تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 33

نام تاپيک: انتخاب یکی از این 2 پاور

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    بن بست رضوی

پيش فرض

سلام اقا اگه هنو نگرفتی صب کن
    من نمی دونم چه سیستمی مد نظرته که به 1000 وات رسیدی من با این سیتمم دارم با پاور 550 corsair وات کار میکنم
    اون یکی رو نمی شناسم گرین تویه کارهایه وات بالا توصیه نمیشه با عدد ارقام هم کار ندارم با چیز دیگه کار دارم
    من بهت توصیه میکنم یا corsairیا cooler masterاین که تو سایتشون هم می تونی ببینی چند واتش به دردت می خوره
    عزیزم ده ها نفر هستن که دارن از پاور های 800 وات به بالای گرین ساتفاده میکنن و مشکلی براشون پیش نیومده.
    گرین اسمش گرین هست ولی تمام قطعاتش با قطعاتی که در پاور های Enermax Silverstone Cooler Master OCZ استفاده میشه یکی هست و بعضی مدل ها هم همون مدل های معروف شرکت های پاور ساز معروف هست.
    ضمنن پاور 500 وات به زور جواب یه 4870 رو میده وای به حال 4870 + 4870X2

لطفن بدون منبع و دلیل منطقی صحبت نکنید

2. 2 کاربر از harrypotter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Ch@pooL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    teh

پيش فرض اشتب

برادر داری شدیدن اشتباه میکنی من گفتم با آمارو ارقام کاری ندارم الان سیستم من اینه و راحت دارم کار میکنم

CPU:I7 920
    VGA: 5870
    RAM :3*2GB BAllistix
    MB:Asus P6T
    HDD:500
    پاورم هم 550 coresair است میخوای از تو کیسم فیلم بگیرم؟
    شماها که میگین گرین به خاطر اینکه تا حالا با coolermaster or coresair کار نکردین و نمیدونیین چی هست
    من الان غیر از سیستم خودم هر چی سیستم جم کردم با coolermaster تحویل دادم و خیلی هم راضیم
    اونم که میگی با بالای 800 وات گرین استفاده میکنن بدون مشکل هنر کردن با پاور 800 وات صایران هم من برات آی7 جم میکنم
    Last edited by Ch@pooL; 01-08-2010 at 16:31.

4. این کاربر از Ch@pooL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ultra_Black's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

برادر داری شدیدن اشتباه میکنی من گفتم با آمارو ارقام کاری ندارم الان سیستم من اینه و راحت دارم کار میکنم

شماها که میگین گرین به خاطر اینکه تا حالا با coolermaster or coresair کار نکردین و نمیدونیین چی هست
    من الان غیر از سیستم خودم هر چی سیستم جم کردم با coolermaster تحویل دادم و خیلی هم راضیم
    اونم که میگی با بالای 800 وات گرین استفاده میکنن بدون مشکل هنر کردن با پاور 800 وات صایران هم من برات آی7 جم میکنم
    HDD : 500
    خب گرین چه مشکلی داره؟
    و چی از Corsair و امثالهم کم داره...؟!
    شما می تونید یه پاور بر فرض مثال همون Corsair به من تو ایران نشون بدید که نشان 80Plus Gold داشته باشه؟! (اگه باشه قیمتش چنده؟!!!)

6. 2 کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

درسته قیمت coresair
    30 40 تومان تو هر محصولش بیشتر از گرینه ولی ارزشش رو داره
    چون شما اگه رو این سیستم مثلا خودم 550 گرین ببندی اول پورتشو نداره که ببندی دوما اگه داشته باشه یه ماه مهمونه ته
    امتحان کنید

8. این کاربر از Ch@pooL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ultra_Black's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

درسته قیمت coresair
    خیلی بیشتر از 30-40 تومن!!!
    Corsair HX1000 حدود 280 تومن قیمتش هست که تازه نشان 80Plus Silver داره (اگه اشتباه نکنم!) و معلوم نست اگه Gold بود قیمتش چقدر بود؟!!
    چون شما اگه رو این سیستم مثلا خودم 550 گرین ببندی اول پورتشو نداره که ببندی دوما اگه داشته باشه یه ماه مهمونه ته
    امتحان کنید
    به نظرتون این از پاور خودتون چی کم داره؟!
    کدوم پورتش کمه؟!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

10. 3 کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

یه 6+2 کم داره
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    گارانتی اصلشم 5 سالاست که البته اینجا 2 سالاشو من دیدم
    تو همین تاپیک یکی از طرفدارانه گرین شبیه سیستم منو داش گوقت 850 بستم برا چی برا این که نمیشه به اطلاعات گرین اطمینان کرد چون توش بوی
    دستکاری ایران میاد

12. این کاربر از Ch@pooL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوست عزیز ، کسی نگفته که coolermaster , corsair بدن!! حرف اینه که پاور های گرین هم خوب هستن و نسبت به قیمتوشن کارایی فوق العاده ای دارن . پاور1000 وات گرین (در اصل پاور 1000 وات seventeam )یکی از برترین پاور های جهان هست که چه از نظر کارایی و چه کیفیت و چه صدای تولیدی ، هیچ حرفی باقی نمی ذاره!! در ضمن با توجه به قیمت 220-230 تومنیش هم هیچ پاوری در اون محدوده نمی تونه باهاش رقابت کنه!!(برای هر پاور خارجی با این کیفیت باید بیش از 350 هزار تومان هزینه کرد )
    شما پاورتون رو چند گرفتین؟

14. 4 کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

دقیق یادم نیست 80 90

16. این کاربر از Ch@pooL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sina-star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ارومیه و تبریز

پيش فرض

سلام اقا اگه هنو نگرفتی صب کن
    من نمی دونم چه سیستمی مد نظرته که به 1000 وات رسیدی من با این سیتمم دارم با پاور 550 corsair وات کار میکنم
    اون یکی رو نمی شناسم گرین تویه کارهایه وات بالا توصیه نمیشه با عدد ارقام هم کار ندارم با چیز دیگه کار دارم
    من بهت توصیه میکنم یا corsairیا cooler masterاین که تو سایتشون هم می تونی ببینی چند واتش به دردت می خوره
    دوست عزیز تو تاپیک قبلی مشخصات نسبی سیستم رو نوشتم
    منظورتون با این سیستم ، سیستم منه ؟
    سیستم من حداقل 850 وات میخواد که با در نظر گرفتن 200 وات اضافی برای آیندنگری میشه 1000 وات و بیشتر

در مورد پاورهای پیشنهادی هم بگم که کولر مستر رو من اصلا به کسی پیشنهاد نمیکنم و در تاپیک قیلی هم که از دوستان نظراتشون رو خواستم دیدم که همه دوستان با من هم نظر هستن و هیچ کس پاور کولر مستر رو پیشنهاد نداد (در حالی که تو لیست 5 تا پاور بود)

در مورد کراس ایر هم بله این پاور فکر کنم که از گرین بهتر باشه ولی از قیمشتون هم خبر دارین ؟

شکی در این نیست که کولر مستر اسم بیخودی درآورده و محصولاتش رو با قیمت های کزایی میفروشه
    خیلی از دوستان هم با من هم عقیده هستن

درسته قیمت coresair

30 و 40 تومن ؟ مطمئنی عزیزم ؟
    پاور 1235 وات گرین 205 تومن ، پاور 1200 وات کراس ایر 380 تومن !!

حالا همه اینها به کنار
    اگر قرار باشه این همه هزینه بشه ! پاور Antec TPQ 1200 که بدون شک بهترین پاور موجود هست ! اونم با 280 تومن !

امتحان کنید
    نمیدونم چرا نسبت به پاورهای گرین چرا این همه بد بین هستید ولی این رو بدونید که تا بحال شاید بیشتر از 30 تا پاور گرین برای خودم و آشنایان خریدم (در کل هر سیستمی بستم با پاور گرین بستم )
    ولی تا بحال تو این چند سال من هنوز که هنوزه خرابی پاور گرین رو ندیدم !! اینو جدی میگم ! من هنوز خراب شدن گرین رو ندیدم !
    Last edited by sina-star; 01-08-2010 at 20:20.

18. این کاربر از sina-star بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

البته کولر مستر هم پاور های فوق العاده ای داره که چیزی از کارایی و کیفیت کم نداره ، قیمت های بالاش هم بیشتر به سیاست وارد کننده اش بر می گرده متأسفانه!!
    یک نکته ی دیگه ، منم هنوز خرابی گرین رو ندیدم!
    ---------------------------------------------------
    علاوه بر توان خروجی ،بهتره پاور ها رو با توجه به استاندارد هایی که دارن با هم مقایسه کنید تا بحث دقیق تر و تخصصی تر بشه .
    Last edited by alborz_k; 01-08-2010 at 23:24.

20. این کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •