اینترنال 500 سیگیت بچه ها میگن شده 150 !!!!
    تا کی صبر کنیم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •