تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 827 اولاول ... 61213141516171819202666116516 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

پروفشنال solo8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ایران-گرگان

پيش فرض

ببخشید الان وقت ندارم فردا امتحان داریم و اینا.فردا بعد از ظهر جوابتو میدم.
    فقط در مورد آداپتور:اگه ضروری نیست بدون اداپتور باشه با اداپتورشو بگیر.حتما.اگه پست های قبلی من یا علی اقا رو بخونی دلیلش رو متوجه میشی!
    ببخشید.فردا حتما جوابتو میدم.

2. این کاربر از solo8 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alil1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

فقط در مورد آداپتور:اگه ضروری نیست بدون اداپتور باشه با اداپتورشو بگیر.حتما.اگه پست های قبلی من یا علی اقا رو بخونی دلیلش رو متوجه میشی!
    مرسی که برای این تاپیک وقت میزاری و جواب میدی
    شماره من تو امضام هست هر کاری تو هر زمینه ای داشتی باهام تماس بگیر یا اس ام اس بزن
    خیلی عزیزی دمت گرم
    مرسی از لطفت

پروفشنال solo8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ایران-گرگان

پيش فرض

مرسی که برای این تاپیک وقت میزاری و جواب میدی
    شماره من تو امضام هست هر کاری تو هر زمینه ای داشتی باهام تماس بگیر یا اس ام اس بزن
    خیلی عزیزی دمت گرم
    مرسی از لطفت
    خواهش میکنم.
    سعی میکنم در حد اطلاعات خودم جواب بدم.ببخشید فقط اگه ناقصه.
    اگه سوالی داشتم حتما مزاحمتون میشم.

آخر فروم باز jax2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    بجنورد

پيش فرض

ممنون
    خودم اطلاعاتم زیاد کم نیست
    سرعتا رو میدونم و همچنین تفاوت با آداپتور و بی آداپتور
    ولی خب یکی از دوستام یه سیگیت یک ترا با آداپتور گرفت
    بازش کردیم دیدیم یه هارد معمولی pc گزاشتن توش و با یه تبدیل و یه قاب شده هارد اکسترنال
    خب من میخوام پاسپورتی بگیرم حالا میگم 640 گیگ usb3 ای دیتا بگیرم یا 500 گیگ usb2 وسترن
    خودم نظرم رو وسترن هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirrezan95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ممنون
    خودم اطلاعاتم زیاد کم نیست
    سرعتا رو میدونم و همچنین تفاوت با آداپتور و بی آداپتور
    بازش کردیم دیدیم یه هارد معمولی pc گزاشتن توش و با یه تبدیل و یه قاب شده هارد اکسترنال
    خب من میخوام پاسپورتی بگیرم حالا میگم 640 گیگ usb3 ای دیتا بگیرم یا 500 گیگ usb2 وسترن
    خودم نظرم رو وسترن هست
    سلام دوست عزیز
    خوب این یه چیز طبیعیه هارد های 3.5 هارد pc هستن و هاردهای 2.5 هارد لپتاپ حالا اون مدل سیگیت که فکر کنم expansion است خیلی تابلو کار شده و گر نه همه همین جورن.....

دوستان یه سوال دارم سیگیت یک هارد اکسترنال داره 3.5 اینچ که هم یو اس بی میخوره هم ای ساتا نظرتون در موردش چیه و قیمت 1 تراش چنده ؟؟؟
    یه سوال دیگه اینکه سیگیت هارد 3.5 با سرعت 5400 دور هم داره یا همه 7200 دور هستن.

7. این کاربر از amirrezan95 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال solo8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ایران-گرگان

پيش فرض QUOTE=amirrezan95;5508183]

خوب این یه چیز طبیعیه هارد های 3.5 هارد pc هستن و هاردهای 2.5 هارد لپتاپ حالا اون مدل سیگیت که فکر کنم expansion است خیلی تابلو کار شده و گر نه همه همین جورن.....
    درسته.تمامی هارد های اکسترنال یه هارد اینترنال توشون هست که با قاب و تجهیزات دیگه شده یه هارد اکسترنال!!!
    دوستان یه سوال دارم سیگیت یک هارد اکسترنال داره 3.5 اینچ که هم یو اس بی میخوره هم ای ساتا نظرتون در موردش چیه و قیمت 1 تراش چنده ؟؟؟
    مدلش اینه:Seagate BlackArmor WS 110. هارد خوبیه ولی اگه قیمتش مناسب باشه.7200 هم هست.ولی در مورد قیمت اطلاع دقیقی ندارم.به دو علت:یکی اینکه شهرستانم و اینجا قیمتا دقیق نیست و حتما باید بری نمایندگی!دو اینکه واقعا این چند روز گرفتارم و وقت ندارم.اگه تونستم فردا قیمتا رو بهتون میگم.
    یه سوال دیگه اینکه سیگیت هارد 3.5 با سرعت 5400 دور هم داره یا همه 7200 دور هستن.
    نه نداره.البته تو این مدلایی که تو ایران هست.شاید خود کارخونه داشته باشه یا قبلا بوده باشه.
    Last edited by solo8; 11-10-2010 at 15:29.

9. 2 کاربر از solo8 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال solo8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ایران-گرگان

پيش فرض

خودم اطلاعاتم زیاد کم نیست.
    خودم نظرم رو وسترن هست
    اگه سرعت برات مهمه و بدون اداپتور میخوای سیگیت و وسترن هنوز USB3.0 اینجوری نزدن.
    پس گزینه ای که داری همون A-Data است.این برند هم خوبه.ولی به نظر من و اونجور که زیاد شنیدم میگن سیگیت و وسترن بهترن!نه که ای-دیتا بد باشه.
    اگه سرعت خیلی مهم نیست همون وسترنو بگیر.نظر خودت هم که همونه.
    این مدل وسترن هم هست که WD My Passport Studio فایر وایر 800 و صفحه نمایش داره.حجم 320 و 500 هم داره.
    اگه خواستی ای-دیتا بگیری از یه گارانتی خوب بگیر.نمیدونم گارانتیش مال چه شرکتیه.

---------- Post added at 03:33 PM ---------- Previous post was at 03:28 PM ----------

این ها هم اطلاعاتی در مورد پورتهای استفاده شده در هارد های اکسترنال که توسط دوست خوبمون vioman نوشته شده.
    هارد های اکسترنال از 3 نوع رابط استفاده میکنند
    USB
    Firewire
    E-Sata مخفف External Sata

من تک تک پورت ها رو با عکس و میزان سرعتشون براتون میگذارم تا با اونها آشنا بشید

USB 2.0
    سرعت 480 مگابیت بر ثانیه

Firewire یا IEEE1394 در 2 ورژن a و b
    َ
    Firewire B
    400 مگابیت بر ثانیه
    Firewire A
    800 مگابیت بر ثانیه

Esata مخفف اکسترنال ساتا هستش
    ساتا رابط اتصال هارد های جدید هستش که در 2 سرعت 1.5 و 3 گیگابیت بر ثانیه (به ترتیب ساتا 1 و ساتا 2 ) عرضه شده.

پورت های قرمز رنگ در تصویر بالا راهنمای خوبیه
    به ترتیب از بالا 2 تای اول USB هستش
    زیر USB ها Firewire هستش و در پایین پورت
    E-Sata

---------- Post added at 03:38 PM ---------- Previous post was at 03:33 PM ----------

اینا هم درگاه های پورتهای بالا هستن و به درد کسایی میخوره که سیستمشون قدیمیه و پورتهای جدید رو ساپورت نمیکنه.
    ((این مطلب رو هم آقای vioman لطف کردن و در انجمن قرار دادن))
    این قطعات از طریق رابط PCI به سیستم متصل میشن .
    درسته که شاید نتونید از حداکثر پرفورمنس یک پورت ( به علت پرفورمنس پایین کل سیستم) استفاده کنید اما قبل از تعویض سیستم بهترین راهکاری برای شما همینه.

USB PCI Controller

Firewire 1394 PCI Controller

و Sata & E-Sata PCI Controller

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x582.

11. این کاربر از solo8 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirrezan95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

درسته.تمامی هارد های اکسترنال یه هارد اینترنال توشون هست که با قاب و تجهیزات دیگه شده یه هارد اکسترنال!!!

مدلش اینه:Seagate BlackArmor WS 110. هارد خوبیه ولی اگه قیمتش مناسب باشه.7200 هم هست.ولی در مورد قیمت اطلاع دقیقی ندارم.به دو علت:یکی اینکه شهرستانم و اینجا قیمتا دقیق نیست و حتما باید بری نمایندگی!دو اینکه واقعا این چند روز گرفتارم و وقت ندارم.اگه تونستم فردا قیمتا رو بهتون میگم.

نه نداره.البته تو این مدلایی که تو ایران هست.شاید خود کارخونه داشته باشه یا قبلا بوده باشه.
    ممنون
    از Seagate BlackArmor WS 110 یک قیمت تو نت پیدا کردم 145000 تومان.به نظر من نمی ارزه
    یه سوال دیگه هارد اکسترنال Western Digital My Book Essential پشتش fan داره ؟؟؟؟؟؟
    Last edited by amirrezan95; 11-10-2010 at 18:57.

کاربر فعال انجمن عکاسی Aless's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

ببخشيد هارد هاي ترنسند چطورند؟ نسبت به My book امكانات بهتري داره؟
    منظوره 3.5 اينچي Trancend هست كه توي بازار حدود 120 تومنه.
    ممنونم.

پروفشنال solo8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ایران-گرگان

پيش فرض

ممنون
    از Seagate BlackArmor WS 110 یک قیمت تو نت پیدا کردم 145000 تومان.به نظر من نمی ارزه
    یه سوال دیگه هارد اکسترنال Western Digital My Book Essential پشتش fan داره ؟؟؟؟؟؟
    منم قیمت از تو سایت های خارجی قیمت گرفتم که دور و بر 135$ بود.نسبت به کارایی ای که داره قیمت میره بالا دیگه!
    نه فن نداره.
    Last edited by solo8; 12-10-2010 at 13:14. دليل: اشتباه لپی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •