تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 308 از 827 اولاول ... 208258298304305306307308309310311312318358408808 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,071 به 3,080 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

سلام ببخشید قیمت هارد اکسترنال 500 وسترن میدونید چند؟؟
    همون 80 اینا فکر کنم.750 گیگ اگه اطلاعات داشته باشید کمی بصرفه تره.

2. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehran gorji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    The former royal

پيش فرض

سلام ببخشید قیمت هارد اکسترنال 500 وسترن میدونید چند؟؟
    سلام دوست عزیز.

از سرذی المنت خرید نکنید.

4. 2 کاربر از mehran gorji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Honradez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

دوستان ببخشيد ميپرسم، پس از بين دو هارد Western Digital Elements 1TB و Seagate 2TB (مدل ST320005EXD101-RK)، وسترن رو انتخاب کنم چون امنيتش بيشتره (احتمالش کمتره که داده ها با ضربه بپرن).

درست ميگم؟

+++

يه چند تا مدل مال شرکتهاي Iomega Prestige, Verbatim, Freecom هم هستش اونها رو هم باتوجه به بودجه ام ميتونم بخرم.
    Last edited by Honradez; 22-10-2011 at 20:48.

آخر فروم باز mehran gorji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    The former royal

پيش فرض

دوستان ببخشيد ميپرسم، پس از بين دو هارد Western Digital Elements 1TB و Seagate 2TB (مدل ST320005EXD101-RK)، وسترن رو انتخاب کنم چون امنيتش بيشتره (احتمالش کمتره که داده ها با ضربه بپرن).

درست ميگم؟

+++

يه چند تا مدل مال شرکتهاي Iomega Prestige, Verbatim, Freecom هم هستش اونها رو هم باتوجه به بودجه ام ميتونم بخرم.
    1 ترا پاسپورتی میخوای؟

7. این کاربر از mehran gorji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

پاسپورتي و اينهاش مهم نيست. ظرفيت هم 1 ترابايت به بالا. اينهايي که گفتم رو باتوجه به بودجه‌ام ميتونم بخرم.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ظرفيت که والله هرچه بيشتر بهتر. حداقل يک ترابايت ميخوام باشه.

فايلها اکثرا ويدئويي هستند و براي آرشيو کردن فايل ميخوام، نه مثلا براي نصب برنامه روش.

"پاسپورتي" رو نميدونم يعني چه ولي اگر منظورتون اينه که مثلا نياز به سيم برق نداشته باشه و اين حرفها، راستش برام مهم نيست. چون درواقع تنها دليلي که ميخوام اکسترنال باشه اينه که بتونم وصلش کنم به لپ تاپم. و هميشه هم روي ميزمه و خيلي جابجا نميکنم.

متشکر از توجهتون.

درست ميگم؟

+++

سلام
    با توجه به اینکه شما جابجایی زیادی ندازید و در نتیجه هارد آداپتوری میخواهید از بین دو مدل هاردی که انتخاب کردین ، من Western Digital Elements رو پیشنهاد میدم چون با داشتن هارد اینترنال گرین مورد بسیار مناسبی هست .
    اما دلیل اینکه روی این دو مدل تاکید دارید رو متوجه نمیشم. هارد اکسترنال مدل my book essential از هر لحاظ بهتر از مدل Western Digital Elements آداپتوری هست به دلایل زیر
    1. دارا بودن اینترفیس usb3
    2. زیبا تر و شکیل تر بودن
    3. وجود نرم افزارهای کاربردی که در مدل Western Digital Elements فاقد چنین چیزی هست .

10. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام
    با توجه به اینکه شما جابجایی زیادی ندازید و در نتیجه هارد آداپتوری میخواهید از بین دو مدل هاردی که انتخاب کردین ، من Western Digital Elements رو پیشنهاد میدم چون با داشتن هارد اینترنال گرین مورد بسیار مناسبی هست .
    اما دلیل اینکه روی این دو مدل تاکید دارید رو متوجه نمیشم. هارد اکسترنال مدل my book essential از هر لحاظ بهتر از مدل Western Digital Elements آداپتوری هست به دلایل زیر
    1. دارا بودن اینترفیس usb3
    2. زیبا تر و شکیل تر بودن
    3. وجود نرم افزارهای کاربردی که در مدل Western Digital Elements فاقد چنین چیزی هست .
    خب آخه پولم به my book essential نميرسه.

اون مارکهاي ديگه که گفتم چي؟ درموردشون ميدونيد؟ Iomega Prestige, Verbatim, Freecom

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب آخه پولم به my book essential نميرسه.

اون مارکهاي ديگه که گفتم چي؟ درموردشون ميدونيد؟ Iomega Prestige, Verbatim, Freecom
    شما بودجه تون چقدره ؟؟
    یکترابایت essential فکر نمیکنم بیشتر از صد تومن باشه .
    به نظر من اگر کمی صبر کنید تا بودجه تون بیشتر بشه بهتر هست چون به نظر من حیفه .
    در غیر اینصورت مدل آداپتوری Elements ارجحیت داره .

این مدلها من باهاشون کار نکردم ، ولی اینجور هاردها از برندهای شناخته شده نیستن و بهتره که خریداری هم نشه . اگر واقعا بودجتون نمیرسه میتونین سیگیت رو بخرید که حداقل از اینها بهتر هست .

13. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

شما بودجه تون چقدره ؟؟
    یکترابایت essential فکر نمیکنم بیشتر از صد تومن باشه .
    به نظر من اگر کمی صبر کنید تا بودجه تون بیشتر بشه بهتر هست چون به نظر من حیفه .
    در غیر اینصورت مدل آداپتوری Elements ارجحیت داره .

این مدلها من باهاشون کار نکردم ، ولی اینجور هاردها از برندهای شناخته شده نیستن و بهتره که خریداری هم نشه . اگر واقعا بودجتون نمیرسه میتونین سیگیت رو بخرید که حداقل از اینها بهتر هست .
    بسيار بسيار ممنون از راهنماييها.

راستش من خارج هستم. يکي از آشنايان تهران قيمت کرده بود گفته بودن 130 (my book essential رو ميگم.)

من بودجه ام صد تومنه و باتوجه به جايي که هستم ميتونم يکي از اون دو مدلي که عرض کردم رو بخرم. (وسترن elements يا seagate).

آخر فروم باز alil1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

جهت اطلاع میگم !
    شرکت های Verbatim , Freecom و Buffalo محصولاتی با کیفیت و خوبی تولید میکنند ولی خودشون هارد رو تولید نمیکنن و از محصولات وسترن استفاده میکنن
    یعنی داخل محصولاتشون هارد های وسترن هست البته شرکت فری کام جدیدا از هارد های شرکت هیتاچی تو محصولاتش استفاده میکنه
    من خودم یه هارد هیتاچی دارم که ماله 8 سال پیشه !!! ( 320 گیگ ) و هنوز هم داره کار میکنه !

هارد های سری المنت هم اصلا بد نیستن ولی برای بودجه کم طراحی شدن و کیفیت نسبنا خوبی دارن !
    پس خواهشا پیشنهاد نکنین که خریداری نکنن بهتره بگید پیشنهاد نمیشه یا بهتره با این بودجه فلان مدل خریداری بشه

تو بعضی از صفحات هم حرف سرعت و USB3 میشه و ..........
    باید بگم سرعت فقط به پورت خروجی بستگی نداره

عواملی مثل قطعات سیستم ،باس مادربرد ،بافر هارد ،و کلا سیستم عامل و خیلی عوامل دیگه بستگی داره
    پس اگه بعد از خرید دیدید میانگین سرعت هاردتون با اون چیزی که تو انجمن یا رو بسته هارد خوندید یا با سایر کاربرا مقایسه کردید فکر نکنید هاردتون خرابه !!

ممنون از همه دوستان که تو این تاپیک فعالیت میکنن و برای راهنمایی عزیزان وقت صرف میکنن
    بازم ممنونم و تشکر میکنم

16. این کاربر از alil1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •