تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 44 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 438

نام تاپيک: کلوپ Dell Studio 1558

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

1

من KM Player و Media Player Clasic و Media Player خود Win 7 استفاده کردم !!
    شما چی رو پیشنهاد میکنید ؟

ممنون
    دوست عزیز برای دیدن فیلم های با کیفیت HD بهتر از PowerDVD از ورژن 9 به بالا استفاده کنی با سرعت خوب فریم و کیفیت خوب اجرا میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    من تقریبا جزو اولین سری بودم که 1558 رو خریدم از نظر کانفیگ من کاملا راضیم چون چند تا نرم آفزار مهندسی باهاش کار میکنم خیلی خوب جواب میده باتری 9 سلشم که عالیه
    ولی بزرگترین عیبش داغ کردن فجیع تاچ پدشه

در آغاز فعالیت moh_mcw's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام لپ تاپ توپیه.گرافیک بازی کال اف دیوتی 6 وسوکر2010 و اسنایپر را به راحتی اجرا می کنه.صدای اسپیکرشم خوبه . فقط گرم شدن ترانس که با کار بیشتر دمای ان پایین میاد. اگه میخوای بخری استخاره نکن .بخر

آخر فروم باز Facon_Archi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Endless Vision

پيش فرض

سلام 1558 خریدم xp روش نصب نمیشه...دوستان1راه حلی جلوم بزارن. خواهشن اکه از دستتون بر میاد دریغ نکنین
    روی این مدل xp ساپورت نمیکنه
    یا اگه نصب کنید به طریقی خیلی خوب کار نمیکنه و هنگ و این هاش زیاد هست
    منم که 1سال هست این مدل رو دارم مشکلی نداشتم و این سیاه شدن صفحه هم یه بار وقتی از یه بازی آنلاین لفت دادم شد که دیگه تکرار نشد

اگه نباشه جاش خالی می مونه DiDaX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام

با وجود اینکه بدون این مشکل واقعا کارایی عالی داره ؛ من اگر دوباره حق انتخاب داشتم این مدل را انتخاب نمیکردم.
    عزیز چه دلیلی واسه انتخاب نکردن دوباره این مدل دارید ؟

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

با سلام
    از دوستان کسی ویندوزشو عوض نکرده تا ببینه مشکل سیاه شدن صفحه حل میشه یا نه .
    آخه اگر این مشکل سیاه شدن صفحه حل بشه منم میخوام سریعتر این مودلو بگیرم .
    در کل بنظر دوستان بگیرمش یا نه یعنی اگر خودتون بخواین دوباره بخرین میخرینش یا نه ؟ فقط اگه میشه سریعتر جواب بدید ممنون میشم.
    راستی Didax عزیز شما چند خریدی؟
    باتشکر
    سلام
    من امروز ویندوز رو عوض کردم ، ببینید مشکل سیاه شدن صفحه و هنگ کردن لپتاپ من فقط واسه زمانی بود که یه فایل HD پخش میکردم والان هم تعدادی کدک برای پلیرهام نصب کردم و میشه گفت تقریبا مشکل رفع شده
    ببینید اگر این کانفینگ به کارتون میاد بگیرید .
    در مورد اینکه دوباره اینو میخرم بله ، چون طبق تحقیقاتی که کردم و از کسایی که برنامه های سنگین گرافیکی و مهندسی روش اجرا کردن و کاملا راضی بودن و جواب داده بوده.
    من حدود یک ماه پیش گرفتم 1.240 ولی بعد اومد پایین الان هم باز رفت بالا و شده 1.290

موفق باشید

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    من تقریبا جزو اولین سری بودم که 1558 رو خریدم از نظر کانفیگ من کاملا راضیم چون چند تا نرم آفزار مهندسی باهاش کار میکنم خیلی خوب جواب میده باتری 9 سلشم که عالیه
    ولی بزرگترین عیبش داغ کردن فجیع تاچ پدشه
    سلام عزیز
    این داغ کردن تاچ پد (البته بیش از حدش ) واسه من زمانی اتفاق میوفته که دارم از وایرلس استفاده میکنم

در کل من الان تقریبا روزی 12-13 ساعت دارم ازش استفاده میکنم میشه گفت 10 ساعتش هم وایرلس استفاده میشه به جز تاچ پد گرم شدن آن چنانی نداره

موفق باشید

آخر فروم باز tanatos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

ببینید بچه ها مشکل گرم شدن لپ تاپ فقط مشکل این مدل بخصوص نیست این مشکل رو میشه با تهیه ی یه فن برای لپ تاپ تا حدود زیادی حل کرد.
    مشکلاتی که الان در بین اکثر دوستان مشترکه مشکل بزرگ شدن نشانگر ماوس و مشکل شطرنجی شدن و سیاه شدن صفحه ی نمایشه.
    همونطور که گفتم مشکل اول رو میشه با غیر فعال کردن تاچ پد حل کرد ولی برای مشکل دوم هنوز راه حلی در دست نیست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

عزیز چه دلیلی واسه انتخاب نکردن دوباره این مدل دارید ؟

خیلی از اوقاتی که سیستم کاملا هنگ میکنه من مشغول کاری هستم که خاموش کردن و روشن کردن دوباره سیستم باعث از بین رفتن اون میشه.

راستی شما دقیقا چه کاری انحام دادی که مشکل سیاه شدن در حین پخش ار بین دفت؟ممنون میشم اگر توضیح بدی؟

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

خیلی از اوقاتی که سیستم کاملا هنگ میکنه من مشغول کاری هستم که خاموش کردن و روشن کردن دوباره سیستم باعث از بین رفتن اون میشه.
    چه مواقعی سیستم شما هنگ کامل میکنه ؟

راستی شما دقیقا چه کاری انحام دادی که مشکل سیاه شدن در حین پخش ار بین دفت؟ممنون میشم اگر توضیح بدی؟
    من به جای ویندوز اورجینالش یه ویندوز 32 بیتی اولتیمات نصب کردم و واسه پخش ویدئو هام باکیفیت HD یه سری کدک نصب کردم والان تقریبا مشکلم حل شده

موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •