تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 25

نام تاپيک: کدام گرایش مهندسی برق دارای بازار کار بهتری است؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ab2reza1360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

ببين دوست عزيز من خودم فوق مخابرات دارمو 4سال دارم كار ميكنمو مشاور يه سازمان بزرگ هستم(گفتم تا بدوني تا حدودي به مسائل و مصائب اين رشته آگاه)
    اگه واقعا دنبال موفقيت هستي برو پي تحصيل در مقاطع بالاي كارشناسي اونم خارج از كشور.سايت Applyabroad.org خيلي بهت كمك مي كنه
    دوما در رابطه با رشته بايد بگم اگه دنبال كار تو اين مملكتي قطعا قدرت عاليه. صنايع كوچيك بسيار وابسته به علم مهندسين قدرت هستن و جالبه كه پول بسيار خوبي توش هست، البته در صورتيكه مهندس با سوادي باشيو آچار به دست. من گاها كار قدرتيم ميكنم كه درآمدش از كار خودم خيلي بيشتره
    در كنارش بايد بگم علم قدرت هم نسبت به ساير گرايشات برق بسيار راحت تر هستش.
    الكترونيكو در اكثر آگهي هاي استخدام مي بينيم چون اكثرا برق رو به اسم الكترونيك مي شناسن و اين فرصت خوبيه واسه بچه هاي الكترونيك كه از بي سوادي آگهي دهنده ها و استخدام كننده ها استفاده كنن.
    اما قطعا كنترل با توجه به كاربردش در اتوماسيون از الكترونيك سر تر خواهد بود در ايران و كاربراش فراوونه
    مخابرات هم اي...
    حوصله نداشتم بيشتر بنويسم، ببخشد
    به ترتيب بگم:
    قدرت/كنترل=مخابرات/ الكترونيك

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

من نمی دونم چرا همه کار اتوماسیون رو به گرایش کنترل ربط میدن.برا اتوماسیون باید یه سری دوره کارآموزی دیده باشی که خیلی ربطی به درس هایی که تو دتنشگاه در زمینه کنترل داده میشه نداره.اتفاقا الان خیلی از قدرتی ها و الکترونیکی ها کار اتوماسیون میکنن

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

من نمی دونم چرا همه کار اتوماسیون رو به گرایش کنترل ربط میدن.برا اتوماسیون باید یه سری دوره کارآموزی دیده باشی که خیلی ربطی به درس هایی که تو دتنشگاه در زمینه کنترل داده میشه نداره.اتفاقا الان خیلی از قدرتی ها و الکترونیکی ها کار اتوماسیون میکنن
    اينكه قدرتيها يا الكترونيكيا كار اتوماسيون ميكنن دليل نميشه شما بگي بي ربطه!!!
    برو تحقيق كن ميبيني كه كاملا كنترلي هستش.با اينكه احتياج به تحقيق نيستشو كاملا واضح و مبرهنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

بنده دارم ارشد کنترل می خونم و لازم نیست برم در موردش تحقیق کنم. برا کار اتوماسیون باید plc بلد بود که فقط به کنترل خطی ربط داره که همه گرایش های برق می گذرونند.حالا شما بگو که این کجاش ربط داره به کنتذل دیجیتال و کنترل مدرن تو کارشناسی یا شبکه های عصبی وکنترل فازی و کنترل چند متغیره و کنترل فرایندهای تصادفی تو ارشد

داره خودمونی میشه arian_mj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

ببين دوست عزيز من خودم فوق مخابرات دارمو 4سال دارم كار ميكنمو مشاور يه سازمان بزرگ هستم(گفتم تا بدوني تا حدودي به مسائل و مصائب اين رشته آگاه)
    اگه واقعا دنبال موفقيت هستي برو پي تحصيل در مقاطع بالاي كارشناسي اونم خارج از كشور.سايت Applyabroad.org خيلي بهت كمك مي كنه
    دوما در رابطه با رشته بايد بگم اگه دنبال كار تو اين مملكتي قطعا قدرت عاليه. صنايع كوچيك بسيار وابسته به علم مهندسين قدرت هستن و جالبه كه پول بسيار خوبي توش هست، البته در صورتيكه مهندس با سوادي باشيو آچار به دست. من گاها كار قدرتيم ميكنم كه درآمدش از كار خودم خيلي بيشتره
    در كنارش بايد بگم علم قدرت هم نسبت به ساير گرايشات برق بسيار راحت تر هستش.
    الكترونيكو در اكثر آگهي هاي استخدام مي بينيم چون اكثرا برق رو به اسم الكترونيك مي شناسن و اين فرصت خوبيه واسه بچه هاي الكترونيك كه از بي سوادي آگهي دهنده ها و استخدام كننده ها استفاده كنن.
    اما قطعا كنترل با توجه به كاربردش در اتوماسيون از الكترونيك سر تر خواهد بود در ايران و كاربراش فراوونه
    مخابرات هم اي...
    حوصله نداشتم بيشتر بنويسم، ببخشد
    به ترتيب بگم:
    قدرت/كنترل=مخابرات/ الكترونيك
    اگه کسی بخواد فوقشو خارج بخونه چقدر خرجشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

بستگی داره کجا بخونی
    مثلا انگلیس 24 تومن فقط خرج دانشگاته خرج زندگیم بستگیه به خودت داره
    یا سوئد که امثال داره پولی میشه ولی قبلا خرج تحصیل مجانی بود

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammadmother's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

14

من دانشجوی سال دوم برق هستم و گرایشمو انتخاب نکردم می خواستم بدونم این کار هایی که در مورد تابلو های برق گفته می شه چه جوریی هست و با رفتن به گرایش قدرت می شه اینا رو انجام داد و جا برای کار هست آخه کسایی هستن و فقط تو هنرستان درس خوندن و این کارهارو انجام می دن اون وقت جایی برای لیسانسه ها می مونه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

اگه کسی بخواد فوقشو خارج بخونه چقدر خرجشه؟
    بستگی داره کجا بخای بخونی
    با فاند بری یا نه
    و خیلی چیزای دیگه
    مثلا سوئد که مجانی بود با ماهی 1میلیون می تونستی زندگی خوبی داشته باشی
    اطلاعات جامع در این رابطه رو می تونی از این سایت و تالارهای کاملا تخصصیش پیدا کنی:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

من دانشجوی سال دوم برق هستم و گرایشمو انتخاب نکردم می خواستم بدونم این کار هایی که در مورد تابلو های برق گفته می شه چه جوریی هست و با رفتن به گرایش قدرت می شه اینا رو انجام داد و جا برای کار هست آخه کسایی هستن و فقط تو هنرستان درس خوندن و این کارهارو انجام می دن اون وقت جایی برای لیسانسه ها می مونه؟
    کارشناس قدرت با کاردان خیلی فرق داره دوست من
    تو میتونی تو کارت بسیار حرفه ای تر باشی. در آمد بسیار خوبیم داره اگه زرنگ باشی
    پارت تایم کار تابلو میکنم در آمدش از حقوقوم بیشتره

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammadmother's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

14

کارشناس قدرت با کاردان خیلی فرق داره دوست من
    تو میتونی تو کارت بسیار حرفه ای تر باشی. در آمد بسیار خوبیم داره اگه زرنگ باشی
    پارت تایم کار تابلو میکنم در آمدش از حقوقوم بیشتره
    ببخشید که سوال می کنم می شه بگید کاری که رو تابلو انجام می دید چه جوریه منظورم اینه که تابلو درست می کنید یا تو شرکتی یا مغازه ایی تعمیرات تابلو انجام می دید و این که در آمد ی که از هر تابلو در می آد چقدر هست و چه قدر زمان در کار رو یه تابلو می بره؟
    در ضمن منظور از اینکه زرنگ باشم یعنی چی کار کنم؟
    با تشکر فراوان
    Last edited by mohammadmother; 27-08-2010 at 16:00.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •