تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 827 اولاول ... 7891011121314152161111511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

خیر فقط یه مدل مودم وایرلس از کمپانی asus هست که پورت USB 2.0 داره و میشه برای دانلود بهش لینک بدی بدون اینکه کامپیوتر روشن باشه.در بخش اینترنت و شبکه تاپیک داره.
    مثه اینکه این چیزی که من دنبالش میگردم بهش میگن NAS و به درد کاربر خونگی نمیخوره. به هر حال ممنون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

اون هارد اسنشیال 1 ترابایتیش 93 تومن هست نه 500 گیگ !!
    این بهترین انتخاب هست برای شما مدل اداپتور دار 3.5 اینچی

فلش هم مارک Patriot عالیه !! مدل های Xporter که 16 گیگش 38 تومن هست و سرعت و کیفیتش حرف نداره + ضد ضربه و اب هست
    ممنون از توضیحت
    قبل از خرید یک نکته دیگه رو هم بپرسم ، آیا این مدل هاردی که گفتی صدا هم داره ؟ چون صدا مزاحم تمرکزم میشه .

کاربر فعال انجمن عکاسی Aless's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

ببخشيد وسترن هارد 2.5 اينچي USB3 نداره؟كدوم مدل؟
    كارت هاي usb3 pci express هنوز وارد بازار نشده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه .::SMS::.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    نه ده

پيش فرض

دنبال یه هاردم تا 100 تومن
    حداقل 500 گیگ
    سرعت و کیفیت خوب و قابلیت حمل و نقل آسون (خیلی باید اینور اونور بره)

پ.ن.
    1. این ضد ضربه ها که میگن چجوریاس؟
    2. اونایی که از usb 3 پشتیبانی میکنن، روی مادربورد های usb2 هم قابلیت استفاده دارن؟
    3. با همین شرایط بالایی تا 150 تومن و usb 3 چی پیشنهاد میدین؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه DiDaX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام
    من یه هارد میخوام بگیرم که یه جورایی دائم استفاده میشه و اکثرا به لپ تاپ وصله ، سیستم عامل هم نمیخوام روش نصب کنم
    حداقل هم 500 گیگ باشه
    از WD مدلی هست که بشه به ر*س * یور و TV و دستگاههایی غیر از کامپیوتر وصل بشه ؟؟
    شما چه چیزی بهم پیشنهاد میدید ؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام
    یک سر رفتم مرکز کامپیوتر تو خیابون ولیعصر ، مدل وسترن ایسنشال usb2 یک ترابایت رو خیلی ها می گفتند ما مطمئن نیستیم که ----- رو هم ساپورت کنه . در ضمن اگه بخرید و ببینید که ----- رو ساپورت نمی کنه دیگه از شما پس نمی گیریم
    از یکی که هم وسترن داشت و هم یک مدل دیگه پرسیدم گفت مشتری وسترن برده تست کرده به ----- نمی خوره . می گفت من به جاش مدل PQI رو توصیه می کنم 640 و 500 گیگ . می گفت خودم رسیورم مدلش مثل مال شماست که PQI 500 Gigabyte رو دارم باهاش کار می کنم . در ضمن می گفت این مدل آداپتور هم نداره و فقط usb هستش . در ضمن وسترن ساخت تایلند و گارانتیش بیشتر از یک شرکته ولی PQI ساخت تایوانه و فقط یک گارانتی داره : DHT

لطفا بگین چیکار کنم ؟ اگر اون مدل وسترنی که گفتی رو بگیرم و ----- رو ساپورت نکرد به دردم نمی خوره از طرفی هم نمی دونم این مدل PQI چه طوره ؟ لطفا کمک کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه DiDaX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام
    یک سر رفتم مرکز کامپیوتر تو خیابون ولیعصر ، مدل وسترن ایسنشال usb2 یک ترابایت رو خیلی ها می گفتند ما مطمئن نیستیم که ----- رو هم ساپورت کنه . در ضمن اگه بخرید و ببینید که ----- رو ساپورت نمی کنه دیگه از شما پس نمی گیریم
    از یکی که هم وسترن داشت و هم یک مدل دیگه پرسیدم گفت مشتری وسترن برده تست کرده به ----- نمی خوره . می گفت من به جاش مدل PQI رو توصیه می کنم 640 و 500 گیگ . می گفت خودم رسیورم مدلش مثل مال شماست که PQI 500 Gigabyte رو دارم باهاش کار می کنم . در ضمن می گفت این مدل آداپتور هم نداره و فقط usb هستش . در ضمن وسترن ساخت تایلند و گارانتیش بیشتر از یک شرکته ولی PQI ساخت تایوانه و فقط یک گارانتی داره : DHT

لطفا بگین چیکار کنم ؟ اگر اون مدل وسترنی که گفتی رو بگیرم و ----- رو ساپورت نکرد به دردم نمی خوره از طرفی هم نمی دونم این مدل PQI چه طوره ؟ لطفا کمک کنید
    سلام
    خوب شما چرا سیگیت نمیگیرید ؟ به رس-ی-ور هم وصل میشه
    بهتر از PQI هست که واستون شناخته شده نیست .

راستی وسترن رو چند میگفت ؟؟

پروفشنال solo8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ایران-گرگان

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    من هارد my book Essential 1TB خریدم ولی چون خونه نبودم به لپ تاپ وصلش کردم و نرم افزار wd smartware رو روی لپ تاپ نصب کردم.
    حالا که اومدم خونه دیگه قتی هارد رو وصل میکنم setup اون نرم افزار نمیاد.تو user guide نوشته که اگه نرم افزار رو میخواین به این لینک برید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    .
    حالا وقتی میرم میگه صفحه در دسترس نیست.
    چیکار کنم؟
    اصلا برنامه بدرد بخوری هست؟
    بجای اون نرم افزار دیگه ای هست؟
    یه نرم افزار کامل مدیریت هارد اکسترنال چی؟
    ممنون از زحماتتون...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام
    چند تا سوال از حضور محترم اساتيد
    من يه هارد اكسترنال ميخوام بخرم
    500گيگ باشه اگه اختلاف زيادي با 1ترا نداره 1ترا ميخوام
    ظاهرش قشنگ باشه
    ميخوام مثل فلش به لب تاپم وصل شه و براي رسيور و ال سي دي هم قابل استفاده باشه قيمتش زياد مهم نيست
    من تو شهرستانم آيا خود سايت داره بخرم اگه نداره يه سايت خريد اينترنتي معرفي بفرمائيد لطفا"
    تو يه سايت مدلهائي رو ديدم كه روشون يه سري دكمه داشت و قابهاي شيكي داشتن اگه اين امكانات رو داشته باشه بهتره
    از لحاظ ضربه هم مقاوم باشه

ممنون ميشم از اساتيد راهنمائي بفرمايند
    سپاسگذارم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام
    خوب شما چرا سیگیت نمیگیرید ؟ به رس-ی-ور هم وصل میشه
    بهتر از PQI هست که واستون شناخته شده نیست .

راستی وسترن رو چند میگفت ؟؟
    تو فروم که مشورت کردم بهم وسترن رو توصیه کردن در ضمن در اینجا اکثرا از وسترن راضی هستن واسه همین فکر کردم وسترن بهترین انتخاب باشه
    در مورد قیمت در مرکز کامپیوتر ، قیمت متغیر بود با دو گارانتی سازگار و الماس . من نفهمیدم فرق گارانتی سازگار با الماس چیه !
    در کل قیمت بیشتر روی 94 تومن بود
    در ضمن یکیشون می گفت ما برای وسترن یک نرم افزار رویش می ریزیم که ----- رو هم ساپورت کنه
    یکی دیگه هم می گفت خود شرکت سازگار میگه وسترن 500 گیگ مشتری برده تست کرده و ----- رو ساپورت می کنه ولی 1 ترابایت رو نمی دونیم که ساپورت می کنه یا نه . حالا من موندم چکار کنم !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •