تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 827 اولاول 12345671353103503 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

آخر فروم باز pourya_bo2pmc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پرشیا - ایساتیس (یزد)

14

مدل خوب و با کیفیتی هست خیلی از دوستام و همکارام ازش استفاده کردن و راضی هستن

ولی اگه عیبی بخوام براش بزارم اینا هست

1 - از نظر نرم افزار ارایه شده توسط وسترن به پای سری های Elite , Studio Edition نمیرسه !
    جواب : حالا نرسه مگه بخاطر برنامه ش دارم میخرم ، حالا اونایی که دارن نه که صبح تا شب از برنامش استفاده میکنن و میدونن چی هست ؟ میخوام 2 تا دونه ام اهنگ و عکس کپی کنم دیگه ، برنامم که پره واسه دانلود

2 - فقط از USB 2.0 پشتیبانی میکنه !
    جواب : دیگه با 100 تومن که جمیله واست حرکات موضون انجام نمیده ! تورم رفته بالا دیگه

ولی حالا خارج از شوخی واقعا هارد با کیفیت و پر فروش و مقاومی هست
    گارانتی 2 ساله سازگار ارقام هم که دیگه خودش تضمینیه واسه خودش

ممنون از پاسخگوئیتون 
    راستش از نظر نرم افزاری که گفتین رو متوجه نشدم یعنی چی ؟

من سیستمم قدیمی هستش و خب هارد واسش پیدا کردن اینترنال منظورمه هم سخت و هم نسبت به قیمتش با حجمهای محدود اصلا به صرفه نیست که بهترین راه خرید اکسترناله یعنی من شاید به اندازه ی  یک هارد اینترنال ازش کار بکشم فیلم ، سریالهای طولانی آمریکایی و آهنگ روش بریزم و مدام در حال استفاده کردن از محتویات درونش باشم و به قولی دائم این هارد اکسترنال درگیره 

طاقتشو داره ؟

2. این کاربر از pourya_bo2pmc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه alirezawater's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    من اینجا سوال پرسیدم ولی دوستان سرشون شلوغه، حالا اینجا هم میپرسم.
    "خرید ابزار ذخیره سازی برای بایگانی عکس های خانوادگی"
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    برای یکی از اقوام قصد دارم برای ذخیره سازی عکس های خانوادگیش که با دوربین دیجیتال گرفته یه چیزی برای ذخیره سازی بگیرم.
    حالا شما هارد رو پیشنهاد میدید یا دی وی دی یا چیز دیگه؟
    اگه هارد هست هارد اکسترنال بگیرم یا اینترنال.
    هزینه زیاد مهم نیست و فضای زیادی هم نیاز ندارم چیزی در حدود 100 گیگ الی 200 گیگ و بیشتر ماندگاری اطلاعات برام مهم.
    در حال حاضر کل عکس ها شده 16 گیگ که روی دی وی دی ورباتیم رایت کردم.
    فقط میخوام عکس ها رو به هیچ عنوان از دست ندم.

4. این کاربر از alirezawater بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alil1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

ممنون از پاسخگوئیتون
    راستش از نظر نرم افزاری که گفتین رو متوجه نشدم یعنی چی ؟

من سیستمم قدیمی هستش و خب هارد واسش پیدا کردن اینترنال منظورمه هم سخت و هم نسبت به قیمتش با حجمهای محدود اصلا به صرفه نیست که بهترین راه خرید اکسترناله یعنی من شاید به اندازه ی یک هارد اینترنال ازش کار بکشم فیلم ، سریالهای طولانی آمریکایی و آهنگ روش بریزم و مدام در حال استفاده کردن از محتویات درونش باشم و به قولی دائم این هارد اکسترنال درگیره

طاقتشو داره ؟
    منظورم از نظر نرم افزاری این بود که قابلیت کد گذاری ( رمز نگاری ) و بک اپ و سینک مثل برنامه های سری های گرون تر مثل studio , Elite نیست اونم چیز خاصی نیست چیزی که زیاده نرم افزار قفل گذاری و پشتیبان گیری هست

نه هارد اینترنال اصلا برای کار شما مناسب نیست ، هارد اکسترنال رو میشه رو هر سیستمی و همه جا استفاده کرد و خیلی چیزای دیگه ....
    مشکل که واسش پیش نمیاد من یه هارد مکستور onetouch 4 دارم که 24 ساعته و هفت روز هفته روشنه و دایم در حال کار کردنه ( ضبط برنامه های تلویزیون ، دانلود و .... ) مشکلی هم نداشته تا به الان
    فقط باید یکم هواشو داشته باشی و مراقبش باشی !
    نگران این موارد نباش هارد های اکسترنال هم ظاهرش متفاوته ولی درونش یه هارد اینترنال هست !
    از این هارد ها به سرور ها برای بک اپ وصل میکنن و ........

نگران نباش

6. 2 کاربر از alil1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

11

سلام دوستان
    من اینجا سوال پرسیدم ولی دوستان سرشون شلوغه، حالا اینجا هم میپرسم.
    "خرید ابزار ذخیره سازی برای بایگانی عکس های خانوادگی"
    کد:
    برای یکی از اقوام قصد دارم برای ذخیره سازی عکس های خانوادگیش که با دوربین دیجیتال گرفته یه چیزی برای ذخیره سازی بگیرم.
    حالا شما هارد رو پیشنهاد میدید یا دی وی دی یا چیز دیگه؟
    اگه هارد هست هارد اکسترنال بگیرم یا اینترنال.
    هزینه زیاد مهم نیست و فضای زیادی هم نیاز ندارم چیزی در حدود 100 گیگ الی 200 گیگ و بیشتر ماندگاری اطلاعات برام مهم.
    در حال حاضر کل عکس ها شده 16 گیگ که روی دی وی دی ورباتیم رایت کردم.
    فقط میخوام عکس ها رو به هیچ عنوان از دست ندم.

خوب یه جواب عاقلانه میدم بهت !!
    منم عکس زیاد میگیرم و بیشتر حجم هارد هام پر از عکس که همش یادگاری از اون قدیمی اش بگیر تا اینایی که تازه انداختم و اصلا دوست ندارم حتی یدونش رو از دست بدم

از نظر ماندگاری نمیشه هیچ چیزی رو گارانتی کرد ! دی وی دی ممکنه گم شه خش بیوفته و یا تو دراز مدت خراب شه!
    هارد هم همینطور ممکنه فرمت شه ! ویروس بگیره و اطلاعاتش پاک شه ! یه ضربه شدید بهش وارد شه و خراب شه یا هر بلای دیگه ای !
    پس ریسک نمیکنیم و از دو روش بالا استفاده میکنیم ! هم رایت رو دیسک و هم ذخیره سازی رو هارد خارجی !
    هارد اینترنال رو از فکرت بیرون کن
    چون اولا دایم به سیستم وصله و ازش استفاده میشه و از عمرش سریعتر کاسته میشه و از نظر ویروس و فرمت و اشتباهات دیگه هم بیشتر در خطره و .............

اما هارد اکسترنال !!
    قابلیت بک اپ ( پشتیبان گیری ) اتوماتیک داره ! و دایم از اینکه فایل هات رو بک اپ داری مطمعن هستی
    از نظر جابه جایی و استفاده رو هر وسیله و سیستمی بهتر و راحت تر جواب میده ( خواستی ببری خونه کسی یا ببری جایی مشکلی نیست )
    قابلیت رمز گذاری و ...... داره
    میتونی دایم فایل هات رو بک اپ بگیری و براریش کنار ( مثل خودم )
    و مهم تر اینکه عمرش نسبت به اینترنال خیلی بیشتره

مدل های زیادی موجوده اگه هارد خیلی خوب و با کیفیت میخواری سری Elite , Studio وسترن رو بهت معرفی میکنم
    مدل های RAID دیگه واقعا خیالت رو راحت میکنن که حتی در اثر هر گونه صدمه فیزیکی و شیمیایی اطلاعاتت سر جاشه !!

مدل های پرتابل برای حمل راحت تر رو با قیمت زیر 100 تومن توی صفحه اول معرفی کردم که بهتریناش
    Passport و Studio هستن

مدل های رو میزی و ارشیوی هم برای رو میز یا کمد و ..... هم مدل های زیادی داره که بهترین هاش رو وسترن و سیگیت میزنه !

حالا قیمت و حجم انتخابیت که پیشنهاد میکنم 500 گیگ به بالا تهیه کنی رو بهم بگو تا مدل و قیمت بهت بدم

8. 4 کاربر از alil1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه image369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

با سلام و درود
    دوستان فرق هاردٍ Essential پاسپورت وسترن با مدل Elite , Studio چیه
    و اینکه داخل جعبه Essential چی هست ؟ روی جعبش عکس یه پایه را گذاشته که هارد عمودی میره توش و هارد ایستاده قرار میگره این باید توی جعبه باشه یا نه ؟

10. این کاربر از image369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

خوب یه جواب عاقلانه میدم بهت !!
    منم عکس زیاد میگیرم و بیشتر حجم هارد هام پر از عکس که همش یادگاری از اون قدیمی اش بگیر تا اینایی که تازه انداختم و اصلا دوست ندارم حتی یدونش رو از دست بدم

از نظر ماندگاری نمیشه هیچ چیزی رو گارانتی کرد ! دی وی دی ممکنه گم شه خش بیوفته و یا تو دراز مدت خراب شه!
    هارد هم همینطور ممکنه فرمت شه ! ویروس بگیره و اطلاعاتش پاک شه ! یه ضربه شدید بهش وارد شه و خراب شه یا هر بلای دیگه ای !
    پس ریسک نمیکنیم و از دو روش بالا استفاده میکنیم ! هم رایت رو دیسک و هم ذخیره سازی رو هارد خارجی !
    هارد اینترنال رو از فکرت بیرون کن
    چون اولا دایم به سیستم وصله و ازش استفاده میشه و از عمرش سریعتر کاسته میشه و از نظر ویروس و فرمت و اشتباهات دیگه هم بیشتر در خطره و .............

اما هارد اکسترنال !!
    قابلیت بک اپ ( پشتیبان گیری ) اتوماتیک داره ! و دایم از اینکه فایل هات رو بک اپ داری مطمعن هستی
    از نظر جابه جایی و استفاده رو هر وسیله و سیستمی بهتر و راحت تر جواب میده ( خواستی ببری خونه کسی یا ببری جایی مشکلی نیست )
    قابلیت رمز گذاری و ...... داره
    میتونی دایم فایل هات رو بک اپ بگیری و براریش کنار ( مثل خودم )
    و مهم تر اینکه عمرش نسبت به اینترنال خیلی بیشتره

مدل های زیادی موجوده اگه هارد خیلی خوب و با کیفیت میخواری سری Elite , Studio وسترن رو بهت معرفی میکنم
    مدل های RAID دیگه واقعا خیالت رو راحت میکنن که حتی در اثر هر گونه صدمه فیزیکی و شیمیایی اطلاعاتت سر جاشه !!

مدل های پرتابل برای حمل راحت تر رو با قیمت زیر 100 تومن توی صفحه اول معرفی کردم که بهتریناش
    Passport و Studio هستن

مدل های رو میزی و ارشیوی هم برای رو میز یا کمد و ..... هم مدل های زیادی داره که بهترین هاش رو وسترن و سیگیت میزنه !

حالا قیمت و حجم انتخابیت که پیشنهاد میکنم 500 گیگ به بالا تهیه کنی رو بهم بگو تا مدل و قیمت بهت بدم
    ممنون از راهنمایی دوست عزیز
    - پس از همین وسترن. میشه بگی اگه از مدلهای آداپتور دار 1 ترا بخوام کدوم مدلها رو میتونم بگیرم، لطفا قیمت و لینک هم بزار.

- اگه مدلهای پرتابل بخوام چی کدوم مدلها بهتره؟ اگه پرتابل320 گیگ بگیرم خوبه؟ این مدلهای پرتابل امنیتشون به اون بزرگترها میرسه؟ لطفا قیمت مدلهای پرتابلی که مد نظرت هست رو هم بزار.
    با تشکر

12. این کاربر از alirezawater بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

13

با سلام و درود
    دوستان فرق هاردٍ Essential پاسپورت وسترن با مدل Elite , Studio چیه
    و اینکه داخل جعبه Essential چی هست ؟ روی جعبش عکس یه پایه را گذاشته که هارد عمودی میره توش و هارد ایستاده قرار میگره این باید توی جعبه باشه یا نه ؟
    من فکر نکنم تو جعبه Essential چیزی باشه !!
    مدل Essential به دو مدل تقسیم میشه یکی خودش و یه مدل SE !

مدل Essential :

ظرفیت بین 250 تا 640 گیگ
    رنگ بندی های زیاد و دارای نرم افزار WD SmartWare که شامل پشتیبان گیری اتوماتیک و رمز گذاری و مدیریت هارد میباشد !
    یکی دیگه از قابلیت های این هارد 2.5 اینچی پرتابل نازکی فوق العاده و حمل راحت تر این مدل هست

کد:
    اما مدل SE :

ظرفیت 750 گیگ و 1 ترابایت
    رنگ بندی نداره و فقط مشکی تولید میشه
    مثل مدل قبلی دارای WD SmartWare هست
    نازکی و باریکی مدل قبل رو نداره ( نه اینکه خیلی بزرگ باشه )
    و فقط فرقش تو ظرفیت بالا ترش هست !

کد:
    مدل My Passport Elite :

ظرفیت بین 250 تا 640 گیگ
    دارای نرم افزار WD SmartWare و قابلیت های کامل این برنامه
    نازکی و ضخامت خیلی کم و حمل راحت
    دارای پایه USB برای قرار دادن هارد روی اون و اتصال راحت تر به کامپیوتر
    و فرق اصلیش دارا بودن نمایش وضعیت حافظه و قفل هست که روی بدنه با LED نمایش داده میشه و میتونین به میزان حافظه دردسترس باقی مونده و حالت قفل بودنش پی برد

کد:
    و جالا مدل My Passport Studio :

مدل های Studio وسترن فقط به رنگ نقره ای تولید میشن و با سیستم مک اپل سازگاری دارن و فرمت اولیه ش هم فرمت Mac هست نه NTFS
    ولی میشه فرمتش کرد و در ویندوز هم استفاده کرد
    این مدل خیلی با مدل های قبلی فرق میکنه و در واقع حرفه ای تر هست
    ظرفیت این مدل بین 320 تا 640 گیگ هست
    نرم افزار WD SmartWare رو رو خودش داره
    و ضخامتش یکمی از مدل های Elite بیشتره
    و علاوه بر پرت USB 2.0 از پرت های FireWire 400/800 برای اتصال به سیستم های جدید و سیستم های مک با سرعت بالاتر بهره میبره !!
    و دارای یه صفحه نمایشگر هم هست که به اصطلاح بهش e-label گفته میشه و حتی در زمان خاموش بودن و وصل نبودن به سیستم اسم درایو که خودتون عنوانش رو میتونید بزارید و حجم مصرفی و باقی مونده و قفل بودن دستگاه رو نمایش میده دقیقا مثل عکس بالا

کد:
    Last edited by alil1369; 21-08-2010 at 11:52.

14. 11 کاربر از alil1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

ممنون از راهنمایی دوست عزیز
    - پس از همین وسترن. میشه بگی اگه از مدلهای آداپتور دار 1 ترا بخوام کدوم مدلها رو میتونم بگیرم، لطفا قیمت و لینک هم بزار.

- اگه مدلهای پرتابل بخوام چی کدوم مدلها بهتره؟ اگه پرتابل320 گیگ بگیرم خوبه؟ این مدلهای پرتابل امنیتشون به اون بزرگترها میرسه؟ لطفا قیمت مدلهای پرتابلی که مد نظرت هست رو هم بزار.
    با تشکر

مدل اسنشیال هست که قیمتش 95 تومن هست

و برای مدل های پرتابل تو صفحه اول یه پست دارم که توش مدل های مختلف و قیمت هاشون رو گذاشتم
    مدل های وسترن هم با فرقشون تو همین صفحه با عکسشون هست !
    از نظر امنیت هم همه تو یه رده هستند نگران امنیت نباش
    من خودم مدل اسنشیال و Elite رو پیشنهاد میدم

16. 2 کاربر از alil1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

با تشکر از راهنمایی های کامل آقای alil1369
    حال یه سوال دیگه.
    آیا میشه این هاردهای اکسترنال وسترن رو به تلویزیون های ال سی دی یا دی وی دی پلیرهایی که فلش میخوره و پورت یو اس بی داره، وصل کرد و تصاویر و فیلم های داخلشون رو نگاه کرد؟
    هاردهای پرتابل و پاسپورتی فقط این قابلیت رو داره یا هاردهایی که آداپتور هم میخوره این قابلیت رو داره؟
    با تشکر.

18. این کاربر از alirezawater بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

با تشکر از راهنمایی های کامل آقای alil1369
    حال یه سوال دیگه.
    آیا میشه این هاردهای اکسترنال وسترن رو به تلویزیون های ال سی دی یا دی وی دی پلیرهایی که فلش میخوره و پورت یو اس بی داره، وصل کرد و تصاویر و فیلم های داخلشون رو نگاه کرد؟
    هاردهای پرتابل و پاسپورتی فقط این قابلیت رو داره یا هاردهایی که آداپتور هم میخوره این قابلیت رو داره؟
    با تشکر.
    خوب هارد های پرتابل رو که توصیه اکید میشه به هیچ عنوان وصل نکید حتی وقتی میرید شرکت گارانتی دهنده روی بیلبورد هاشون و کاغذ هایی که به عنوان اطلاعات بیشتر به مشتری میدن میگن توصیه میشه فلش و هارد های پرتابل رو به ریسیور ، پلیر و هاب های جلوی کیس وصل نکنین چون ممکنه اسیب برسونن به دستگاه
    منم خودم تجربه سوختگی تو این مورد داشتم موقعی که به ----- وصل کرده بودم
    ولی هارد های اداپتور دار رو میشه وصل کرد و مشکلی نیست که باز هم این هم توصیه نمیشه !
    تا وقتی کامپیوتر هست چرا اینکار رو کرد و ریسک کرد
    یه مورد دیگه هم فرمت هست که این دستگاه ها از FAT32 پشتیبانی میکنن نه از NTFS !!

ولی وسترن و سیگیت یه سری تجهیزات دارن که قیمت بالایی هم نداره که یا خودش هارد هست و یا هارد اکسترنال میره داخلش و از اون خروجی واسه تلویزیون و حتی خروجی HDMI داره !

و یا این مدل پرتابل My Passport AV
    The perfect drive for video storage and smooth playback on your TV. Works with compatible camcorders, game consoles, Blu-ray Disc players and media players like the WD TV family of products.

و این مدل سیگیت که هارد اکسترنال رو میزاری داخلش و فیلم هات رو با کیفیت Full HD و موزیک ها و عکس هات رو با کیفیت بالا و بدون نیاز به وصیله دیگه به صورت مستقیم با یه کابل HDMI به تلوزیون وصل میکنی و میبینی !!

20. 3 کاربر از alil1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •