تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 26

نام تاپيک: معرفی موسسه(دانشگاه) غیرانتفاعی سپاهان اصفهان

اگه نباشه جاش خالی می مونه shahriar_sh_2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض معرفی موسسه(دانشگاه) غیرانتفاعی سپاهان اصفهان

با درود بیکران خدمت تمام دوستان
    با توجه به اینکه در آستانه اعلام نتایج کنکور 90 و انتخاب رشته قرار داریم تصمیم گرفتم دانشگاهی رو که خودم دارم اونجا تحصیل میکنم رو به دوستان عزیز معرفی کنم.من مهندسی کامپیوتر-نرم افزار میخونم و مهر ماه وارد ترم چهارم میشم.
    مکان:
    این موسسه تازه تاسیس در سپاهان شهر که یکی از محله های شهر اصفهان است قرار دارد.این محله در 5 کیلومتری اصفهان و در مسیر جاده اصفهان-شیراز قرار دارد.
    آدرس دقیق موسسه:
    ایران ، اصفهان ، سپاهان شهر ، انتهای بلوار غدیر ، بلوار پاسداران جنوبی.
    تلفن موسسه:
    6530241 0311
    ساختمان دانشگاه:
    این ساختمان تازه تاسیس شده است و ما قبلا در یک ساختمان دیگه بودیم.این ساختمان شامل 4 طبقه می باشد.دو محوطه کوچک در این ساختمان وجود دارد که یکی متعلق به پسران و یکی متعلق به دختران است.سریس های بهداشتی موسسه نیز در انتهای ان محوطه قرار دارد.
    رفت و آمد :
    برای رفت و آمد به داخل شهر اصفهان شما به راحتی می توانید از خط واحدهای موجود که بسیار زیاد هم هستن استفاده کنین و در ایستگاهای مختلف در سطح سپان شهر سوار شوید.آخرین مسیر این خط واحدها دروازه شیراز است که اونجا باید پیاده شید.از اونجا میتونید مسیر خودتونو انتخاب کنید.لازم به ذکر است که ترمیتال صفه نیز در مسیر شماست و شما میتونید برای تهیه بلیط برای رفتن به خونه نیز از خط واحدهای سپاهان شهر استفاده نمایید و قبل از رسیدن به دروازه شیراز دقیقا جلوی در ترمینال پیاده شوید.قابل توجه دوستانی که می خواهند به ترمینال کاوه بروند نیز بگویم که مسیر رفت و آمد ترمینال کاوه نیز بسیار راحت است.همان جلوی در ترمینال صفه که پیاده شدین سوار خط واحدهای صفه-ملک شهر شده و به آنجا میروید.نکته قابل توجه اینکه با این خط واحد میتونید به مرکز شهر وجاهای دیدنی از جمله سی وسه پل،میدان نقش جهان نیز بروید.
    ببخشین من همش از خط واحد گفتم و از تاکسی نگفتم ولی ما غیرانتفاعیا باید همیشه با خط واحد بریم.شعار ما تاکسی ممنوع
    اما برای رسیدن به جلوی در دانشگاه نیز دانشگاه یک دستگاه مینی بوس تعبیه کرده است .این مینی بوس در آخرین ایستگاه خط واحد میایستد و شما را تا درب جلوی دانشگاه می آورد.همچنین در بر گشت نیز مینی بوس شما را تا اولین ایستگاه خط واحد همراهی میکند.
    رشته ها و گرایش های موجود:
    تا ترم قبل این رشته ها فعال و پذیرش دانشجو در آن انجام شده است:1-مهندسی کامپیوتر-نرم افزار(پیوسته).2-کارشناسی مدیریت(پیوسته).3-کاردانی کامپیوتر-سخت افزار.4-مهندسی برق-الکترونیک(ناپیوسته).5-مهندسی فناوری اطلاعات(پیوسته).
    البته دوستان با توجه به دفترچه امسال اتنخاب رشته می کنن که من اطلاعی از اون ندارم.
    ریاست ،اساتید و کارکنان دانشگاه:
    ریاست دانشگاه بر عهده جناب آقای مهندس ارباب می باشد.ایشان فردی بسیار کوشا ،در خدمت دانشجویان و خوش اخلاق می باشند.همیشه کار دانشجو ها رو انجام میده و حلال مشکلات.
    این موسسه دارای اساتید نسبتا خوبی هست.مثلا مدیر گروه نرم افزار خانم داداشی هستن که دانشجوی هوش مصنوعی در دانشگاه اصفهان هستن یا مدیر گروه برق دکتر طغیاتی هست که واقعا یک نخبه به شمار میرن.
    کارکنان دانشگاه نیز کارکنانی پرتلاش هستن البته بعضیاشون خیلی بداخلاقن که خودتون که اومدین متوجه میشین.اولین نفر آقای مالکی مسیول امور مالی(خدا نصیب گرگ بیابون نکنه)
    هزینه ها:
    من که ورودی بهمن 87 هستم ترمی تقریبا 350000 الی 380000 هزار تومان هزینه ترم دانشگاهم بدون هزینه خوابگاه و دیگر هزینه میدم.البته وام دانشجویی هم میدن که هر ترمی 200000 تومان به هر دانشجویی میدن که بعد از اتمام تحصیلات در اقساط بلند مدت پرداخت میشود.
    خوابگاه:
    این موسسه برای پسران فاقد خوابگاه می باشد اما برای دختران خوابگاه دارد.البته پسران نگران نباشند.یک خوابگاه خودگردان تقریبا یک خیابان آنور دانشگاه برای پسران موجود است که من خودم سه ترم اونجا بودم .خوابگاه بدی نیست.هزینه این خوابگاه 315000 تومان و پیش پرداخت 70000 تومان.پول خوابگاه دختران نمیدونم چقدره ولی از پسرا پایین تره.
    تذکر:دوستانی که ترم اول میخوان بیان اونجا ترجیحا یک الی دو ترم خوابگاه بمونید بعد که با خم و چم اونجا آشنا شدین میتونین خونه بگیرین.
    دخترا اصلا نگران نباشن چون علاوه بر خوابگاه ذکر شده که زیر نظر دانشگاه هست خوابگاه های دیگه ای هم وجود داره.
    سایت موسسه:
    تمام کارهای شما مثل انتخاب واحد،حذف و اضافه،حذف اضطراری و ...در این سایت انجام میشه.آدرس سایت:new.sepahan.ac.ir
    نکته های پایانی:
    1-این موسسه دارای سلف غذاخوری میباشد.ناهار 450 و شام 550 .البته ناهار رو همراه شام میگیرین و میزارین تو یخچال و شام میخورین.
    2-غذا در دانشگاه از طریق کارت غذا داده میشه که اونو تهیه میکنین و هر هفته شارژش میکنین.
    3-هر سوالی که داشتین بپرسین من خودم دیگه چیزی به ذهنم نمیاد.
    با تشکر
    Last edited by shahriar_sh_2007; 10-08-2011 at 18:07.

2. 5 کاربر از shahriar_sh_2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

ممنون بابت زدن تاپیک !

دو تا سوال داشتم :

شما با چه رتبه ای قبول شدین ؟

از دانشگاه تا خود اصفهان ( دروازه شیراز ) حدودآ چند دقیقه راه هست ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

ممنون بابت زدن تاپیک !

دو تا سوال داشتم :

شما با چه رتبه ای قبول شدین ؟

از دانشگاه تا خود اصفهان ( دروازه شیراز ) حدودآ چند دقیقه راه هست ؟
    درود بر شما دوست عزیز
    جواب سوالات:
    1-من با رتبه 26000 منطقه 2 سال 1387
    2-در بهترین شرایط(نبود ترافیک ،زود اومدن خط واحد) و با خط واحد حدودا 10-15 دقیقه و با تاکسی 5-10 دقیقه.

5. این کاربر از shahriar_sh_2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز water_lily_2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اگه لطف کنید درصد هایی که زدید را هم برای هر درس بیان کنید.

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

اگه لطف کنید درصد هایی که زدید را هم برای هر درس بیان کنید.
    با عرض پوزش دوست عزیز درصدها یادم رفته .یه سرچی تو کامپیوترم انجام میدم ان شا الله که درصدها رو ذخیره کرده باشم اگه پیدا شد حتما میزارم.

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

با رتبه 30000 منطقه 2 میشه امید داشت این دانشگاه قبول شم ؟

پروفشنال Lady Negar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    زیرِ همان خیال ِسنگینِ بدبو

پيش فرض

خيلي امكانش زياده غيرانتفاعي بوم خودتون بياري.ولي نه مهندسي برق و ايناها!كامپيوتر ،IT

10. این کاربر از Lady Negar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

با رتبه 30000 منطقه 2 میشه امید داشت این دانشگاه قبول شم ؟
    بستگی به ظرفیت ها داره.ما اون سال تو تکمیل ظرفیت قبول شدیم.

12. این کاربر از shahriar_sh_2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

سایت دانشگاه چند روزی خراب بود ولی الان درست شده.مینونین برین تو سایت و اطلاعات دقیق و عکس ها رو ببینین.

آخر فروم باز sada's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    چطور مگه؟

پيش فرض

سلام دوست عزیز.
    من اینجا قبول شدم یعنی توی این موسسه.ولی بعضی جاها دیدم بد تعریف کردن از این موسسه.
    من شیرازی هستم ولی علاقم کامپیوتره که اینجا قبول شدم.می خواستم از وضع استاداش بگید که آیا ارزش داره 4سال وقتمو پولمو صرف این موسسه کنم؟

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •