تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 218 از 827 اولاول ... 118168208214215216217218219220221222228268318718 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,171 به 2,180 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

اگه نباشه جاش خالی می مونه davood.2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    در پناه او...

پيش فرض

سلام
    میشه بگین سرعت هارد اکسترنال که با usb 2 به کیس وصل بشه با یه هارد اینترنال که ساتا هست چهقدر تفاوت داره
    این تفاوت حس میشه ؟
    سلام
    یکی از دوستان گل جواب این سوال منو بده خیلی برام مهمه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام
    یکی از دوستان گل جواب این سوال منو بده خیلی برام مهمه

دوست عزیز بستگی به برند هارد ها داره

در کل هارد های اینترنال سریعتر جابجا می کنن اطلاعات رو اما اگه 2 تا برند خوب مثل وسترن دیجیتال اکسترنالش یو اس بی 2 رو با سامسونگ اینترنال مقایسه بخوایم بکنیم که هر کدوم تو از بهترین تو رنج خودشون هست

تفاوت سرعتشون 100mb میشه

3. این کاربر از faww بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    من یه هارد اکسترنال verico 500 GB خریدم ازش راضی هستم فقط یه مشکل کوچولو باهاش دارم !!!

بعضی وقتها که به کامپیوتر وصله یهو قطع میشه و اون صدای مخصوص اتصال یو اس بی به صدا در میاد !
    بعد برای اتصال دوباره مجبور میشم که یکی از کابلها رو جدا کنم و دوباره وصلش کنم( اخه کابلش تو تا اتصال یو اس بی به کامپیوتر داره ) ! به نظرتون این عادیه یا هارد مشکل داره یا مشکل از ویندوزه ؟؟؟

داره خودمونی میشه alfredooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    من یه هارد اکسترنال verico 500 GB خریدم ازش راضی هستم فقط یه مشکل کوچولو باهاش دارم !!!

بعضی وقتها که به کامپیوتر وصله یهو قطع میشه و اون صدای مخصوص اتصال یو اس بی به صدا در میاد !
    بعد برای اتصال دوباره مجبور میشم که یکی از کابلها رو جدا کنم و دوباره وصلش کنم( اخه کابلش تو تا اتصال یو اس بی به کامپیوتر داره ) ! به نظرتون این عادیه یا هارد مشکل داره یا مشکل از ویندوزه ؟؟؟
    2 تا اتصال یو اس بی داره؟

---------- Post added at 08:51 PM ---------- Previous post was at 08:49 PM ----------

یه نکته جالب برای کسانی که میخوان Seagate Goflex Agent بخرن
    حتما یو اس بی 3 بخرید، چون به یو اس بی 2 هم میخوره و اگر یو اس بی 2شو بخرید بعدا باید تبدیلشو که قیمتی معادل 30 ،40 هزار تومن داره بخرید . . .

6. این کاربر از alfredooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

2 تا اتصال یو اس بی داره؟
    منظورشون این کابله (عکس زیر)
    قسمت دوم کابل فقط برای تامین برق اضافی برای هارد هست و نقشی در ترانسفر دیتا نداره !!!
    Last edited by ata.royalfalcon; 05-07-2011 at 21:08.

8. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان

سلام دوست من
    این مشکل شما صد در صد غیر عادی و نشاندهنده مشکلی اساسی هست . من که شش تا هارد دسکتاپی و یک هارد پرتابل دارم با این مشکل روبرو نشدم .

سیستم شما لپتاپه یا pc معمولی
    اگر pc معمولی هست بهتره که به پورت پشت کیس متصل کنید و همچنین از usb هاب استفاده نکنید چون اتلاف ولتاژ در usb هاب نسبتا بالاست مگر اینکه از نوع آداپتوردار باشه . همچنین از کابلهای افزایش طول usb هم استفاده نکنید.

من بعید میدونم مشکل از ویندوز باشه ولی برای محکم کاری هم شده اگر وقتشو داری و نصب ویندوز رو بلدی بد نیست یه ویندوز جدید نصب کنی .

به غیر از موارد بالا من چیزی به ذهنم نمیرسه اگر مشکل حل نشد بهتره که با گارانتی مشورت کنید .

10. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه sia abedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست من
    این مشکل شما صد در صد غیر عادی و نشاندهنده مشکلی اساسی هست . من که شش تا هارد دسکتاپی و یک هارد پرتابل دارم با این مشکل روبرو نشدم .

سیستم شما لپتاپه یا pc معمولی
    اگر pc معمولی هست بهتره که به پورت پشت کیس متصل کنید و همچنین از usb هاب استفاده نکنید چون اتلاف ولتاژ در usb هاب نسبتا بالاست مگر اینکه از نوع آداپتوردار باشه . همچنین از کابلهای افزایش طول usb هم استفاده نکنید.

من بعید میدونم مشکل از ویندوز باشه ولی برای محکم کاری هم شده اگر وقتشو داری و نصب ویندوز رو بلدی بد نیست یه ویندوز جدید نصب کنی .

به غیر از موارد بالا من چیزی به ذهنم نمیرسه اگر مشکل حل نشد بهتره که با گارانتی مشورت کنید .
    منم همچین مشکلی را بعضی وقتا داشتم فکر کنم به کشش مادر بورد مربوط میشه

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اينجور مشكلات عمدتا منشاء سخت افزاري دارن
    حالا يا مشكل از هارد اكسترناله يا مشكل از سيستم .

براي پي بردن به اينكه مشكل از هارده يا مادربرد. روي يه سيستم ديگه امتحان كنيد .
    اگر مشكلي نداشت پس مشكل از سيستم هست .
    ولي اگر روي سيستم ديگه همين مشكل وجود داشت پس اشكال از هارده .

اشكال سيستم چندين علت ميتونه داشته باشه . مثلا خرابي پورت usb ، پاور نامرغوب .....
    و اشكال در هارد اكسترنال هم مربوط به قسمت تبديل هست .
    Last edited by ata.royalfalcon; 06-07-2011 at 13:17.

13. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه davood.2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    در پناه او...

پيش فرض

دوست عزیز بستگی به برند هارد ها داره

در کل هارد های اینترنال سریعتر جابجا می کنن اطلاعات رو اما اگه 2 تا برند خوب مثل وسترن دیجیتال اکسترنالش یو اس بی 2 رو با سامسونگ اینترنال مقایسه بخوایم بکنیم که هر کدوم تو از بهترین تو رنج خودشون هست

تفاوت سرعتشون 100mb میشه
    سلام
    مرسی

من هاردم سامسونگ هست که ازش خیلی راضیم الان چون پر شده تصمیم دارم یه هارده دیگه بگیرم که بیشتر نظرم سمته هارده اکسترناله اما تو سرعت اون شک دارم
    نظرتون چیه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام.من یک هارد 1 ترا اکسترنال سیگیت برای ps3 خریدم.اما وقتی به پلی استیشن وصل میکنم نمیشناسه.usb2 هست.به lcd هم که می زنم.بوق بوق صدا میده.مشکل از کجاست؟خیلی نگرانم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •