تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 33 از 33

نام تاپيک: انتخاب یکی از این 2 پاور

داره خودمونی میشه Ch@pooL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

آقا من حرفم این نیست که من در این زمینه دانشمندم شما گفتید نه علم داری نه منطق گفتم اولا این کار علم چندانی نیاز نداره
    دوما دیگه در این حد علم دارم که بتونم نظرم رو بگم همین من که نگفتم نظر من قبول کنید دیدید که من نظر شما رو قبول کردم من فقط هدفم گفتن نظرم و دفاع کردن ازش بود که امیدوار بودم به راهنمایی دوستم بیانجامه که به راهنمایی خودم انجامید از این بابت هم از همه تشکر می کنم
    در مورد دانشگاه قبول دارم که دیفالت اطلاعات روز نیست ولی بعضی از استادها یه چیزایی از دهنشون میپره
    من تو شبکه ,تومعماری رم و حافظه,تو معماری سی پی یو مخصوصا آرم ها که من اصل نمی دونستم چی هست به لطف دانشگاه یه چیزایی یاد گرفتم نبا ید نا حق کرد ولی اینم قبول دارم 40 سال ام سیستم جم کنی یه اپسیلون به اطلاعات فنی ایت اضافه نمیشه غیر از این که مدل های تو بازار چی هستن
    با این تفاسیر منم میگم گرین بگیر اما اگه آنتک هم بگیری اینجوری نیست که خراب شه باید بندازیش دور باید ببری تعمیر گاه غیر مجاز که چه بسا بهتر از نمایندگی هم باشه
    Last edited by Ch@pooL; 03-08-2010 at 09:14.

2. این کاربر از Ch@pooL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

ولی احسان جون به نظر خود شما برای اورکلاک کردن (در سطح متوسط ، نه زیاد !) پاور Antec بهتر نیست ؟ یا فرقی نمیکنه ؟
    چون در سطح متوسط قرار هست اور كنيد به نظر من همون گرين را بگيريد
    ANTEC بيشتر براي اوركلاك حرفه اي كاربرد داره

4. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sina-star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ارومیه و تبریز

پيش فرض

قصد توهین ندارم ولیاستادان داشنگاههای ما چی باشن که دانشجوهاشون چی از آب در بیان. اونا شاید علم پایه رو داشته باشن ولی مثل خیلی ها علم به روز رو ندارن.

و اما سینا جان من نظر آخرم رو میگم. انتخاب بین این دو مثل اینه که بگی یا مادر یا پدر که نمیتونی. هر در محشر هستن ولی ریز ترین احتمال رو باید در نظر گرفت آگه خدای ناکرده پاور Antec چیزیش بشه(با در نظر گرفتن کیفیتی دوام کارایی و پایداری) اونوقته که 250 تومن پودر میشه ولی پاور گرین رو که بگیری حداقل اگه چیزیش بشه گارانتی فورن براتون تعویض میکنه.
    اول از همه اینو بگم که واقعا اینو خیلی درست گفتید

استادی که واقعا سطح سوادش خیلی ، خیلی بالاست و مخ برنامه نویسی هست وقتی در مورد سیستم های روز ازشون سوال میپرسید : متاسفانه هیچ چیزی برای گفتن ندارن

آقا من حرفم این نیست که من در این زمینه دانشمندم شما گفتید نه علم داری نه منطق گفتم اولا این کار علم چندانی نیاز نداره
    دوما دیگه در این حد علم دارم که بتونم نظرم رو بگم همین من که نگفتم نظر من قبول کنید دیدید که من نظر شما رو قبول کردم من فقط هدفم گفتن نظرم و دفاع کردن ازش بود که امیدوار بودم به راهنمایی دوستم بیانجامه که به راهنمایی خودم انجامید از این بابت هم از همه تشکر می کنم
    در مورد دانشگاه قبول دارم که دیفالت اطلاعات روز نیست ولی بعضی از استادها یه چیزایی از دهنشون میپره
    من تو شبکه ,تومعماری رم و حافظه,تو معماری سی پی یو مخصوصا آرم ها که من اصل نمی دونستم چی هست به لطف دانشگاه یه چیزایی یاد گرفتم نبا ید نا حق کرد ولی اینم قبول دارم 40 سال ام سیستم جم کنی یه اپسیلون به اطلاعات فنی ایت اضافه نمیشه غیر از این که مدل های تو بازار چی هستن
    با این تفاسیر منم میگم گرین بگیر اما اگه آنتک هم بگیری اینجوری نیست که خراب شه باید بندازیش دور باید ببری تعمیر گاه غیر مجاز که چه بسا بهتر از نمایندگی هم باشه

دوست عزیزم :
    نظر شما هم برای من خیلی ارزش داره و باور کنید این نظر شما باعث شد که من درمورد پاور Crosair هم که اصلا قصد خرید نداشتم تحقیق کنم و دیدم که پاور خیلی خوبی هست و حتی از گرین هم بهتر هست ، فقط تنها مشکلی که داره قیمتش خیلی بالاست

چون در سطح متوسط قرار هست اور كنيد به نظر من همون گرين را بگيريد
    ANTEC بيشتر براي اوركلاك حرفه اي كاربرد داره
    پس با نظر اکثریت ، انتخاب نهایی همون گرین 1000 وات شد.

با نهایت تشکر از دوستان گرامی

6. این کاربر از sina-star بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •