تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 278 از 827 اولاول ... 178228268274275276277278279280281282288328378778 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,771 به 2,780 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اها پس از جاهای شلوغ خوشت میاد
    اره مثلا یه فیلم hd اسپلیت کنم بریزم روش بعد دوباره توی pc با این hjsplit جوین کنم میتونه بیاره توی ps3/?
    سلام
    والا من فيلم تــكي به حجم بيشتر از 4 گيگ نداشتم پس با يه فايل ديگه كه پسوندش iso بود فايل رو split كردم و ريختم تو هارد اكسترنال و هارد رو به ps3 وصل كردم ، متاسفانه تو مولتيمن هرچي گشتم گزينه اي براي join كردن نديدم يعني من فكر كنم join كردن فايلهاي split شده فقط يراي بازيهايي هست كه مولتيمن اونها رو شناسايي كرده كه در هنگام كپي كردن به طور اتوماتيك وار join ميكنه .

حالا باز ميگردم ببينم امكانش هست كه بغير از فايلهاي مربوط بازي ، فايلهاي متفرقه ديگه رو كپي و جوين كنه .

2. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

آقا عطا من تازه به یک مشکل تو دایویکس پلایر بر خوردم.اینکه دیدم نمیتونم فولدر ها رو باز کنم.به اینصورت که وقتی مثلا فولدر Movie رو باز میکنم آدرس بار نشون میده که فولدر باز شده ولی باز همون فایل های Root یا اول رو نشون میده.
    جالب اینجاست اگه فلش باشه مشکلی ندارم.!!

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا عطا من تازه به یک مشکل تو دایویکس پلایر بر خوردم.اینکه دیدم نمیتونم فولدر ها رو باز کنم.به اینصورت که وقتی مثلا فولدر Movie رو باز میکنم آدرس بار نشون میده که فولدر باز شده ولی باز همون فایل های Root یا اول رو نشون میده.
    جالب اینجاست اگه فلش باشه مشکلی ندارم.!!
    نميدونم عزيز
    شايد تعداد فايلها زياده ، يكم صبر كن شايد فايلها رو نشون بده .

5. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با عرض سلام خدمت دوستان

میخواستم یه هارد اکسترنال پورتبل)portable( بخرم

1- این که بهترین کیفیت رو چه شرکتی داره ؟؟

(تو سایت چاره بوفالو 2 مدل دیدم یکی چینی یکی ژاپنی حقیق داره؟)

2- برام جمع جور بودن (کامپکت) خیلی مهمه هاردی میخوام که خیلی بزرگ و دست پا گیر نباشه

3- ساتا 2 و USB3 اصلا مهم نیست به همون کمترین هاش هم راضیم فقط USB باشه چیزه دیگه نمیخوام

4- نیازی به برق وآداپتور و از این جور چیزا نداشته باشه

5- سرعت خواندن و نوشتنش استاندارد باشه اگه زیاد بود هم بهتره

قیمتش هم خیلی مهم نیست البته به شرطی که کیفیتش هم خوب باشه

باتشکر از همه ی دوستان
    سلام دوست خوبم .
    1. در حال حاضر بهترین کیفیت رو وسترن داره .

2. اگر برای شما کامپکت بودن خیلی مهمه باید حجمهای پایین رو انتخاب کنید . مثلا هارد 500 گیگ وسترن ضخامتی برابر با 15 میلیمتر داره اما در حجمهای بالاتر بعلت اضافه شدن پلاتر ضخامتش بیشتر میشه ، بعنوان مثال مدل یک ترای 2.5 اینچی وسترن ضخامتی برابر با 18 میلیمتر داره گرچه اختلاف ناچیزه . نکته دیگه این هست که بعضی از هاردهای پرتابل که 2.5 اینچی هستن بعلت داشتن بدنه ضد ضربه و ضد آب نه تنها اندازه بزرگتری نسبت به مدلهای عادی دارند بلکه وزن بیشتری هم دارن .
    در هر حال اگر بتونین هارد اکسترنال 1.8 اینچی پیدا کنید میتونین کوچکترین هارد پرتابل رو داشته باشید بعنوان نمونه هارد 1.8 اینچی گیگابایت مدل A2 tiny که حجمی برابر با 160 گیگ دارد و هارد کوچکی هست (عکس زیر گویای این مطلب هست) .

3. هارد اکسترنالی که میخرید بهتره که usb3 باشه (آینده نگری) اختلاف قیمت بین هاردهای usb2 و usb3 ناچیزه .

4.منبع تغذیه هاردهای پرتابل از usb تامین میشه و نیازی به آداپتور ندارن .

7. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehran_286's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

سلام دوست خوبم .
    1. در حال حاضر بهترین کیفیت رو وسترن داره .

2. اگر برای شما کامپکت بودن خیلی مهمه باید حجمهای پایین رو انتخاب کنید . مثلا هارد 500 گیگ وسترن ضخامتی برابر با 15 میلیمتر داره اما در حجمهای بالاتر بعلت اضافه شدن پلاتر ضخامتش بیشتر میشه ، بعنوان مثال مدل یک ترای 2.5 اینچی وسترن ضخامتی برابر با 18 میلیمتر داره گرچه اختلاف ناچیزه . نکته دیگه این هست که بعضی از هاردهای پرتابل که 2.5 اینچی هستن بعلت داشتن بدنه ضد ضربه و ضد آب نه تنها اندازه بزرگتری نسبت به مدلهای عادی دارند بلکه وزن بیشتری هم دارن .
    در هر حال اگر بتونین هارد اکسترنال 1.8 اینچی پیدا کنید میتونین کوچکترین هارد پرتابل رو داشته باشید بعنوان نمونه هارد 1.8 اینچی گیگابایت مدل A2 tiny که حجمی برابر با 160 گیگ دارد و هارد کوچکی هست (عکس زیر گویای این مطلب هست) .

3. هارد اکسترنالی که میخرید بهتره که usb3 باشه (آینده نگری) اختلاف قیمت بین هاردهای usb2 و usb3 ناچیزه .

4.منبع تغذیه هاردهای پرتابل از usb تامین میشه و نیازی به آداپتور ندارن .

متشکرم دوست عزیز

هارد 1 ترا بایت میخوام

وزنش خیلی مهم نیست

اگه اینطوری که میگی 3 میلی متر خیلی اختلاف سنگینی نیست فقط ضد آب و ضربه باشه

میشه بگی دیگه چه امکاناتی این هارد ها دارند؟(مثل ضد آب و ضربه که گفتی)

و این که قیمتشون چنده ؟؟؟؟؟؟

و از همه مهم تر کجایی هستند ؟ آیا واقعا اون بوفالو تو سایت چاره ژاپنی هستش ؟؟؟

9. این کاربر از mehran_286 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

متشکرم دوست عزیز

هارد 1 ترا بایت میخوام

وزنش خیلی مهم نیست

اگه اینطوری که میگی 3 میلی متر خیلی اختلاف سنگینی نیست فقط ضد آب و ضربه باشه

میشه بگی دیگه چه امکاناتی این هارد ها دارند؟(مثل ضد آب و ضربه که گفتی)

و این که قیمتشون چنده ؟؟؟؟؟؟

و از همه مهم تر کجایی هستند ؟ آیا واقعا اون بوفالو تو سایت چاره ژاپنی هستش ؟؟؟

سلام اگر ضد آب و ضد ضربه میخواین وسترن با داشتن بدنه ظریف (خط و خش خور) به کارتون نمیاد گرچه من خودم وسترن رو بیشتر قبول دارم . شما میتونین با نگهداری درست ، مانع از مشکلات آتی برای هارد بشید .
    در هر حال هارد ضد ضربه و ضد آب میخواین میتونین هارد اکسترنال silicon power مدل armor a80 رو بخرید که 1 ترابایت هم داره و به خاطر داشتن بدنه فلزی یکی از سنگینترین هاردهای پرتابل هست . من فکر کنم این مدل دوتا کابل usb داره که یکیش خیلی کوتاهه و داخل بدنه اش پنهان میشه . این مدل دارای اینترفیس usb3 هست .

بیشتر این هاردها چینی هستن و بعد از اون ساخت تایلند و مالزی هستن و ساخت سنگاپور دیدم . من تا به حال هارد ساخت ژاپن تو بازار ندیدم ، نه اینکه نتونه بسازه بلکه فکر کنم وارد کنندگان بعلت ارزانتر بودن هاردهای ساخت چین ، بیشتر از چین وارد میکنن .
    اون بوفالو که در سایت چاره برای فروش گزاشته رو هم نمیتونم با اطمینان بگم ساخت کجاست . ژاپنه یا چینه ؟؟
    Last edited by ata.royalfalcon; 05-09-2011 at 21:38.

11. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

سلام اگر ضد آب و ضد ضربه میخواین وسترن با داشتن بدنه ظریف (خط و خش خور) به کارتون نمیاد گرچه من خودم وسترن رو بیشتر قبول دارم . شما میتونین با نگهداری درست ، مانع از مشکلات آتی برای هارد بشید .
    در هر حال هارد ضد ضربه و ضد آب میخواین میتونین هارد اکسترنال silicon power مدل armor a80 رو بخرید که 1 ترابایت هم داره و به خاطر داشتن بدنه فلزی یکی از سنگینترین هاردهای پرتابل هست . من فکر کنم این مدل دوتا کابل usb داره که یکیش خیلی کوتاهه و داخل بدنه اش پنهان میشه . این مدل دارای اینترفیس usb3 هست .

بیشتر این هاردها چینی هستن و بعد از اون ساخت تایلند و مالزی هستن و ساخت سنگاپور دیدم . من تا به حال هارد ساخت ژاپن تو بازار ندیدم ، نه اینکه نتونه بسازه بلکه فکر کنم وارد کنندگان بعلت ارزانتر بودن هاردهای ساخت چین ، بیشتر از چین وارد میکنن .
    اون بوفالو که در سایت چاره برای فروش گزاشته رو هم نمیتونم با اطمینان بگم ساخت کجاست . ژاپنه یا چینه ؟؟
    راست میگی آدم باید از وسیله اش به خوبی نگه داری کنه

حالا که فکر می کنم با این اوصاف ضد آب و ضربه خیلی به کارم نمیاد

دیگه میشه از امکاناتی که هارد ها دارن بگین ؟؟؟

الان وسترن ها چینی هستند ؟؟؟

نظرتون در مورد کینگ مکس چیه ؟ خیلی تعریفشو شنیدم؟؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راست میگی آدم باید از وسیله اش به خوبی نگه داری کنه

حالا که فکر می کنم با این اوصاف ضد آب و ضربه خیلی به کارم نمیاد

دیگه میشه از امکاناتی که هارد ها دارن بگین ؟؟؟

الان وسترن ها چینی هستند ؟؟؟

نظرتون در مورد کینگ مکس چیه ؟ خیلی تعریفشو شنیدم؟؟؟

بيشتر اين وسترن ها (اكسترنال) تايلندي هست و بعد از اون مالزي و سپس چيني هستن . روي جعبه اش مينويسه ساخت كجاست بهتره كه ساخت تايلندي رو بخريد.

اين هاردهاي اكسترنال (مدلهاي معمولي البته) امكانات خاصي ندارن بيشتر قابليت قفل گذاري و بك آپ گيري اتوماتيك دارن همين .

14. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

بيشتر اين وسترن ها (اكسترنال) تايلندي هست و بعد از اون مالزي و سپس چيني هستن . روي جعبه اش مينويسه ساخت كجاست بهتره كه ساخت تايلندي رو بخريد.

اين هاردهاي اكسترنال (مدلهاي معمولي البته) امكانات خاصي ندارن بيشتر قابليت قفل گذاري و بك آپ گيري اتوماتيك دارن همين .
    یعنی تایلند علاوه بر صنعت ف ا ح ش گ ی از نظر تکنولوژی کامپیوتر از مالزی و چین بهتره ؟؟؟ خیلی عجیبه !!!

میشه از کینگ مکس هم بگید ؟؟؟؟

حالا یه ترابایت وسترن چه مدلی رو پیشنهاد میدی ؟؟ با چه قیمت ؟؟؟

با تشکر

16. این کاربر از mehran_286 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز jak_1300's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    italia , pisa

پيش فرض

یعنی تایلند علاوه بر صنعت ف ا ح ش گ ی از نظر تکنولوژی کامپیوتر از مالزی و چین بهتره ؟؟؟ خیلی عجیبه !!!

میشه از کینگ مکس هم بگید ؟؟؟؟

حالا یه ترابایت وسترن چه مدلی رو پیشنهاد میدی ؟؟ با چه قیمت ؟؟؟

با تشکر
    سلام
    ببينم آقاي آخر فروم باز شما تا حالا تايلند رفتي چي ميدوني از تايلند و مردمش كه اينجوري ليچار ميبافي واسه خودت؟؟؟؟
    فكر كردي چي ؟؟ يعني تو كشوره خودت همه چيز رديفه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •